hopelijk BTC weer omlaagquote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:21 schreef Ryan3 het volgende:
Lockdown Big Apple:twitter:pzf twitterde op vrijdag 20-03-2020 om 16:19:21BREAKING NEWS: 100% of the non-essential workforce in New York must stay home. reageer retweet
Ja, goed, nog afwachten, denk ik, ziet er niet veelbelovend uit, ben ik met je eens.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:21 schreef polderturk het volgende:
[..]
Wij staan er niet veel beter voor.
Echt wel, UK had afgelopen weekend nog gewoon een marathon met 40.000 deelnemers door laten gaan, en de week ervoor een festival met 70.000 bezoekers. Die zijn veel later het risico in gaan zienquote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:21 schreef polderturk het volgende:
[..]
Wij staan er niet veel beter voor.
En UK zit er in London dus nu al doorheenquote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:23 schreef polderturk het volgende:
[..]
Zowel NL als UK hebben 6 IC bedden per 100.000 inwoners.
Kritiek verschil is dat ze daar het openbare leven hebben door laten gaan en hier niet.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:23 schreef polderturk het volgende:
[..]
Zowel NL als UK hebben 6 IC bedden per 100.000 inwoners.
Gelukkig kom ik in het dagelijks leven de tweede groep eigenlijk niet tegen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:11 schreef Sucuk het volgende:
Interessant dat deze crisis de ware aard van velen laat zien. Een hoop mensen die ik ken, collega's tot aan vrienden, laten meer van henzelf zien. Je leert in deze tijden soms sneller en meer van diegenen dan al die tijd dat je ze kent.
Sommigen zijn onzeker als de pest en zoeken toenadering, en lijken mensen meer te omarmen dan ooit te voren. Alsof ze verlicht zijn: het leven is kort en owja we zijn uiteindelijk allemaal mensen. Vriendschap en liefde zijn het belangrijkste! Anderen zijn van het ''iedereen voor zichzelf. Zoek het maar uit, zolang ik het maar overleef. Boeiend''. Deze twee extremen zie ik heel vaak.
Wat een idioten.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:24 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Kritiek verschil is dat ze daar het openbare leven hebben door laten gaan en hier niet.
Ojeequote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:24 schreef Blik het volgende:
[..]
En UK zit er in London dus nu al doorheen
Ik vraag maar niet naar een onderbouwde bron. En dan nog is het allen mogelijk met (een onontkoombare) triage van andere behoeften... de ene IC is niet de andere IC.... wat verder angstvallig onderbelicht blijft.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:15 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
In totaal kan het naar 3000 gaan in een zeer extreme situatie.
https://www.ad.nl/dossier(...)sahysterie~a3523299/quote:Viroloog Ab Osterhaus reageert op de nieuwste sterfte- en besmettingscijfers. Nederlands beleeft, met een stijging van 30 doden tot 106, vandaag de dodelijkste dag tot nu toe. De dagen ervoor lag het aantal sterfgevallen tussen de 15 en 19.
,,Je moet enorm voorzichtig zijn met getallen van dag tot dag, maar dertig doden in één dag dat is zorgelijk. Er zijn maatregelen genomen, ik denk dat je die ook moet handhaven. En dat we strikter moeten zijn. We moeten alles op alles zetten om overdracht van het virus omlaag te brengen. Geen onnodige contacten.’’
Ook qua ziekenhuisopnamen was vandaag de sterkste stijging. In 24 uur tijd zijn er 154 mensen met corona in het ziekenhuis beland. Daarmee komt het totaal op 643 patiënten die opgenomen (zijn geweest) in een ziekenhuis. De striktere maatregelen zouden eind volgende week zichtbaar kunnen zijn in een afvlakking van de groei.
Osterhaus: ,,Als de maatregelen onvoldoende zijn, vertaalt dat zich in een groot aantal ziekenhuisopnamen. Het is de vraag of we dat aankunnen. Ik denk dat 154 ziekenhuisopnames erbij wel verontrustend is.
Ja, nou ja, wellicht nog erger dan Italië, maar wij zitten nu op koers Italië dus dat is ook al een mega ramp.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:28 schreef Pumpalov het volgende:
Engeland wordt een megaramp
@:moterbloempje
Dan zouden ze dus meer dan genoeg bedden moeten hebben.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:23 schreef polderturk het volgende:
[..]
Zowel NL als UK hebben 6 IC bedden per 100.000 inwoners.
twitter:mereldev twitterde op vrijdag 20-03-2020 om 15:51:23Voor wie het weten wil en wil afwegen, dit is het bericht waarover ik sprak t.a.v. buitenspelen van kinderen. Wij zijn ermee gestopt. https://t.co/6RCmnHEs9w reageer retweet
USA wordt nog erger, die vieren nu nog spring break en worden straks bij klachten met een doosje fentanyl weggestuurd.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:28 schreef Pumpalov het volgende:
Engeland wordt een megaramp
@:moterbloempje
Kunnen we een beetje oppassen met die superlatieven?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, nou ja, wellicht nog erger dan Italië, maar wij zitten nu op koers Italië dus dat is ook al een mega ramp.
Niemand laat zich testen want duurquote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:32 schreef Fer het volgende:
[..]
USA wordt nog erger, die vieren nu nog spring break en worden straks bij klachten met een doosje fentanyl weggestuurd.
twitter:jessemckinley twitterde op vrijdag 20-03-2020 om 16:28:13BREAKING: NYS reporting 4408 positive in #NYC. Result of more testing, spread of disease.
7,102 cases in NY State. reageer retweet
Ik ben al een week niet meer buiten huis geweest, maar houden mensen in NL zich nog steeds niet aan de 1.5 meter afstand?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:29 schreef AFCNiels het volgende:
Zelfs Ab Osterhaus klinkt nu opeens een stuk minder optimistisch, het lijkt allemaal wel steeds sneller te gaan.
[..]
https://www.ad.nl/dossier(...)sahysterie~a3523299/
UK samen met US, populistische leiders aan de macht die het voornamelijk van hun praatjes moeten hebben ipv daadkracht en goed bestuurquote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:28 schreef Pumpalov het volgende:
Engeland wordt een megaramp
@:moterbloempje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |