Gewoon monarchie afschaffen en Rutte president makenquote:Op dinsdag 7 april 2020 19:07 schreef heywoodu het volgende:
Wederom een uitstekend verhaal van Rutte.
quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:05 schreef _I het volgende:
Terug naar normaal zaak van lange adem
Term nieuwe normaal is gevallen. 2e keer al.
quote:
Gezellig, kunnen we allemaal denken dat het weer veilig is om bij anderen in de buurt te komen zoals in andere landen.quote:
Als ze het niet doen krijg je achteraf de verwijten dat we niet goed genoeg geïnformeerd zij geweest..quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:08 schreef eriksd het volgende:
Vermoeiend figuur die Hugo.
Überhaupt tamelijk zinloze persconferentie dit, zo wordt het middel tamelijk sleets.
Schrijnend ditquote:Op dinsdag 7 april 2020 19:08 schreef quirina het volgende:
Zwakkeren beschermen en helpen . Hoe het in de praktijk gaat help je die mensen eerder hun kist in.
Bedoel meer voor het zorgpersoneel, nog steeds tekorten daar.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:09 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Gezellig, kunnen we allemaal denken dat het weer veilig is om bij anderen in de buurt te komen zoals in andere landen.
Kunnen we gelijk D66 afschaffen.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:08 schreef RipCity het volgende:
[..]
Gewoon monarchie afschaffen en Rutte president maken
denk je dat mensen dat nog kunnenquote:Op dinsdag 7 april 2020 19:09 schreef bombmannl het volgende:
Leuk zo’n app, maar je kan ook je telefoon thuis laten
Hij is aan het lullen, op tv, dus kan nu niet reageren.quote:
Dan koop je die maar van die 1.000 euro die Rutte je ooit gegeven heeft.quote:
Mark Jong-un komt eraan zo. Opbokken met je apps.quote:
Allemaal door die ene kut schurkenstaat.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:09 schreef kol7680 het volgende:
De 1,5 meter samenleving zal dus wel de komende jaren blijven bestaan. Verschrikkelijk.
Geen enkel probleem meequote:Op dinsdag 7 april 2020 19:09 schreef houdafstand het volgende:
Nederland krijgt ook een traceer-app.![]()
Wat voor info is er nu gegeven dan? Gedraag je? Kan ook prima op vrijdagmiddag bij het wekelijkse praatje. Dit soort kinderverhaaltjes over bloemetjes brengen wordt een beetje potsierlijk. Zeker als twee man min of meer hetzelfde zegt.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:09 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als ze het niet doen krijg je achteraf de verwijten dat we niet goed genoeg geïnformeerd zij geweest..
quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:09 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als ze het niet doen krijg je achteraf de verwijten dat we niet goed genoeg geïnformeerd zij geweest..
Ik vind het juist wel goed in balans, elke dinsdag.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:08 schreef eriksd het volgende:
Vermoeiend figuur die Hugo.
Überhaupt tamelijk zinloze persconferentie dit, zo wordt het middel tamelijk sleets.
Vind het nogal wat.quote:Op dinsdag 7 april 2020 19:10 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Mark Jong-un komt eraan zo. Opbokken met je apps.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |