Is toch mooi als je gelijk zou hebben? Dan heeft de lockdown zijn werk gedaan en zijn we veel beter klaar voor ronde 2.quote:Op zondag 12 april 2020 20:00 schreef VacaLoca het volgende:
Ik gok zo snel trouwens als naar data van landen kijk waar veel getest is dat in Nederland 2 a 4 miljoen mensen in Nederland reeds besmet zijn (geweest) met Corona en circa 5000 overleden. Zoals ik al eens eerder zei verwacht ik niet meer dan 25.000 doden in Nederland, zelfs niet als je de maatregelen versoepeld. Dat laatste mede omdat sowieso maar een klein deel gered wordt in een ziekenhuis. 80%+ overlijd ongeacht voldoende capaciteit op IC of niet.
Idem hier.quote:Op zondag 12 april 2020 19:43 schreef PippenScottie het volgende:
Vandaag heb ik met de familie een wandeling gemaakt rondom het eiland de Woude in het Alkmaardermeer. Een uitstekende plek om te social distancen en om een miljoen grutto’s, kieviten en andere vogels te zien.
Weinig mensen gezien. Alleen op de heenweg langs de Schermerdijk weer hele volksstammen wielrenners. Ook in groepjes van vier en vijf. Ik snap niet wat deze mensen bezielt.
Moet je klagen bij je huurbaas, met 12k omzet een 4k huur betalen is geen business model.quote:Op zondag 12 april 2020 19:58 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Kan gebeuren maar dat is het niet dus stel alles is 3 maanden dicht een café in hartje Amsterdam betaalt vermoedelijk al meer dan 4000 huur per maand
Dus zoveel is t niet
Dit kan.quote:Op zondag 12 april 2020 20:00 schreef HiZ het volgende:
[..]
Eigenaars gaan echt wel iets regelen voor uitgestelde betaling of verlaging van de huur. Je wil geen betrouwbare huurder kwijt in deze complete shitstorm.
Benieuwd wat ze krijgen als na mei de regels versoepeld doorgaan.quote:Op zondag 12 april 2020 19:59 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Nee precies en de huur van restaurants of cafés maar ook kapperszaken op een a locatie zijn meer dan 4000 per maand.
Er komt geen ronde 2.quote:Op zondag 12 april 2020 20:02 schreef HiZ het volgende:
[..]
Is toch mooi als je gelijk zou hebben? Dan heeft de lockdown zijn werk gedaan en zijn we veel beter klaar voor ronde 2.
Waar haal je die 12k vandaan?quote:Op zondag 12 april 2020 20:02 schreef raptorix het volgende:
[..]
Moet je klagen bij je huurbaas, met 12k omzet een 4k huur betalen is geen business model.
Er komt sowieso een ronde 2. En 3. En 4. En 5.quote:
Mus heeft een café op t leidseplein wel 25k omzet dan is 6000 huur niet veel maar als je 6000 huur hebt en 0k omzet nu?quote:Op zondag 12 april 2020 20:02 schreef raptorix het volgende:
[..]
Moet je klagen bij je huurbaas, met 12k omzet een 4k huur betalen is geen business model.
Ja ik was vandaag ook op pad met de familie, opgedeeld in 3 groepjes van vier en vijf personen.quote:Op zondag 12 april 2020 20:02 schreef kibo het volgende:
[..]
Idem hier.
Ongeveer dezelfde ervaring, zelfde gebied.
Alleen precies andersom: hordes breeduit wandelende gezinnetjes, met voetbal en hond breeduit over de fietspaden . Wat bezielt dat volk.
Uit zijn dikke duimquote:
Moet wel zeggen dat ondanks de grote val in omzet (wordt deels gecompenseerd door loonmaatregel) de liquiditeitsplanning van sommige ondernemers ook wel te wensen overlaat.quote:Op zondag 12 april 2020 20:04 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Mus heeft een café op t leidseplein wel 25k omzet dan is 6000 huur niet veel maar als je 6000 huur hebt en 0k omzet nu?
Nou, echt wel hoor. Hier 2 ondernemers, 1 VOF, eenmalig 4000 euro en beiden moeten sluiten.quote:Op zondag 12 april 2020 19:43 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Boehoee, net zoals de mensen die zich snel op werkloosheid zetten, om gratis te kunnen trekken. Idem voor de bedrijven en de kappers. Die ontvangen 4.000 EUR/maand. No way dat die dat op een normale maand verdienden.
Dat denk ik wel, dit virus is nog niet weg.quote:
Bij 3 zal het virus gaan stokken, dan verspreidt het zich minder makkelijk.quote:Op zondag 12 april 2020 20:04 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Er komt sowieso een ronde 2. En 3. En 4. En 5.
Terwijl jij met 15 familieleden Pasen aan het vieren was?quote:Op zondag 12 april 2020 20:05 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ja ik was vandaag ook op pad met de familie, opgedeeld in 3 groepjes van vier en vijf personen.
En dan al die paden bezet, overal mensen, breeduit aan het zonnen. Wat bezielt die lui toch, blijf toch thuis.
Wat bezielt jou dan, iedereen moet zoveel mogelijk thuisblijven zodat jij lekker rustig met je familie kunt wandelen. Hypocriet 2.0quote:Op zondag 12 april 2020 20:02 schreef kibo het volgende:
[..]
Idem hier.
Ongeveer dezelfde ervaring, zelfde gebied.
Alleen precies andersom: hordes breeduit wandelende gezinnetjes, met voetbal en hond breeduit over de fietspaden . Wat bezielt dat volk.
Zou zeker positief zijn. Maar zou ook betekenen dat de maatregelen wellicht weinig verschil hebben gemaakt tov geen maatregelen. Voornamelijk omdat ze al vrij te laat waren. Maar die 4 weken lockdown is nog prima qua balans 'overige gevolgen maatregelen' vs 'extra oversterfte bij geen maatregelen'. Maar je kan je indien ik gelijk heb dan wel afvragen of nog vele maanden lang maatregelen met werkloosheid en andere malaise tot gevolg nog opwegen met de baten. Ik zou zeggen houd vooral de kwetsbare mensen geïsoleerd voor eigen bescherming.quote:Op zondag 12 april 2020 20:02 schreef HiZ het volgende:
[..]
Is toch mooi als je gelijk zou hebben? Dan heeft de lockdown zijn werk gedaan en zijn we veel beter klaar voor ronde 2.
Eh, ja, fijn is anders, maar nog minder fijn is geen huurder en geen uitzicht op verhuur vanwege de complete shitstorm. Ik verhuur overigens.quote:Op zondag 12 april 2020 20:03 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Dit kan.
Echter moet de verhuurder ook akkoord gaan met verlaging want dan zakt zijn inkomen. Deze verhuurder moet ook weer rekening betalen maar mínder inkomsten en zo is t een cirkel ergens on die keten heb je een probleem of problemen
Ja inderdaad. Waarom blijf jij niet thuis? 3 groepjes van 4/5 personen is ook teveel.quote:Op zondag 12 april 2020 20:05 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Ja ik was vandaag ook op pad met de familie, opgedeeld in 3 groepjes van vier en vijf personen.
En dan al die paden bezet, overal mensen, breeduit aan het zonnen. Wat bezielt die lui toch, blijf toch thuis.
In hartje Amsterdam? Lijkt me stug. Een hele kleine wellicht.quote:
Die kroeg bij jouw in de wijk zekerquote:Op zondag 12 april 2020 20:05 schreef raptorix het volgende:
[..]
Grove schatting wat een kroeg omzet.
Hopelijk voor ronde 2 al. Maar dat die rondes er gaan komen is evident. Vooralsnog is de verwachting (c.q. hoop) dat Corona net zoiets wordt als het influenzavirus qua 'rondes'.quote:Op zondag 12 april 2020 20:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Bij 3 zal het virus gaan stokken, dan verspreidt het zich minder makkelijk.
Oud west, haalt zijn inkomen vooral uit de gokkasten, met zijn tent draait hij breakeven.quote:Op zondag 12 april 2020 20:07 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
In hartje Amsterdam? Lijkt me stug. Een hele kleine wellicht.
Kroeg in je buurtwijk op een c locatiequote:
Maar hij betaalt dan ook vermoedelijk minder huur dan iemand in hartje centrumquote:Op zondag 12 april 2020 20:09 schreef raptorix het volgende:
[..]
Oud west, haalt zijn inkomen vooral uit de gokkasten, met zijn tent draait hij breakeven.
Ik had het over een kroeg, een restaurant heeft doorgaans al 5 man personeel staan en draait veel minder uren.quote:Op zondag 12 april 2020 20:09 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Die kroeg bij jouw in de wijk zeker
Sommige on Amsterdam ook restaurants hebben omzet van 1000 tot 2000 per dag
Ja ligt er sterk aan hoeveel mensen reeds corona hebben (gehad). Berekeningen eerder vandaag kwamen op rond de 1,5 mln.quote:Op zondag 12 april 2020 20:09 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Hopelijk voor ronde 2 al. Maar dat die rondes er gaan komen is evident. Vooralsnog is de verwachting (c.q. hoop) dat Corona net zoiets wordt als het influenzavirus qua 'rondes'.
Scheelt niet zo veel, hippe buurt.quote:Op zondag 12 april 2020 20:10 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Maar hij betaalt dan ook vermoedelijk minder huur dan iemand in hartje centrum
De drukste postcode van Nederland met 90 procent kinderloos zou ik geen c lokatie noemen.quote:Op zondag 12 april 2020 20:09 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Kroeg in je buurtwijk op een c locatie
De gemiddelde huur voor een ("goed draaiend") horecapand was 73.000 euro in 2016. De omzet was zo'n miljoen euro per jaar. Met 4.000 huur per maand zou je dan komen op een omzet van ([4000*12]/73.000*1.000.000) zo'n 650k-700k op jaarbasis.quote:Op zondag 12 april 2020 20:09 schreef raptorix het volgende:
[..]
Oud west, haalt zijn inkomen vooral uit de gokkasten, met zijn tent draait hij breakeven.
Fd.nlquote:Breaking: Grote olieproducenten sluiten historisch akkoord
Na vier dagen onderhandelen hebben een aantal grote olieproducerende landen een historisch akkoord over het beperken van de eigen productie gesloten. Dat meldt persbureau Reuters op basis van bronnen dichtbij de onderhandelingen. De productiebeperkingen worden door olieministers van de betrokken landen bevestigd op Twitter.
De landen spraken af vanaf mei gezamenlijk 9,7 miljoen vaten olie minder te produceren. Dat moeten helpen de vloedgolf aan ruwe olie in te dammen die de wereld dreigt te overspoelen. Door de coronacrisis is in één klap een groot deel van de vraag weggevallen. De olieprijs is gekelderd, opslagtanks raken in hoog tempo vol. Het beperken van het aanbod moet de effecten van de vraaguitval helpen dempen.
Later meer
Hier een olieprijsgrafiek, je kunt wel zeggen dat er sprake is van een significante daling van de olieprijs.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Sieg Heil" tegen politie en "fuck UGent": professor en assistent excuseren zich na uit de hand gelopen livestream
![]()
![]()
![]()
Hun faculteit of opleiding wordt niet vermeld. Ik gok op faculteit Recht en Criminologie, of Politieke en Sociale Wetenschappen.
Oeps, fout, was communicatiewetenschappen...
[ Bericht 1% gewijzigd door crystal_meth op 12-04-2020 20:53:35 ]are we infinite or am I alone
Op de IC overleeft 70% het. Zonder beademing zouden ze allemaal doodgaan.quote:Op zondag 12 april 2020 20:00 schreef VacaLoca het volgende:
Ik gok zo snel trouwens als naar data van landen kijk waar veel getest is dat in Nederland 2 a 4 miljoen mensen in Nederland reeds besmet zijn (geweest) met Corona en circa 5000 overleden. Zoals ik al eens eerder zei verwacht ik niet meer dan 25.000 doden in Nederland, zelfs niet als je de maatregelen versoepeld. Dat laatste mede omdat sowieso maar een klein deel gered wordt in een ziekenhuis. 80%+ overlijd ongeacht voldoende capaciteit op IC of niet.
Bron?quote:Op zondag 12 april 2020 20:49 schreef polderturk het volgende:
[..]
Op de IC overleeft 70% het. Zonder beademing zouden ze allemaal doodgaan.
Ik ben meer benieuwd naar zijn berekening dat ongeveer 10 tot wel 20 procent in Nederland al besmet zou zijn geweest.quote:
Met een paar positieve aannames kwam ik ook ongeveer op 8-10%, maar dan ga je wel uit dat sterftepercentage 0.37% is (volgens Duits onderzoek).quote:Op zondag 12 april 2020 21:08 schreef Pumpalov het volgende:
[..]
Ik ben meer benieuwd naar zijn berekening dat ongeveer 10 tot wel 20 procent in Nederland al besmet zou zijn geweest.
Huidige situatie is redelijk onder controle, vraag is vooral hoe nu verder ..... nog teveel dingen die onduidelijk zijn.quote:Op zondag 12 april 2020 21:18 schreef roos94 het volgende:
Wat is nu de algehele tendens hier? Positief? In lijn der verwachting?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |