Wel nice, als je een beetje "spannend" doet heb je wel sneller duidelijkheid. Je wordt niet meer genegeerd maar gewoon verwijderd, dat is eerlijk gezegd best een vooruitgang.quote:Op dinsdag 14 april 2020 15:59 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Het is altijd beide. Als je een knap iemand bent zijn mensen toleranter. Dat geldt voor zowel mannen als vrouwen.
quote:Op dinsdag 14 april 2020 15:15 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Dat is precies waar het over gaat. Die suggestie dat wij vrouwen, mannen alleen indelen op uiterlijk en adhdv bepalen of de desbetreffende man een hunk of een creep is. Dat werkt zo niet. Dat bepalen we adhv gedrag.
Dus als vrouwen je een creep vinden komt dat door je gedrag. Niet door een gebrek aan spieren of een teruglopende haarlijn.
Ik ben het hier eerlijk gezegd wel mee eens. Maar wat ik kut vind is dat dit ervoor zorgt dat alle mannen daardoor maar zoiets hebben van yes!! Vrijkaart om voor asshole te spelen!! Vrouwen zijn gelukkig toch oppervlakkig!quote:
Hoe lastig is het om eens wat anders te vragen?quote:Op dinsdag 14 april 2020 16:23 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Het ding is, met text alleen mis je bepaalde zaken: oogcontact, lichaamstaal. Alle non-verbale communicatie gaat verloren. Daardoor kun je veel moeilijker emotie opwekken. Natuurlijk moet je elkaar leren kennen, maar met vragen stellen als "goh, wat doe je", "hoe was je dag?", "wat zijn je hobby's" zorg je er enkel voor dat het gesprek saai wordt, waardoor het vrij snel zal stil vallen.
Neu vrouwen zijn wellicht wat minder oppervlakkig dan mannen. ik denk dat veel mannen denken dat vrouwen dat wel zijn en dat het een vrouw interesseert dat hij een mooie auto heeft. Dat is echt in hele specifieke gevallen het geval. Een intelligente vrouw boeit dat echt niet. Die wil gewoon iemand die normaal is en waarmee ze een klik heeft.quote:Op woensdag 15 april 2020 01:45 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
Ik ben het hier eerlijk gezegd wel mee eens. Maar wat ik kut vind is dat dit ervoor zorgt dat alle mannen daardoor maar zoiets hebben van yes!! Vrijkaart om voor asshole te spelen!! Vrouwen zijn gelukkig toch oppervlakkig!
En wat ze zeggen is dan ondertussen: vrouwen zijn zooo oppervlakkig, nog oppervlakkiger dan mannen...boehoehoe was het maar anders!!
I dunno mannnnn.quote:Op woensdag 15 april 2020 09:21 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Neu vrouwen zijn wellicht wat minder oppervlakkig dan mannen. ik denk dat veel mannen denken dat vrouwen dat wel zijn en dat het een vrouw interesseert dat hij een mooie auto heeft. Dat is echt in hele specifieke gevallen het geval. Een intelligente vrouw boeit dat echt niet. Die wil gewoon iemand die normaal is en waarmee ze een klik heeft.
Voor een man kan het een shitload schelen als hij niet alleen maar mannelijke vrienden heeft.
Kloptquote:Op woensdag 15 april 2020 09:21 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Neu vrouwen zijn wellicht wat minder oppervlakkig dan mannen. ik denk dat veel mannen denken dat vrouwen dat wel zijn en dat het een vrouw interesseert dat hij een mooie auto heeft. Dat is echt in hele specifieke gevallen het geval. Een intelligente vrouw boeit dat echt niet. Die wil gewoon iemand die normaal is en waarmee ze een klik heeft.
Voor een man kan het een shitload schelen als hij niet alleen maar mannelijke vrienden heeft.
Waarom denk jij dat vrouwen minder oppervlakkig zijn?quote:
Ik had de hele post gequote dat was niet mijn bedoeling. Ben het eens met dit stuk:quote:Op woensdag 15 april 2020 09:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Waarom denk jij dat vrouwen minder oppervlakkig zijn?
Zeker mbt daten heb ik totaal het omgekeerde gevoel.
quote:ik denk dat veel mannen denken dat vrouwen dat wel zijn en dat het een vrouw interesseert dat hij een mooie auto heeft. Dat is echt in hele specifieke gevallen het geval. Een intelligente vrouw boeit dat echt niet. Die wil gewoon iemand die normaal is en waarmee ze een klik heeft.
Om iemand te leren kennen moet je eerst die basic dingen even vragen voordat je eventueel kan verdiepen lijkt me.quote:Op woensdag 15 april 2020 08:59 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Hoe lastig is het om eens wat anders te vragen?
Ik was ook altijd snel klaar met die gesprekken die niet verder komen dan: wat is je <insert werk, hobby, lievelingskleur, woonplaats>
De gesprekken wat leuker krijgen moet wel van 2 kanten komen overigens, maar mijn ervaring is dat je prima boeiende gesprekken kan hebben via een Tinder zonder dat je elkaar echt ziet.
Ja joh, er wordt van alles geprojecteerd op "alle vrouwen". Ik ken er ook heus wel die bijvoorbeeld sec status of vermogen boeiend vinden, maar dat zijn echt de uitzonderingen. Als het indruk maakt op vrouwen welke auto een man rijdt is het vaak eerder omdat zij ook een beetje een autonerd is en die auto geil vindt, niet welke waarde deze heeft.quote:Op woensdag 15 april 2020 09:21 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Die wil gewoon iemand die normaal is en waarmee ze een klik heeft.
Uiteindelijk wel, maar hoeft niet als een lijst interviewvragen afgevuurd te worden aan het begin van een match. Als je dat wel doet weet je in ieder geval dat je binnen het half uur alle spontaniteit uit een gesprek hebt. Dat soort mensen blokkeer je direct.quote:Op woensdag 15 april 2020 10:26 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Om iemand te leren kennen moet je eerst die basic dingen even vragen voordat je eventueel kan verdiepen lijkt me.
Je kunt gewoon een startvraag stellen en dan moet er toch gewoon een gesprek ontstaan waar je die rest van die informatie uithaalt. Als er een lijstje vragen afgewerkt moet worden om die info uit te wisselen zou het voor mij geen match zijn.quote:Op woensdag 15 april 2020 10:57 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Uiteindelijk wel, maar hoeft niet als een lijst interviewvragen afgevuurd te worden aan het begin van een match. Als je dat wel doet weet je in ieder geval dat je binnen het half uur alle spontaniteit uit een gesprek hebt. Dat soort mensen blokkeer je direct.
Er zijn zoveel ludiekere vragen te bedenken waarmee je niet 1 van de 100 bent die vraagt hoe het met haar gaat (waar ze toch altijd 'goed' op zal zeggen omdat niemand haar problemen gaat vertellen aan een nieuwe match).
Heel veel klagen hier op Fok dat vrouwen zoveel keuze hebben en dat ze hun aandacht niet kunnen krijgen, maar komen ondertussen wel met de meest standaard cliches waar niemand op zit te wachten. Uiteindelijk schuiven ze het maar af op 'oppervlakkigheid' van de vrouw om hun falen een beetje goed te praten
Ik vraag altijd naar de cup maat.quote:Op woensdag 15 april 2020 11:08 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Je kunt gewoon een startvraag stellen en dan moet er toch gewoon een gesprek ontstaan waar je die rest van die informatie uithaalt. Als er een lijstje vragen afgewerkt moet worden om die info uit te wisselen zou het voor mij geen match zijn.
Je hele argument slaat nergens op als vrouwen niet terug praten hequote:Op woensdag 15 april 2020 11:08 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Je kunt gewoon een startvraag stellen en dan moet er toch gewoon een gesprek ontstaan waar je die rest van die informatie uithaalt. Als er een lijstje vragen afgewerkt moet worden om die info uit te wisselen zou het voor mij geen match zijn.
Omdat niet iedereen in iedereen geïnteresseerd is. Dan ga je dus niet door, want die persoon heeft al aangegeven niet geïnteresseerd te zijn. Hetzij impliciet, hetzij expliciet. Doorgaan maakt je creepy en is verspilde energie. Nextquote:Op woensdag 15 april 2020 12:27 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Je hele argument slaat nergens op als vrouwen niet terug praten he
hoeveel moeite je ook doet voor een leuke vraag of opener
Matchen is wel interesse, daarna niks zeggen is geen interesse?quote:Op woensdag 15 april 2020 12:33 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Omdat niet iedereen in iedereen geïnteresseerd is. Dan ga je dus niet door, want die persoon heeft al aangegeven niet geïnteresseerd te zijn. Hetzij impliciet, hetzij expliciet. Doorgaan maakt je creepy en is verspilde energie. Next
Pooooes, tzit hoog he?quote:Op woensdag 15 april 2020 12:35 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Matchen is wel interesse, daarna niks zeggen is geen interesse?
Lekker makkelijk om mannen af te schilderen als creepy terwijl vrouwen zich gedragen als diva's
Want een vrouw kan nooit iets verkeerd doen in jouw wereldbeeld
Mja de kunst is om door te vragen op die basisdingen.quote:Op woensdag 15 april 2020 10:26 schreef Draaideurcrimineel het volgende:
[..]
Om iemand te leren kennen moet je eerst die basic dingen even vragen voordat je eventueel kan verdiepen lijkt me.
Maar jij doet precies hetzelfde door te zeggen dat vrouwen zich gedragen als diva’s.quote:Op woensdag 15 april 2020 12:35 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Matchen is wel interesse, daarna niks zeggen is geen interesse?
Lekker makkelijk om mannen af te schilderen als creepy terwijl vrouwen zich gedragen als diva's
Want een vrouw kan nooit iets verkeerd doen in jouw wereldbeeld
Vrouwen houden van een ondernemende type die success genereert. Een mooie auto of whatever is gewoon een symptoom daarvan, en in dit geval is het zeker aantrekkelijk. Wanneer je op dit soort objecten de focus legt pretendeer je dat het bijzonder is, en sla je als man volledig de plank mis ja.quote:Op woensdag 15 april 2020 10:30 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Ja joh, er wordt van alles geprojecteerd op "alle vrouwen". Ik ken er ook heus wel die bijvoorbeeld sec status of vermogen boeiend vinden, maar dat zijn echt de uitzonderingen. Als het indruk maakt op vrouwen welke auto een man rijdt is het vaak eerder omdat zij ook een beetje een autonerd is en die auto geil vindt, niet welke waarde deze heeft.
In the end wil je je gewoon relaxed en thuis voelen bij iemand in een relatie. En dat hangt niet op excessief materialisme.
Vrouwen vallen doorgaans op mannen die er zeer aantrekkelijk uitzien en goed in de markt liggen. Dat is prima, maar dan moet je echt wat te bieden hebben als vrouw wil je zo iemand bij je houden. Zo'n man kan het zich veroorloven heel kritisch te zijn en je snel in te ruilen voor een ander, en gedraagt zich daar ook naar. Nu kun je dit vervelend vinden, maar vrouwen gedragen zich net zo als ze weten dat ze lekker en gewild zijn.quote:Op woensdag 15 april 2020 01:45 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Ik ben het hier eerlijk gezegd wel mee eens. Maar wat ik kut vind is dat dit ervoor zorgt dat alle mannen daardoor maar zoiets hebben van yes!! Vrijkaart om voor asshole te spelen!! Vrouwen zijn gelukkig toch oppervlakkig!
En wat ze zeggen is dan ondertussen: vrouwen zijn zooo oppervlakkig, nog oppervlakkiger dan mannen...boehoehoe was het maar anders!!
Eh? Of je iemand nou afwijst omdat diegene te oud/dik whatever is of omdat diegene geen supermodel is, afwijzen vanwege het uiterlijk is een wel/niet met niks ertussenin en geen meer/minder kwestie hoor. Boeit voor je eigen karakter geen reet of je toevallig meer of minder mensen er lekker genoeg uit vindt zien. Sterker nog, als het er meer zijn heb je geluk... Zou ik zeggen.
Natuurlijk, dat doen zowel mannen als vrouwen. En als je zelf iets in de melk te brokkelen hebt, of dat nou uiterlijk of wat dan ook is wat voor de ander aantrekkelijk is, dan kun je zelf ook keuzes maken. Dat is niet arrogant, dat is gewoon de mogelijkheid hebben om de zogenaamde krenten uit de pap te vissen.quote:Op woensdag 15 april 2020 13:25 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Vrouwen vallen doorgaans op mannen die er zeer aantrekkelijk uitzien en goed in de markt liggen. Dat is prima, maar dan moet je echt wat te bieden hebben als vrouw wil je zo iemand bij je houden. Zo'n man kan het zich veroorloven heel kritisch te zijn en je snel in te ruilen voor een ander, en gedraagt zich daar ook naar. Nu kun je dit vervelend vinden, maar vrouwen gedragen zich net zo als ze weten dat ze lekker en gewild zijn.
Jouw hele gedachtengang slaat de plank mis als je de laatste vrouwlijke posts in dit topic hebt gelezenquote:Op woensdag 15 april 2020 13:17 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Vrouwen houden van een ondernemende type die success genereert. Een mooie auto of whatever is gewoon een symptoom daarvan, en in dit geval is het zeker aantrekkelijk. Wanneer je op dit soort objecten de focus legt pretendeer je dat het bijzonder is, en sla je als man volledig de plank mis ja.
Precies. En voor die mannen is er hoop. De dame die een open relatie had met het vrijheidsbeeld, heeft namelijk nu een liefdesrelatie met een kroonluchter. Dus het vrijheidsbeeld is weer beschikbaar.quote:Op woensdag 15 april 2020 13:29 schreef CoolGuy het volgende:
In plaats van dat het 'aan de vrouwen ligt' zou je het ook uit kunnen leggen als dat de mannen die daar zo over klagen dan blijkbaar zelf niet in de positie zijn om de eerder genoemde krenten uit de pap te vissen.
Ik denk bij succes alleen maar aan: Urgh, weken van 60 uur. Moet er niet aan denken om daar mee samen te wonen. Zo sta ik zelf ook totaal niet in het leven, zakelijk succes en rijkdom na streven. Met een beetje mazzel kan ik binnen een jaar of 2 drie dagen gaan werken en de man ook. Dan hebben we beide meer tijd voor leuke dingen en mensen. Dat is voor mij meer succes dan een auto duurder dan mijn appartement voor de deur en een gladde boy die zn salesquote elke maand zo lekker haalt door 20 uur over te werken.quote:Op woensdag 15 april 2020 13:36 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Jouw hele gedachtengang slaat de plank mis als je de laatste vrouwlijke posts in dit topic hebt gelezen
En ja natuurlijk moet een vent zn eigen broek op kunnen houden. Maar keer op keer wordt er gezegd dat puur succes.. echt zo aantrekkelijk niet is.
Ja 10 minuten... maar daarna komt er toch echt meer bij kijken.
quote:Op woensdag 15 april 2020 13:38 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Precies. En voor die mannen is er hoop. De dame die een open relatie had met het vrijheidsbeeld, heeft namelijk nu een liefdesrelatie met een kroonluchter. Dus het vrijheidsbeeld is weer beschikbaar.
Wat die vrouwelijke posters hier geschreven hebben neem ik niet per se als waarheid aan. Er zit namelijk nogal een groot verschil in wat er wordt gezegd en waar in werkelijkheid naar gehandeld wordt.quote:Op woensdag 15 april 2020 13:36 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Jouw hele gedachtengang slaat de plank mis als je de laatste vrouwlijke posts in dit topic hebt gelezen
En ja natuurlijk moet een vent zn eigen broek op kunnen houden. Maar keer op keer wordt er gezegd dat puur succes.. echt zo aantrekkelijk niet is.
Ja 10 minuten... maar daarna komt er toch echt meer bij kijken.
Misschien moet je dat "matchen" niet zo serieus nemen. Daarom heb je misschien ook geen succes? Vrouwen kunnen wanhopigheid/zuurheid namelijk van afstand ruiken.quote:Op woensdag 15 april 2020 12:35 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Matchen is wel interesse, daarna niks zeggen is geen interesse?
Lekker makkelijk om mannen af te schilderen als creepy terwijl vrouwen zich gedragen als diva's
Want een vrouw kan nooit iets verkeerd doen in jouw wereldbeeld
sowiso.. wat is een matchquote:Op woensdag 15 april 2020 14:27 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Misschien moet je dat "matchen" niet zo serieus nemen. Daarom heb je misschien ook geen succes? Vrouwen kunnen wanhopigheid/zuurheid namelijk van afstand ruiken.
Precies. Succes is, net als schoonheid, een kwestie van perspectief. Ten eerste: wat is succes? Veel geld, veel macht, een hoge status, veel vrijheid, geluk ervaren of toch nóg iets anders? Ten tweede: wanneer heb je zoveel van iets dat je over succes kunt praten? En ten derde: zou je ook niet naar iemands startpositie moeten kijken? Als iemand niet hoeft te werken omdat zijn wieg toevallig in een huis stond waar men kon rentenieren, is dat dan succesvol? Als iemand in een kansarme omgeving is opgegroeid en desondanks een vak heeft geleerd en nu in zijn/haar eigen levensonderhoud kan voorzien, is dat niet succesvol? Bovendien: succes kent vele vaders (en moeders).quote:Op woensdag 15 april 2020 13:51 schreef Spijker83 het volgende:
Ontopic: Wanneer heeft een man of vrouw succes? Dit ligt er toch helemaal aan hoe je daar zelf in staat. Als ik mijn leven kan leiden zoals ik dat wil en daarbij nog wat mooie dromen heb, ben ik dan niet succesvol? In mijn ogen wel, maar kan zijn dat de potentiële wederhelft dat helemaal anders ziet..
Het is helemaal niks. Ik heb zat matches die ik nooit spreek. Ik kies de beste eruit en daar ga ik mee praten.quote:Op woensdag 15 april 2020 14:29 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
sowiso.. wat is een match
eigenlijk alleen dat je een leuk foto hebt toch?
zegt niks over mensen verder.. laat staan of het qua persoonlijkheid ook bij elkaar past
Alsof je een keuze hebt.quote:Op woensdag 15 april 2020 14:39 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Het is helemaal niks. Ik heb zat matches die ik nooit spreek. Ik kies de beste eruit en daar ga ik mee praten.
Als je een simpele "hey hoe gaat het" stuurt dan klopt dat. Ik doe dat nooit.quote:Op woensdag 15 april 2020 14:43 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Alsof je een keuze hebt.
Begin voor de grap eens met elke match die je hebt een gesprekje en de meeste kunnen het niet eens opbrengen om, of meer dan 2 zinnen als reactie te geven of langer dan 3 berichten terug te sturen.
mja ik kan me voorstellen dat je dus als eerste toch die "hoi hoe gaat het" stuurtquote:Op woensdag 15 april 2020 14:49 schreef gooddaddy het volgende:
Je moet natuurlijk wel ergens mee beginnen wat ook uitlokt tot een reactie. "Hey, hoe gaat?" doet dat niet echt. Van de andere kant, Er moet natuurlijk ook wel iets anders te vragen zijn. Er moet wel iets in het profiel staan of iets op de foto staan waar je op kunt reageren.
Staat er helemaal niets in het profiel, en is het een standaard portretfoto die ze hebben, dan is er natuurlijk niets interessants te vragen. Die laat ik ook altijd links liggen
Nee.quote:Op woensdag 15 april 2020 14:51 schreef Uhmmpie het volgende:
mja ik kan me voorstellen dat je dus als eerste toch die "hoi hoe gaat het" stuurt
en dat zich daarna het gsprek ontwikkelt
maar als ik hier zo lees.. zit niemand daar op te wachten
Verzin wat anders.quote:Op woensdag 15 april 2020 15:04 schreef gooddaddy het volgende:
Heb het daarmee wel eens geprobeerd, maar nog nooit reactie op gehad
Gewoon antwoorden met een knipoog.quote:Op woensdag 15 april 2020 15:11 schreef Plots het volgende:
Wat antwoorden jullie op de vraag: "Ga je nog wat leuks doen vandaag?"
Eigenlijk doet ik nooit wat leuks. Gewoon standaard dingen.
Moet ik iets leuks verzinnen of mijn leven boeiender maken of gewoon eerlijk antwoorden met: "Wat dingetjes op de PC, muziek luisteren, boodschappen en koken"
Hahaha goeie!quote:Op woensdag 15 april 2020 15:16 schreef M1stral het volgende:
[..]
Gewoon antwoorden met een knipoog.
Boodschappen doen in je gehuurde Ferarri ofzo.
mja.. weet je wat het is.. als het uiteindelijk een date en een relatie word..quote:Op woensdag 15 april 2020 15:11 schreef Plots het volgende:
Wat antwoorden jullie op de vraag: "Ga je nog wat leuks doen vandaag?"
Eigenlijk doet ik nooit wat leuks. Gewoon standaard dingen.
Moet ik iets leuks verzinnen of mijn leven boeiender maken of gewoon eerlijk antwoorden met: "Wat dingetjes op de PC, muziek luisteren, boodschappen en koken"
Eerlijkheid duurt het langst idd.quote:Op woensdag 15 april 2020 15:21 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
mja.. weet je wat het is.. als het uiteindelijk een date en een relatie word..
komt diegene daar toch wel achter.
en het geeft wel ruimte tot doorvragen.. op bijv wat je dan gaat doen of wat je luistert.
Wow thanks hier heb ik echt iets aan! Zo kan ik het ook brengen idd.quote:Op woensdag 15 april 2020 15:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
"Koken" vs. "Jaaa ik ga zo een lekker biefstukje in de pan gooien, kijk ik al de hele dag naar uit!, heb jij al gegeten?"
"Boodschappen" doen vs "ik ga zo eerst even naar de supermarkt, moet nog eten. Heb alles in huis voor AGV, maar heb ineens onwijze biefstukcraving! En ik heb weer hard gewerkt vandaag, dus ik heb het wel verdiend! Heb je dat ook soms? Dat je aan niets anders kunt denken dan biefstuk?"
"wat dingetjes op de pc" vs "Ik heb vandaag op mn werk niet lang genoeg achter mn beeldscherm gezeten, dus ik ga zo nog even verder, wil nog even wat dingetjes doen/ even lekker uitzonen. Misschien Netflixtabje open..." Enter gespreksonderwerp Netflix.
Klopt. Ik reageerde altijd saai, omdat mijn dagen saai zijn en ik daarmee met die vraag geconfronteerd word. Maar aan mij de taak om een van een alledaagse taak - zoals koken of boodschappen doen - iets interessants te maken en er een andere draai aan te geven!quote:Op woensdag 15 april 2020 15:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
Maw ze wil niet weten wat je zo gaat doen, ze wil weten hoe je conversatieskills zijn.
Wat een cringy tekstenquote:Op woensdag 15 april 2020 15:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
"Koken" vs. "Jaaa ik ga zo een lekker biefstukje in de pan gooien, kijk ik al de hele dag naar uit!, heb jij al gegeten?"
"Boodschappen" doen vs "ik ga zo eerst even naar de supermarkt, moet nog eten. Heb alles in huis voor AGV, maar heb ineens onwijze biefstukcraving! En ik heb weer hard gewerkt vandaag, dus ik heb het wel verdiend! Heb je dat ook soms? Dat je aan niets anders kunt denken dan biefstuk?"
"wat dingetjes op de pc" vs "Ik heb vandaag op mn werk niet lang genoeg achter mn beeldscherm gezeten, dus ik ga zo nog even verder, wil nog even wat dingetjes doen/ even lekker uitzonen. Misschien Netflixtabje open..." Enter gespreksonderwerp Netflix.
Ja dude ik shine in actie, niet voor het whiteboard.quote:
van de meeste mensen... is het gros van de dagen niet heel spannend hoorquote:Klopt. Ik reageerde altijd saai, omdat mijn dagen saai zijn en ik daarmee met die vraag geconfronteerd word. Maar aan mij de taak om een van een alledaagse taak - zoals koken of boodschappen doen - iets interessants te maken en er een andere draai aan te geven!
Doe ik nu dus ook, als er tenminste iets anders te vragen valt. Anders doe ik gewoon nietsquote:Op woensdag 15 april 2020 15:08 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Verzin wat anders.
Anything. Als ze dan niet reageert jammer dan. Heb vooral geen verwachtingen.
En nu al helemaal nietquote:Op woensdag 15 april 2020 15:47 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
van de meeste mensen... is het gros van de dagen niet heel spannend hoor
Joh, daar had ik het ook niet over. Maar ook dan maakt het geen verschil hoor.quote:Op woensdag 15 april 2020 14:46 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Als je een simpele "hey hoe gaat het" stuurt dan klopt dat. Ik doe dat nooit.
Klopt, maar mensen die al na twee zinnen beginnen te klagen daar ben ik wel een beetje klaar meequote:Op woensdag 15 april 2020 16:08 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
maar als goede hollander... valt er wel vanalles te klagen
Het simpele is dat het helemaal niet moeilijk hoeft te zijn. Vraag op een regenachtige dag of ze natgeregend is vandaag of op een hele zonnige dag of ze bruin is geworden, doe er een knipoog smiley bij en als ze een beetje communicatief vaardig is gaat ze een beetje vertellen wat ze die dag gedaan heeft, zonder dat jij 1 van de 100 bent die vraagt of ze een leuke dag heeft gehad.quote:Op woensdag 15 april 2020 16:04 schreef gooddaddy het volgende:
[..]
Doe ik nu dus ook, als er tenminste iets anders te vragen valt. Anders doe ik gewoon niets
quote:Op woensdag 15 april 2020 16:15 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Het simpele is dat het helemaal niet moeilijk hoeft te zijn. Vraag op een regenachtige dag of ze natgeregend is vandaag of op een hele zonnige dag of ze bruin is geworden, doe er een knipoog smiley bij en als ze een beetje communicatief vaardig is gaat ze een beetje vertellen wat ze die dag gedaan heeft, zonder dat jij 1 van de 100 bent die vraagt of ze een leuke dag heeft gehad.
Je moet zelf dan wel handig genoeg zijn om daar op in te haken en door te vragen en eventueel direct wat over jouw dag vertelt zonder dat zij er eerst om moet vragen. Je hebt dan in no-time een fatsoenlijk gesprek ipv een interview
Ja! Ik lees hier zo vaak, jaaaa ik vraag van alles, maar ze reageert niet of kortaf. Ja dat komt omdat interview vragen complete droogtrekkers zijn en dat niet uitnodigt in te haken. Evengoed kun je dat wel omdraaien, maar toen ik een tijdje minder kritisch Tinderde, had ik hele leuke gesprekken, maar vooral vanwege mijn aandeelquote:Op woensdag 15 april 2020 16:15 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Het simpele is dat het helemaal niet moeilijk hoeft te zijn. Vraag op een regenachtige dag of ze natgeregend is vandaag of op een hele zonnige dag of ze bruin is geworden, doe er een knipoog smiley bij en als ze een beetje communicatief vaardig is gaat ze een beetje vertellen wat ze die dag gedaan heeft, zonder dat jij 1 van de 100 bent die vraagt of ze een leuke dag heeft gehad.
Je moet zelf dan wel handig genoeg zijn om daar op in te haken en door te vragen en eventueel direct wat over jouw dag vertelt zonder dat zij er eerst om moet vragen. Je hebt dan in no-time een fatsoenlijk gesprek ipv een interview
Dat geeft hoop toch, want wellicht dat allen hier dan toch nog op latere leeftijd een relatie kunnen vinden.quote:
Ze is een vrouw hequote:Op woensdag 15 april 2020 16:58 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat geeft hoop toch, want wellicht dat allen hier dan toch nog op latere leeftijd een relatie kunnen vinden.
Vrouwen worden nooit afgewezen door mannen die, afhankelijk van hoe (niet) aantrekkelijk ze is, wanhopig genoeg zijn. Dat is het voordeel van vrouw zijn.quote:Op woensdag 15 april 2020 17:00 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Ze is een vrouw heze kan ALTIJD een relatie krijgen ongeacht hoe ze er uit ziet of wat haar karakter is.
Vrouwen worden nooit afgewezen
... door mannen zoals jij die wanhopig genoeg zijnquote:Op woensdag 15 april 2020 17:00 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Ze is een vrouw heze kan ALTIJD een relatie krijgen ongeacht hoe ze er uit ziet of wat haar karakter is.
Vrouwen worden nooit afgewezen
Dat valt ook echt wel mee.quote:Op woensdag 15 april 2020 17:00 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Ze is een vrouw heze kan ALTIJD een relatie krijgen ongeacht hoe ze er uit ziet of wat haar karakter is.
Vrouwen worden nooit afgewezen
Dat is dus bullshit. Vrouwen krijgen net zo moeizaam een relatie als mannen.quote:Op woensdag 15 april 2020 17:00 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Ze is een vrouw heze kan ALTIJD een relatie krijgen ongeacht hoe ze er uit ziet of wat haar karakter is.
Vrouwen worden nooit afgewezen
Dit ligt vooral aan de bizarre eisen.quote:Op woensdag 15 april 2020 19:27 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dat is dus bullshit. Vrouwen krijgen net zo moeizaam een relatie als mannen.
quote:Op woensdag 15 april 2020 19:43 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Dit ligt vooral aan de bizarre eisen.
Het gaat om de mogelijkheid, dat vrouwen nooit afgewezen worden en daardoor ook denken dat alles ''vanzelf'' gaat.
Ik wil dat verschil duidelijk maken.
Voor mannen gaat het niet ''vanzelf'' en mannen wijzen vrouwen niet af omdat een comma op de verkeerde plek staat in een gesprek
Als de man wanhopig genoeg is kan de vrouw zo lelijk zijn dat ze alleen 's nachts buiten mag (met een heftruck) waar geen straatverlichting is, met een persoonlijkheid die nóg lelijker is, dan wordt ze nog niet afgewezen door die wanhopige man.quote:Op woensdag 15 april 2020 19:43 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Dit ligt vooral aan de bizarre eisen.
Het gaat om de mogelijkheid, dat vrouwen nooit afgewezen worden en daardoor ook denken dat alles ''vanzelf'' gaat.
Ik wil dat verschil duidelijk maken.
Voor mannen gaat het niet ''vanzelf'' en mannen wijzen vrouwen niet af omdat een comma op de verkeerde plek staat in een gesprek
Een gezonde discussie door vrouwen af te schilderen als veeleisende bitches die je afwijzen om niks.quote:Op woensdag 15 april 2020 19:50 schreef Huck_ het volgende:
Ik heb nergens gezegd dat vrouwen geen interesse in mij hebben. Jammer van de persoonlijke aanval terwijl ik een gezonde discussie probeer te voeren.
Oh, je interpreteert 'je' als JIJ? Nee, dat bedoel ik dus niet. Maar wel een leuke afleiding van die 'gezonde discussie', dat wel.quote:Op woensdag 15 april 2020 19:50 schreef Huck_ het volgende:
Ik heb nergens gezegd dat vrouwen geen interesse in mij hebben. Jammer van de persoonlijke aanval terwijl ik een gezonde discussie probeer te voeren.
Tot je een date hebt ben je als man inderdaad in het nadeel maar als je eenmaal een date hebt gaat het vooral gewoon om de vibe die je met z'n tweeën hebt.quote:Op woensdag 15 april 2020 19:43 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Dit ligt vooral aan de bizarre eisen.
Het gaat om de mogelijkheid, dat vrouwen nooit afgewezen worden en daardoor ook denken dat alles ''vanzelf'' gaat.
Ik wil dat verschil duidelijk maken.
Voor mannen gaat het niet ''vanzelf'' en mannen wijzen vrouwen niet af omdat een comma op de verkeerde plek staat in een gesprek
Ook die lelijke vrouw heeft liefde nodig. Vaak is het ook soort zoekt soort natuurlijkquote:Op woensdag 15 april 2020 19:47 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Als de man wanhopig genoeg is kan de vrouw zo lelijk zijn dat ze alleen 's nachts buiten mag (met een heftruck) waar geen straatverlichting is, met een persoonlijkheid die nóg lelijker is, dan wordt ze nog niet afgewezen door die wanhopige man.
Maar als het zo erg is geworden moet je je misschien als man zijnde wel eens een beetje gaan afvragen waarom echt geen enkele 'normale' vrouw interesse in je heeft. Het is natuurlijk dan wel lekker makkelijk en veilig om te stellen dat dat aan 'alle' vrouwen ligt, en dat ook vooral blijven volhouden, maar ja, daarvan gaan vrouwen je niet interessanter vinden natuurlijk.
Het is maar waar je prioriteit aan geeft.
Er zijn genoeg mannen die wel vrouwen afwijzen omdat de vrouw in kwestie misschien te wanhopig is.quote:Op woensdag 15 april 2020 19:43 schreef Huck_ het volgende:
[..]
Dit ligt vooral aan de bizarre eisen.
Het gaat om de mogelijkheid, dat vrouwen nooit afgewezen worden en daardoor ook denken dat alles ''vanzelf'' gaat.
Ik wil dat verschil duidelijk maken.
Voor mannen gaat het niet ''vanzelf'' en mannen wijzen vrouwen niet af omdat een comma op de verkeerde plek staat in een gesprek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |