volgens mij kreeg Nijmegen Wolves geen licentie meer voor de Beneliga vanwege het faillissement en nog steeds wat schimmige geldstromen, daarna was er nog wat gemopper en gedreig met rechtzaken en daarna heb ik er nooit meer wat van gehoordquote:Op dinsdag 7 maart 2023 21:36 schreef Azijnplasser het volgende:
Dat zijn wel hele mooie berichten! Ik ben laatst weer eens bij de Trappers geweest, na zo'n bezoekje denk ik altijd 'kon ik maar vaker'. Helaas zorgt werk en reisafstand (plusminus een uur) altijd voor uitdaging. Zuid-west Nederland is zo groot en dan toch geen ijshockey![]()
Weet iemand trouwens wat er gebeurd is in Nijmegen, ik heb toch wat nieuws gemist. Het laatste wat ik meekreeg was dat de naam Nijmegen Wolves werd i.p.v. Devils i.v.m. faillissement en nu is het toch weer gewoon Nijmegen Devils?
Ah thanks voor de info! Wel jammer dat er zo weer een team van het toneel verdwijnt.quote:Op donderdag 9 maart 2023 19:44 schreef sp3c het volgende:
[..]
volgens mij kreeg Nijmegen Wolves geen licentie meer voor de Beneliga vanwege het faillissement en nog steeds wat schimmige geldstromen, daarna was er nog wat gemopper en gedreig met rechtzaken en daarna heb ik er nooit meer wat van gehoord
Nijmegen Devils is volgens mij feitelijk het eerste team van de jeugdorganisatie
denk dat er niet teveel spelers zijn blijven hangen want heel bijzonder doen ze het niet en ik zag bv Levi Houkes met het tweede van Tilburg meedraaien
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |