Ja omdat ik toch niks bijzonders zie op tvquote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jij bent wel veel aanwezig voor iemand die afwezig is.
ja maar ja je moet maar wel toevallig als eerste komenquote:
quote:Ik post bijna (of überhaupt) hier nooit mee, omdat ik een paar seizoenen geleden de (zoals ik het zag) dictatuur van admins en mods als Daisy, die op dit forum kritiek op het programma niet kunnen uitstaan (lees; alle discussie omtrent terechte kritiek werd gewoon zonder pardon uitgegumd en gewist, omdat het "niet positief" is).
Maar dit is gewoon écht heel, heel, heel heel slecht. BN'ers (of mensen die wat vaker optreden, zoals een Rob Dekay) spelen het spel zo passief en half-gemotiveerd dat je in de Nederlandse editie niet eens een mol nodig hebt om de opdrachten niet of niet goed te laten slagen. Verder is Rob ook weer een mol uit de categorie 'Regiemol' en heeft hij qua karakter gewoon geen prettige uitstraling om naar te kijken.
Echt, ik had een prettiger gevoel gehad bij Miljushka, Nathan of zelfs Buddy als Mol. Niet deze Aldi-Waylon, die krampachtig altijd en overal zijn hoed moet ophouden en het doen van moltekens ziet als volwaardige molacties.
Als voorlaatste is ook voldoende.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:30 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja maar ja je moet maar wel toevallig als eerste komen
ook een optie, de laatste kon ook trouwensquote:
Aldi-Waylon omgquote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:30 schreef ArnieAlberts het volgende:
Net even een poging gedaan mee te posten op Wieisdemol.com, waar 'Daisy' nogal met harde hand eerder allerlei negatieve kritiekpunten wegtiefte omdat "het niet positief is". Ja, echt
[..]
Dat soort berichten worden daar altijd weggegooid door de modsquote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:30 schreef ArnieAlberts het volgende:
Net even een poging gedaan mee te posten op Wieisdemol.com, waar 'Daisy' nogal met harde hand eerder allerlei negatieve kritiekpunten wegtiefte omdat "het niet positief is". Ja, echt
[..]
Ja. Niemand die het kon controleren.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:31 schreef Nizno het volgende:
[..]
ook een optie, de laatste kon ook trouwens
a hier zijn die blauwen veel relaxter, daarom werden hun usernamen ook gekozen en niet de onzenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:31 schreef Legoblokje het volgende:
[..]
Dat soort berichten worden daar altijd weggegooid door de mods
Ja, dat was veel te overdreven nep gedoequote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:33 schreef Guus_Geluk2.0 het volgende:
Oja hier ging hij fucking debiel doen met zijn hoed
Dit is het enige wat we nog kunnen kijkenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:32 schreef TLC het volgende:
Wat n westerse luxe he, dat je kunt klagen over een tv programma
quote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:32 schreef Nizno het volgende:
vertel hier nou ff waarom nathan een ander nummer had
das voor ons wel leuk om te weten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |