quote:Op donderdag 16 april 2020 08:53 schreef THEFXR het volgende:
twitter:telegraaf twitterde op woensdag 15-04-2020 om 18:29:21Het dragen van mondkapjes ter bescherming tegen het coronavirus wordt aanbevolen voor inwoners van België en Duitsland. https://t.co/oYEilZ3iRG reageer retweet
quote:In België worden ze aangeraden in situaties waar geen 1,5 meter afstand kan worden gegarandeerd of waar veel mensen zijn.
Dat is feitelijk niet (heel) veel anders dan hier. Het uitgangspunt hier is dat de afstand van 1,5m het gebruik van mondkapjes overbodig maakt. Dus andersom geldt als je daar niet aan kan voldoen dat mondkapjes bescherming kunnen bieden.quote:Ook in Duitsland geldt vanaf nu een ’dringende aanbeveling’ voor het dragen van mondkapjes. Dat liet bondkanselier Angela Merkel weten. De aanbeveling geldt onder meer voor kantoren en fabrieken.
Over Seoul kan ik melden dat alles open is.quote:Op donderdag 16 april 2020 08:55 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
In Zuid-Korea en Japan ligt het openbare leven nog steeds grotendeels plat, ook daar doen ze aan social distancing.
Ligt ook een beetje aan welke studenten er zijn al zat studenten die hun eerste lessen regelmatig pas om 10 uur hebben. Middelbare school leerlingen gaan minder met de trein. Ik denk dat de in de universiteiten er ook menig prof is die er geen probleem mee heeft om later les te geven.quote:Op donderdag 16 april 2020 08:52 schreef raptorix het volgende:
[..]
Dan moeten we eens stoppen met dat burgerlijke 9-5 denken, veel bedrijven kunnen prima naar een 24 uurs of desnoods 16 uurs economie. Neem nou het OV ik heb nooit begrepen waarom men het niet voor elkaar krijgt om bijvoorbeeld studenten na de spits te laten reizen.
Als we Herman's tweet van hierboven mogen geloven, gaat de horeca er aan in een 1.5 m maatschappij.quote:Op donderdag 16 april 2020 08:57 schreef Zeroku het volgende:
Dat is feitelijk niet (heel) veel anders dan hier. Het uitgangspunt hier is dat de afstand van 1,5m het gebruik van mondkapjes overbodig maakt. Dus andersom geldt als je daar niet aan kan voldoen dat mondkapjes bescherming kunnen bieden.
dat hoor ik het RIVM echt niet zeggen.quote:Op donderdag 16 april 2020 08:57 schreef Zeroku het volgende:
[..]
[..]
[..]
Dat is feitelijk niet (heel) veel anders dan hier. Het uitgangspunt hier is dat de afstand van 1,5m het gebruik van mondkapjes overbodig maakt. Dus andersom geldt als je daar niet aan kan voldoen dat mondkapjes bescherming kunnen bieden.
en Singapore en Hongkongquote:Op donderdag 16 april 2020 08:57 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Over Seoul kan ik melden dat alles open is.
En daar heeft Herman ook volledig gelijk in. Het afhaal/bezorgen alternatief wat restaurants gebruiken gaat de boel ook niet redden. En, logischerwijs zijn de kroegen/partycentra etc allemaal volledig dicht. Daar schat ik die 30% omzet waar hij het over heeft zelf nog te hoog in.quote:Op donderdag 16 april 2020 08:59 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Als we Herman's tweet van hierboven mogen geloven, gaat de horeca er aan in een 1.5 m maatschappij. Testen, mondkapjes, testen, mondkapjes. Anders gaat het erg grimmig worden.
Het RIVM is geen zuiver biologisch instituut, maar houdt zich ook bezig met tegengaan verspreiding. Ze durven om de een of andere reden niet toe te geven dat ze het afraden in alle gevallen, omdat er simpelweg al een schreeuwend tekort is. Als ze nu duidelijk zeggen, ja het werkt, maar nee, niet gebruiken omdat er een tekort is voor zorgpersoneel, zouden we het kunnen begrijpen.quote:Op donderdag 16 april 2020 08:59 schreef THEFXR het volgende:
[..]
dat hoor ik het RIVM echt niet zeggen.
ze zeggen niet, he we hebben tekort dus doen maar even die 1,5m tot we weer genoeg hebben, nee, schijnveiligheid wordt het genoemd
Ja dat horeca niet lang overleeft met de huidige maatregelen lijkt me evident. Ook totaal niet wenselijk inderdaad.quote:Op donderdag 16 april 2020 08:59 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Als we Herman's tweet van hierboven mogen geloven, gaat de horeca er aan in een 1.5 m maatschappij.
* Testen
* Mondkapjes
* Testen
* Mondkapjes
Met social distancing gaan we het niet redden. Ik voorspel dat het erg grimmig gaat worden als we dit niet snel onder controle krijgen.
dat is wel een beetje de tendens in Heel NL, wel de tijdelijke contracten, niet zozeer mensen met een vast contract.quote:Op donderdag 16 april 2020 09:04 schreef quirina het volgende:
Veel mensen die ontslagen worden of contract niet verlengd. Bij jullie ook?
Yes, hier in omgeving (familie ook). Maar laten we vooral blijven vasthouden aan de 1,5 meter economie................quote:Op donderdag 16 april 2020 09:04 schreef quirina het volgende:
Veel mensen die ontslagen worden of contract niet verlengd. Bij jullie ook?
Nee.quote:Op donderdag 16 april 2020 09:04 schreef quirina het volgende:
Veel mensen die ontslagen worden of contract niet verlengd. Bij jullie ook?
wederzijds respect dus iedereen het laten dragenquote:Op donderdag 16 april 2020 09:05 schreef KingRadler het volgende:
Mondkapjes zijn er om andere te beschermen. Als je zelf Corona zou hebben.
Ik zie het vaak voorbij komen dat ze geen bescheming bieden voor jezelf. Dat is ook niet de bedoeling.
neequote:Op donderdag 16 april 2020 09:04 schreef quirina het volgende:
Veel mensen die ontslagen worden of contract niet verlengd. Bij jullie ook?
Virale lading is overigens samen met wat andere zaken een bepalende factor in hoe hevig je ziek kan worden dus alhoewel het voor jezelf inderdaad geen 100% bescherming biedt (verre van zelfs) kan het wel degelijk beïnvloeden in welke mate je ziek wordt.quote:Op donderdag 16 april 2020 09:05 schreef KingRadler het volgende:
Mondkapjes zijn er om andere te beschermen. Als je zelf Corona zou hebben.
Ik zie het vaak voorbij komen dat ze geen bescheming bieden voor jezelf. Dat is ook niet de bedoeling.
Ik ben van 8 uur werken naar 5 uur werken per dag gegaan maar dat is het zo ongeveer wel. Vriendin van 8 uur naar 6 uur. Niemand in mijn omgeving die ontslagen is of waarvan het contract niet verlengd is. Ook van de mensen die ik in Nederland ken niet.quote:Op donderdag 16 april 2020 09:04 schreef quirina het volgende:
Veel mensen die ontslagen worden of contract niet verlengd. Bij jullie ook?
Nee wij plaatsen zelfs nog nieuwe mensen bij klanten, meestal zelfs geheel virtueelquote:Op donderdag 16 april 2020 09:04 schreef quirina het volgende:
Veel mensen die ontslagen worden of contract niet verlengd. Bij jullie ook?
Genoeg werk dat doorgaat inderdaad. Vacatures lopen ook niet terug in bepaalde branches.quote:Op donderdag 16 april 2020 09:11 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee wij plaatsen zelfs nog nieuwe mensen bij klanten, meestal zelfs geheel virtueel
Op mijn kantoor niet. Bij mijn cliënten wel veel van hun werknemers de deeltijd WW in (of her en der 0 uur contracten).quote:Op donderdag 16 april 2020 09:04 schreef quirina het volgende:
Veel mensen die ontslagen worden of contract niet verlengd. Bij jullie ook?
Jup, wij zijn Cloud en Data consultants (en wat developers) is meer dan actueel geworden de laatste weken, tenminste voor veel bedrijven die nog niet alles op orde hebben.quote:Op donderdag 16 april 2020 09:12 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Genoeg werk dat doorgaat inderdaad. Vacatures lopen ook niet terug in bepaalde branches.
Ja dat is nu flink gewild inderdaad. Maar ook de financiële dienstverlening, verzekeringen etc. Dat gaat allemaal gewoon door.quote:Op donderdag 16 april 2020 09:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
Jup, wij zijn Cloud en Data consultants (en wat developers) is meer dan actueel geworden de laatste weken, tenminste voor veel bedrijven die nog niet alles op orde hebben.
ik ken een iemand die van 5 dagen naar 2,5 dagen werken is gegaan en levert daar 1 dag ATV voor in en krijgt hetzelfde loon betaaldquote:Op donderdag 16 april 2020 09:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
Jup, wij zijn Cloud en Data consultants (en wat developers) is meer dan actueel geworden de laatste weken, tenminste voor veel bedrijven die nog niet alles op orde hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |