Het OV lamleggen is wel een héél rigoureuze stapquote:Op zondag 15 maart 2020 08:10 schreef kree het volgende:
[..]
Of het ov ofzo? Ok dan heb ik een reden om morgen uit te slapen. En hopelijk vergoed de regering dan. Doe maar 200 per dag ofzo
kunnen we deze user niet gewoon negeren? Dit is er zo één die ook stomlazarus gaat rijden, daar krijg je geen verstand in gepraat.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Lekker niks van de richtlijnen aantrekken dan maar gewoon (met het OV) naar je werk, andere mensen besmetten.
Aso gonna aso.
06:34quote:
Dit snap ik niet helemaal. Je begint met 'een virus leeft niet' en eindigt met 'dit virus overleeft langer..'quote:Op zondag 15 maart 2020 08:08 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Sterk genoeg zijn? Het is geen bacterie of amoebe die eventueel kunnen verzwakken door gebrek aan voedingsstoffen. Een virus leeft niet.
[..]
Bij SARS was er verspreiding via fomites (voorwerpen), en dit virus overleeft langer op sommige oppervlakken (karton), ongeveer even lang op andere (koper, stainless steel, plastic).
quote:Op zondag 15 maart 2020 08:08 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Ja daarom. Lijkt me ongebruikelijk om dat live uit te zenden ergens.
Komt na afloop weer een persco en dan horen we dat vanaf morgen scholen, cafés, restaurants en alles waar meer dan 7 mensen bij elkaar komen gesloten worden.Dat weet ik niet. Ik denk dat hun besluit ook afhangt van het aantal nieuwe besmettingen en personen dat door Corona op de intensive care ligt, of eventueel is overleden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als dat aantal meevalt, in Brabant op de IC kunnen ze het dus nog goed aan, zou het zomaar kunnen dat ze besluiten nog even zo door te gaan omdat de genomen maatregelen effect hebben.Wie dit leest is een lezer van dit
Nee? Je denkt te makkelijk? Trouwens als ik zie in ov wie beetje loopt te kuchen dan is het sowieso al fucked/. Gaat ritte mij betalen dan vanaf maandag? Of hoe?quote:Op zondag 15 maart 2020 08:10 schreef Leandra het volgende:
[..]
Lekker niks van de richtlijnen aantrekken dan maar gewoon (met het OV) naar je werk, andere mensen besmetten.
Aso gonna aso.
De genomen maatregelen zijn een wassen neus.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:13 schreef MissButterflyy het volgende:
Als dat aantal meevalt, in Brabant op de IC kunnen ze het dus nog goed aan, zou het zomaar kunnen dat ze besluiten nog even zo door te gaan omdat de genomen maatregelen effect hebben.
Kan je wel eens gelijk in hebben, maar heb dan wel het gevoel dat ze dat meer doen om de economie draaiende te houden dan iets anders. Het is en blijft VVDquote:Op zondag 15 maart 2020 08:13 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Ik denk dat hun besluit ook afhangt van het aantal nieuwe besmettingen en personen dat door Corona op de intensive care ligt, of eventueel is overleden.
Als dat aantal meevalt, in Brabant op de IC kunnen ze het dus nog goed aan, zou het zomaar kunnen dat ze besluiten nog even zo door te gaan omdat de genomen maatregelen effect hebben.
Hopelijk gaat de Vuelta a España wel door.quote:Op zondag 15 maart 2020 07:46 schreef RAVW het volgende:
[..]
denk dat we de F1 en Eurosongfestieval hier ook wel kunnen vergeten als dit ergere vormen gaat aan nemen
eindelijk twee mooie dingen in Nederland , kan het niet door gaan door een pandemie
Waarna de burger uit allerlei bronnen te horen krijgt dat handgel beter is dan zeep, dat zeep beter is dan handgel, dat mondkapjes moeten, dat mondkapjes nutteloos zijn, dat je mondkapjes van de praxis ook kan gebruiken, dat het virus dagen op oppervlakken kan overleven, dat het virus niet op oppervlakken kan overleven,dat de supermarkten prima bevoorraad worden, dat het toiletpapier op is, dat alleen oude mensen in gevaar zijn, dat kinderen ziek kunnen worden, dat honden drager kunnen zijn, dat huisideren geen risico kunnen lopen etc. etc. etc.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:02 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn denk ik dat we het in Nederland prima doen.
Het virus verspreidt zich toch wel en het doel is om de piek waarop mensen besmet raken af te vlakken, zodat de ziekenhuizen geen piek te verwerken krijgen die ze niet aankunnen.
Dit leg je uit en verder geef je de burger zoveel mogelijk verantwoordelijkheid om zelf het gedrag aan te passen.
Nou denk juist dat ze dat zouden moeten doen, want als ik denk ga ergens besmet worden dan is het wel in het ov. Tjaaaquote:Op zondag 15 maart 2020 08:12 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Het OV lamleggen is wel een héél rigoureuze stap
Denk dat we vanmiddag horen dat scholen dichtgaan en het verplicht wordt thuis te blijven bij ziekteverschijnselen. Als in; je bent strafbaar als je het niet doet.
Nou dan laat jij alles thuis bezorgen en desinfecteer je je bezorgde boodschappen ook nog eens als je daar zo bang voor bent.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:08 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Sterk genoeg zijn? Het is geen bacterie of amoebe die eventueel kunnen verzwakken door gebrek aan voedingsstoffen. Een virus leeft niet.
[..]
Bij SARS was er verspreiding via fomites (voorwerpen), en dit virus overleeft langer op sommige oppervlakken (karton), ongeveer even lang op andere (koper, stainless steel, plastic).
Als iedereen zich er eens aan ging houden. Sociale contacten mijden, handen wassen, binnen blijven bij klachten etc.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:14 schreef vosss het volgende:
De genomen maatregelen zijn een wassen neus.
13 februari was de eerste Lockdown buiten Wuhan en gisteren hebben 12 districten alweer minder strenge maatregelen aangekondigd ivm het verder teruglopen van besmettingen in Hubei.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:11 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Hoezo geen maanden ? In China zitten we al op ruim 2 maanden inmiddels.
Ik denk eerder dat mensen zoals jij die met verkoudheid perse toch willen blijven werken en reizen het probleem van het ov is.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:15 schreef kree het volgende:
[..]
Nou Frenkie juist dat ze dat zouden moeten doen, want als ik denk ga ergens besmet worden dan is het wel in het ov. Tjaaa
Men houdt zich er niet aan omdat ze nogal vrijblijvend zijn. Die maatregelen dus. En dus een wassen neus. De genomen maatregelen gaan dat klotevirus ècht niet afremmen hoor.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:16 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Als iedereen zich er eens aan ging houden. Sociale contacten mijden, handen wassen, binnen blijven bij klachten etc.
zo zijn Nederlanders niet, die willen hun leven blijven leiden, op stap, uit eten,op vakantie, center parks, festivals, bioscoop, terrassen.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:16 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Als iedereen zich er eens aan ging houden. Sociale contacten mijden, handen wassen, binnen blijven bij klachten etc.
Ze gaan echt wel zwichten voor de ontstane drukquote:Op zondag 15 maart 2020 08:14 schreef Tyr80 het volgende:
Dus de hoop is dat de FMS wel het educatieve vermogen heeft om onze minister de basis van epidemiologie bij te brengen.
We gaan ‘t zien.
Je bent een beetje aandacht aan het lurken. Neem je beslissing en klaar. Dan gaan we het weer gewoon over het nieuws hebben hier.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:15 schreef kree het volgende:
[..]
Nou Frenkie juist dat ze dat zouden moeten doen, want als ik denk ga ergens besmet worden dan is het wel in het ov. Tjaaa
Waarom nog op hem reageren? Hij is alleen maar aan het trollen.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:18 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat mensen zoals jij die met verkoudheid perse toch willen blijven werken en reizen het probleem van het ov is.
Verwacht ik ook, maar door het zo te doen komt het over alsof het FMS met nieuwe feiten of inzichten komt, die we hier (en waarschijnlijk zij daar ook) al even kennen.quote:Op zondag 15 maart 2020 08:18 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ze gaan echt wel zwichten voor de ontstane druk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |