abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 2 april 2020 @ 16:58:52 #26
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_192413805
14 euro hiervoor, lol.
Zijn wel wat beroepen die eerder in aanmerking komen voor een loonsverhoging.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
  donderdag 2 april 2020 @ 17:17:24 #27
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_192414125
2400 bruto voor het uitpakken en in de schappen zetten van wat levensmiddelen :')

Doe eens normaal man.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_192414157
Al die jongeren medewerkers zie je ineens niet meer bij supermarkten. Allemaal ontslagen?
pi_192414319
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2020 15:27 schreef Vasilevski het volgende:
¤14 per uur voor vakkenvullers? Ze weten dat er hbo-starters zijn die minder verdienen? Ok dat is misschien ook een probleem op zich. Maar goed laten we dit doen als iedereen die boven het minimumloon zit er ook 2 tot 4 euro per uur bij krijgt, dan wordt het interessant.

Verder wel een sneue actie van de winkel inderdaad. :')
Ja maar die HBO'ers zijn niet de helden hoor, want die zitten gewoon thuis te werken. Binnenkort wel huilen bij die HBO'ers, want dan zitten ze werkeloos thuis ;(

Maar wat mij betreft mogen de jongeren vervangen worden, door volwassenen medewerkers. Die jonge vakkenvullers zijn vaak zo'n prutsers, dat ze echt niet ¤ 10 per uur waard zijn.

Dat moet je verdienen, door te bewijzen dat je goed kunt werken. De beste worden gewoon allemaal teamleider :p
pi_192416087
Ja ik krijg hier 3x dezelfde reactie. Lieve schatten, ik vind het echt allemaal prima. Van mij mogen die vakkenvullers zolang de coronacrisis duurt ¤14 p/u krijgen en nog een mooie bonus erbij. Want in crisistijd liggen die verhoudingen inderdaad anders. En de schoonmakers, logistieke medewerkers, afvalmannen, enz. En ja er zijn vast ook hbo'ers die overbetaald worden voor zinnige banen. Hopelijk worden die door de crisis ook een beetje losgeschud. En ik weet ook niet waarom bedrijven en (semi-)overheden soms hbo vragen voor veredelde callcentermedewerkers.

Maar normaal gesproken is het echt maar een klein groepje mensen dat voor een fulltime carrière als vakkenvuller kiest. Degene die aan de universiteit studeert en vakken vult als bijbaantje bewijst dit punt juist. Het is natuurlijk voor jou als werkstudent heel fijn om een bijbaan te hebben waarmee je qua uurloon ver boven het minimum zit. En dan komt zo'n actiegroep je vertellen dat je als universitair student met bijbaan eigenlijk een uitgebuite arrebeider bent die nog veel meer verdient. Ja dan zou ik ook wel gaan stoepkrijten.

De realiteit is echter toch dat vakkenvuller qua vaardigheden e.d. toch redelijk laag op de arbeidsmarkt staat. Dat is geen waardeoordeel dat het daarom nutteloos is of zo, maar gewoon een feit. Je kunt ze wel ¤14 per uur willen geven, je kunt ook wel het minimumloon voor iedereen naar dat niveau tillen. Maar op een gegeven moment ga je je dan op mbo/hbo-niveau afvragen waar je het nog voor doet, gezien de belastingdruk op de middenklasse. Dan heb je inderdaad wel royaal betaalde vakkenvullers, dat dan weer wel.
pi_192416187
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2020 17:20 schreef Nober het volgende:
Al die jongeren medewerkers zie je ineens niet meer bij supermarkten. Allemaal ontslagen?
Of thuis gehouden door hun ouders.
pi_192416320
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2020 19:17 schreef Granqvist het volgende:

[..]

Of thuis gehouden door hun ouders.
Zoon van vrienden van mij is gestopt met vakkenvullen ivm astma en het gevaar op besmetting. Wijze keuze!
pi_192416393
Tja, de omzet van de ah is geskyrocket maar als vakkenvuller krijg je nog steeds hetzelfde karige loon. Zou zeggen dat daar best een flinke bonus tegenover zou mogen staan en doe er dan ook wat gevarengeld bij.
pi_192416404
quote:
1s.gif Op donderdag 2 april 2020 16:57 schreef Tegan het volgende:
Bron link werkt niet meer :{ .
https://www.rtlnieuws.nl/(...)betoon-vakkenvullers
pi_192416476
Niet snappen dat elke mongool met 2 hersencellen dit werk kan doen en je daarom geen 14 euro per uur waard bent :')

Voor de zoveelste keer als bedrijf voor lul staan op social media :')
No amount of money ever bought a second of time.
pi_192416581
Dacht dat die app foto-database was uitgelekt.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)-kledingmaat-gestopt
  donderdag 2 april 2020 @ 20:19:15 #37
377024 Quotidien
fetchez la vache
pi_192417438
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2020 19:33 schreef TigerXtrm het volgende:
Niet snappen dat elke mongool met 2 hersencellen dit werk kan doen en je daarom geen 14 euro per uur waard bent :')

Voor de zoveelste keer als bedrijf voor lul staan op social media :')
Zo gehersenspoeld zijn dat je denkt dat mensen die werk doen met een lagere moeilijkheidsgraad minder waard zijn :')
Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen
pi_192417982
quote:
1s.gif Op donderdag 2 april 2020 20:19 schreef Quotidien het volgende:

[..]

Zo gehersenspoeld zijn dat je denkt dat mensen die werk doen met een lagere moeilijkheidsgraad minder waard zijn :')
Marktwerking heet dat. Des te meer mensen jouw werk direct kunnen overnemen, des minder je waard bent.
No amount of money ever bought a second of time.
pi_192426157
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2020 15:47 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]

Je gaat toch geen HBO-starters vergelijken met vakkenvullers?

Die vakkenvullers werken voor hun geld.
Dat dus!
http://epicshirtsandgadgets.spreadshirt.nl/
Epic Beard Man is in My web Shop ;-]
  Moderator vrijdag 3 april 2020 @ 11:01:06 #40
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_192427287
quote:
0s.gif Op donderdag 2 april 2020 19:10 schreef Vasilevski het volgende:
Maar op een gegeven moment ga je je dan op mbo/hbo-niveau afvragen waar je het nog voor doet, gezien de belastingdruk op de middenklasse. Dan heb je inderdaad wel royaal betaalde vakkenvullers, dat dan weer wel.
lijkt me niet een probleem waar de AH en/of vakkenvullers rekening mee zou moete houden
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')