auwwwwww ook niet slim, ik had mn tengels wel goed gewassen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:14 schreef madam-april het volgende:
[..]
Oh dat valt nog mee.. Ik wreef laatst in mijn oog terwijl ik Madam Jeanette's had gesneden
En de winnaar van die ronde krijgt de pot uitbetaald.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:14 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Geeft net even dat extra aan het spel.500 euro is mss een beetje veel.
Auw en veel tranenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:14 schreef madam-april het volgende:
[..]
Oh dat valt nog mee.. Ik wreef laatst in mijn oog terwijl ik Madam Jeanette's had gesneden
hahahaha another redeyequote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:15 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Je stak het mes niet in je oog,dat zou pas dom zijn.
Ja,geniaal toch?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:15 schreef devzero het volgende:
[..]
En de winnaar van die ronde krijgt de pot uitbetaald.
ik merk niet echt iets vreemds nuquote:
Mes afvegen aan je vinger en dan je vinger aflikkenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:14 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja maar ook lekker want er zat lekker kruidenboemboedrapje aan
Tsja duurt niet lang voordat je erachter komt hè, bij de eerste tussenstand van monitor kun je al zien wie er mee doen..quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:12 schreef devzero het volgende:
[..]
Een extra spelelement. En vooral niet aankondigingen wie er wel of niet mee doen
Iedereen moet gewoon kunnen meepostenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:15 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Ik hoor het wel of het wel of niet kan. Anders verkas ik wel naar anders of neem 4 kloons en post daar afwisselend mee.
ja en dan een snee in mn vinger.... nee dan liever een vinger in mn sneequote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:16 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Mes afvegen aan je vinger en dan je vinger aflikken
Bah, je bent te slim voor de "grap"quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:16 schreef madam-april het volgende:
[..]
Tsja duurt niet lang voordat je erachter komt hè, bij de eerste tussenstand van monitor kun je al zien wie er mee doen..O
doe eens ff heel rap je elleboog voor je mondquote:
Dat moet iedere user zelf weten.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:17 schreef devzero het volgende:
[..]
Iedereen moet gewoon kunnen meepostenAls het echt uit de hand gaat lopen en er te vaak mensen in/uit de stats gaan, dan moeten we maar verder kijken, maar nu valt het wel mee
Oh uuhm ja dat heb ik dus ook weleens gedaan.. maar dan dus mijn handen niet goed genoeg gewassen van te vorenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 23:15 schreef Nizno het volgende:
[..]
auwwwwww ook niet slim, ik had mn tengels wel goed gewassen.
ook omdat ik nog naar de wc moest en dat ging goed
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |