https://www.hln.be/nieuws(...)oronavirus~ae257169/quote:Op maandag 16 maart 2020 21:06 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Het zou fijn zijn als men bronnen gebruikt bij dit soort uitspraken.
Het feit dat hij een autocue heeft gebruikt zegt al genoeg toch?quote:Op maandag 16 maart 2020 21:12 schreef roos94 het volgende:
Ben er nu pas, wat vinden we van rutte zijn speech?
Niet bijzonder, alleen wel weer hypocriet dat al die Rutte haters nu ineens weer positief zijn, maar zo zit de wereld natuurlijk niet in elkaar....quote:Op maandag 16 maart 2020 21:12 schreef roos94 het volgende:
Ben er nu pas, wat vinden we van rutte zijn speech?
Willen ze Italië en Spanje na gaan apen?quote:Op maandag 16 maart 2020 21:06 schreef RipCity het volgende:
Nou de race om wie het eerste wereldwijde filmpje uit NL viral laat gaan is begonnen.
In Amsterdam liepen ze al te zingen uit de ramen
Dat zou mij inderdaad (weer) niets verbazen.quote:Op maandag 16 maart 2020 21:11 schreef riazop het volgende:
De logica is dat Belgie vannacht of morgen overdag gaat volgen en de grens met Nederland gaat sluiten.
Vermoedelijk Duitsland dinsdag of woensdagochtend in complete lockdown
Rutte zal vanaf woensdag zijn kar moeten keren omdat hij alleen staat in de eu met zijn verspreidingsstrategie.
Wel weer minstens 48 uur verloren
Nee, genoeg nieuwsberichten over geweest.quote:
Hij zei eigk niks nieuws tochquote:Op maandag 16 maart 2020 21:13 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Niet bijzonder, alleen wel weer hypocriet dat al die Rutte haters nu ineens weer positief zijn, maar zo zit de wereld natuurlijk niet in elkaar....
Ik kan mij niet goed voorstellen dat hij zo'n lange wattenstaaf in de strot of neus heeft gehad.quote:
Excuus. Helpt het als ik zeg dat Baudet dit al voorzien had? Aldus Baudet.quote:Op maandag 16 maart 2020 21:11 schreef xzaz het volgende:
[..]
Uhh dit is fok je moet zeggen: rutte moet op kutten. Jouwn verhaal is veel te logisch.
Er is een verschil tussen in het ziekenhuis liggen en overlijdenquote:Op maandag 16 maart 2020 21:11 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Nee, net een spoedarts werkende in dat ziekenhuis, gezegd op het journaal. Die zal het wel weten zeker.
Onzin.quote:Op maandag 16 maart 2020 21:10 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
[..]
Ik vermoed dat die landen allang aan (en over) hun maximale aantal zitten wat nog redelijkerwijs als 'gecontroleerde verspreiding' gekwalificeerd kan worden. Dan moet je wel in lockdown gaan omdat iedere besmetting er dan één te veel is. In Nederland zitten we nog niet aan die grens (althans, dat is de verwachting van de experts) en is er dus nog ruimte voor een beperkt aantal besmetting. Ergo, gecontroleerde verspreiding.
FOK! heeft Coronaquote:Op maandag 16 maart 2020 21:15 schreef roos94 het volgende:
Hoe kan dit topic btw zo actief zijn ik krijg continue 503 meldingen en super.trage refresh rate
Herhaling van al het laatste nieuws. Geen enkele toegevoegde waarde.quote:
Zou niet bevestigd zijn. Teller dus voorlopig nog op 5.quote:
Je zou in totale lockdown kunnen gaan tot er een vaccin is. Maar dan is er echt niks meer over van de economie als dat langer dan een paar weken duurt. En het lijkt erop dat dat op zijn vroegst pas over een jaar is of later.quote:Op maandag 16 maart 2020 21:09 schreef Dejannn het volgende:
Ik vond de uitleg van Rutte in principe prima. Ik ben ook heel benieuwd, zo'n lockdown, hoe ga je dan op de lange termijn het virus op afstand houden? Immuniteit is er namelijk niet, en één haard is genoeg om voor weer een golf van infecties te zorgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |