haags_kwartiertje en InverHouse tellen niet mee!!
Geldige Top 20 scores worden hieronder automagisch geüpdatet door Monitor
Monitor post op vaste tijden de totale scorelijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.SPOILER: TussenstandenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nul gezet.SPOILER: Ode aan MarkOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Winnaars
Seizoen 1: haags_kwartiertje
Seizoen 2: haags_kwartiertje
Seizoen 3: Dr.Mikey
Seizoen 4: haags_kwartiertje
Seizoen 5: haags_kwartiertje
Seizoen 6: Dr.Mikey
Seizoen 7: Nattekat
Seizoen 8: Limoentjuh
Seizoen 9: Grrrrrrrr
Seizoen 10: aloa
Seizoen 11: I
Seizoen 12: devzero
Seizoen 13: Driepink
Seizoen 14: Nattekat
Seizoen 15: markdeajaxfan
Seizoen 16: Limoentjuh
Seizoen 17: dud0r
Seizoen 18: moemoe
Seizoen 19: Cinderelladreamer
Seizoen 20: Limoentjuh
Seizoen 21: MaGNeT
Seizoen 21,5: devzero
Seizoen 22: haags_kwartiertje
Seizoen 23: skysherrif
Seizoen 24: PoezeligDing
Seizoen 25: mario390
Seizoen 26: DottekeSPOILER: Rijm winnaar februari DottekeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zonder wrijving geen glans![]()
Ja het gaat nergens anders meer overquote:Op dinsdag 17 maart 2020 09:16 schreef PlymouthFury het volgende:
[..]
Hoor en lees ik ook veel spook verhalen over. Gister gewoon maar eens 2 films gekeken, kon geen corona meer horen of lezen.
Aan de ene kant wil je alles weten. Aan de andere kant wil je er niets meer over weten.
Was gisteren na die verklaring van Rutter er wel een beetje klaar mee.
Dacht ff drie weken en dan verder.
Maar de vooruitzichten zijn niet bestWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
saaie TTOp dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
faalquote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
nee die ene die er eerst stond was saaiquote:Op dinsdag 17 maart 2020 09:18 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Maar wel de keiharde waarheid
deze is wel okeOp dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
Afwachtenquote:Op dinsdag 17 maart 2020 09:18 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja het gaat nergens anders meer over
Aan de ene kant wil je alles weten. Aan de andere kant wil je er niets meer over weten.
Was gisteren na die verklaring van Rutter er wel een beetje klaar mee.
Dacht ff drie weken en dan verder.
Maar de vooruitzichten zijn niet best![]()
Ooohquote:Op dinsdag 17 maart 2020 09:19 schreef Nizno het volgende:
[..]
nee die ene die er eerst stond was saai
deze is wel okeZonder wrijving geen glans![]()
Ja, we kunnen niet andersquote:Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
JUIchenquote:
heb ik al gezienOp dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
mario2.0quote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
Leuk, ik heb 1 nog niet eens gezienquote:
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ben jij ook stiekem Jippie68quote:
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Verdomme, sky is me weer voorbijDenk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!![]()
Moemoe is de godin van de gifjesquote:Denk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!![]()
premiumartikel op telegraaf over een drama
toeristen die vrijdag nog naar Gran Canaria zijn gegaan.... tja
sorry kan ik weinig mee
wel zielig is 1 stukjequote:Dramatisch is ook het verhaal van Brigitte van Leur. Zij zit in de ouderenzorg en heeft jaren gespaard om met haar 13-jarige zoon een weekje naar New York te kunnen. ,,We kijken er maanden naar uit. Toen ik boekte bij een ANVR-reisbureau, was er nog geen corona te bekennen. Komend weekend zouden we gaan. Niet dus. Oké, kan gebeuren, zo’n virusuitbraak is overmacht voor iedereen, maar geef me dan mijn zuurverdiende geld terug of boek me kosteloos om naar een latere datum, wanneer wij ook op reis kunnen.”
Dat is volgens Van Leur echter het probleem. ,,Ik heb tweeduizend euro betaald voor deze reis, maar als ik hem wil verschuiven kost me dat 1.200 euro extra. Dat geld heb ik niet. In de zomervakantie ben ik ook hard nodig op mijn werk. Ik zei tegen die reisorganisatie: ’Dan gaan we volgend jaar op dezelfde tijd voor dezelfde reissom naar Amerika. Gewoon uitstel.’ Nee, dat kon ook niet, het moest voor december of anders zelf annuleren, waarbij ik 90% van de betaling kwijt ben. Onverteerbaar. Ik heb een advocaat genomen, die mijn rechten uitpluist. Want de reisverzekering springt niet bij. Ik word misselijk van dat gesol met mensen in nood.”Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
Eensquote:Op dinsdag 17 maart 2020 09:23 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Jippie is een amateur, no offence.quote:
Hoi lekker speklapDenk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!![]()
ja maar nu loop je te drammenquote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |