Beter, we motten toch binnen blijven.quote:Op maandag 6 april 2020 12:29 schreef Mykonos het volgende:
Wel jammer dat het de hele week topweer wordt (maar binnenwerken en alleen af en toe hardlopen), en dan in het Paasweekend waarschijnlijk weer regen.
Als ik zo de voorspelling zie zit er voorlopig geen slecht weer inquote:Op maandag 6 april 2020 12:29 schreef Mykonos het volgende:
Wel jammer dat het de hele week topweer wordt (maar binnenwerken en alleen af en toe hardlopen), en dan in het Paasweekend waarschijnlijk weer regen.
Hoog zou het wat uitmaken-gehalte inderdaad.quote:Op maandag 6 april 2020 12:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Beter, we motten toch binnen blijven.
Ben jij Steef?quote:Op maandag 6 april 2020 12:37 schreef Mykonos het volgende:
Zaterdag nog 160km gefietst, kan prima als je alleen fietst. Dus voor mij maakt het eigenlijk wel uit of het droog blijft of niet.
Altijd lachen met Steef, maar nee, ik woon niet in Drenthe.quote:Op maandag 6 april 2020 12:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ben jij Steef?
[ afbeelding ]
Wtf, dat je zin hebt om eerst een heel stuk te fietsen en daarna over dezelfde weg weer terug te gaanquote:Op maandag 6 april 2020 12:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ben jij Steef?
[ afbeelding ]
Het zijn klappende handjesquote:Op maandag 6 april 2020 12:43 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Wtf, dat je zin hebt om eerst een heel stuk te fietsen en daarna over dezelfde weg weer terug te gaan
Gelukkig maar, dat gun je niemand.quote:Op maandag 6 april 2020 12:43 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Altijd lachen met Steef, maar nee, ik woon niet in Drenthe.
Ik snap deze hype ook niet helemaal, maar ik ben dan ook iemand die altijd voor een rondje gaat.quote:Op maandag 6 april 2020 12:43 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Wtf, dat je zin hebt om eerst een heel stuk te fietsen en daarna over dezelfde weg weer terug te gaan
Ik ben gister nog door een enorm lang stuk mul zand heen geploegdquote:Op maandag 6 april 2020 12:46 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik snap deze hype ook niet helemaal, maar ik ben dan ook iemand die altijd voor een rondje gaat.
Dan zou ik toch wel keren.quote:Op maandag 6 april 2020 12:52 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik ben gister nog door een enorm lang stuk mul zand heen geploegdAlleen om niet om te hoeven keren.
Voor zo'n geval wil ik ook nog wel een uitzondering maken ja.quote:
En al dat zand op je fiets, ellende.quote:Op maandag 6 april 2020 12:59 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Was wel slecht voor mijn gemiddeldeEn kans dat je crasht is best groot.
Ik ben dan als de dood voor een lekke bandquote:Op maandag 6 april 2020 13:43 schreef noodgang het volgende:
Niks mis mee om af en toe stukje onverhard mee te pakken
Wel met mondkapje op?quote:Op maandag 6 april 2020 14:10 schreef Slobeend het volgende:
Ik merk dat ik deze winter vrijwel niet gesport heb, matige fietsconditie zeg.
Heb ik eigenlijk nog nooit gehad op onverharde stukken. Op gewoon asfalt vaak genoegquote:Op maandag 6 april 2020 14:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik ben dan als de dood voor een lekke band
Maar ik rijd na twee jaar ook nog steeds op m'n eerste setje banden
COR stroomt vol met Captain Hindsights. Nu zijn we ook te laat met het dragen van mondkapjes!quote:Op maandag 6 april 2020 14:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Wel eens met je laatste zin. Nederland heeft te laat ingegrepen, maar de huidige maatregelen zijn goed genoeg en slim. Als men deze niet op 23-3 maar ergens begin maart had genomen hadden wij het in Nederland echt super goed kunnen doen.
Ondanks de fouten, gebrekkige/laconieke communicatie en late reactie doen wij het hier niet zo heel slecht. Ik had gewoon net iets meer daadkrachtig en kunde verwacht in Nederland.
Het gaat eigenlijk best goed, maar het had nog beter moeten gaan!
Echt heel erg chanant. Die kneuzen daar zaten er gewoon volledig naast, en klampen zich nu overal wanhopig aan vast.quote:Op maandag 6 april 2020 14:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
COR stroomt vol met Captain Hindsights. Nu zijn we ook te laat met het dragen van mondkapjes!
Mads Pedersen wordt wereldkampioen.quote:Op maandag 6 april 2020 14:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Echt heel erg chanant. Die kneuzen daar zaten er gewoon volledig naast, en klampen zich nu overal wanhopig aan vast.
Plotseling hebben ze meer verstand van mondkapjes dan wie dan ook.
Wat verbazingwekkend dat afgestudeerde en gepromoveerde mensen er meer verstand van hebben dan @Gerda1956.quote:Op maandag 6 april 2020 14:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Echt heel erg chanant. Die kneuzen daar zaten er gewoon volledig naast, en klampen zich nu overal wanhopig aan vast.
Plotseling hebben ze meer verstand van mondkapjes dan wie dan ook.
Eens, vooral de grenzen en vliegvelden.quote:Op maandag 6 april 2020 15:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
Je hebt ook een groep mensen die willen dat alles over paar weken weer open gaat
Je wil graag weg uit Spanje?quote:Op maandag 6 april 2020 15:10 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Eens, vooral de grenzen en vliegvelden.
Een hoop ondernemers schat ik zo in.quote:Op maandag 6 april 2020 15:09 schreef Frozen-assassin het volgende:
Je hebt ook een groep mensen die willen dat alles over paar weken weer open gaat
Nee, het is hier binnen momenteel ook kouder dan buiten. Straks op de racefiets dan wel.quote:Op maandag 6 april 2020 15:56 schreef Slobeend het volgende:
Wie van jullie heeft er al een korte broek aan?
Joggingbroek achter de laptop. Mensen die bij de eerste zonnestraaltjes meteen een korte broek aandoen vertrouw ik niet. Tenzij je moet sporten.quote:Op maandag 6 april 2020 15:56 schreef Slobeend het volgende:
Wie van jullie heeft er al een korte broek aan?
Niemand, mag ik hopen.quote:Op maandag 6 april 2020 15:56 schreef Slobeend het volgende:
Wie van jullie heeft er al een korte broek aan?
Klopt, maar als je nu in de zon gaat zitten is het al best warm hoor. 23 graden! Bij 25 graden doe ik een korte broek aan.quote:Op maandag 6 april 2020 16:03 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Joggingbroek achter de laptop. Mensen die bij de eerste zonnestraaltjes meteen een korte broek aandoen vertrouw ik niet. Tenzij je moet sporten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |