Dat is wat anders. Dat kaartje is ook daar geen bron voor, maar daar staat me van bij dat er wel onderzoek is wat zegt dat het asymptomatisch overdraagbaar is. Iets anders dus dan hoe waarschijnlijk zoiets is.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:13 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
De hele wereld staat in brand. Lijkt mij dat het virus overdraagbaar is zonder symptomen.
Volgens mij iets van 2500 bruto per maand op basis van fulltime, met ploegendiensten.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ligt aan de schaal. Maar een verpleegster in een verzorgingstehuis? fwg 40 ofzo?
Als militair krijg je dat wel altijd te horen anders...quote:Op woensdag 1 april 2020 00:13 schreef Cactus1 het volgende:
Ik snap je punt, maar ben het niet met je eens. Dat is hetzelfde als zeggen dat politie niet moet zeiken als ze gewond raken tijdens hun werk, want ze hebben immers zelf gekozen voor dat beroep.
Het is werk en je moet het maar kunnen om te willen, net als dat je jachtvlieger bent, schoonmaker of elke andere job die persoonlijk je verantwoorde inzet vraagt. Ik heb respect voor de krantenbezorger en de glazenwasser net zoals voor mijn doorwerkende collega's die doen wat nodig is.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:09 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Pff en dan wordt er hier lichtzinnig gedaan over mensen in de zorg door enkelen.
Ga er maar aan staan zeg.
Maar daar mag best een vergoeding tegenover staan.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Als militair krijg je dat wel altijd te horen anders...
En ja, het is ook gewoon je beroep en it comes with the job.
Wat een schijtloontje.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:16 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Volgens mij iets van 2500 bruto per maand op basis van fulltime, met ploegendiensten.
IK vind dit totaal niet paranoide maar compleet logisch en hoe iedereen het moet benaderen.quote:Zo zijn er bijvoorbeeld mensen die denken dat ze besmet raken als ze buiten wandelen. Als ze thuiskomen, wassen ze hun kleding op 70 graden en douchen ze. Alsof de buitenwereld radioactief is."
Zelfs mensen die "behoorlijk intelligent zijn", zijn volgens de rechter paranoïde geworden. "Mijn moeder heeft een emmer met bleek staan. Als ze boodschappen heeft gedaan, gaat alles eerst in de emmer voordat het in de koelkast wordt gezet."
Dan ben jij ook paranoide. Als dat nodig zou zijn was de wereld nu al naar de klote geweest.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:21 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Van een artikel op nu over de situatie in Madrid
[..]
IK vind dit totaal niet paranoide maar compleet logisch en hoe iedereen het moet benaderen.
Tot er duidelijkheid is of het wel/nier airborne is en hoe lang het daadwerkelijk op oppervlaktes blijft zitten moet je het zekere voor het onzekere nemen.
Van het positieve uitgaan terwijl je in een brandhaard zit is naïef en achter de feiten aanlopen ipv proactief voorzorgsmaatregelen treffen.
Kan je net zo goed gelijk bij het rivm solliciteren.
Geen idee wat voor toeslagen ze bij de Coronacrisis krijgen(oefen,uitzending), maar denk wel een compensatie..quote:Op woensdag 1 april 2020 00:17 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Maar daar mag best een vergoeding tegenover staan.
Onze monteurs zijn ook 'gewoon' nog aan het werk. Is maar goed ook, wat de business moet toch zo goed als mogelijk doordraaien. Daar profiteert het hele bedrijf van. Maar de kantoorlui als ik zitten ondertussen veilig thuis. Ik vind dat die mannen daar best een extra'tje voor mogen krijgen.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Geen idee wat voor toeslagen ze bij de Coronacrisis krijgen(oefen,uitzending), maar denk wel een compensatie..
Waarschijnlijk in uren
Wat een kut loon. Maar over wat voor functie hebben wij het nou?quote:Op woensdag 1 april 2020 00:16 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Volgens mij iets van 2500 bruto per maand op basis van fulltime, met ploegendiensten.
verpleegkundige. Dat is ze nu niet meer (gelukkig), nu werkzaam op de planningsafdeling van een ziekenhuis. Dit verdient overigens gek genoeg meer, zonder ploegendiensten.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:27 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat een kut loon. Maar over wat voor functie hebben wij het nou?
Hier een kleine bron:https://www.youchooz.nl/b(...)n-ziekenhuis/salaris
En bedenk dat je ook een 13e maand hebt in de gezondheidszorg hé
IK vind dit totaal niet paranoide maar compleet logisch en hoe iedereen het moet benaderen.quote:Zo zijn er bijvoorbeeld mensen die denken dat ze besmet raken als ze buiten wandelen. Als ze thuiskomen, wassen ze hun kleding op 70 graden en douchen ze. Alsof de buitenwereld radioactief is."
Zelfs mensen die "behoorlijk intelligent zijn", zijn volgens de rechter paranoïde geworden. "Mijn moeder heeft een emmer met bleek staan. Als ze boodschappen heeft gedaan, gaat alles eerst in de emmer voordat het in de koelkast wordt gezet."
Klopt ben ik ook. Maar het zijn logische handelingen vind ik.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:23 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dan ben jij ook paranoide. Als dat nodig zou zijn was de wereld nu al naar de klote geweest.
Maar als je de functie vergelijkt met bedrijfsleven kun je maar zelden meer verdienen. En je werkt vaak maar 4 dagen.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:29 schreef leolinedance het volgende:
[..]
verpleegkundige. Dat is ze nu niet meer (gelukkig), nu werkzaam op de planningsafdeling van een ziekenhuis. Dit verdient overigens gek genoeg meer, zonder ploegendiensten.
Als je gaat plussen en minnen is dat helemaal niet zoveel. Je maakt weinig op dus je wordt er wel iets "rijker" van. De FTM had daar al eens over geschreven, ik weet niet of je een abbo hebt:quote:Op woensdag 1 april 2020 00:17 schreef leolinedance het volgende:
Maar daar mag best een vergoeding tegenover staan.
Op het moment dat je je serieus druk maakt of je werk wel voldoende betaalt, kun je je afvragen of je wel in het goede beroeps/sector zit.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:17 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Maar daar mag best een vergoeding tegenover staan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
Tijd voor tijd...quote:Op woensdag 1 april 2020 00:24 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Geen idee wat voor toeslagen ze bij de Coronacrisis krijgen(oefen,uitzending), maar denk wel een compensatie..
Waarschijnlijk in uren
Kan het niet lezen, maar je verdient 2x je salaris geloof ik en je hebt niet/nauwelijks kosten dus na die 4 maanden heb je denk ik rond de 10/15K verdient als ik het goed hebquote:Op woensdag 1 april 2020 00:33 schreef AchJa het volgende:
[..]
Als je gaat plussen en minnen is dat helemaal niet zoveel. Je maakt weinig op dus je wordt er wel iets "rijker" van. De FTM had daar al eens over geschreven, ik weet niet of je een abbo hebt:
https://www.ftm.nl/artikelen/defensie-loonstrookjes-toelage
Hangt van de voorwaarden af. Een VN missie (Joegoslavie bv.) leverde meer op dan Afghanistan (NATO missie zonder de VN toelage). En geen kosten is natuurlijk niet waar want "thuis" gaat het leven gewoon door met je huur, hypotheek en alles en je mag gewoon belasting blijven betalen in Nederland... Over het algemeen word je ook nog geconfronteerd met enorme naheffingen van de belastingdienst omdat je te veel verdiend hebt...quote:Op woensdag 1 april 2020 00:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Kan het niet lezen, maar je verdient 2x je salaris geloof ik en je hebt niet/nauwelijks kosten dus na die 4 maanden heb je denk ik rond de 10/15K verdient als ik het goed heb
quote:Op woensdag 1 april 2020 00:35 schreef Vallon het volgende:
[..]
Op het moment dat je je serieus druk maakt of je werk wel voldoende betaalt, kun je je afvragen of je wel in het goede beroeps/sector zit.
Het is natuurlijk lullig als je geen kant op kunt.
Zelf zou mensen die alleen voor het geld (moeten) doen niet in - mijn - teams willen hebben om daar in hun vak, verantwoording te dragen.
Hierbij onderscheid maken dat je niet basaal rond kunt komen van het ontvangen loon of afgunstig bent (geworden) cq je achtergesteld voelt in je omgeving.Niet mee eens. Ik vind mijn werk hartstikke leuk, maar als het salaris morgen gehalveerd wordt ben ik overmorgen weg. Een goed salaris is, naast dat het je leven wat makkelijker maakt, een vorm van waardering. Eigenwaarde, waar jij het ook over hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je gaat je afspiegelen met anderen. Kijk naar leraren, die hadden in het bedrijfsleven waarschijnlijk een stuk meer kunnen verdienen. Vind jij het terecht dat die mensen minder betaald krijgen? Het is niet voor niets dat er een tekort is hè.
Bij ons ook louter goden in het dorpquote:Op woensdag 1 april 2020 00:49 schreef RensAjacied het volgende:
Wel genot dat je in deze crisistijden in een rustig dorp woont. Geen last van drukte, mensen volgen de regels op, sociale controle en geen gehamster.
GENOT
Dat dacht ik ook toen ik vanmiddag een rondje ging lopen, teringveel volk.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:49 schreef RensAjacied het volgende:
Wel genot dat je in deze crisistijden in een rustig dorp woont. Geen last van drukte, mensen volgen de regels op, sociale controle en geen gehamster.
GENOT
Kappers zijn dicht hè.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:49 schreef crystal_meth het volgende:
Heeft Trump's haar een misdrijf begaan? Ziet er uit alsof ze de video ge"blurred" hebben.
Jij natuurlijk op 30 cm afstand die mensen de huid volgescholden.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook toen ik vanmiddag een rondje ging lopen, teringveel volk.
Voortgezet onderwijs verdient bakken meer dan basisonderwijs.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:46 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Niet mee eens. Ik vind mijn werk hartstikke leuk, maar als het salaris morgen gehalveerd wordt ben ik overmorgen weg. Een goed salaris is, naast dat het je leven wat makkelijker maakt, een vorm van waardering. Eigenwaarde, waar jij het ook over hebt.
Je gaat je afspiegelen met anderen. Kijk naar leraren, die hadden in het bedrijfsleven waarschijnlijk een stuk meer kunnen verdienen. Vind jij het terecht dat die mensen minder betaald krijgen? Het is niet voor niets dat er een tekort is hè.
Amsterdamse bos was weer tyfusdrukquote:Op woensdag 1 april 2020 00:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook toen ik vanmiddag een rondje ging lopen, teringveel volk.
André "het is maar een griepje" Hazes jr.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
En van de week hadden buurtbewoners keiharde muziek aan vanuit een busje met Leef van André Hazes jr.
Zelden zoveel irritatie gevoeld.
True, ik had nog even de jonge broekies mind, die hebben minder kosten. Alleen vaste lasten meestal wat eraf gaat, dan houden ze nog zat over meestal. Maar zeker geen vetpot idd, maar dat weet je van te voren ook wel, voor het geld hoef je het niet te doen.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:42 schreef AchJa het volgende:
[..]
Hangt van de voorwaarden af. Een VN missie (Joegoslavie bv.) leverde meer op dan Afghanistan (NATO missie zonder de VN toelage). En geen kosten is natuurlijk niet waar want "thuis" gaat het leven gewoon door met je huur, hypotheek en alles en je mag gewoon belasting blijven betalen in Nederland... Over het algemeen word je ook nog geconfronteerd met enorme naheffingen van de belastingdienst omdat je te veel verdiend hebt...
Vooral de kinderopvangtoeslag was altijd een probleem, juist omdat je weg bent moet daar een groter beroep op gedaan worden om vervolgens doodleuk een brief te krijgen dat je teveel verdiend hebt en of je ff een paar duizend euro terug kunt storten...![]()
Maar goed, redelijk off topic hier.![]()
Die balans moeten we aan het eind van het jaar opmakenquote:Op woensdag 1 april 2020 00:53 schreef leolinedance het volgende:
[..]
André "het is maar een griepje" Hazes jr.
Ik ben een vriendelijke jongen, ik groet iedereen netjes.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:52 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Jij natuurlijk op 30 cm afstand die mensen de huid volgescholden.
Dat is best oke, maar gemiddeld verdienen leraren 10% minder dan andere hoogopgeleiden.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:52 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Voortgezet onderwijs verdient bakken meer dan basisonderwijs.
Zelfde diploma
Mijn vrouw werkt in het basisonderwijs en verdient 2500 netto voor 4 dagen.
De mensen die alleen met hun hond lopen vind ik ook niet erg. Dat doe ik zelf ook, anders ben ik niet in het bosquote:Op woensdag 1 april 2020 00:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Al die mensen met honden hebben wel een goed excuus.
Wij hebben wel een besmet gezin. Iedereen wist ook binnen 2 uur wie dat warenquote:Op woensdag 1 april 2020 00:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Bij ons ook louter goden in het dorpGeen gezeik, iedereen gezond
Zelfde diploma? Voor basisonderwijs heb je toch geen universitaire opleiding nodig?quote:Op woensdag 1 april 2020 00:52 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Voortgezet onderwijs verdient bakken meer dan basisonderwijs.
Zelfde diploma
Mijn vrouw werkt in het basisonderwijs en verdient 2500 netto voor 4 dagen.
Hier heerlijke wandelingen met de hond hoor. Kom vrijwel niemand tegen 5km lang.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook toen ik vanmiddag een rondje ging lopen, teringveel volk.
Met het hele dorp direct een muur omheen gebouwd neem ik aan?quote:Op woensdag 1 april 2020 00:58 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Wij hebben wel een besmet gezin. Iedereen wist ook binnen 2 uur wie dat waren. Dat is wel sneu.
Snap het opzich wel van die bejaarden, die denken toch "We gaan binnen een paar weken dood, laten we nog maar even een afscheidstournee doen van het leven".quote:Op woensdag 1 april 2020 00:57 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
De mensen die alleen met hun hond lopen vind ik ook niet erg. Dat doe ik zelf ook, anders ben ik niet in het bos![]()
Maar ondertussen moet je via de struiken drie bejaarden ontwijken, val je over de rennende kinderen, laten vijf mensen tegelijkertijd één hond uit, etc.
En dat is dagelijkse kost
Propofol, hetzelfde spul als tijdens een operatie. En het klopt wat je zegt, sommige mensen worden mentaal nooit meer de oude (concentratievermogen, prikkelverwerking, geheugen, etc). Daarom leggen ze in Nederland bijvoorbeeld liever geen demente bejaarden langdurig op de IC, die komen er als een kasplantje vandaan, als ze het al overleven.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:44 schreef Discombobulate het volgende:
Welk middel gebruiken ze eigenlijk om mensen drie weken onder narcose te houden? Drie weken narcose leidt toch tot hersenschade? Ik denk dat je van de beademing zelf wel redelijk snel kan herstellen, maar die narcose is een dingetje.
Nee worden nu wel boodschappen voor ze gedaan en bloemen gestuurd.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:59 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Met het hele dorp direct een muur omheen gebouwd neem ik aan?
Nee precies. Dat was dan ook een beetje de strekking van een aantal posts hier.quote:Op woensdag 1 april 2020 00:55 schreef Doublepain het volgende:
True, ik had nog even de jonge broekies mind, die hebben minder kosten. Alleen vaste lasten meestal wat eraf gaat, dan houden ze nog zat over meestal. Maar zeker geen vetpot idd, maar dat weet je van te voren ook wel, voor het geld hoef je het niet te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |