Jij had zelf nog niet afgezegd?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:13 schreef Aurelius het volgende:
Een kinderverjaardag zondag, maar is afgezegd door de ouders. Verstandig.
Dat is het punt en daarmee weet dus totaal niet hoeveel beroep er op ziekenhuiszorg gedaan gaat worden bij een bepaald aantal actieve besmettingen.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat lijkt me amper te zeggen als een groot deel van de hoestende mensen of partners van mensen met sarscov2 niet eens getest wordt en dus ook niet mee gaan in statistieken
40%? Ik zou eerder gokken dat we op 85 a 90% van de bewegingen zitten. Het is hier niet bepaald rustiger op straat.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:18 schreef _I het volgende:
Al is het op 40% van de bewegingen als voorheen, we gaan door.
Doe jezelf een lol en Google even het verschil tussen een hartaanval en een hartstilstand.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Oké jij je zin. Maar in beide gevallen kom je hoogstwaarschijnlijk op een IC terecht.
[..]
Dit gaat dan over een geplande opname, maar het idee mag duidelijk zijn. Je komt daar als men je constant wil kunnen monitoren, niet perse pas als vitale functies uitvallen.
Okee, en wat nu met de volle spitstreinen?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 08:59 schreef bitterbal het volgende:
36 MINUTEN GELEDEN
Evenementen vanaf 100 personen verboden in verschillende regio's
Meerdere veiligheidsregio's hebben noodverordeningen afgelast. Daardoor worden evenementen van meer dan 100 personen verboden. Wie ze wel organiseert of bezoekt, is in overtreding en strafbaar.
De verordeningen gelden in Noord-Brabant, Midden-Nederland, Twente, Noord- en Oost-Gelderland (VNOG). Donderdag adviseerden premier Rutte en minister Bruins al om evenementen met meer dan 100 personen af te gelasten tot en met 31 maart.
Het verbod geldt ook voor publieke locaties zoals concertzalen, musea, theaters en sportclubs. "We moeten dit doen om onze ouders, onze opa's en oma's te beschermen én andere mensen die ziek kunnen worden", zegt VNOG-voorzitter Ton Heerts. We moeten dit doen om te voorkomen dat onze artsen, onze verpleegkundigen onze dienstverleners overbelast raken. Zodat iedereen de zorg en dienstverlening kan blijven krijgen die nodig is."
NOS
Ik dacht dat het al verboden was maar das pas nu
quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:16 schreef maily het volgende:
[..]
Creatieve middag? Mondmaskertjes en handgel maken? Of zover mogelijk van elkaar af zitten?
Ja woon in Spanjequote:Op zaterdag 14 maart 2020 08:50 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Woon je in Spanje? Weet je toevallig iets over vluchten vanuit Spanje naar Nederland dit weekend? De airportwebsites vermelden nog niks bijzonders.
quote:De Spaanse regio Catalonië gaat volledig in quarantaine vanwege het nieuwe coronavirus. Dat heeft de Catalaanse leider Quim Torra bekendgemaakt. In Catalonië wonen ongeveer 7,4 miljoen mensen.
Torra heeft hulp gevraagd aan de Spaanse regering om de maatregel goed te kunnen toepassen. Er kunnen geen vliegtuigen, treinen of boten meer naar Catalonië komen
quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:21 schreef Tris het volgende:
Familielid werkt bij een supermarkt. Op een normale vrijdagochtend is om 11 uur de omzet 9.000 euro. Gister was dat om dezelfde tijd 23.000 euro.
Er waren geen volle spitstreinen meer. Gisteravond en vanmorgen ook vrijwel leeg.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:20 schreef Ener-G het volgende:
Okee, en wat nu met de volle spitstreinen?
Volgens mij gaat dat redelijk rap. Treinen kunnen al minder rijden, files staan er praktisch niet, mensen gaan minder vaak boodschappen doen, slaan restaurants over.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:19 schreef vosss het volgende:
[..]
40%? Ik zou eerder gokken dat we op 85 a 90% van de bewegingen zitten. Het is hier niet bepaald rustiger op straat.
Mogelijk dat dat elders in het land wel veel rustiger is buiten.
Mijn pa heeft niet al te lang geleden een hartaanval gehad en moest een nachtje op de IC, wat volgens de dokter protocol was. Ik reageerde slechts op dat iemand zei dat je daar pas terecht kwam als functies of organen dreigen uit te vallen, wat onzin isquote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:20 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Doe jezelf een lol en Google even het verschil tussen een hartaanval en een hartstilstand.
En bij een geplande opname, na een grote operatie, monitoren ze je vitale functies omdat er een groot risico is dat het mis kan gaan.
Ik had wat uitgebreider moeten reageren.
Kan je niet ergens anders een apart hartaanval topic aanmaken, hier gaat het over het coronavirusquote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:22 schreef Elan het volgende:
[..]
Mijn pa heeft niet al te lang geleden een hartaanval gehad en moest een nachtje op de IC, wat volgens de dokter protocol was. Ik reageerde slechts op dat iemand zei dat je daar pas terecht kwam als functies of organen dreigen uit te vallen, wat onzin is
Hij was eigenlijk vrij gister maar is uit eigen beweging heen gegaan om te helpen.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:21 schreef bitterbal het volgende:
[..]![]()
Ja supermarkt medewerkers worden ook helden nu
Globale ineenstorting van het systeem. Back to basics.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:20 schreef matthijst het volgende:
Benieuwd wat al die coronafobisten nou willen dan.
Allemaal maandenlang binnen gaan zitten?
Aan de ene kant roepen dat 60% het krijgt, maar tegelijk huilen dat we in lockdown moeten.
Waarom? Als je volgens de (foute) rekensommetjes jarenlang IC bedden vol gaat houden dan heeft 't sowieso geen nut.
Een beetje opletten is prima, maar gvd wat slaat iedereen door
quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:21 schreef Tris het volgende:
Familielid werkt bij een supermarkt. Op een normale vrijdagochtend is om 11 uur de omzet 9.000 euro. Gister was dat om dezelfde tijd 23.000 euro.
Heel nobel natuurlijk, maar zonder zijn hulp had die supermarkt ook gewoon goeddeels gevuld geweest. Om supermarktmedewerkers als helden te bestempelen gaat me wat ver.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:25 schreef Tris het volgende:
[..]
Hij was eigenlijk vrij gister maar is uit eigen beweging heen gegaan om te helpen.
Netjesquote:Op zaterdag 14 maart 2020 09:25 schreef Tris het volgende:
[..]
Hij was eigenlijk vrij gister maar is uit eigen beweging heen gegaan om te helpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |