Burenquote:Op zondag 5 april 2020 23:53 schreef 00wildchild het volgende:
Ik ga stuk. Zitten buren beneden te drinken en echt hoe meer de drinken hoe aparter de onderwerpen. Ik ga de deur even dicht doen.
Gaat nu over hoe ze niet begrijpen dat Aziaten kunnen kijken omdat hun ogen zo dicht zitten en I can not anymore.
Ja soms wel. Ik heb ook wel een paar die oke zijn hoor. Vooral de oudjes zijn prima buren.quote:
Ik zou dat wel grappig vinden haha. Beter dan de ruzies die mijn bovenbuurvrouw af en toe heeft.. Wat een tokkiewijf is dat zeg.quote:Op zondag 5 april 2020 23:57 schreef 00wildchild het volgende:
Nou vind deze ook nog wel aardig. Als je gewoon hoi hey ditdat hoe heet jullie kat. Maar wat ik nu allemaal hoor.
Ik ga NU naar ze toequote:Op zondag 5 april 2020 23:57 schreef 00wildchild het volgende:
Nou vind deze ook nog wel aardig. Als je gewoon hoi hey ditdat hoe heet jullie kat. Maar wat ik nu allemaal hoor.
Oh ja zo een had ik ook vorige woning. Heel winkelende binnenstad kon het horen. Echt genieten. Spreek haar gewoon even apart aan of stuur berichtje van Joh wil niet bemoeien maar echt iedereen hoort het. Neem aan dat je dat niet fijn vindt... dus bij deze.quote:Op zondag 5 april 2020 23:58 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik zou dat wel grappig vinden haha. Beter dan de ruzies die mijn bovenbuurvrouw af en toe heeft.. Wat een tokkiewijf is dat zeg.
Nou sinds mijn buurvrouw trots heeft gezegd dat ze de buurman een flinke stoot op zijn neus heeft gegeven ben ik wel voorzichtig hoor.quote:Op maandag 6 april 2020 00:05 schreef 00wildchild het volgende:
[..]
Oh ja zo een had ik ook vorige woning. Heel winkelende binnenstad kon het horen. Echt genieten. Spreek haar gewoon even apart aan of stuur berichtje van Joh wil niet bemoeien maar echt iedereen hoort het. Neem aan dat je dat niet fijn vindt... dus bij deze.
Heeft destijds wel geholpen alleen daarna was ze wel eeuwig pissig op me.![]()
Ohhhhhh god. Bel politie volgende keer.quote:Op maandag 6 april 2020 00:07 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nou sinds mijn buurvrouw trots heeft gezegd dat ze de buurman een flinke stoot op zijn neus heeft gegeven ben ik wel voorzichtig hoor.
Als ik niet beter zou weten, zou ik denken dat je mijn buuf benquote:Op maandag 6 april 2020 00:07 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nou sinds mijn buurvrouw trots heeft gezegd dat ze de buurman een flinke stoot op zijn neus heeft gegeven ben ik wel voorzichtig hoor.
Hoezo? Ik ben wel rustig.quote:Op maandag 6 april 2020 00:10 schreef FernandoMartinez het volgende:
[..]
Als ik niet beter zou weten, zou ik denken dat je mijn buuf ben
Ja, jij welquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |