quote:Op woensdag 15 april 2020 04:15 schreef SebbeSwensje het volgende: [..] Klinkt alsof jij inderdaad lol wil hebben, maar met meer dan alleen opnemen.
Dwingen is geil, beetje de grens opzoeken en er overheen.quote:Op woensdag 15 april 2020 04:22 schreef kree het volgende:
Vroeg beetje in het algemeen natuurlijk, wil haard biet dwingen enzo ook. Maar opzich Zion ff film opnamen erva. Grappig zijn. Ik weet. Nl dat ze het kan zingen wel.
Waarom zou ze dat gevoel hebben als een familielid dat vraagt?quote:Op woensdag 15 april 2020 04:22 schreef kree het volgende:
Vroeg beetje in het algemeen natuurlijk, wil haard biet dwingen enzo ook. Maar opzich Zion ff film opnamen erva. Grappig zijn. Ik weet. Nl dat ze het kan zingen wel.
Omdat zei en ik weet dat ze goed kan zinge. Net zoals ik trouwens begeleiden met piano.quote:Op woensdag 15 april 2020 04:24 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Waarom zou ze dat gevoel hebben als een familielid dat vraagt?
A Heart Can Save the World (feat. Emeli Sandé), a song by Tinie Tempah, Emeli Sandé on Spotify
Stop dan met het raar maken.quote:Op woensdag 15 april 2020 04:30 schreef kree het volgende:
[..]
Omdat zei en ik weet dat ze goed kan zinge. Net zoals ik trouwens begeleiden met piano.
Het is wel beetje raar trouwens enzo
Whah ik denk dat ik haar gewooon ff ap[je stuur straks. Niks raars aan. Het is een vreemd verhaal maar ook niet echt dramaquote:
quote:Op woensdag 15 april 2020 04:33 schreef kree het volgende:
[..]
Whah ik denk dat ik haar gewooon ff ap[je stuur straks. Niks raars aan. Het is een vreemd verhaal maar ook niet echt drama
??
Lol twijfels er wel over, naar haar kennende zal ze zoiets juist onwijs leuk vinden. Beetje musical achtig enzo.quote:
En dan “per ongeluk” een dick pic sturen.quote:Op woensdag 15 april 2020 04:33 schreef kree het volgende:
[..]
Whah ik denk dat ik haar gewooon ff ap[je stuur straks. Niks raars aan. Het is een vreemd verhaal maar ook niet echt drama
??
Hahaha nee dat gebeurt niet hoor, tis achternichtje he enzoquote:Op woensdag 15 april 2020 04:37 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
En dan “per ongeluk” een dick pic sturen.
quote:Op woensdag 15 april 2020 04:50 schreef kree het volgende:
Ik ben er vaker mee in de problemen gekomen he. Jongere meiden die dan verliefd op mij worden als toetsenist enzo of bandleider.
Het is eigenlijk best fucked up wel.
Ja kun je een smiley zettten maar daar kan ik niks mee....? Het is wel waar trouwens maarja wat doe je ermee he. Vond ze ook wel leuk als ik eerlijk ben. Maarja beetje leeftijd probleem.quote:
Als je maar geen R Kelly’tje doet is er niks aan de hand, toch?quote:Op woensdag 15 april 2020 04:50 schreef kree het volgende:
Ik ben er vaker mee in de problemen gekomen he. Jongere meiden die dan verliefd op mij worden als toetsenist enzo of bandleider.
Het is eigenlijk best fucked up wel.
Hahaha nee. Ben wel fan van kinderen voor kinderen enzo; of sowieso beetje vanuit het christelijke maar het is allemaal amateur ding wat ik doequote:Op woensdag 15 april 2020 04:54 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Als je maar geen R Kelly’tje doet is er niks aan de hand, toch?
Of ben je bandleider van Kinderen voor Kinderen of zo?
quote:Op woensdag 15 april 2020 05:02 schreef kree het volgende:
Tis wel kut hoor soms. Maar heb ook nog mijn gezonde verstand enzo en hoe graag het van de andere kant wil tja euh nee. En trouwens relevante verhaal viel mee want was 16+ al en ok ik jaar of 10 ouder. Maar geen zorgen er is nooit wat verder gegaan
Wat was die 7/8 maat. Killing me dat hahahaquote:
Hahaha omg. Lolquote:
Daar heb je al eerder eea over gespost, toch?quote:Op woensdag 15 april 2020 05:10 schreef kree het volgende:
[..]
Hahaha omg. Lol
Zal het maar even zeggen voor ik gekruisigd ga worden. Maar dat is totaal niett hoe t was hoor
Mja jaar of 10 terug wel. Haha toen werd het ook drama enzo. Daarna nog met ander meisje weer hetzelfde verhaal maar er is nooit meer gebeurd als beetje appen laat dat duidelijk zijn hequote:Op woensdag 15 april 2020 05:15 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Daar heb je al eerder eea over gespost, toch?
Maar goed ik ga pitten.![]()
![]()
quote:Op woensdag 15 april 2020 05:15 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Daar heb je al eerder eea over gespost, toch?
Maar goed ik ga pitten.![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |