quote:Op maandag 13 april 2020 14:26 schreef Farenji het volgende:
Tja van Neerland's grootste kruidenier kun je natuurlijk ook een kruideniersmentaliteit verwachten.
Even speciaal voor deze broeders:quote:Op maandag 13 april 2020 14:25 schreef Ringo het volgende:
[..]
Oh, het is gewoon je hobby om met de boardroom mee te praten?
Zoals niet geheel onverwacht.quote:De cadeaubon heeft een waarde van ¤25 en kan worden besteed bij Albert Heijn, Bol.com, Etos of Gall & Gall.
Treurig want de meeste mensen hebben gewoon werkende benen.quote:Op dinsdag 14 april 2020 07:23 schreef Ambrosius het volgende:
Ondertussen heeft heel Nederland een bezorgbundel van AH? Voor 7.00 is de nieuw beschikbaar gekomen dag al vol.
1: risicogroepen en ouderen.quote:Op dinsdag 14 april 2020 08:44 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Treurig want de meeste mensen hebben gewoon werkende benen.
Wat mij betreft is de prio zo.
1. Mensen met een handicap
2. Grote gezinnen met veeeeel boodschappen
...
...
...
...
999. Volgevreten hipsters met hypochondrie
Als je niet in groep 1 of 2 valt dan dien je wat mij betreft geen gebruik te maken van de bezorgservice
Mee eens!quote:Op dinsdag 14 april 2020 08:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
1: risicogroepen en ouderen.
2: zorgmedewerkers
3: mensen met vitaal beroep
4: de rest
Karretje pakken en ACHTER je zetten bij de kassa. De afstand VOOR je heb je zelf in de hand, dus dat is geen probleem. Zo heb je niemand meer die in je nek loopt te hijgen.quote:Op maandag 13 april 2020 14:17 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
Die ging te dicht achter mij staan bij de kassa.
Ja kloptquote:Op dinsdag 14 april 2020 09:24 schreef Morri2 het volgende:
[..]
Karretje pakken en ACHTER je zetten bij de kassa. De afstand VOOR je heb je zelf in de hand, dus dat is geen probleem. Zo heb je niemand meer die in je nek loopt te hijgen.
Ook bij anderen is het niet veel beter... Was wel eens 1,5 week wachten maar zie nu toch hier een daar bezorg-gaten open...quote:Op dinsdag 14 april 2020 07:23 schreef Ambrosius het volgende:
Ondertussen heeft heel Nederland een bezorgbundel van AH? Voor 7.00 is de nieuw beschikbaar gekomen dag al vol.
Ik snap best dat het lekker kankeren is op alles wat niet goed gaat, maar heb je dit dan ook gemeld of ben je weer huiswaarts gegaan? Of heb je het met lede ogen aangezien en toch maar je boodschappen gedaan?quote:Op maandag 13 april 2020 13:32 schreef slashdotter3 het volgende:
Gisteren bij de AH geweest, er stond wel een medewerker mandjes te behandelen maar die liep tussendoor vrolijk weg en het was totaal niet duidelijk welk mandje wel en welk niet was schoongemaakt.
Waardeloze aanpak daar. Als Corona via mandjes kan worden overgedragen dan gaat dat hier iig gruwelijk mis.
Picnic hier gewoon weer beschikbaarquote:Op dinsdag 14 april 2020 09:26 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Ook bij anderen is het niet veel beter... Was wel eens 1,5 week wachten maar zie nu toch hier een daar bezorg-gaten open...
Zoiets ja. Maar zie maar eens te bewijzen dat je onder die eerste 3 punten valt.quote:Op dinsdag 14 april 2020 08:52 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
1: risicogroepen en ouderen.
2: zorgmedewerkers
3: mensen met vitaal beroep
4: de rest
Verklaring van de huisarts/werkgever?quote:Op dinsdag 14 april 2020 11:21 schreef vencodark het volgende:
[..]
Zoiets ja. Maar zie maar eens te bewijzen dat je onder die eerste 3 punten valt.![]()
Genoeg gezinnen die altijd al lieten bezorgen omdat het makkelijk is of omdat ze geen auto hebben.
Iedereen is gelijk bij zo’n bestelsysteem.
Voor een bezorgdienst?quote:Op dinsdag 14 april 2020 12:02 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Verklaring van de huisarts/werkgever?
Nou, als die 1.5 meter samenleving echt nog de komende jaren in stand moet blijven, zal er vanzelf wel een systeem ontstaan waar je dit aan moet kunnen geven. Net zo'n privacy kwestie als de corona app natuurlijk. Een sterretje in je paspoort als je bij de risicogroep hoort? Een vinkje als je een cruciaal beroep hebt?quote:Op dinsdag 14 april 2020 12:08 schreef vencodark het volgende:
[..]
Voor een bezorgdienst?
Lijkt mij nogal privé.
Waarom niet gelijk een grote ster op je kleding? Dan weet iedereen dat jíj voorrang hebt in de rij.quote:Op dinsdag 14 april 2020 13:18 schreef kilon het volgende:
[..]
Nou, als die 1.5 meter samenleving echt nog de komende jaren in stand moet blijven, zal er vanzelf wel een systeem ontstaan waar je dit aan moet kunnen geven. Net zo'n privacy kwestie als de corona app natuurlijk. Een sterretje in je paspoort als je bij de risicogroep hoort? Een vinkje als je een cruciaal beroep hebt?
Ik heb geen auto en geen fiets op het moment.. net corona gehad en conditie weg maar ik zou niet mogen bestellen volgens sommige mensen hier ::)quote:Op dinsdag 14 april 2020 13:24 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik ga gewoon 1 keer per week alles in de winkel halen dus ik heb er sowieso geen last van.
Dat zeg ik. Het is handig als de mensen die het echt nodig hebben altijd kunnen bestellen maar dat kun je dus niet meten en uitzoeken.quote:Op dinsdag 14 april 2020 15:36 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik heb geen auto en geen fiets op het moment.. net corona gehad en conditie weg maar ik zou niet mogen bestellen volgens sommige mensen hier ::)
Tuurlijk mag je online bestellen dat doe ik ook.quote:Op dinsdag 14 april 2020 15:36 schreef Friday12 het volgende:
Ik heb geen auto en geen fiets op het moment.. net corona gehad en conditie weg maar ik zou niet mogen bestellen volgens sommige mensen hier ::)
moet je er wel tussen komenquote:Op dinsdag 14 april 2020 18:08 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Tuurlijk mag je online bestellen dat doe ik ook.
Ja maar volgens sommige nietquote:Op dinsdag 14 april 2020 18:08 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Tuurlijk mag je online bestellen dat doe ik ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |