Ach het valt best mee, stel je niet aan. Je kunt een paar posts die zo zijn wel relativeren toch?quote:Op zondag 29 maart 2020 00:19 schreef DonDruiper het volgende:
Kunnen we ophouden met
"Ik denk dat.."
"Ik heb gehoord dat..'"
Etc etc.
En ook de paniekzaaierij.. om depressief van te worden.
Volgens de negers daar zijn ze resistentquote:Op zondag 29 maart 2020 00:19 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Afrika..als dit virus daar in de sloppenwijken terecht komt gaan er nog heel heel veel mensen het loodje leggen. Of zouden zij al resistent geboren worden tegen al die soort virussen
Wat bedoel je? Een nieuw topic openen? Sorry dat had ik even niet door dan...quote:Op zondag 29 maart 2020 00:23 schreef leolinedance het volgende:
Als Stoorzendert het niet doet dan jij maar
Zal wel meevallen, kijk even naar de demografie van de grootste Afrikaanse landen (Nigeria bijv.): heel veel jonge mensen en heel weinig 60+. Juist die groep die het meest kwetsbaar is, is er bijna niet in Afrika (en de meeste ontwikkelingslanden).quote:Op zondag 29 maart 2020 00:24 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Volgens de negers daar zijn ze resistentHet gaat in meerdere 3e wereldlanden nog een puinhoop worden. De EU en VS zal wel weer hulp moeten gaan bieden daar, zodra het hier onder controle is.
Wel grote groepen HIV-, en aidspositieven. Dit heeft niet zo'n lekker effect op jouw immuunsysteem.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:25 schreef Merkie het volgende:
[..]
Zal wel meevallen, kijk even naar de demografie van de grootste Afrikaanse landen (Nigeria bijv.): heel veel jonge mensen en heel weinig 60+. Juist die groep die het meest kwetsbaar is, is er bijna niet in Afrika (en de meeste ontwikkelingslanden).
quote:Op zondag 29 maart 2020 00:27 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Taxichauffeurs die dinsdag op het Malieveld willen demonstreren![]()
Hebben Amsterdammers meer rechten?twitter:JustBbal twitterde op zaterdag 28-03-2020 om 20:08:38Oprecht respect voor de baan die u doet en de inzet die u toont tijdens deze crisis. Maar ik verwacht als geboren en getogen Amsterdammer meer van de overheid. Hoe kan het dat taxichauffeurs niet DIRECT zijn getroffen door de maatregelen van de overheid??? @markrutte reageer retweet
What's new. Ik ben ruim 10 jaar geleden afgestudeerd op sanitatie in Afrika in sloppenwijken, en het is echt een drama. Hygiëne, voorzieningen, kennis, het ontbreekt echt allemaal. Wat ik daar heb gezien kun je niet geloven. Als dit virus in een zo'n gebied terecht komt hit de shit echt de fan.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:24 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Volgens de negers daar zijn ze resistentHet gaat in meerdere 3e wereldlanden nog een puinhoop worden. De EU en VS zal wel weer hulp moeten gaan bieden daar, zodra het hier onder controle is.
Dat vinden de Amsterdammers zelf wel.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:30 schreef KennyPowers het volgende:
[..]Hebben Amsterdammers meer rechten?twitter:JustBbal twitterde op zaterdag 28-03-2020 om 20:08:38Oprecht respect voor de baan die u doet en de inzet die u toont tijdens deze crisis. Maar ik verwacht als geboren en getogen Amsterdammer meer van de overheid. Hoe kan het dat taxichauffeurs niet DIRECT zijn getroffen door de maatregelen van de overheid??? @:markrutte reageer retweet
Er zullen een hoop chauffeurs van de TCA (taxi centrale Amsterdam) bij de demonstratie van dinsdag zijn.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:30 schreef KennyPowers het volgende:
[..]Hebben Amsterdammers meer rechten?twitter:JustBbal twitterde op zaterdag 28-03-2020 om 20:08:38Oprecht respect voor de baan die u doet en de inzet die u toont tijdens deze crisis. Maar ik verwacht als geboren en getogen Amsterdammer meer van de overheid. Hoe kan het dat taxichauffeurs niet DIRECT zijn getroffen door de maatregelen van de overheid??? @:markrutte reageer retweet
Ja dat bedoel ik. Is enigszins gebruikelijk hier als je de laatste post plaatst. Maar lekker boeiendquote:Op zondag 29 maart 2020 00:24 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Wat bedoel je? Een nieuw topic openen? Sorry dat had ik even niet door dan...
1,5 meter afstand in een taxi......demonstratie op 1,5 meter.......denk het niet.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Er zullen een hoop chauffeurs van de TCA (taxi centrale Amsterdam) bij de demonstratie van dinsdag zijn.
Hopelijk gaan er gewoon boetes uitgedeeld worden.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:34 schreef Oekelele het volgende:
[..]
1,5 meter afstand in een taxi......demonstratie op 1,5 meter.......denk het niet.
quote:In het gunstigste geval doe je dat [met] informed consent, dus in overleg met de patiënt en de familie, maar dat is het nu niet. Dat is het droomscenario, wat we tot nu toe hebben gedaan. Maar nu staan we voor feiten gesteld, waarbij de wereld die we kenden er niet meer is.
Dus nu is het niet alleen maar vragen, maar soms mededelen. En dat is niet waarvoor ik dokter ben geworden.
Ben er zelf nooit geweest (nog wel van plan), maar heb veel verhalen gehoord dat de mensen daar ook gewoon echt lui zijn (no offense) t.o.v. de westerse mensen. De mensen doen het uiterste minimum om de dag door te komen, maar zullen nooit zo half gedreven worden als de westerse mens. Dit zou ze nu wel een parten kunnen spelen. Niets tegen de Afrikaan hoor, gewoon een observatie.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:31 schreef leolinedance het volgende:
[..]
What's new. Ik ben ruim 10 jaar geleden afgestudeerd op sanitatie in Afrika in sloppenwijken, en het is echt een drama. Hygiëne, voorzieningen, kennis, het ontbreekt echt allemaal. Wat ik daar heb gezien kun je niet geloven. Als dit virus in een zo'n gebied terecht komt hit de shit echt de fan.
Niet gebeurd, gaat ook voorlopig niet gebeuren ookquote:Op zondag 29 maart 2020 00:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Hopelijk gaan er gewoon boetes uitgedeeld worden.
Resistent in de zin dat andere virussen het gras voor de voeten van het coronavirus wegmaaien.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:24 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Volgens de negers daar zijn ze resistentHet gaat in meerdere 3e wereldlanden nog een puinhoop worden. De EU en VS zal wel weer hulp moeten gaan bieden daar, zodra het hier onder controle is.
Honderden taxichauffeurs op het Malieveld is toch wel een dingetje hoor. Dat kan je eigenlijk niet door laten gaan.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:36 schreef Oscar. het volgende:
[..]
Niet gebeurd, gaat ook voorlopig niet gebeuren ook
Excuus dan. Had dat niet door. Ik was iemand aan het quoten uit het voorgaande topic en kreeg geen melding een nieuw topic te openenquote:Op zondag 29 maart 2020 00:34 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja dat bedoel ik. Is enigszins gebruikelijk hier als je de laatste post plaatst. Maar lekker boeiend
Leiders in crisistijd winnen heel vaak aan populariteit en een deel van de bevolking zou stiekem weinig zin hebben in een lockdownquote:Op zondag 29 maart 2020 00:35 schreef crystal_meth het volgende:
Bloody hell, 538 heeft Trump's approval rating nu op 45.8% staan, de laatste keer dat ie zo hoog stond was in de eerste drie dagen van z'n presidentstermijn...
Deze crisis is voor Trump en zijn approval rate net positief, de waardering stijgtquote:Op zondag 29 maart 2020 00:35 schreef crystal_meth het volgende:
Bloody hell, 538 heeft Trump's approval rating nu op 45.8% staan, de laatste keer dat ie zo hoog stond was in de eerste drie dagen van z'n presidentstermijn...
Klopt, alleen heb ik niet het gevoel dat ze netjes een vergunning gaan aanvragen of zij denken die beleidsmakers willen alles doen om dit te voorkomen, dus met de dreiging kunnen wij iets forceren.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Honderden taxichauffeurs op het Malieveld is toch wel een dingetje hoor. Dat kan je eigenlijk niet door laten gaan.
En nog steeds beseffen een hoop mensen niet hoe ernstig de situatie is.quote:
Ik begrijpt het niet.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:35 schreef crystal_meth het volgende:
Bloody hell, 538 heeft Trump's approval rating nu op 45.8% staan, de laatste keer dat ie zo hoog stond was in de eerste drie dagen van z'n presidentstermijn...
Als ze allemaal in de auto blijven zitten is er niet zoveel aan de handquote:Op zondag 29 maart 2020 00:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Honderden taxichauffeurs op het Malieveld is toch wel een dingetje hoor. Dat kan je eigenlijk niet door laten gaan.
In feite zegt ie dus dat er nu reeds IC capaciteit te weinig is...quote:
Dat zou wel extreem asociaal zijn. Geef ons geld en anders gaan we een nieuwe golf besmettingen veroorzakenquote:Op zondag 29 maart 2020 00:40 schreef maan_man het volgende:
[..]
Klopt, alleen heb ik niet het gevoel dat ze netjes een vergunning gaan aanvragen of zij denken die beleidsmakers willen alles doen om dit te voorkomen, dus met de dreiging kunnen wij iets forceren.
Dat is eigenlijk vooral opvallend in zijn laagheid, al lijkt het alarmerend in het licht van de feiten.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:35 schreef crystal_meth het volgende:
Bloody hell, 538 heeft Trump's approval rating nu op 45.8% staan, de laatste keer dat ie zo hoog stond was in de eerste drie dagen van z'n presidentstermijn...
Is ook gewoon zo. Weet je ik heb een vrouw gezien die haar kindje waste met water uit een beekje. Als je 100 meter of minder naar boven liep langs dat beekje, stond daar een textielfabriekja aan huis die verf dumpte in datzelfde beekje...quote:Op zondag 29 maart 2020 00:36 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ben er zelf nooit geweest (nog wel van plan), maar heb veel verhalen gehoord dat de mensen daar ook gewoon echt lui zijn (no offense) t.o.v. de westerse mensen. De mensen doen het uiterste minimum om de dag door te komen, maar zullen nooit zo half gedreven worden als de westerse mens. Dit zou ze nu wel een parten kunnen spelen. Niets tegen de Afrikaan hoor, gewoon een observatie.
Dus eigenlijk komt deze crisis iets te vroeg, voor de verkiezingen zeg maar. Mensen vergeten snel.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:38 schreef L3gend het volgende:
[..]
Leiders in crisistijd winnen heel vaak aan populariteit en een deel van de bevolking zou stiekem weinig zin hebben in een lockdown
Dat gaat toch gewoon over een zieke patiënt en niet over de enorm omvang van patiënten?quote:Op zondag 29 maart 2020 00:40 schreef vosss het volgende:
[..]
En nog steeds beseffen een hoop mensen niet hoe ernstig de situatie is.
Nieuwe vorm van terrorisme....... Geen steun dan Dreun.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat zou wel extreem asociaal zijn. Geef ons geld en anders gaan we een nieuwe golf besmettingen veroorzaken
Ja sinds afgelopen maandag, maar sinds 2017 heeft die meer banen gecreeeerd dan zn voorgangers. Ben geen fan van die vent, maar m pakken op werkloosheid gaat m niet worden.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik begrijpt het niet.
Economisch doet hij het niet zo goed, de werkloosheid is nog nooit zo hoog geweest.
Ik begrijp het niet?quote:Op zondag 29 maart 2020 00:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je begrijpt het niet.
Economisch doet hij het niet zo goed, de werkloosheid is nog nooit zo hoog geweest.
Vergeleken met andere presidenten, maar voor Trump is het een record..quote:Op zondag 29 maart 2020 00:41 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk vooral opvallend in zijn laagheid, al lijkt het alarmerend in het licht van de feiten.
Met al hun taxi's het Malieveld oprijden en met gesloten ramen naar een speech luisteren?quote:Op zondag 29 maart 2020 00:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als ze allemaal in de auto blijven zitten is er niet zoveel aan de hand
Ik zit niet te luisteren, maar gezien de tekst neem ik aan dat het juist gaat om de enorme opvang en dat er nu dus medegedeeld moet worden aan een patient sorry ga maar de pijp uit. In plaats van eerst overleggen en als de patient alsnog wil dan alsnog IC.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:42 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Dat gaat toch gewoon over een zieke patiënt en niet over de enorm omvang van patiënten?
Nou ja, dan had hij iemand naar de IC gestuurd terwijl hij die kans op 0 had geschat. Die schatting zal vaak kloppen denk ik. Dus ja, wat je zegt klopt in een bepaald frame, maar ik weet niet of ik het daar mee eens ben.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:41 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
In feite zegt ie dus dat er nu reeds IC capaciteit te weinig is...
Ik bedoelde als in "onbegrijpelijk"quote:Op zondag 29 maart 2020 00:44 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Ik begrijp het niet?
[..]
Vergeleken met andere presidenten, maar voor Trump is het een record..
Hetzelfde dat Bush populariteit enorm was na 9/11 of tijdens begin van Irak oorlog. De na-effecten van de crisis (als die uberhaupt voorbij) zijn enorm: enorme werkloosheid, enorme recessie en men zou af kunnen vragen waarom er zoveel doden zijn gevallen vergeleken met andere landenquote:Op zondag 29 maart 2020 00:42 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Dus eigenlijk komt deze crisis iets te vroeg, voor de verkiezingen zeg maar. Mensen vergeten snel.
Toch komt Amerika er altijd weer bovenop of is dat een fabeltje, het dunne laagje. Ik hoop zo dat we niet onder China komen te vallen, al vrees ik het ergste.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:45 schreef L3gend het volgende:
[..]
Hetzelfde dat Bush populariteit enorm was na 9/11 of tijdens begin van Irak oorlog. De na-effecten van de crisis (als die uberhaupt voorbij) zijn enorm: enorme werkloosheid, enorme recessie en men zou af kunnen vragen waarom er zoveel doden zijn gevallen vergeleken met andere landen
Voor Trump wel, maar het rally around the flag effect was in elke andere president echt veel groter, W. Bush, Bush, Carter, die laatste 2 later alsnog verloren, noem het maar op. Zoals de vlag nu hangt is het niet iets wat Trump kan winnen, maar waar hij de schade moet beperken.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:44 schreef crystal_meth het volgende:
Vergeleken met andere presidenten, maar voor Trump is het een record..
Weer een verzekeringskwestie?quote:Op zondag 29 maart 2020 00:53 schreef Frutsel het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Baby overleden aan corona
Heh, godverquote:Op zondag 29 maart 2020 00:53 schreef Frutsel het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Baby overleden aan corona
triestquote:Op zondag 29 maart 2020 00:53 schreef Frutsel het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Baby overleden aan corona
Met behulp van serologische tests is te achterhalen hoeveel mensen besmet zijn geraakt door het coronavirus. Op dit moment wordt zo'n test uitgevoerd en binnen 2 maanden moeten daar de resultaten van bekend zijn. Men blijft periodiek deze testen uitvoeren om de verspreiding van het virus te kunnen monitoren.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:57 schreef Oekelele het volgende:
Een prognose..... Misschien is het maar goed dat we in Nederland te weinig testkits hebben/hadden....kunnen we later alleen maar gissen/raden hoeveel mensen het Coronavirus hebben gekregen. Politiek geen slecht theoretische prognose....
Maar of is een leugen nog zo snel de waarheid achterhaald hem misschien wel.
Politiek correct antwoord op een domme theorie
Nogmaals. Ondanks dat mijn eerdere reactie op jouw inmiddels verwijderde post ook verwijderd is.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:07 schreef Oekelele het volgende:
Met behulp van serologische tests is te achterhalen hoeveel mensen besmet zijn geraakt door het coronavirus. Zal de FVD en PVV inderdaad gaan gebruiken bij een parlementaire onderzoeking.
Bedankt voor de tip.
Amerika ..... had misschien overgewichtquote:Op zondag 29 maart 2020 00:53 schreef Frutsel het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Baby overleden aan corona
Damn… Probably wright.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:17 schreef the-eye het volgende:
[..]
Amerika ..... had misschien overgewicht
Klopt. Maar dit is een wereldwijd issue. Kan je als lokaal regerinkje nog wel je best doen (en achter de feiten aanlopen), maar als de rest (van de wereld) niet meedoet dan OF blijf je in isolatie OF je accepteert besmettingen.quote:
Video in tweet.twitter:HoarseWisperer twitterde op zondag 29-03-2020 om 01:05:18Brutal. Scathing. Accurate.
Share. https://t.co/auK8SlKpZb reageer retweet
Ik geloof direct dat dit een typisch Nederlands onderwerp is.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:41 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Geloof je echt dat die kans op 0 geschat wordt? Ik denk dat hun grens zelfs in normale tijden hoger ligt.
Ik merk trouwens net hoe typisch nederlands het topic van overbehandeling bij ouderen is:
Als ik nederlandstalige zoektermen google krijg ik altijd .be resultaten (omdat ik in België woon), wil ik nederlandse sites dan moet ik expliciet site:.nl toevoegen. Maar bij de google results voor "overbehandelen" staat het eerste .be resultaat onderaan de tweede pagina (over schildklierkanker), de eerste 35 resultaten zijn .nl (en enkele .com en .net), en die betreffen haast allemaal overbehandelen bij ouderen.
De .be resultaten daarentegen (overbehandelen site:.be) gaan haast allemaal over overbehandeling van kankers (vooral schildklier en prostaat), of over artsen die onder druk van de patient onnodig medicatie, behandeling of onderzoeken voorschrijven. Het eerste resultaat over ouderen betreft Nederland (voorstel van GL).
Dat is dus typisch Nederlands in jouw vergelijk tussen Nederland en België. Hoe zit het met de rest van de wereld? Misschien is het wel typisch Belgisch om er zo weinig over te schrijven.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:41 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Geloof je echt dat die kans op 0 geschat wordt? Ik denk dat hun grens zelfs in normale tijden hoger ligt.
Ik merk trouwens net hoe typisch nederlands het topic van overbehandeling bij ouderen is:
Als ik nederlandstalige zoektermen google krijg ik altijd .be resultaten (omdat ik in België woon), wil ik nederlandse sites dan moet ik expliciet site:.nl toevoegen. Maar bij de google results voor "overbehandelen" staat het eerste .be resultaat onderaan de tweede pagina (over schildklierkanker), de eerste 35 resultaten zijn .nl (en enkele .com en .net), en die betreffen haast allemaal overbehandelen bij ouderen.
De .be resultaten daarentegen (overbehandelen site:.be) gaan haast allemaal over overbehandeling van kankers (vooral schildklier en prostaat), of over artsen die onder druk van de patient onnodig medicatie, behandeling of onderzoeken voorschrijven. Het eerste resultaat over ouderen betreft Nederland (voorstel van GL).
Onderbuikgevoelens kopen we niets voor. Dat 'typisch Nederlands' roepen we veel te vaak onterecht.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik geloof direct dat dit een typisch Nederlands onderwerp is.
Wij Nederlanders gaan daar heel ver in. Geld is het belangrijkste wat er is.
Als dat waar was dan hadden we geen maatregelen gehad.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik geloof direct dat dit een typisch Nederlands onderwerp is.
Wij Nederlanders gaan daar heel ver in. Geld is het belangrijkste wat er is.
Eens, maar dat gaat niet veranderen. Sterker nog, dat wordt nog veel erger.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:51 schreef Elizium het volgende:
We moeten toch echt terug naar een lokale economie. Al die kleine percentages winst om spullen de hele wereld over te voeren voor de goedkoopste productie. Daar moeten we echt van af, we zijn in een medische crisis voor een heel groot deel afhankelijk van China.
Als we de 600 doden gaan halen verandert er wel iets, maarja RIVM kennende zullen ze de cijfers wel laag of stabiel houden.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:55 schreef KNAK het volgende:
Dat ze het niet gaan versoepelen is duidelijk gezien de cijfers, maar verwacht men dat alles nog strakker wordt aangedraaid? niet-essentiele winkels dicht etc? of is de verwachting doorsukkelen zoals dat nu gebeurt?
Nee, dat was een hyperbool. Soms echt 0%, soms iets meer. Gemeten in verloren maanden aan de lage kant.quote:Op zondag 29 maart 2020 01:41 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Geloof je echt dat die kans op 0 geschat wordt? Ik denk dat hun grens zelfs in normale tijden hoger ligt.
Ik merk trouwens net hoe typisch nederlands het topic van overbehandeling bij ouderen is:
Als ik nederlandstalige zoektermen google krijg ik altijd .be resultaten (omdat ik in België woon), wil ik nederlandse sites dan moet ik expliciet site:.nl toevoegen. Maar bij de google results voor "overbehandelen" staat het eerste .be resultaat onderaan de tweede pagina (over schildklierkanker), de eerste 35 resultaten zijn .nl (en enkele .com en .net), en die betreffen haast allemaal overbehandelen bij ouderen.
De .be resultaten daarentegen (overbehandelen site:.be) gaan haast allemaal over overbehandeling van kankers (vooral schildklier en prostaat), of over artsen die onder druk van de patient onnodig medicatie, behandeling of onderzoeken voorschrijven. Het eerste resultaat over ouderen betreft Nederland (voorstel van GL).
Denk jij dat een volledige lockdown meer gaat opleveren dan het kost?quote:Op zondag 29 maart 2020 01:55 schreef KNAK het volgende:
Dat ze het niet gaan versoepelen is duidelijk gezien de cijfers, maar verwacht men dat alles nog strakker wordt aangedraaid? niet-essentiele winkels dicht etc? of is de verwachting doorsukkelen zoals dat nu gebeurt?
Gaat er niet om wat wij denken maar wat RIVM/De overheid vind.quote:Op zondag 29 maart 2020 03:00 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Denk jij dat een volledige lockdown meer gaat opleveren dan het kost?
Maar kan ook gewoon zijn dat de baby alleen drager is en gewoon door griep complicaties is overleden.quote:Op zondag 29 maart 2020 00:53 schreef Frutsel het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)gn=seeding-telegraaf
Baby overleden aan corona
Nederland keek niet naar andere landen, dus nu ook niet doen danquote:Op zondag 29 maart 2020 01:18 schreef Montagui het volgende:
[..]
Niet alleen de Nederlandse regering.
Jouw opmerking slaat op dit moment meer op een Bolsonaro dan op de meeste andere regeringen.
Iedere regering heeft het onderschat op enkele Aziatische na misschien (maar ook zij ontkomen niet aan het virus)
Nou ... met 3 man bij een drone om een paar wandelaar toe te spreken. Het zou om te bescheuren zijn als er niet stapels aangiftes op de plank bleven liggenquote:Op zondag 29 maart 2020 03:03 schreef Stray_cat het volgende:
Fucking drones op het strand, moest er even uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |