Kijk vooral even wie er met de cijfers begon he.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:55 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
je weet toch hoe het gaat:
je hebt een mening, totaal ongefundeerd, maar het is je onderbuik gevoel
Dan ga je op cijferjacht en je deelt iets op iets en dan komt daaruit dat je mening klopt. Daarna a je beargumenteren waarom je dat cijfer op dat cijfer hebt gedeeld.
En dan post je dit op fok en neemt iedereen op fok het als waarheid aan.
quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:36 schreef bitterbal het volgende:
nos
3 MINUTEN GELEDEN
Zwitsers bedrijf Roche deelt recept coronatest
Het Zwitserse bedrijf Roche deelt de receptuur voor testvloeistof met de overheid.
dat doet er niet toe. Alle virologen op fok doen dit.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:00 schreef AchJa het volgende:
[..]
Kijk vooral even wie er met de cijfers begon he.
Dat lijkt me ook niet!quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:57 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ze gaan natuurlijk geen test locatie in Death Valley optuigen...
Waren van de week toch iets van 4600 ?quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:59 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Ja, het gaat echt van kwaad naar erger in Italie.
Geweldig!quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:59 schreef Momo het volgende:
Zwitsers bedrijf Roche deelt recept coronatest
Het Zwitserse farmaceutische bedrijf Roche deelt de receptuur van een vloeistof die nodig is voor coronatesten met de Nederlandse overheid. Roche zegt te begrijpen dat er een enorme vraag is naar de tests en wil alles doen wat in zijn vermogen ligt om patiënten en zorgverleners te ondersteunen.
Onze teams blijven keihard werken om ziekenhuizen en laboratoria over de hele wereld in staat te stellen zo veel mogelijk tests uit te voeren, zegt het bedrijf.
Roche gaat in nauwe samenwerking met de overheid zoeken naar partijen die in staat zijn om de vloeistof veilig en betrouwbaar te kunnen produceren. Daarmee kan een stap worden gezet om de testcapaciteit te vergroten.
Heb het niet echt gevolgd de laatste 3 dagen. Maar ik zie ook net dat USA zeer fout aan het gaan is. Dan vooral NY...quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:00 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Waren van de week toch iets van 4600 ?
Dus hoe meer je als een kakkerlak leeft tussen alle ellende hoe beter je weerstand wordt.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:58 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Toch is het zo, omdat die sportieve hippie zijn Immuunsysteem aan niks heeft laten wennen, terwijl de Zwerver tussen de ratten leeft en dus zijn Immuunsysteem laat wennen aan slechtere omstandigheden.
Ik denk dat ik toch maar in de te grote koopwoning blijf ipv een veel te duur seniorenappartement te huren.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:34 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Kan ik eindelijk een huis kopen ipv een duur appartement huren!![]()
Ja juist ja. De weerstand wordt gecreëerd door antilichamen. Iets wat het menselijk lichaam nog niet heeft voor dit virus. Met een goede hygiene voorkom je misschien dat je besmet wordt. Maar dit geeft geen extra weerstand!quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:49 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Zodra je minder aan hygiëne doet krijg je een hogere weerstand, is alom bekend.
Kan op de fiets binnendoor. Is het maar een gooi.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 17:59 schreef -river- het volgende:
[..]
Komen @:banaantjeEE en ik vanuit B die kant op
Ik heb een maat wonen in NY, gaat niet goed daarquote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:01 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Heb het niet echt gevolgd de laatste 3 dagen. Maar ik zie ook net dat USA zeer fout aan het gaan is. Dan vooral NY...
Je ziet het als een soort levenskeuze, dakloos zijn?quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:00 schreef -river- het volgende:
Veel dakloze maak je in de lente echt niet blij met verplichte opvang.
Wat ik wil zeggen is dat in de gebieden die er uitspringen veel meer getest wordt dan hier in Nederland waar amper getest wordt.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:00 schreef SnertMetChoco het volgende:
Dat lijkt me ook niet!
De user waar ik op reageerde zei iets wat niet strookt met de feiten, voor zover ik die ken, wat ging over de VS. Er zijn uiteraard deelgebieden waar wel meer getest is daar ten opzichte van hier zoals dat hier ook vast aan te wijzen is waar we nog veel hoger zitten dan daar, maar wat is het punt wat je daar mee wilde maken?
Zeker niet allemaal, maar een gedeelte wel.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:02 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je ziet het als een soort levenskeuze, dakloos zijn?
Ja, USA test absurd veel.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:03 schreef AchJa het volgende:
[..]
Wat ik wil zeggen is dat in de gebieden die er uitspringen veel meer getest wordt dan hier in Nederland waar amper getest wordt.
Dit dus.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:02 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ja juist ja. De weerstand wordt gecreëerd door antilichamen. Iets wat het menselijk lichaam nog niet heeft voor dit virus. Met een goede hygiene voorkom je misschien dat je besmet wordt. Maar dit geeft geen extra weerstand!
In Nederland hoef je niet dakloos te zijn, dat is correct.quote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:02 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je ziet het als een soort levenskeuze, dakloos zijn?
Ohwquote:Op vrijdag 27 maart 2020 18:05 schreef banaantjeEE het volgende:
In Belgie trouwens de eerste met Corona besmette kat...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |