SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo weer een paar TT voor de volgende reeksen. 1 Gebruikt ? Haal 'm er uit.
Ervaar een leuke onvergetelijke tijd en kom feesten in het Dagbagger clubhuis![]()
Of kom tot rust in ons 4,5 Starren hotel
Je kan ook nog matten met Haags
[ Bericht 11% gewijzigd door Filosoofert op 17-04-2020 14:44:52 ]Op dinsdag 25 februari 2020 12:55 schreef Pumpalov het volgende:
een beetje zo'n lichtgetinte inteeltkop als dat filosoofert heeft.
quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:18 schreef ToT het volgende:
Ik merk de verbeterde OP nu pas op!
En dat terwijl ik het vorige deel geopend heb!
Zit toch rubber tussen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:24 schreef ToT het volgende:
[..]
Wel 1,5 meter afstand houden van die naakte dames he!
Ben je op Fok! nou serieus aan het discussiëren?quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:28 schreef ToT het volgende:
Pffff ik geef die discussie over handschoentjes ff op.
Sommige mensen hebben echt een plaat voor de harses.
Ja uiteraard is het veiliger je handen te laten besmetten, naar huis te rijden met je besmette handen op het stuur, daar de deur open te doen, de kraan aan te raken met je besmette handen en dan je handen wassen i.p.v. te voorkomen dat het virus überhaupt op je handen komt, dat snap ik zelf ook wel!
Zo ben ik, zo rol ik, zo leef ik.quote:
Nice.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:34 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Zo ben ik, zo rol ik, zo leef ik.
Ja ik draag ze bij boodschappen doen; ik doe ze aan zodra ik de auto uit stap, pak het karretje, houd de handen continu op het karretje behalve als ik artikelen pak en ze bij de kassa op de lopende band zet, en het enige moment dat ze met mijn kleding in aanraking kom is als ik de pinpas uit mijn achterbroekzak haal.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:33 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Ben je op Fok! nou serieus aan het discussiëren?
Handschoenen werken naar mijn mening niet, tenzij je er heel bewust mee omgaat.
Ik werk soms met gevaarlijke schoonmaakmiddelen die héél geconcentreerd zijn. Hiervoor trek ik ook handschoenen aan. Ik weet echter dondersgoed dat ik daarna niet met die handschoenen iets anders aan moest raken, ook niet met mijn handen, ook niet even mijn trui goed doen ofzo.
En dat is wat er bij veel mensen aan ontbreekt.
Ontsmetten heb ik eerst erg vaak gedaan, maar m'n klauwen gaan er echt van naar de klote. De handschoentjes zijn om dat iets minder vaak te hoeven doen.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:33 schreef Filosoofert het volgende:
Nu draag ik géén handschoenen in de supermarkt. Ik ontsmet ze zodra ik naar buiten loop, en hou rekening met alle aanrakingen tot ik ze ontsmet heb.
Dat werkt natuurlijk perfect en totaal niet averechts.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:37 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja ik draag ze bij boodschappen doen; ik doe ze aan zodra ik de auto uit stap, pak het karretje, houd de handen continu op het karretje behalve als ik artikelen pak en ze bij de kassa op de lopende band zet, en het enige moment dat ze met mijn kleding in aanraking kom is als ik de pinpas uit mijn achterbroekzak haal.
Bij de auto doe ik 1 handschoen uit voor aan het randje bij de pols te trekken zonder de pols aan te raken, en met die hand open ik de auto. Vervolgens laad ik de boodschappen in (die ik idd wel eerder met de handschoenen heb aangeraakt, maar ik ga de boodschappen voorlopig nog niet met chloordoekjes schoonmaken).
Het karretje raak ik verder niet meer met die hand aan als ik 'm terug breng en vervolgens trek ik de andere handschoen ook voorzichtig uit op dezelfde manier.
Die zijn nu allebei binnenstebuiten en die gooi ik dan in de vuilnisbak.
Maar dat zou volgens diegene allemaal averechts werken en andere mensen in gevaar brengen.
Ik heb gelukkig genoeg eelt en lelijke mannenklauwen dus dat boeit niet zoquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:38 schreef ToT het volgende:
[..]
Ontsmetten heb ik eerst erg vaak gedaan, maar m'n klauwen gaan er echt van naar de klote. De handschoentjes zijn om dat iets minder vaak te hoeven doen.
Pics?!quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:40 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Dat werkt natuurlijk perfect en totaal niet averechts.
[..]
Ik heb gelukkig genoeg eelt en lelijke mannenklauwen dus dat boeit niet zo
Dat doe ik bij thuiskomst wel. Verneukt m'n handen minder dan steeds die hand-gel. Maar ik heb dan wel minder het idee dat ik de hele auto zit te besmetten enzo.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:39 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Moet je alsnog je handjes wassen he
quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:40 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat doe ik bij thuiskomst wel. Verneukt m'n handen minder dan steeds die hand-gel. Maar ik heb dan wel minder het idee dat ik de hele auto zit te besmetten enzo.
Ja eelt heb ik niet op de achterkant van mijn handen, en dat wordt dus erg rauw door dat alcohol er steeds op. Valt niet tegenop te smeren.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:40 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Dat werkt natuurlijk perfect en totaal niet averechts.
[..]
Ik heb gelukkig genoeg eelt en lelijke mannenklauwen dus dat boeit niet zo
quote:
Nee zou je nog sturen weet je nog 0619427667quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:41 schreef Amee het volgende:
Betekent dat dat mijn nudes in die Show Palace staat?
Keihardquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:43 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Nee zou je nog sturen weet je nog 0619427667
Ik heb die docu weleens gezien.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:45 schreef ToT het volgende:
[..]
Ow valt nog mee!
Ik verwachtte meer zoiets:
[ afbeelding ]
(Google maar op "Tree man".)
Gebeten door een boomtorretje toen hij klein was?quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:45 schreef ToT het volgende:
[..]
Ow valt nog mee!
Ik verwachtte meer zoiets:
[ afbeelding ]
(Google maar op "Tree man".)
quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:45 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Gebeten door een boomtorretje toen hij klein was?
Xdquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:45 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Gebeten door een boomtorretje toen hij klein was?
JE ZAL MAAR JEUK AAN JE REET KRIJGENquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:46 schreef haags_kwartiertje het volgende:
DAT IS DUS ECHT NIET GEZOND HE
Ja dan heb je hulp nodig.quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:48 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
JE ZAL MAAR JEUK AAN JE REET KRIJGEN
Of niet, het zal wel lekker krassenquote:
Handig als je aambeien hebtquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:49 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Of niet, het zal wel lekker krassen
Of je trap moet schurenquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Handig als je aambeien hebt
Moet-ie oppassen dat er geen boktor, termieten of houtworm in het hout van de trap zit; voor hij het weet wordt-ie er zelf door opgevreten.quote:
quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:52 schreef ToT het volgende:
[..]
Moet-ie oppassen dat er geen boktor, termieten of houtworm in het hout van de trap zit; voor hij het weet wordt-ie er zelf door opgevreten.
Werd je altijd naar boven gehezen?quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Moet de trap ook weer eens aanpakken.
jeetje iddquote:Op vrijdag 17 april 2020 11:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Als hij een beetje droge handen heeft, moet hij zeker ook Pledge kopen i.p.v. handcrème.
Goed zo, dat mag ik horen!quote:Op vrijdag 17 april 2020 11:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Nee ik zoek het graag hogerop
quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:17 schreef stokj het volgende:
De chefkok is nog bezig met de lunch... aerger
Mattiequote:Op vrijdag 17 april 2020 12:27 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Gisteren effe lekker Groninger Mosterdsoepje gemaakt, met gebakken garnalen als 'side-dish'
Niet verkeerd!quote:Op vrijdag 17 april 2020 12:27 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Gisteren effe lekker Groninger Mosterdsoepje gemaakt, met gebakken garnalen als 'side-dish'
quote:
Dat komt zoquote:Op vrijdag 17 april 2020 12:50 schreef stokj het volgende:
[..]
Oh, ik dacht niet gelijk daaraan vanwege lunch. Dat je eet iets
matequote:
6 maarquote:Op vrijdag 17 april 2020 13:04 schreef stokj het volgende:
https://www.ad.nl/fun/qui(...)uiz-nummer-20~g67571
Soms zitten er van die 'instinkers' in.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:08 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
6 maar
Meestal ben ik wel goed in dat soort "nutteloze" feitjes.
Ik dacht nog bij Chromonaut dat de tijdsreiziger een instinker was, had Chrononaut verwacht in de zin van tijd.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:08 schreef stokj het volgende:
[..]
Soms zitten er van die 'instinkers' in.
Wacht ff, zit er nu een spelfout in die quiz?quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:08 schreef stokj het volgende:
[..]
Soms zitten er van die 'instinkers' in.
DIT IS NIET OKÉquote:Op vrijdag 17 april 2020 13:04 schreef stokj het volgende:
https://www.ad.nl/fun/qui(...)uiz-nummer-20~g67571
Het is fout, Chrononaut is het goede antwoord.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:10 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Ik dacht nog bij Chromonaut dat de tijdsreiziger een instinker was, had Chrononaut verwacht in de zin van tijd.
Meld het bij de AD en je krijgt misschien een herkansing voor de quizquote:Op vrijdag 17 april 2020 13:13 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
DIT IS NIET OKÉ
[ afbeelding ]
Als hier gewoon Chrononaut had gestaan had ik het goed gehad
Ja dus het is fout geschreven in de quiz.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:14 schreef stokj het volgende:
[..]
Het is fout, Chrononaut is het goede antwoord.
Net herkansing gedaan nu 9/10quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:15 schreef stokj het volgende:
[..]
Meld het bij de AD en je krijgt misschien een herkansing voor de quiz
NEE DIE CHRONMOFAUT VAN HUNquote:
Mijn moeder is vandaag ook jarig.quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:22 schreef stokj het volgende:
Deze oma wordt in haar pyjama toegezongen voor haar verjaardag...
[ afbeelding ]
https://blauwbloed.eo.nl/(...)oegezongen-op-balkon
En hier zie je mensen haar een leuke verjaardag wensen (op wie wordt er pagga geslagen?)
https://www.instagram.com/tv/B_CoosLgSex/?utm_source=ig_embed
Maximaquote:Op vrijdag 17 april 2020 13:22 schreef stokj het volgende:
Deze oma wordt in haar pyjama toegezongen voor haar verjaardag...
[ afbeelding ]
https://blauwbloed.eo.nl/(...)oegezongen-op-balkon
En hier zie je mensen haar een leuke verjaardag wensen (op wie wordt er pagga geslagen?)
https://www.instagram.com/tv/B_CoosLgSex/?utm_source=ig_embed
Van harte ToTquote:Op vrijdag 17 april 2020 13:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Mijn moeder is vandaag ook jarig.
Mijn broer heeft 56 mensen iets laten inspreken en een collega van hem heeft daar een mooie compilatie van gemaakt.
Gefelicitee4rd!quote:Op vrijdag 17 april 2020 13:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Mijn moeder is vandaag ook jarig.
Mijn broer heeft 56 mensen iets laten inspreken en een collega van hem heeft daar een mooie compilatie van gemaakt.
hahaha nee hoorquote:
OKÉ DAN WEL!quote:
Xdquote:Op vrijdag 17 april 2020 13:38 schreef ToT het volgende:
[..]
Joh!
ONZ / [PAINT] Verzin de titel van de nieuwe BLØF cd
Zo koekoek @dud0r zie je diequote:Op vrijdag 17 april 2020 14:26 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
1x blazen en je hebt al een bloedneus
Lol nee.quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:26 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
1x blazen en je hebt al een bloedneus
quote:
??quote:Op vrijdag 17 april 2020 14:48 schreef Filosoofert het volgende:
[..]................................................!
ja leven in de brouwerij!quote:
KIDS AAN MIJN RITSquote:
Was het alquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:04 schreef stokj het volgende:
[..]
Die Bronovo zou volgens mij wel naar de klote zijn gegaan.
Nd equote:Op vrijdag 17 april 2020 15:11 schreef stokj het volgende:
[..]
Oh dat dat het was gered en dat ze verder konden. Had nog niet gehoord dat ze konden sluiten.
Ik bedoelde een ander.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:11 schreef stokj het volgende:
[..]
Oh dat dat het was gered en dat ze verder konden. Had nog niet gehoord dat ze konden sluiten.
Aha vandaar.quote:
Haaglanden ja.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:22 schreef stokj het volgende:
[..]
Aha vandaar.
Die Westeinde is volgens mij opgegaan in Medisch Centrum Westeinde. En je hebt ook nog eentje in het zuidwesten van Haga.
Jaquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:27 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
goed verhaal, zou nog een keer lezen
Hoe dan?quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:25 schreef stokj het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik hoorde iemand op deze manier eens zo juichen
Was een verjaring van een collega waarbij ik, bij uitzondering, een toespraak had gehouden voor hem. Toen stond er een collega er naast te dansen en te zwaaien met zijn handen en "JOREEEEEE" te roepen en rond te draaien op zijn voeten.quote:
Ok. Raar.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:29 schreef stokj het volgende:
[..]
Was een verjaring van een collega waarbij ik, bij uitzondering, een toespraak had gehouden voor hem. Toen stond er een collega er naast te dansen en te zwaaien met zijn handen en "JOREEEEEE" te roepen en rond te draaien op zijn voeten.
Hij was per direct benoemd tot afdelingsgek.
HAAAAAAAAAAAAAAAGS KWARTIERTJEquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:23 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
HAAAAAAAAAAAAAAAAGS KWARTIERTJE
Nee was niet de sociale werkplaats hoor. Daar werk ik niet. Dat zou jij moeten weten.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:31 schreef hemarookworst het volgende:
Ruig verhaal weer van de sociale werkplaats
Uhuquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:44 schreef stokj het volgende:
[..]
Nee was niet de sociale werkplaats hoor. Daar werk ik niet. Dat zou jij moeten weten.
Nee man. 1x is leuk geweest.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:48 schreef stokj het volgende:
[..]
Ga je straks je collega weer van de snelweg rijden?
Denk het niet, meestal is het rond Rotterdam dat ze loeren.quote:Op vrijdag 17 april 2020 15:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Hoop niet dat er zo'n flitsjood stond
BOEMquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:49 schreef hemarookworst het volgende:
Een tikje tegen de zijachterkant van de auto zoals politie dat doet
BOEMquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:49 schreef hemarookworst het volgende:
Een tikje tegen de zijachterkant van de auto zoals politie dat doet
Mwah daar hangen genoeg camera'squote:Op vrijdag 17 april 2020 15:49 schreef stokj het volgende:
[..]
Denk het niet, meestal is het rond Rotterdam dat ze loeren.
Denk niet dat ik die ga kijkenquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:50 schreef stokj het volgende:
Gisteren deze film op Netflix gezien: El hombre de las mil caras (Smoke & Mirrors). Eén man die een heel land voor de gek houdt en iedereen met wie hij om zich heen werkt en klusjes voor hem doen.
Geniaal (oftewel, die man is goed in boren).
Moet je niet willenquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Denk niet dat ik die ga kijken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook in moeilijke tijden.
quote:Op vrijdag 17 april 2020 16:28 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
ITS THE MOST WONDERFUL HO OF THE MOOOOOOOOO
[ afbeelding ]Nice.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zonder wrijving geen glans
Hehquote:Op vrijdag 17 april 2020 16:31 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Spoiler: Mijn formaat. Ze krijgt m wel goed weg zonder kokhalzen.
Nice.quote:Op vrijdag 17 april 2020 16:38 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
In de spoiler. Zo groot is de mijne ook
Je weet weer eens niet wat je mist manquote:Op vrijdag 17 april 2020 15:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Denk niet dat ik die ga kijken
Kloptquote:Op vrijdag 17 april 2020 16:39 schreef stokj het volgende:
[..]
Je weet weer eens niet wat je mist man
quote:Op vrijdag 17 april 2020 16:28 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
ITS THE MOST WONDERFUL HO OF THE MOOOOOOOOO
[ afbeelding ]Dat die niet in de luchtpijp ging...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn lul oojquote:Op vrijdag 17 april 2020 16:41 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Hij is inschuifbaar.
Oh wacht
Geilquote:Op vrijdag 17 april 2020 17:32 schreef Filosoofert het volgende:
Ho es ik heb ook een telescopische penis!
Met een camera in de kop, zodat je binnenin goed kan zien hoe het eruit zietquote:Op vrijdag 17 april 2020 17:32 schreef Filosoofert het volgende:
Ho es ik heb ook een telescopische penis!
Geilquote:Op vrijdag 17 april 2020 17:41 schreef stokj het volgende:
[..]
Met een camera in de kop, zodat je binnenin goed kan zien hoe het eruit ziet![]()
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 17 april 2020 17:43 schreef stokj het volgende:
[..]Bah.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zonder wrijving geen glans
De eerste keer dat ik het zag vond ik het wel interessant. Maar als je er verder over nadenkt: zo zijn wij allemaal ooit gemaakt en geboren in die omgevingquote:
Truequote:Op vrijdag 17 april 2020 17:45 schreef stokj het volgende:
[..]
De eerste keer dat ik het zag vond ik het wel interessant. Maar als je er verder over nadenkt: zo zijn wij allemaal ooit gemaakt en geboren in die omgeving![]()
![]()
Kan je nagaan dat darmonderzoeken volgens mij ook zo verlopen. Ze dauwen een flexibele cammy in je goever die helemaal naar je darm gaat (of was het via je mond)...quote:
Echt hequote:Op vrijdag 17 april 2020 17:47 schreef stokj het volgende:
[..]
Kan je nagaan dat darmonderzoeken volgens mij ook zo verlopen. Ze dauwen een flexibele cammy in je goever die helemaal naar je darm gaat (of was het via je mond)...
Hahahaha nee hoor, ik let wel opquote:Op vrijdag 17 april 2020 18:14 schreef Amee het volgende:
[..]
Ik schrok. Ik dacht even dat je mijn naam voluit riep. Haha!
Haha! Idd!quote:Op vrijdag 17 april 2020 18:25 schreef stokj het volgende:
[..]
Zelfs aan de dames is gedacht met de onderbroek
Je bent niet de enige ik ben er he-le-maal klaar mee.quote:
Neem een ijsjequote:Op vrijdag 17 april 2020 18:35 schreef RTR het volgende:
[..]
Je bent niet de enige ik ben er he-le-maal klaar mee.
Ik zag dat jij tegen Filosoofert moet vanavond.quote:Op vrijdag 17 april 2020 18:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wat staat er op het programma?
Ja dat wordt heftige seks.quote:Op vrijdag 17 april 2020 18:39 schreef stokj het volgende:
[..]
Ik zag dat jij tegen Filosoofert moet vanavond.
Ga je eerst met voorspel het gaatje soepel maken of ram jij je rambo er zo in?quote:Op vrijdag 17 april 2020 18:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja dat wordt heftige seks.
Meteen erinquote:Op vrijdag 17 april 2020 18:43 schreef stokj het volgende:
[..]
Ga je eerst met voorspel het gaatje soepel maken of ram jij je rambo er zo in?
Inquote:Op vrijdag 17 april 2020 18:53 schreef stokj het volgende:
[..]
Filodeeg is namelijk zwakker dan normaal bladerdeeg
Succesquote:Op vrijdag 17 april 2020 18:55 schreef stokj het volgende:
Even striken en dan douchen en dan dossiers doornemen.
Jaquote:Op vrijdag 17 april 2020 18:54 schreef stokj het volgende:
[..]
Het is toch dunner dan normale bladerdeeg?
Nice.quote:Op vrijdag 17 april 2020 20:00 schreef ToT het volgende:
[..]
3E KEER VANDAAG? DIE STRESS BEZORGT ME NEKPIJN!
Komt wel weer.quote:Op vrijdag 17 april 2020 20:03 schreef Amee het volgende:
Ik mis @:engine in Dagbagger!
Free @:engine!
Heeft gewerktquote:Op vrijdag 17 april 2020 20:03 schreef Amee het volgende:
Ik mis @:engine in Dagbagger!
Free @:engine!
Spanking. Gifquote:Op vrijdag 17 april 2020 20:08 schreef Amee het volgende:
[..]
Verwacht je niet, maar hij kan stout zijn hoor! Haha!
Goedenavond Haags Godquote:
Heel even. Viel mee.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |