SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Richtlijnen in dit topic:
-probeer lollig te doen
-bij nieuws graag een bron
-off topic kan zonder opgaaf van reden verwijderd worden. Hier is het Slow Chat topic: COR / [En Don SC #1] HATSJOE
-opruiende berichten zonder bewijs of normale bronnen, kunnen achterwege gelaten worden.
[ Bericht 0% gewijzigd door weetjewel5 op 14-03-2020 21:37:32 ]![]()
Hugo de Jonge kijkt van dag tot dag naar de situatie.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:51 schreef Kyran het volgende:
[..]
En enige oplossing in de ogen van vele experts.
Misschien kan hij zelf beter eens vooruitkijken?twitter:EenVandaag twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 18:44:50Alle scholen moeten dicht, dat stelt de Federatie Medisch Specialisten.
"Als kabinet hebben wij ons te baseren op het advies van het RIVM", zegt minister @HugodeJonge van Volksgezondheid. "De kans op besmetting is klein, dan is het sluiten van alle scholen niet nodig." https://t.co/VzzarbipjM reageer retweet![]()
Morgen na spoeddebat. Ik verwacht na het journaal van 8 uur.quote:
Een beetje premier zou gewoon om 8 uur in plaats van journaal de natie toespreken. Slappe hap hier in Nederland.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Lekker cashen voor dat supermarktpersoneel.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:53 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
De meeste zijn 16 of 17, die hebben nog geen kinderen
Scholen straks dicht, maar topdrukte in de AH en de Jumbo en dus alle tijd van de wereld om aan het werk te gaan.![]()
A hier is tie, ik kon al geen nieuwe openenEverything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Was woensdag biddag en donderdag werd eerste besmetting vastgesteld.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houden![]()
Welkom in het nieuwe topic en doe lekker mee zou ik zeggenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef Fukushima het volgende:
A hier is tie, ik kon al geen nieuwe openen
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Dit dus.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:51 schreef funnywell het volgende:
[..]
Waarvoor werk je als het halve land plat ligt.
Als maandag 80% thuis is. Wat zal de vrachtwagen chauffeur, winkelbevoorader, cassiere, politieagent, Bruggenbestuurder, nutsreparateur dan denken.
Maar even extra hard werken? Tja heel.NL zit thuis en de helft van mijn collega's ook.
Maar ik ga wel even het land redden. De luie Netflix kijkers bevoorraden?Vakman pur sang![]()
maandag spoeddebat. niet zo ongeduldig he.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Morgen na spoeddebat. Ik verwacht na het journaal van 8 uur.
Een beetje premier zou gewoon om 8 uur in plaats van journaal de natie toespreken. Slappe hap hier in Nederland.![]()
En. Nou. Nederland. Nog.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef riazop het volgende:
Frankrijk schaalt op
Alle winkels, behalve supermarkten en apotheken, per direct dicht
Het. Zou. Tijd. Worden.![]()
Maandag blijven mijn kids thuis, ik kan zelf evt thuis werken. Vrouw werkt in het onderwijs en mijn beide kids zijn grieperig. Jongste gaat normaal naar Opa en Oma. RIVM kan de pot op. Neem zelf wel maatregelen.Narf!![]()
Och ja, bidden gaat ze redden. Als er een vaccin komt dan zullen ze die ook niet nemen. Vreselijk achterlijk!quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houdenGo hard or go home![]()
Kerkdiensten en het verspreiden van ziektes, noem een meer iconisch duo.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houdenOpgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
En initieel voor 2 weken, maar dat zal uiteindelijk tot de meivakantie zijn denk ikquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef vosss het volgende:
[..]
Morgen na spoeddebat. Ik verwacht na het journaal van 8 uur.
Een beetje premier zou gewoon om 8 uur in plaats van journaal de natie toespreken. Slappe hap hier in Nederland.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Elke stad in Nederland vandaag buiten Brabanttwitter:dgnijmegen twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 19:27:21Sociale onthouding? De meesten trekken zich er niks van aan: ‘We maken ons niet zo druk’
https://t.co/LSSfz8OwE0 https://t.co/JxfLI755vk reageer retweetVBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Dat is het hele probleem. Je kan bij een exponentiële uitbraak het niet even aankijken .... Je moet ingrijpen, maar dat vertikken ze gewoon. Dat in combinatie met verkeerde aannames resulteert in een rampzalig beleid.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:54 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Hugo de Jonge kijkt van dag tot dag naar de situatie.
Misschien kan hij zelf beter eens vooruitkijken?twitter:EenVandaag twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 18:44:50Alle scholen moeten dicht, dat stelt de Federatie Medisch Specialisten.
"Als kabinet hebben wij ons te baseren op het advies van het RIVM", zegt minister @:HugodeJonge van Volksgezondheid. "De kans op besmetting is klein, dan is het sluiten van alle scholen niet nodig." https://t.co/VzzarbipjM reageer retweet![]()
Het vrije (en lakse) Nederlandse beleid trekt hordes Belgen naar winkels en restaurants...
https://www.hln.be/nieuws(...)or-woorden~ac139fcf/![]()
Ik zou als supermarkt medewerker een lekker dikke vinger naar de maatschappij doen. Jullie thuis ik.thuis.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef riazop het volgende:
Frankrijk schaalt op
Alle winkels, behalve supermarkten en apotheken, per direct dichtVakman pur sang![]()
Gaan we doenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:56 schreef vosss het volgende:
[..]
Welkom in het nieuwe topic en doe lekker mee zou ik zeggen
Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
pijnlijkquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Alle landen zitten zo'n beetje dicht behalve wij![]()
Dat flatten the curve principe gaat ook mooi op voor de supermarkten en de hamsteraars.Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.![]()
Dankzij die houding moet het land dus helemaal op slot straks.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef Caland het volgende:
Elke stad in Nederland vandaag buiten Brabanttwitter:dgnijmegen twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 19:27:21Sociale onthouding? De meesten trekken zich er niks van aan: ‘We maken ons niet zo druk’
https://t.co/LSSfz8OwE0 https://t.co/JxfLI755vk reageer retweetOpgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Daar hebben we het "wij bazeren ons op de adviezen van het rivm"
Is dat inmiddels code taal voor de multinationals en bankiers lobbygroep die Rutte sturen wilen dat het rivm ons adviseert dat...
Sta je daar als minister van volksgezondheid glashard te zeggen dat kans op besmetting klein is terwijl alle landen de scholen dicht gooien.
Is weer in de trant van geen directe vluchten vanuit Wuhan.![]()
Daarom nu harde maatregelen.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef Caland het volgende:
Elke stad in Nederland vandaag buiten Brabanttwitter:dgnijmegen twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 19:27:21Sociale onthouding? De meesten trekken zich er niks van aan: ‘We maken ons niet zo druk’
https://t.co/LSSfz8OwE0 https://t.co/JxfLI755vk reageer retweet
Spoeddebat over sociaal krediet invoeren en per direct alle mensen die nog op terrasjes gaan zitten rood geven.![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Wij hebben zo ontzettend veel geluk dat wij qua tijdschema één van de laatste zijn. Als dit virus ons als één van de eerste landen in Europa had getroffen waren wij waarschijnlijk nog veel harder getroffen dan Italië.
Wat een beleid, wat een arrogantie, wat een laksheid. Echt niet te geloven.![]()
quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:56 schreef Sickert het volgende:
Maandag blijven mijn kids thuis, ik kan zelf evt thuis werken. Vrouw werkt in het onderwijs en mijn beide kids zijn grieperig. Jongste gaat normaal naar Opa en Oma. RIVM kan de pot op. Neem zelf wel maatregelen.![]()
In Papendrecht ook zag ik in de regio AD appquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houdenEverything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Ik ben inmiddels overtuigd dat het slim was om goed in te kopen. Dezelfde debielen die nu lekker uitgaan zullen ook met een kuchje en keelpijn geen reden zien om niet naar de supermarkt te gaan.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef Caland het volgende:
Elke stad in Nederland vandaag buiten Brabanttwitter:dgnijmegen twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 19:27:21Sociale onthouding? De meesten trekken zich er niks van aan: ‘We maken ons niet zo druk’
https://t.co/LSSfz8OwE0 https://t.co/JxfLI755vk reageer retweet![]()
Rutte is een grote meeloper dus die zal na het weekend wel volgen. Zelf actie ondernemen is ie niet gewend.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
Alle landen zitten zo'n beetje dicht behalve wij![]()
Eerder was Groenlinks tegen de sluiting van scholen, maar nu komen ze met een eigen oproep i.p.v. FVD steunen.twitter:jesseklaver twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 20:12:24De chaos en onzekerheid nemen met het uur toe.
Ik roep het kabinet op nog dit weekend bij elkaar te komen en te besluiten dat de scholen volgende week niet opengaan. En om voor opvang te zorgen voor kinderen van alle ouders die niet thuis kunnen werken.
https://t.co/pCPNnCXL6z reageer retweet![]()
afhankelijk wat Unilever zegt uiteraardquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:59 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Rutte is een grote meeloper dus die zal na het weekend wel volgen. Zelf actie ondernemen is ie niet gewend.![]()
Moskeeën hebben het vrijdag gebed wel afgeblazenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houden
Moslims![]()
![]()
Kerken en pedofilie.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Kerkdiensten en het verspreiden van ziektes, noem een meer iconisch duo.![]()
nadeel is dat andere landen ons niet kunnen helpen omdat ze er zelf nog ‘middenin’ zittenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:59 schreef Kyran het volgende:
Wij hebben zo ontzettend veel geluk dat wij qua tijdschema één van de laatste zijn. Als dit virus ons als één van de eerste landen in Europa had getroffen waren wij waarschijnlijk nog veel harder getroffen dan Italië.
Wat een beleid, wat een arrogantie, wat een laksheid. Echt niet te geloven.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Dit is wat ze in China doen als je niet luistert naar de RIVM.
One man's trash, another man's treasure.![]()
Ditquote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:59 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels overtuigd dat het slim was om goed in te kopen. Dezelfde debielen die nu lekker uitgaan zullen ook met een kuchje en keelpijn geen reden zien om niet naar de supermarkt te gaan.![]()
![]()
Hoezo, volgende week zijn de supermarkten toch ook nog gewoon open?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:59 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels overtuigd dat het slim was om goed in te kopen. Dezelfde debielen die nu lekker uitgaan zullen ook met een kuchje en keelpijn geen reden zien om niet naar de supermarkt te gaan.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
AH online is tot eind maart al volgepland.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:59 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels overtuigd dat het slim was om goed in te kopen. Dezelfde debielen die nu lekker uitgaan zullen ook met een kuchje en keelpijn geen reden zien om niet naar de supermarkt te gaan.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.![]()
Wil jij tussen dat zieke publiek lopen?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoezo, volgende week zijn de supermarkten toch ook nog gewoon open?
Ikke niet ....![]()
Ja, je klinkt wel als de typische Nederlander die een winkelwagen vol wc papier heeft.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik zou als supermarkt medewerker een lekker dikke vinger naar de maatschappij doen. Jullie thuis ik.thuis.Go hard or go home![]()
Hier gaan alleen de diensten doordeweeks nog door, want daar komt toch nooit 100 man om 09:00 op dinsdagochtend.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
In Staphorst gaan ze morgen gewoon kerkdiensten houden
Ja of straks wel, als iedereen verplicht thuis zit.![]()
Echt, mensen die daar ooit nog op stemmenquote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:00 schreef Smack10 het volgende:
Eerder was Groenlinks tegen de sluiting van scholen, maar nu komen ze met een eigen oproep i.p.v. FVD steunen.
[ afbeelding ]twitter:jesseklaver twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 20:12:24De chaos en onzekerheid nemen met het uur toe.
Ik roep het kabinet op nog dit weekend bij elkaar te komen en te besluiten dat de scholen volgende week niet opengaan. En om voor opvang te zorgen voor kinderen van alle ouders die niet thuis kunnen werken.
https://t.co/pCPNnCXL6z reageer retweet.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Rare gast, die Klaver..quote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:00 schreef Smack10 het volgende:
Eerder was Groenlinks tegen de sluiting van scholen, maar nu komen ze met een eigen oproep i.p.v. FVD steunen.
[ afbeelding ]twitter:jesseklaver twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 20:12:24De chaos en onzekerheid nemen met het uur toe.
Ik roep het kabinet op nog dit weekend bij elkaar te komen en te besluiten dat de scholen volgende week niet opengaan. En om voor opvang te zorgen voor kinderen van alle ouders die niet thuis kunnen werken.
https://t.co/pCPNnCXL6z reageer retweetOp zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+![]()
Yup! Zo veel mogelijk niet-essentieel contact vermijden.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:59 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels overtuigd dat het slim was om goed in te kopen. Dezelfde debielen die nu lekker uitgaan zullen ook met een kuchje en keelpijn geen reden zien om niet naar de supermarkt te gaan.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
die supermarkt medewerker behoort tot een extreem hoge risico groep. Elke dag passeren daar 1500 mensen.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:57 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ik zou als supermarkt medewerker een lekker dikke vinger naar de maatschappij doen. Jullie thuis ik.thuis.
En mondkapjes zijn er niet . (in China en Z Korea wel, maar ja, dit is NL)![]()
Die mongool wordt afgemaakt op Twitter. GENOT.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 21:00 schreef Smack10 het volgende:
Eerder was Groenlinks tegen de sluiting van scholen, maar nu komen ze met een eigen oproep i.p.v. FVD steunen.
[ afbeelding ]twitter:jesseklaver twitterde op zaterdag 14-03-2020 om 20:12:24De chaos en onzekerheid nemen met het uur toe.
Ik roep het kabinet op nog dit weekend bij elkaar te komen en te besluiten dat de scholen volgende week niet opengaan. En om voor opvang te zorgen voor kinderen van alle ouders die niet thuis kunnen werken.
https://t.co/pCPNnCXL6z reageer retweet![]()
Ik zie het ook zo. Zwaar teleurgesteld in de politiek als in het volk.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 20:59 schreef Kyran het volgende:
Wij hebben zo ontzettend veel geluk dat wij qua tijdschema één van de laatste zijn. Als dit virus ons als één van de eerste landen in Europa had getroffen waren wij waarschijnlijk nog veel harder getroffen dan Italië.
Wat een beleid, wat een arrogantie, wat een laksheid. Echt niet te geloven.
Als we dit overleven ga ik serieus overwegen om te emigreren naar een land waar men minder "nuchter" is.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: