Ik zie mensen in het nieuws op het strand, in de bossen, allemaal zonder bescherming.quote:
Nou als H-K reageren zal niet snel gebeuren, de gehele volksaard is hier anders.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:05 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Daar hebben ze zeker van geleerd. Wellicht in een volgend virus reageert Europa hetzelfde als HK...
Maar ik denk het niet.
Dat komt omdat Nederlanders te dreigen niet serieus nemen.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:08 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Ik zie mensen in het nieuws op het strand, in de bossen, allemaal zonder bescherming.
Jammer dat er nog zulke werkgevers bestaanquote:Op zondag 22 maart 2020 07:10 schreef osodevo het volgende:
[..]
Dat komt omdat Nederlanders te dreigen niet serieus nemen.
Kijk maar naar het voorbeeld van die vakkenvuller die geen mondkapje mocht dragen van zijn baas.
De manager van de winkel biedt Maarten ook geen beschermende kleding aan.
De klanten hebben er geen last van, hooguit profijt.
Die manager wil kennelijk alleen goedkope 17-jarige arbeidskrachten en of die voldoende beschermd zijn zal hem niet veel interesseren.
Prima initiatief van Maarten!
Volgens de ARBO wet zijn werkgever en werknemer samen aansprakelijkheid voor de veiligheid van de werkplek.
Maarten heeft zijn verantwoordelijkheid genomen, de manager is alleen maar bezig met de gedachte dat klanten bang worden en wegblijven.
Met de cijfers van gisteren verbaast het me niet als ze zeggen dat het zo mooi stabiliseertquote:Op zondag 22 maart 2020 07:15 schreef asco het volgende:
Benieuwd wat de regering gaat besluiten vandaag.
quote:Op zondag 22 maart 2020 07:16 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Met de cijfers van gisteren verbaast het me niet als ze zeggen dat het zo mooi stabiliseert
Ja ik weet het. Maar hetzelfde aantal doden enzo. Op naar groepsimmuniteit!quote:Op zondag 22 maart 2020 07:19 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit hou je natuurlijk niet lang vol... dus nee... dat verwacht ik niet
quote:Op zondag 22 maart 2020 07:20 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ja ik weet het. Maar hetzelfde aantal doden enzo. Op naar groepsimmuniteit!
Je probeert de verkeerde te overtuigenquote:
Puur om die Duitsers weg te houdenquote:Kein Warenmarkt in Enschede am Samstag und Dienstag
quote:Op zondag 22 maart 2020 07:27 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Als ze dat nou 80 jaar terug hadden bedacht...
Tenminste, als het werkt he...
Dat zie ik in NL dan weer niet snel gebeurenquote:Op zondag 22 maart 2020 07:28 schreef kwiwi het volgende:
Hier (in CH) werkt het samenscholingsverbod prima heb ik het idee. Zwitsers bellen de politie eigenlijk altijd al heel snel als iemand een van de vele regels overtreedt, maar nu dus ook als mensen met meer dan 5 samen zijn. Met zulke NSB'ers hoef je niet eens te patrouilleren
Niet? Open er een telefoonlijn voor en ik denk dat die al snel roodgloeiend staat. Vergeet niet dat mensen in zo'n geval ook ineens niks meer te doen hebben hequote:Op zondag 22 maart 2020 07:29 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Dat zie ik in NL dan weer niet snel gebeuren
Lockdown denk ik.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:15 schreef asco het volgende:
Benieuwd wat de regering gaat besluiten vandaag.
Ja true, maar zit het in de aard van de Nederlander om elkaar erbij te naaien? Misschien ben ik daar heel anders in hoor, maar ik ben niet zoquote:Op zondag 22 maart 2020 07:30 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Niet? Open er een telefoonlijn voor en ik denk dat die al snel roodgloeiend staat. Vergeet niet dat mensen in zo'n geval ook ineens niks meer te doen hebben he
Reken maar...quote:Op zondag 22 maart 2020 07:31 schreef -_Guitarist_- het volgende:
maar zit het in de aard van de Nederlander om elkaar erbij te naaien?
dat moet ik ook nog zien, en tot hoe ver die gaatquote:Op zondag 22 maart 2020 07:32 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Hmm, oké.
We gaan het zien. Eerst eens zien of die lockdown er komt.
Zoiets moet je wel hebben in deze tijden. Je kunt onderling wel mensen op dingen wijzen, maar dat helpt geen drol.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:28 schreef kwiwi het volgende:
Hier (in CH) werkt het samenscholingsverbod prima heb ik het idee. Zwitsers bellen de politie eigenlijk altijd al heel snel als iemand een van de vele regels overtreedt, maar nu dus ook als mensen met meer dan 5 samen zijn. Met zulke NSB'ers hoef je niet eens te patrouilleren
En hoe we het gaan handhaven hier. Er loopt überhaupt nauwelijks blauw op straat in Nederland (bron: mijn eigen ogen). Dus ik vraag me af hóe het wordt gehandhaafd.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:33 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
dat moet ik ook nog zien, en tot hoe ver die gaat
Ik vraag me echt af hoe lang bezorgdiensten nog door mogen gaan, maar ook de pizza of shoarma boer...
Beter laat dan nooit.quote:
twitter:ldeangelisphys twitterde op zaterdag 21-03-2020 om 14:24:46#LastUpdate from the #RIVM on #COVIDNL. I am afraid we do not need math anymore to realize that this is big. Pity that we had to come all the way here to realize that.
Expect your week to be different since monday.
#StaySafe #StayHome #blijfthuis https://t.co/ULzdHPtQ7P https://t.co/vXxtExCylX reageer retweet
Ja precies. Normaal erger ik me er een beetje aan, maar nu komt zulk gedrag wel handig uit.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Zoiets moet je wel hebben in deze tijden. Je kunt onderling wel mensen op dingen wijzen, maar dat helpt geen drol.
Komt er weer een persco vandaag?
ach, wanneer we de bureaucratie tot het minimale beperken hebben we ineens 300% meer agenten en verplegers...quote:Op zondag 22 maart 2020 07:34 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
En hoe we het gaan handhaven hier. Er loopt überhaupt nauwelijks blauw op straat in Nederland (bron: mijn eigen ogen). Dus ik vraag me af hóe het wordt gehandhaafd.
True that. We gaan het zien! Speculeren krijg je over het algemeen geen reëel beeld mee, dus afwachtenquote:Op zondag 22 maart 2020 07:38 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
ach, wanneer we de bureaucratie tot het minimale beperken hebben we ineens 300% meer agenten en verplegers...
Scheelt ook als de poltitie geen driedelig boekwerk meer hoeft in te leveren over de reden waarom ze Diederik-Jan en Storm-Peter met iets meer dan gepast geweld naar huis hebben ge-escorteerd
Wat heb je nou aan confirmed cases als alleen mensen in het ziekenhuis getest worden.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:35 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Beter laat dan nooit.twitter:ldeangelisphys twitterde op zaterdag 21-03-2020 om 14:24:46#LastUpdate from the #RIVM on #COVIDNL. I am afraid we do not need math anymore to realize that this is big. Pity that we had to come all the way here to realize that.
Expect your week to be different since monday.
#StaySafe #StayHome #blijfthuis https://t.co/ULzdHPtQ7P https://t.co/vXxtExCylX reageer retweet
En als je ziet dat iemand op straat in elkaar wordt geslagen bel je ook de politie niet "om de daders erbij te naaien"?quote:Op zondag 22 maart 2020 07:31 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ja true, maar zit het in de aard van de Nederlander om elkaar erbij te naaien? Misschien ben ik daar heel anders in hoor, maar ik ben niet zo
Het is sowieso zonde van je tijd, omdat de popo toch niet komt.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:40 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
En als je ziet dat iemand op straat in elkaar wordt geslagen bel je ook de politie niet "om de daders erbij te naaien"?
Natuurlijk, dan wel. Maar als iemand op straat z'n auto staat te wassen tijdens een lockdown, weet ik veel. De hond uitlaat. Weet ik het, gewoon die kleine dingen. Daar zou ik niet voor bellen neequote:Op zondag 22 maart 2020 07:40 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
En als je ziet dat iemand op straat in elkaar wordt geslagen bel je ook de politie niet "om de daders erbij te naaien"?
Hoe moet je in godsnaam bellen terwijl je staat te filmen dan?quote:Op zondag 22 maart 2020 07:40 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
En als je ziet dat iemand op straat in elkaar wordt geslagen bel je ook de politie niet "om de daders erbij te naaien"?
De gemiddelde Nederlander pakt zijn mobiel om het geheel te filmen en op internet te zetten. Daarna denken ze er eens over na of het handig is om de politie te bellen.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:40 schreef Heremeteit het volgende:
[..]
En als je ziet dat iemand op straat in elkaar wordt geslagen bel je ook de politie niet "om de daders erbij te naaien"?
Live op YouTube streamen natuurlijk. Keihard die views binnenharken.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:41 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Hoe moet je in godsnaam bellen terwijl je staat te filmen dan?
dude
Hier heeft handhaving gisteren alle jongeren van de afgesloten sportvelden gejaagd.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:40 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Het is sowieso zonde van je tijd, omdat de popo toch niet komt.
Zag gisteren iemand in de supermarkt met zo'n masker die je altijd ziet in oorlogsfilmsquote:Op zondag 22 maart 2020 07:46 schreef raptorix het volgende:
Leuk al die mensen met mondkapjes, terwijl ze die nu niet meer hebben in ziekenhuizen.
Als de je werkgever je echt wil hebben dan kan hij dat regelen via die nood-WW.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:38 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ben wel een beetje huiverig naar die hele lockdown. Ben net vorige week begonnen bij een nieuwe werkgever en zit in m'n proeftijd. Als ik nu twee weken thuis moet blijven zitten kan dat niet heel positief werken
quote:Op zondag 22 maart 2020 07:38 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Ben wel een beetje huiverig naar die hele lockdown. Ben net vorige week begonnen bij een nieuwe werkgever en zit in m'n proeftijd. Als ik nu twee weken thuis moet blijven zitten kan dat niet heel positief werken
Ja, daar heb je wel een punt. Helaas hebben we niet de juiste info over aantal opnames.quote:Op zondag 22 maart 2020 07:40 schreef raptorix het volgende:
[..]
Wat heb je nou aan confirmed cases als alleen mensen in het ziekenhuis getest worden.
Terecht, want buiten loop je weinig risico. En die hont moet toch schijtenquote:Op zondag 22 maart 2020 07:41 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Natuurlijk, dan wel. Maar als iemand op straat z'n auto staat te wassen tijdens een lockdown, weet ik veel. De hond uitlaat. Weet ik het, gewoon die kleine dingen. Daar zou ik niet voor bellen nee
Zou hij weten dat die lui naar afloop door een speciale douchestraat heen moetenquote:Op zondag 22 maart 2020 07:48 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Zag gisteren iemand in de supermarkt met zo'n masker die je altijd ziet in oorlogsfilms
quote:Op zondag 22 maart 2020 07:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Zou hij weten dat die lui naar afloop door een speciale douchestraat heen moeten
quote:Op zondag 22 maart 2020 07:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Zou hij weten dat die lui naar afloop door een speciale douchestraat heen moeten
Iedereen heeft nu toch gewoon een desinfectieruimte/douche in de hal achter de voordeur?quote:Op zondag 22 maart 2020 07:51 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]geen deco-unit in de hal hebben ingericht
___!
pruts-prepper
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |