Zal even kijken of ik het terug kan vinden. Had een paar bronnen, maar volgens mij niet opgeslagen. Ik ga even zoekenquote:
Nee, maar Amsterdam is nogal groen, of links. Logisch dat hun burgemeester ook uit dat kamp komt.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:22 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik bedoelde meest druk bevolkte, en een burgemeester wordt niet gekozen.
er is een vaccin binnen 12 maanden, en dat is sneller dan groepsimmuniteit.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:25 schreef Vallon het volgende:
[..]
Dit is het bekende kutframen wat jij hier doet. Niet netjes.
Kijk terug: In OP1/22mar20. Ab stelt eventjes dat hij blij is dat de regering het doel groepsimmuniteit heeft teruggenomen omdat dat alleen kan werken wanneer je een vaccin hebt. Vervolgens even later... dat Vaccin is er nu nog niet en duurt het nog jaren voordat je een vaccin hebt.
En er zijn meer dingen waar Ab met andermans credit wat aan de haal gaat.... zoals het recent aangekondigde innovatieve Sanquin bloedonderzoek om Covid19 resistentie-residuen te detecteren. Dit ziet onze Ab als een goed plan omdat dit past in zijn continu testen-scenario.
Die eerste resultaten daarvan zijn op zijn allervroegst pas over 2 en pas na 4 weken te verwachten. Daar heb je nu dus totaal niets aan om zaken te beslissen.
En Ab stelt dat je dus dat je daarom in een LockDown moet gaan zoals China.
En Ab denkt verder niet aan de impact noch neemt die enige verantwoordelijkheid die dat gaat hebben.
Zoals Rutte zegt "RIVM adviseert en de Politiek beslist nu" wat zoveel betekent als hou je bek.
Als je mij beschuldigd van een gekleurde bril heb jij storing in het geluid wanneer Ab oreert.
En nee, hoe kon ik ooit weten wat Ab ging zeggen, dat heb ik in mijn stoutste dromen niet bedacht dat letterlijk dat er binnen een jaar een vaccin is om vervolgens het mallotige test experiment in de USA te becommentariëren.
Waar ik mij ook aan kan storen is dat Ab zich meer en meer begeeft op het veld van anderen zoals ook crisisbeheersing... toen hij zich bemoeide hoe de regering ons moet gaan dwingen zijn regels - - Ab will LockDown op de wijze van China en continu testen die er niet zijn - te volgen.
Ab lijkt mij - ooit - een intelligente vent maar hij moet wegblijven van oplossingen die er nu niet zijn.
a) Nee, er is geen vaccin
b) Nee, er is ook geen zicht op
c) Nee, er zijn geen testkits.
Dus beste Ab ga terug je hok in van je BezigheidsInstituut die iets doet met ontwikkelen van niet werkende medicijnen.
Nee ik meen mij inderdaad ook zoiets stompzinnigs te hebben gelezen dus ik geloof je wel, maar, effe serieus, what the fuck? Waarom zouden kinderen niet een ziekte kunnen verspreiden in hemelsnaam? Dat is toch raar?quote:Op maandag 23 maart 2020 02:27 schreef Kyran het volgende:
[..]
Zal even kijken of ik het terug kan vinden. Had een paar bronnen, maar volgens mij niet opgeslagen. Ik ga even zoeken
Bron ?quote:Op maandag 23 maart 2020 02:28 schreef Predator40 het volgende:
[..]
er is een vaccin binnen 12 maanden, en dat is sneller dan groepsimmuniteit.
er worden al human trials gedaan met vaccins, lopen al minimaal 5 jaar voor op normale trajecten.
tevens is er opeens hele goede funding voor een aantal labs.
Alles wordt een brandhaard als je het niet controleert.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:26 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dat is makkelijk cashen dan...
Tjah sorry hoor als handhaving niet kan in Rotterdam waarom dan wel in heel Nederland?
Makes more sense om in brandhaarden te handhaven! Dat scheelt meer besmettingen! Dus drukt sterker op de overbelasting van de IC! Simpel zat. Het heeft geen zin om 500 agenten naar Groningen te sturen en 500 naar Rotterdam. Verdeling 50/950 zou beter zijn.
in Aruba 2 gevallen, binnen een week gooiden ze ALLES in lockdown terwijl 80% van de economie op het toerisme draait daar.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:28 schreef Drebbelman het volgende:
Vanaf vandaag 102 gevallen in Nieuw-Zeeland.. Reactie van de regering: het hele land minimaal vier weken in lock down.
Groot respect voor zo'n leider. Ik vind dat gezwabber in Nederland moeilijk om van een afstand aan te zien.
https://www.hartvannederl(...)sten-op-coronavirus/quote:Nederlandse ziekenhuizen kunnen binnenkort snel testen op corona
19 mrt 2020, 15:06
Binnenkort is het in een aantal Nederlandse ziekenhuizen mogelijk om patiënten snel en op grote schaal te testen op het nieuwe coronavirus. Speciale machines hiervoor worden op dit moment klaargemaakt.
De nieuwe tests zijn door het Amerikaanse bedrijf Roche Diagnostics gemaakt en zijn deze week in Nederland aangekomen. Op dit moment worden de testmethodes gereedgemaakt in onder andere het Erasmus MC in Rotterdam, Gelre Ziekenhuis in Apeldoorn en laboratorium MicroVida in het Brabantse Roosendaal.
Uitslag binnen vier uur
Woordvoerder Jan Peter Jansen van Roche Diagnostics laat aan Hart van Nederland weten dat er met deze nieuwe methode 1450 tests per dag kunnen worden uitgevoerd. “Dit lijkt misschien niet veel, maar we kunnen tien keer sneller gaan testen dan we nu doen.” Binnen vier uur weet een patiënt of die besmet is. “Nu duurt dat soms anderhalve dag.”
Jansen legt uit dat de nieuwe methode sneller is omdat de tests specifiek voor het coronavirus zijn. De huidige tests zijn volgens hem omslachtiger. Hierdoor kunnen veel meer patiënten worden gescreend. “Eigenlijk zou je iedereen op corona moeten testen, maar daar is helaas de capaciteit niet voor.”
Wanneer snel testen?
Alleen ziekenhuizen die de juiste apparatuur hebben, kunnen de tests gaan uitvoeren. In sommige ziekenhuizen zijn ze al aanwezig, Nederland heeft in totaal twaalf van dit soort apparaten. Verschillende ziekenhuizen en laboratoria zijn op dit moment bezig om de machines operabel te maken.
het vaccin is al uitgevonden meerdere zelfs, er worden al human trials gedaan.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:29 schreef Vallon het volgende:
[..]
Bron ?
Of gaan we nu voorspellen dat iets dat nog moet worden uitgevonden over 12 maanden is uitgevonden.
Dit inderdaad en een lock down in de steden is te heftig maar een contactverbod buiten je gezin om kan wel goed werken.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:26 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dat is makkelijk cashen dan...
Tjah sorry hoor als handhaving niet kan in Rotterdam waarom dan wel in heel Nederland?
Makes more sense om in brandhaarden te handhaven! Dat scheelt meer besmettingen! Dus drukt sterker op de overbelasting van de IC! Simpel zat. Het heeft geen zin om 500 agenten naar Groningen te sturen en 500 naar Rotterdam. Verdeling 50/950 zou beter zijn.
Ja Lockdown harrrrrrrrrrr, klinkt lekker daadkrachtig, maar in de meeste landen met een lockdown komen er meer mensen bij elkaar dan in Nederland.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:28 schreef Drebbelman het volgende:
Vanaf vandaag 102 gevallen in Nieuw-Zeeland.. Reactie van de regering: het hele land minimaal vier weken in lock down.
Groot respect voor zo'n leider. Ik vind dat gezwabber in Nederland moeilijk om van een afstand aan te zien.
Thanks voor je medeleven! Van dichtbij is het niet beter!quote:Op maandag 23 maart 2020 02:28 schreef Drebbelman het volgende:
Vanaf vandaag 102 gevallen in Nieuw-Zeeland.. Reactie van de regering: het hele land minimaal vier weken in lock down.
Groot respect voor zo'n leider. Ik vind dat gezwabber in Nederland moeilijk om van een afstand aan te zien.
Post maar.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het vaccin is al uitgevonden meerdere zelfs, er worden al human trials gedaan.
tig bronnen ...google het maar, ik zit niet uit me nek te lullen
ja de stranden, parken en bouwmarkten vol ???quote:Op maandag 23 maart 2020 02:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja Lockdown harrrrrrrrrrr, klinkt lekker daadkrachtig, maar in de meeste landen met een lockdown komen er meer mensen bij elkaar dan in Nederland.
Wie zegt dat mensen niet controleren? Wie zegt dat mensen helemaal laconiek zijn?quote:Op maandag 23 maart 2020 02:30 schreef Kyran het volgende:
[..]
Alles wordt een brandhaard als je het niet controleert.
Als je vandaag Rotterdam controleert dooft dat uit over een paar weken. Ondertussen is Den Haag een brandhaard, want daar mocht je nog wel van alles, dan gooi je dat ook maar op slot en dooft dat uit. Ondertussen wordt Enschede een brandhaard, want daar mocht wel van alles.
Dat werkt gewoon niet in een klein landje als Nederland waar mensen alleen al voor werk zoveel moeten reizen.
Ik ben zelf enorm geschrokken, want een bekende lag aan de beademing vorige week. Maar ging goed en mocht naar huis. In quarantaine, ging dagen goed en nu is ze weer zo extreem ziek dus ondertussen weer in het ziekenhuis.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja Lockdown harrrrrrrrrrr, klinkt lekker daadkrachtig, maar in de meeste landen met een lockdown komen er meer mensen bij elkaar dan in Nederland.
Nee die bosweg ga jij mij niet opsturen.... jij stelt, dus bewijs dat maar met onderbouwde bronnen.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:32 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het vaccin is al uitgevonden meerdere zelfs, er worden al human trials gedaan.
tig bronnen ...google het maar, ik zit niet uit me nek te lullen
Maar beter een lock down in een stad dan over heel Nederland terwijl dat voor de rest van Nederland veel kosten oplevert maar weinig baten.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:32 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dit inderdaad en een lock down in de steden is te heftig maar een contactverbod buiten je gezin om kan wel goed werken.
Jou neem ik niet serieus.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:35 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik ben zelf enorm geschrokken, want een bekende lag aan de beademing vorige week. Maar ging goed en mocht naar huis. In quarantaine, ging dagen goed en nu is ze weer zo extreem ziek dus ondertussen weer in het ziekenhuis.
Maar dat was blijkbaar nog niet eerder voorgekomen...
Tja weet jij het? Weet ik het? Weten artsen het?
Gemeente Rotterdam heeft geld zat, in tegenstelling tot andere gemeentes. Rotterdam dient gewoon het voorbeeld te gaan geven.quote:Op maandag 23 maart 2020 02:35 schreef ludovico het volgende:
[..]
Wie zegt dat mensen niet controleren? Wie zegt dat mensen helemaal laconiek zijn?
En prima, het aantal besmettingen neemt overal toe, maar de totale toename neemt meer af als je gericht op brandhaarden mikt dan op wat kleine vuurtjes. Er is niet oneindig capaciteit. En hele steden op slot gooien heeft nogal wat negatieve side effects, nu kunnen mensen nog werken in Rotterdam, als dat praktisch stopt ga je hele dure kosten maken.
Die dure kosten zijn gerechtvaardigd als het echt de druk op de IC kan beïnvloeden, in Groningen is dat gewoon niet het geval.
Het gaat er ook niet om dat het uitdooft, het gaat er om dat de IC niet overbelast. Je moet met beperkte middelen het aantal nieuwe cases zo goed mogelijk sturen zodat de IC niet wordt overbelast.
Naja goed geen idee hoe ik dit beter kan uitleggen hoor.
Dat hoeft ook niet, je leest het verhaal morgen maar in de krant. Vrouw in Bergschenhoek voor de tweede maal opgenomen met corona. Vrouw is trouwens 55 en was kerngezond.quote:
Trump loopt weer iedereen en z'n moeder te trollen.twitter:realDonaldTrump twitterde op maandag 23-03-2020 om 02:20:08My friend (always there when I’ve needed him!), Senator @RandPaul, was just tested “positive” from the Chinese Virus. That is not good! He is strong and will get better. Just spoke to him and he was in good spirits. reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |