abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_192009047
quote:
2s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:30 schreef Fer_de_Lance het volgende:

[..]

Net zoals je nu van mijlenver ziet aankomen dat het gekozen beleid op alle fronten gaat falen
Absoluut. En we straks alsnog met een echte lockdown te maken zullen gaan krijgen. Die dan dus veel te laat komt en onherroepelijk mensenlevens gekost heeft.

Daar gaat nog wel een parlementaire enquête van komen als dit straks allemaal overgewaaid is.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_192009049
quote:
6s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:31 schreef Zeroku het volgende:
Zo, net terug uit de AH XL. Genieten hoor _O_. Ranzige vrouw die in het wilde weg aan het hoesten was :r. Voor de rest weinig verschil met normaal qua drukte. Alleen bepaalde artikelen (brood, rijst en melk) waren weinig voorradig. Voor de rest geen hysterie zoals verwacht.
Je had je machette voor niets mee dus
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:32:28 #103
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_192009055
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:28 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Niet alle 17 miljoen kunnen besmet raken hoor. Sommigen zullen immuun zijn. We zijn als mensheid in onze evolutie dusdanig apart ontwikkeld (diversificatie) dat geen enkel virus of andere besmetting op zich ons uit kan roeien. Het zal een heleboel verschillende gevaren nemen.

Diversificatie van de soort is een van de methoden die voorziet in het voortbestaan van het soort.

Wel zullen we onze zwakkeren en ouderen missen.
Getuige het feit dat we er zijn is het inderdaad nog nooit gebeurd, maar verder lijkt het me een hypothese die niet testbaar is. (HIV loslaten op de bevolking en kijken wat er gebeurt is bijvoorbeeld geen optie.)
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:32:33 #104
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_192009056
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:26 schreef riazop het volgende:
Rutte en Bruins....??

Bijna alle Duitse Bondslanden sluiten de scholen

[ afbeelding ]
Ik denk dat het beter is als ze de maatregelen opvolgen van de buurlanden.
Better safe than sorry...

Wij ouders regelen dan wel wat. Ik denk dat er qua opvang altijd wel een oplossing is.
Ouders kunnen ook samen mee denken.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_192009057
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:29 schreef Coelho het volgende:

[..]

Right. Jij zit thuis Netflix uit te kijken terwijl een arts over leven of dood moet beslissen. Misschien dat je verhaal op gaat voor artsen in een maatschap, maar artsen in loondienst kun je wat mij betreft echt zo niet afschilderen.
Waar het om gaat is dat het makkelijk is kritiek te hebben op iemand die wc rollen verkoopt, dat zou moreel verwerpelijk zijn, maar een arts die 30.000 per maand verdient is dan ineens wél okee?
pi_192009059
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef Logician2.0 het volgende:
WHO director op cnn net, dat het van groot belang is dat landen hun mensen zoveel mogelijk gaan testen .. ... :'(
Kunnen ze binnen korte tijd ons wat sturen? Zou fijn zijn.
pi_192009061
Maar als ze landelijk al zeggen: medewerkers in de (ouderen)zorg werken door, tenzij ze koorts hebben, omdat het zo druk is...dan zal het op de ic's er ook niet rustiger op worden, want juist die groep is zo kwetsbaar. -O-
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world. Piaget
pi_192009066
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef Logician2.0 het volgende:
WHO director op cnn net, dat het van groot belang is dat landen hun mensen zoveel mogelijk gaan testen .. ... :'(
Dat is voor de statistiek. Zal geen impacht hebben op de afloop.
En zal niet lukken in de VS.
pi_192009071
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef vosss het volgende:

[..]

Absoluut. En we straks alsnog met een echte lockdown te maken zullen gaan krijgen. Die dan dus veel te laat komt en onherroepelijk mensenlevens gekost heeft.

Daar gaat nog wel een parlementaire enquête van komen als dit straks allemaal overgewaaid is.
En dan treedt er weer zo'n janjurk met zijn soepbek af en is alles weer goed
pi_192009077
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:31 schreef TaliesinDS het volgende:

[..]

nee dankje.
Want durfde wél kritische vragen te stellen?
pi_192009081
quote:
_O- _O- hahaha echt iedereen probeert zijn graantje mee te pikken _O-
Als je lid word, krijg je chocomelk van baudet :D
Ik heb het recht om te bepalen!
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:33:48 #112
490095 Grishenko_
Groot-Inquisiteur
pi_192009084
https://www.limburger.nl/(...)hcAq0hfLQwCarV6pgm-c

Uitgeputte verpleegster ontroert met aangrijpende foto op Instagram: Ik ben bang

Een Italiaanse verpleegster heeft in een aangrijpend bericht op Instagram onthuld hoe zwaar het is om in een ziekenhuis te werken in tijden van het alsmaar oprukkende coronavirus.
Het openhartige verhaal van Bonari is in twee dagen tijd al bijna 800.000 keer geliket en maakt heel wat los op sociale media. Ze omschrijft dat ze tijdens haar uitputtende diensten zes uur lang niet naar het toilet kan of iets kan eten omdat ze in beschermende kleding loopt om besmetting met het coronavirus tegen te gaan. Daarvoor is ze doodsbang, zo vertelt ze in alle eerlijkheid.

Uitgeput

,,Ik ben bang dat het masker dat ik draag niet voldoende aansluit op mijn gezicht en dat ik mezelf misschien al per ongeluk met vuile handschoenen heb aangeraakt”, valt te lezen. ,,Ik ben fysiek moe. Het materiaal dat ons moet beschermen is slecht, mijn laboratoriumjas maakt me aan het zweten en als ik eenmaal ben aangekleed kan ik zes uur lang niet meer naar het toilet of iets drinken.”

Niet alleen fysiek, maar ook mentaal is Bonari uitgeput. Het maken van overuren is de afgelopen weken eerder regel dan uitzondering. ,,Maar dat belet ons niet om ons werk te doen zoals altijd. Ik zal blijven zorgen voor mijn patiënten, omdat ik trots ben op mijn werk en het heel graag doe.”

Veel reacties

De Italiaanse richt zich tot iedereen die zich betrokken voelt bij het coronavirus. ,,Ik vraag aan iedereen die dit leest om onbaatzuchtig te zijn en thuis te blijven. En zo die mensen te beschermen die het meest kwetsbaar zijn”, aldus Bonari. ,,Wij, jonge mensen, zijn niet immuun voor het coronavirus. Ook wij kunnen ziek worden. Of erger. Ik heb niet de luxe dat ik terug kan naar mijn in quarantaine geplaatste huis. Ik moet werken en mijn steentje bijdragen. Doen jullie dat ook. Alsjeblieft.”

Alessia Bonari wordt al dagen overladen met vele positieve reacties en hartverwarmende steunbetuigingen. Al 20.000 Instagramgebruikers staken de jonge vrouw een hart onder de riem en bedankten haar voor haar inzet. ,,Je bent een voorbeeld”, klinkt het onder meer. ,,Voor het land en de hele mensheid. Ik stuur je een dikke knuffel.”

Overbelasting

Het verhaal van Bonari komt niet uit de lucht vallen. Het risico op overbelasting van de zorgcapaciteit in landen als Italië is hoog. Zonder krachtige maatregelen tegen de pandemie zal de capaciteit van de intensive cares in de meeste landen ruimschoots tekortschieten, gezien het aantal IC-plekken dat tegen het eind van deze maand beschikbaar zal zijn in ziekenhuizen. In delen van Italië is het zorgsysteem al ‘verzadigd‘.

De impact van een snelle groei van het aantal besmette patiënten op ziekenhuizen en andere medische instellingen verschilt per land, afhankelijk van het niveau van voorbereiding en de mogelijkheid het aantal IC-bedden snel op te schalen, aldus experts.

Het wordt steeds waarschijnlijker dat het virus zich verder gaat verspreiden. Zaak is de opmars te vertragen. Sommige laboratoria geven aan dat ze een ernstig tekort hebben aan diagnosemateriaal. In Italië is het officiële aantal sterfgevallen sterk gestegen. Meer dan 800 patiënten zijn nu overleden aan de ziekte.

Het aantal Italianen dat het gevreesde longvirus heeft opgelopen, steeg eveneens fors. De teller kwam op 12.462. Dinsdag stonden 10.149 personen nog geregistreerd als geïnfecteerd. Inmiddels zijn ook wel weer 1045 patiënten genezen verklaard.
________________

De instagrampost is van vier dagen geleden. Dus nog ongeveer drie dagen(?) en we zitten op dat niveau. Best eng.

[ Bericht 5% gewijzigd door Grishenko_ op 13-03-2020 17:35:00 (bronvermelding) ]
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.
pi_192009087
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef Logician2.0 het volgende:
WHO director op cnn net, dat het van groot belang is dat landen hun mensen zoveel mogelijk gaan testen .. ... :'(
rivm heeft gisteren testen bijbesteld op amazon....
pi_192009088
quote:
8s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:33 schreef Fer_de_Lance het volgende:

[..]

En dan treedt er weer zo'n janjurk met zijn soepbek af en is alles weer goed
Gelukkig wel! Ik kan niet wachten!!!! O+
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:34:27 #115
91359 Machielovic
Geluk zit van binnen
pi_192009097
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:28 schreef ZwangerPetro het volgende:

[..]

Na SARS zouden ze de handel in wilde dieren ook beëindigen. Is niets van terechtgekomen.
Onvoorstelbaar :') Maar ja zelfs al verbieden ze het dan zal het illegaal alsnog gebeuren...
pi_192009100
Zijn we in paniek. Ik merk dat ik elke dag steeds meer in paniek raak. Ik trek het niet goed meer.
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:34:39 #117
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_192009102
9 MINUTEN GELEDEN
Steeds meer besmettingen in Afrika
Op het Afrikaanse continent is het aantal landen met coronabesmettingen de afgelopen 24 uur fors gestegen. In 16 van de 54 landen op het continent is de ziekte nu aangetoond. Dat was gisteren nog in tien landen.

Vergeleken met Noord-Amerika, Europa en Azië is het aantal besmettingen in Afrika nog laag, maar deskundigen waarschuwen dat de gevolgen rampzalig kunnen zijn, omdat de zorgsystemen in veel Afrikaanse landen kwetsbaar zijn. Tot dusver wordt het virus in toom gehouden door patiënten na ontdekking meteen te isoleren, zegt een WHO-medewerker van het regionale kantoor in de Democratische Republiek Congo.

https://nos.nl/liveblog/2(...)-landen-geweerd.html
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
pi_192009114
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Getuige het feit dat we er zijn is het inderdaad nog nooit gebeurd, maar verder lijkt het me een hypothese die niet testbaar is. (HIV loslaten op de bevolking en kijken wat er gebeurt is bijvoorbeeld geen optie.)
HIV is allang niet dodelijk meer. Over een aantal generaties zullen de mensen die dat dragen een bepaald gen ontwikkeld hebben dat hen vrijwel immuun maakt voor de gevaren ervan. Oftewel dat hun weerstand verhoogt en het virus onschadelijk maakt.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 13 maart 2020 @ 17:35:41 #119
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_192009120
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef Logician2.0 het volgende:
WHO director op cnn net, dat het van groot belang is dat landen hun mensen zoveel mogelijk gaan testen .. ... :'(
Alsof de WHO het beter weet dan de RIVM goden van Rutte. Wie denken ze wel dat ze zijn.
pi_192009123
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:33 schreef Schakeltopia het volgende:

[..]

_O- _O- hahaha echt iedereen probeert zijn graantje mee te pikken _O-
Als je lid word, krijg je chocomelk van baudet :D
_O- hij drinkt zelf een wijntje
pi_192009128
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:34 schreef Maver24 het volgende:
Zijn we in paniek. Ik merk dat ik elke dag steeds meer in paniek raak. Ik trek het niet goed meer.
Paniek? Welnee

Ik zie hier vooral een toenemende boosheid op het forum en in de straat.

Geleid door een bende incompetente en apatische clowns
pi_192009135
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Dat is voor de statistiek. Zal geen impacht hebben op de afloop.
En zal niet lukken in de VS.
Volgens hen was het nagaan van bronnen erg belangrijk om te blijven volgen en zo snel mogelijke sancties mbt isoleren.

Momenteel is de pm van Canada half huilend een speech aan het houden omdat hij zo in quarantine moet

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-03-2020 17:36:17 ]
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:36:07 #123
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_192009137
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef riazop het volgende:

[..]

Waar het om gaat is dat het makkelijk is kritiek te hebben op iemand die wc rollen verkoopt, dat zou moreel verwerpelijk zijn, maar een arts die 30.000 per maand verdient is dan ineens wél okee?
Poepen moeten we allemaal, geldmaken helaas niet omdat er graaiers zijn dat met hun regels in de hand voorkomen. Dat is ook wat je ziet, wijzen naar een kruimelaar en aanbidden van een iemand die over de rug van slachtoffers heeft kunnen aanharken.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:36:11 #124
464681 hollandia02
"The Young Boy"
pi_192009139
17:33
Premier Rutte ziet nog niet wat het uitroepen van de noodtoestand in Nederland, net als in andere landen, kan toevoegen. Sinds de invoering van de Coördinatiewet uitzonderingstoestanden in 1996 kent Nederland twee soorten van noodtoestand: 'beperkte noodtoestand' en 'algemene noodtoestand'. Dan kunnen allerlei noodmaatregelen worden doorgevoerd. De overheid kan bijvoorbeeld overgaan tot verplichte evacuatie van de bevolking, het vorderen van allerlei hulpkrachten en hulpmiddelen, gebieden tot verboden gebied verklaren of een avondklok instellen.

Het parlement kan de noodtoestand zo nodig beëindigen of er een maximale termijn aan verbinden. Rutte constateert echter dat het kabinet momenteel nog niet belemmerd wordt door de huidige wetten en regels om alle nodige ingrepen te doen ter aanpak van het coronavirus. Dus is de noodtoestand uitroepen vooralsnog overbodig, meent hij.

https://www.ad.nl/dossier(...)-hamsteren~a26b4b4e/
In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:36:27 #125
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_192009142
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef riazop het volgende:

[..]

Waar het om gaat is dat het makkelijk is kritiek te hebben op iemand die wc rollen verkoopt, dat zou moreel verwerpelijk zijn, maar een arts die 30.000 per maand verdient is dan ineens wél okee?
Ja. Want heel wat artsen kunnen iets wat maar weinig mensen kunnen.
Bijvoorbeeld het doen van ingewikkelde hart-of hersenoperaties. Wat denk je wel niet wat het gekost heeft aan studies voor die mensen om dat te bereiken?
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_192009145
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:35 schreef Kyran het volgende:

[..]

Alsof de WHO het beter weet dan de RIVM goden van Rutte. Wie denken ze wel dat ze zijn.
True, zoals Rutte gisternacht zei, wij hebben de beste virologen vd hele wereld ^O^ :X
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:37:04 #127
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192009153
wc rollen mogen van mij in een apart topic
pi_192009157
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:35 schreef riazop het volgende:

[..]


Geleid door een bende incompetente en apatische clowns
Beetje vermoeiend dit.
pi_192009158
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:36 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]

Ja. Want heel wat artsen kunnen iets wat maar weinig mensen kunnen.
Bijvoorbeeld het doen van ingewikkelde hart-of hersenoperaties. Wat denk je wel niet wat het gekost heeft aan studies voor die mensen om dat te bereiken?
Maar een wc-rollen verkoper moet het gratis doen?
pi_192009166
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:37 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Beetje vermoeiend dit.
vinger op de zere plek
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:38:00 #131
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192009171
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:36 schreef hollandia02 het volgende:
17:33
Premier Rutte ziet nog niet wat het uitroepen van de noodtoestand in Nederland, net als in andere landen, kan toevoegen. Sinds de invoering van de Coördinatiewet uitzonderingstoestanden in 1996 kent Nederland twee soorten van noodtoestand: 'beperkte noodtoestand' en 'algemene noodtoestand'. Dan kunnen allerlei noodmaatregelen worden doorgevoerd. De overheid kan bijvoorbeeld overgaan tot verplichte evacuatie van de bevolking, het vorderen van allerlei hulpkrachten en hulpmiddelen, gebieden tot verboden gebied verklaren of een avondklok instellen.

Het parlement kan de noodtoestand zo nodig beëindigen of er een maximale termijn aan verbinden. Rutte constateert echter dat het kabinet momenteel nog niet belemmerd wordt door de huidige wetten en regels om alle nodige ingrepen te doen ter aanpak van het coronavirus. Dus is de noodtoestand uitroepen vooralsnog overbodig, meent hij.

https://www.ad.nl/dossier(...)-hamsteren~a26b4b4e/
komt er dan niet extra geld vrij in de noodtoestand zoals bij andere landen?
pi_192009181
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:37 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

Beetje vermoeiend dit.
Je zag het inderdaad niet aankomen allemaal... heel flauw

Dat die chinezen ziek werden :') pfff chinezen :')

:')

Echt flauw dat we er nu achter komen dat het ook mensen zijn en net zo besmettelijk als wij.... dat kon niemand weten

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-03-2020 17:39:16 ]
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:39:09 #133
490095 Grishenko_
Groot-Inquisiteur
pi_192009183
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:36 schreef hollandia02 het volgende:
17:33
Premier Rutte ziet nog niet wat het uitroepen van de noodtoestand in Nederland, net als in andere landen, kan toevoegen. Sinds de invoering van de Coördinatiewet uitzonderingstoestanden in 1996 kent Nederland twee soorten van noodtoestand: 'beperkte noodtoestand' en 'algemene noodtoestand'. Dan kunnen allerlei noodmaatregelen worden doorgevoerd. De overheid kan bijvoorbeeld overgaan tot verplichte evacuatie van de bevolking, het vorderen van allerlei hulpkrachten en hulpmiddelen, gebieden tot verboden gebied verklaren of een avondklok instellen.

Het parlement kan de noodtoestand zo nodig beëindigen of er een maximale termijn aan verbinden. Rutte constateert echter dat het kabinet momenteel nog niet belemmerd wordt door de huidige wetten en regels om alle nodige ingrepen te doen ter aanpak van het coronavirus. Dus is de noodtoestand uitroepen vooralsnog overbodig, meent hij.

https://www.ad.nl/dossier(...)-hamsteren~a26b4b4e/
Het is niet de vraag of de noodtoestand uiteindelijk komt, maar wanneer deze plaats gaat vinden.
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.
  Spellchecker vrijdag 13 maart 2020 @ 17:39:14 #134
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_192009187
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:34 schreef Maver24 het volgende:
Zijn we in paniek. Ik merk dat ik elke dag steeds meer in paniek raak. Ik trek het niet goed meer.
Hoe is het met je vriendin?
pi_192009190
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:37 schreef riazop het volgende:

[..]

vinger op de zere plek
Ja alle politici, alle artsen (behalve cardio_jacco), en alle virulogen zijn incompetent :Y
pi_192009192
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:36 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]

Ja. Want heel wat artsen kunnen iets wat maar weinig mensen kunnen.
Bijvoorbeeld het doen van ingewikkelde hart-of hersenoperaties. Wat denk je wel niet wat het gekost heeft aan studies voor die mensen om dat te bereiken?
Maar ondertussen wel een numerus fixus instellen waardoor we niet teveel artsen krijgen.

Beetje schaarste creatie.
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 13 maart 2020 @ 17:40:13 #137
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_192009209
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:34 schreef hollandia02 het volgende:
9 MINUTEN GELEDEN
Steeds meer besmettingen in Afrika
Op het Afrikaanse continent is het aantal landen met coronabesmettingen de afgelopen 24 uur fors gestegen. In 16 van de 54 landen op het continent is de ziekte nu aangetoond. Dat was gisteren nog in tien landen.

Vergeleken met Noord-Amerika, Europa en Azië is het aantal besmettingen in Afrika nog laag, maar deskundigen waarschuwen dat de gevolgen rampzalig kunnen zijn, omdat de zorgsystemen in veel Afrikaanse landen kwetsbaar zijn. Tot dusver wordt het virus in toom gehouden door patiënten na ontdekking meteen te isoleren, zegt een WHO-medewerker van het regionale kantoor in de Democratische Republiek Congo.

https://nos.nl/liveblog/2(...)-landen-geweerd.html
Ja, daar gaat poep de ventilator goed raken.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_192009215
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ja, daar gaat poep de ventilator goed raken.
Geheel onverwacht ook wel
pi_192009217
Rijnmond.nl bijna alle patienten op de IC zijn onder de 50 !!. Verberg je maar


VRIJDAG 13 MAART 2020, 16:05
'Meeste coronapatiënten op IC zijn jonger dan 50 jaar'
De meeste coronapatiënten die op een intensive care-afdeling (IC) liggen, zijn jonger dan 50 jaar. Dat zegt de Vereniging voor Intensive Care. Dit terwijl juist ouderen met een slechte gezondheid het meest kwetsbaar zijn.
"Het zijn vooral 80-plussers die aan corona zijn overleden, maar de mensen die bij ons aan de beademing liggen zijn vooral onder de 50", zegt voorzitter Diederik Gommers van de landelijke vereniging tegen de NOS. Hij is daarnaast ook als professor verbonden aan de IC-afdeling van het Erasmus MC in Rotterdam.

"De maatregelen die we in Nederland nu genomen hebben beschermen juist die groep kwetsbare ouderen. En we zien het ook met de griep; mensen onder de 50 gaan het hardst onderuit."

Vooralsnog hebben de IC-afdelingen genoeg ruimte om alle patiënten te behandelen. Maandag voorspelde Gommers dat er dit weekend rond de honderd coronapatiënten op de Nederlandse IC's liggen. Die prognose komt niet helemaal uit, verwacht hij nu.

"Als je rekent dat tien procent van de coronabesmettingen op de IC terechtkomt, dan zou je dit weekend uitkomen op 80 tot 120 patiënten met corona op de IC. Met 50 zitten we daar nu nog ruim onder."
  Spellchecker vrijdag 13 maart 2020 @ 17:41:24 #140
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_192009229
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:34 schreef hollandia02 het volgende:
9 MINUTEN GELEDEN
Steeds meer besmettingen in Afrika
Op het Afrikaanse continent is het aantal landen met coronabesmettingen de afgelopen 24 uur fors gestegen. In 16 van de 54 landen op het continent is de ziekte nu aangetoond. Dat was gisteren nog in tien landen.

Vergeleken met Noord-Amerika, Europa en Azië is het aantal besmettingen in Afrika nog laag, maar deskundigen waarschuwen dat de gevolgen rampzalig kunnen zijn, omdat de zorgsystemen in veel Afrikaanse landen kwetsbaar zijn. Tot dusver wordt het virus in toom gehouden door patiënten na ontdekking meteen te isoleren, zegt een WHO-medewerker van het regionale kantoor in de Democratische Republiek Congo.

https://nos.nl/liveblog/2(...)-landen-geweerd.html
Van die sprinkhanen hoor je niks meer .. kunnen die het ook overdragen?
pi_192009230
Grijs betekent dat de scholen maandag open gaan

pi_192009231
Op werk voelen we sinds vandaag wel echt de impact. Ik werk in de hotellerie en we krijgen nu heel veel annuleringen binnen en mensen die abrupt vetrekken.
pi_192009232
quote:
10s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:38 schreef Fer_de_Lance het volgende:

[..]

Je zag het inderdaad niet aankomen allemaal... heel flauw

Dat die chinezen ziek werden :') pfff chinezen :')

:')

Echt flauw dat we er nu achter komen dat het ook mensen zijn en net zo besmettelijk als wij.... dat kon niemand weten
Wat wil je zeggen met dit en :') Chinezen :') ? Moeten we alle banden met China verbreken?
pi_192009234
ragipsoylu twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 17:00:42 Two out of five corona patients in Turkey are in respiratory distress, per Turkish Health Minister reageer retweet
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:41:44 #145
490095 Grishenko_
Groot-Inquisiteur
pi_192009235
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ja, daar gaat poep de ventilator goed raken.
Dat wordt één besmet gebied :{
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:42:00 #146
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_192009238
Curaçao schrapt alle vluchten vanuit Nederland om het coronavirus, maakt het land net bekend. Tot nu toe waren er elke dag zeker twee vluchten naar Curaçao.

Ook Turkije weert vliegtuigen uit Nederland en 8 Europese landen, meldt persbureau Reuters.
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:42:24 #147
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_192009244
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:39 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Maar ondertussen wel een numerus fixus instellen waardoor we niet teveel artsen krijgen.

Beetje schaarste creatie.
Daar weet ik verder niet veel van.
Maar ik heb niet het idee dat we hier heel lang op bepaalde operaties moeten wachten.
Wie dit leest is een lezer van dit
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:42:29 #148
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192009248
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:41 schreef Grishenko_ het volgende:

[..]

Op dit moment is het scenario van Italië de kant waar we op aan het gaan zijn. Maar zelfs zij sloten eerder de scholen volgens mij.
gewoon alles sluiten ook Schiphol enzo
pi_192009249
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:34 schreef Maver24 het volgende:
Zijn we in paniek. Ik merk dat ik elke dag steeds meer in paniek raak. Ik trek het niet goed meer.
Ik heb de ergste piek inmiddels al doorlopen.

Zit thuis met keelpijn en dichte neus. Hopelijk verkoudheid en geen corona. Maarja wat doe je er nu nog aan.

In ieder geval nu een reden om niet de deur uit te hoeven na de maatregelen en dus de kans dat ik iemand besmet of iemand anders mij besmet beperken.

Was het liefst vorige week al binnen gaan zitten maarja het was niet anders.
pi_192009255
Nederland de besmettingshaard van Europa.

Bijna iedereen hier op t forum zag het gebeuren, en we zijn "goed" op weg
pi_192009259
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:26 schreef riazop het volgende:
Rutte en Bruins....??

Bijna alle Duitse Bondslanden sluiten de scholen

[ afbeelding ]
Zijn in de UK ook alle scholen gesloten eigenlijk? :?
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:43:10 #152
490095 Grishenko_
Groot-Inquisiteur
pi_192009262
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef Maver24 het volgende:
Rijnmond.nl bijna alle patienten op de IC zijn onder de 50 !!. Verberg je maar

VRIJDAG 13 MAART 2020, 16:05
'Meeste coronapatiënten op IC zijn jonger dan 50 jaar'
De meeste coronapatiënten die op een intensive care-afdeling (IC) liggen, zijn jonger dan 50 jaar. Dat zegt de Vereniging voor Intensive Care. Dit terwijl juist ouderen met een slechte gezondheid het meest kwetsbaar zijn.
"Het zijn vooral 80-plussers die aan corona zijn overleden, maar de mensen die bij ons aan de beademing liggen zijn vooral onder de 50", zegt voorzitter Diederik Gommers van de landelijke vereniging tegen de NOS. Hij is daarnaast ook als professor verbonden aan de IC-afdeling van het Erasmus MC in Rotterdam.

"De maatregelen die we in Nederland nu genomen hebben beschermen juist die groep kwetsbare ouderen. En we zien het ook met de griep; mensen onder de 50 gaan het hardst onderuit."

Vooralsnog hebben de IC-afdelingen genoeg ruimte om alle patiënten te behandelen. Maandag voorspelde Gommers dat er dit weekend rond de honderd coronapatiënten op de Nederlandse IC's liggen. Die prognose komt niet helemaal uit, verwacht hij nu.

"Als je rekent dat tien procent van de coronabesmettingen op de IC terechtkomt, dan zou je dit weekend uitkomen op 80 tot 120 patiënten met corona op de IC. Met 50 zitten we daar nu nog ruim onder."
Ik geloof dit niet
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.
pi_192009266
Lees mijn bericht van rijnmond.nl
pi_192009269
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:43 schreef An_0_Niem het volgende:

[..]

Zijn in de UK ook alle scholen gesloten eigenlijk? :?
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:43:36 #155
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_192009271
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:42 schreef Momo het volgende:
Curaçao schrapt alle vluchten vanuit Nederland om het coronavirus, maakt het land net bekend. Tot nu toe waren er elke dag zeker twee vluchten naar Curaçao.

Ook Turkije weert vliegtuigen uit Nederland en 8 Europese landen, meldt persbureau Reuters.
Ook van Curaçao naar Nederland? Het journaal zei van én naar Curaçao, maar overal lees ik verschillende dingen...
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
pi_192009273
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:42 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]

Daar weet ik verder niet veel van.
Maar ik heb niet het idee dat we hier heel lang op bepaalde operaties moeten wachten.
Dan is dat idee verkeerd.

Heb je een allergie? wacht bij ons maar 6 maanden voor je eerste policontact. :)

Wil je iets lastigs? Een DBS bijvoorbeeld? Anderhalf jaar. :)
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:43:38 #157
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_192009274
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef Maver24 het volgende:
Rijnmond.nl bijna alle patienten op de IC zijn onder de 50 !!. Verberg je maar


VRIJDAG 13 MAART 2020, 16:05
'Meeste coronapatiënten op IC zijn jonger dan 50 jaar'
De meeste coronapatiënten die op een intensive care-afdeling (IC) liggen, zijn jonger dan 50 jaar. Dat zegt de Vereniging voor Intensive Care. Dit terwijl juist ouderen met een slechte gezondheid het meest kwetsbaar zijn.
"Het zijn vooral 80-plussers die aan corona zijn overleden, maar de mensen die bij ons aan de beademing liggen zijn vooral onder de 50", zegt voorzitter Diederik Gommers van de landelijke vereniging tegen de NOS. Hij is daarnaast ook als professor verbonden aan de IC-afdeling van het Erasmus MC in Rotterdam.

"De maatregelen die we in Nederland nu genomen hebben beschermen juist die groep kwetsbare ouderen. En we zien het ook met de griep; mensen onder de 50 gaan het hardst onderuit."

Vooralsnog hebben de IC-afdelingen genoeg ruimte om alle patiënten te behandelen. Maandag voorspelde Gommers dat er dit weekend rond de honderd coronapatiënten op de Nederlandse IC's liggen. Die prognose komt niet helemaal uit, verwacht hij nu.

"Als je rekent dat tien procent van de coronabesmettingen op de IC terechtkomt, dan zou je dit weekend uitkomen op 80 tot 120 patiënten met corona op de IC. Met 50 zitten we daar nu nog ruim onder."
Dit is fucked up.
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
pi_192009276
Enige waarom lockdowns nuttig zijn is een gecontroleerde verspreiding. Het is niet ineens weg ofzo. Succes met je jaar in lockdown zitten tot er een vaccin is wat je mag gebruiken.
Ik heb het recht om te bepalen!
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:44:18 #159
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192009282
Hoe gaat het nu met Noord-Italië??
pi_192009283
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:27 schreef Coelho het volgende:

[..]

Als ziekenhuizen de keuze tussen patienten moeten gaan maken wie ze optimale zorg gaan geven en wie niet, met een veel groter risico op overlijden, dan mag dat beestje best bij zijn naam genoemd worden.
Dat is in Italië al het geval en ik vraag me af of dat hier ook zal gaan gebeuren :{
pi_192009287
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef Maver24 het volgende:
Rijnmond.nl bijna alle patienten op de IC zijn onder de 50 !!. Verberg je maar

VRIJDAG 13 MAART 2020, 16:05
'Meeste coronapatiënten op IC zijn jonger dan 50 jaar'
De meeste coronapatiënten die op een intensive care-afdeling (IC) liggen, zijn jonger dan 50 jaar. Dat zegt de Vereniging voor Intensive Care. Dit terwijl juist ouderen met een slechte gezondheid het meest kwetsbaar zijn.
"Het zijn vooral 80-plussers die aan corona zijn overleden, maar de mensen die bij ons aan de beademing liggen zijn vooral onder de 50", zegt voorzitter Diederik Gommers van de landelijke vereniging tegen de NOS. Hij is daarnaast ook als professor verbonden aan de IC-afdeling van het Erasmus MC in Rotterdam.

"De maatregelen die we in Nederland nu genomen hebben beschermen juist die groep kwetsbare ouderen. En we zien het ook met de griep; mensen onder de 50 gaan het hardst onderuit."

Vooralsnog hebben de IC-afdelingen genoeg ruimte om alle patiënten te behandelen. Maandag voorspelde Gommers dat er dit weekend rond de honderd coronapatiënten op de Nederlandse IC's liggen. Die prognose komt niet helemaal uit, verwacht hij nu.

"Als je rekent dat tien procent van de coronabesmettingen op de IC terechtkomt, dan zou je dit weekend uitkomen op 80 tot 120 patiënten met corona op de IC. Met 50 zitten we daar nu nog ruim onder."
dit is op zich geen heel slecht nieuws.
dit betekend dat ouderen zich veelal goed afzonderen en niet besmet raken en dat scheelt een hele slok op de IC borrel.
pi_192009288
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:42 schreef riazop het volgende:
Nederland de besmettingshaard van Europa.

Wat?
pi_192009297
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:44 schreef THEFXR het volgende:
Hoe gaat het nu met Noord-Italië??
vanavond weer cijfers

maandag zou je effecten moeten gaan zien
pi_192009302
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:43 schreef Grishenko_ het volgende:

[..]

Ik geloof dit niet
Het is dus wel zo. Ik geloof dit ook niet. Were fucked :(
pi_192009315
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:44 schreef riazop het volgende:

[..]

vanavond weer cijfers

maandag zou je effecten moeten gaan zien
maandag is Lombardije een week in lockdown?
pi_192009320
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:42 schreef riazop het volgende:
Nederland de besmettingshaard van Europa.

Bijna iedereen hier op t forum zag het gebeuren, en we zijn "goed" op weg
Verbleekt Italië bij de vergelijking?
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:45:53 #167
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192009321
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:44 schreef riazop het volgende:

[..]

vanavond weer cijfers

maandag zou je effecten moeten gaan zien
ok, is wel iets om in de gaten te houden voor de extrapolatie in NL
pi_192009328
Hoezo blijven de schools in Nederland open, bijna elke EU land sluit alle scholen...

Evenementen of kleine groepen worden afgeraden maar kinderen in een klas die (no blame) verspreiders kunnen zijn toelaten. Lekker naar opa en oma toe... Wat een kutlogica.
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:46:31 #169
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_192009329
Ik hoorde vandaag dat mensen ook voor een tweede keer besmet kunnen raken en dus niet meteen immuun zijn. Weet iemand daar meer over?
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:46:32 #170
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_192009330
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:36 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]

Ja. Want heel wat artsen kunnen iets wat maar weinig mensen kunnen.
Bijvoorbeeld het doen van ingewikkelde hart-of hersenoperaties. Wat denk je wel niet wat het gekost heeft aan studies voor die mensen om dat te bereiken?
En wie dat allemaal voor die specialisten mogelijk heeft gemaakt, gefaciliciteerd en betaald ?

Ik ken een aantal mensen die beslist de capaciteiten hebben maar de kansen niet gehad. Dat wil niet zeggen dat iemand niet goed mag verdienen maar hoe sommigen dat rechtlullen, is ronduit misdadig.

Het argument dat het een mooi en soms ingewikkeld beroep is als rechtvaardiging voor de hoge vergoeding, lijkt mij onjuist. Het is vooral dat het kan en zij zichzelf dat laten goeddunken.
Dat gezegd hebbend zijn er genoeg artsen die naast hun zeer dikbetaalde partimebaan, ook gratis voor niemandal anderen zo goed mogelijk met hun kwaliteiten helpen. Artsen zijn net mensen en die zijn veelal niet slecht.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_192009333
Lufthansa staat op omvallen de volgende week

Vanavond weer crisisberaad met Merkel
pi_192009340
Overigens word ik vanaf maandag weer deels (in A/B teams) op kantoor verwacht, terwijl men ook prima thuis kan werken. Zo zie je hoe serieus men het neemt.
pi_192009343
Zo, flinke voorraad eten is binnen. Werk heeft eindelijk bevestigd dat thuiswerken vanaf maandag de norm is. Tijd om 2 weken in lockdown te gaan. :W

Wel een lesje om in de toekomst toch een noodvoorraad aan te houden.
pi_192009344
quote:
13s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:46 schreef Verbruikersnaam het volgende:
Hoezo blijven de schools in Nederland open, bijna elke EU land sluit alle scholen...

Evenementen of kleine groepen worden afgeraden maar kinderen in een klas die (no blame) verspreiders kunnen zijn toelaten. Lekker naar opa en oma toe... Wat een kutlogica.
"Bek houden, en niet hamsteren" De Rutte logica
pi_192009351
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:43 schreef An_0_Niem het volgende:

[..]

Zijn in de UK ook alle scholen gesloten eigenlijk? :?
Die hebben hetzelfde beleid als NL

https://www.bbc.co.uk/news/education-51835486
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:47:54 #176
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192009354
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:46 schreef BarryOSeven het volgende:
Ik hoorde vandaag dat mensen ook voor een tweede keer besmet kunnen raken en dus niet meteen immuun zijn. Weet iemand daar meer over?
ja, was een Chinese studie over
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:48:01 #177
246107 Zeroku
An Air of Authority.
pi_192009358
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:46 schreef riazop het volgende:
Lufthansa staat op omvallen de volgende week

Vanavond weer crisisberaad met Merkel
Alweer?
Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+
pi_192009359
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:46 schreef BarryOSeven het volgende:
Ik hoorde vandaag dat mensen ook voor een tweede keer besmet kunnen raken en dus niet meteen immuun zijn. Weet iemand daar meer over?
Robert Koch Institut zegt dat het niet kan. Ik kan het nergens zo 1, 2, 3 terugvinden.
pi_192009360
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:43 schreef Schakeltopia het volgende:
Enige waarom lockdowns nuttig zijn is een gecontroleerde verspreiding. Het is niet ineens weg ofzo. Succes met je jaar in lockdown zitten tot er een vaccin is wat je mag gebruiken.
Vaccin kan op zn vroegst over 18 maanden gereed zijn. In het gunstigste geval.
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:48:28 #180
3394 Coelho
BigGreenEgg
pi_192009362
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:32 schreef riazop het volgende:

[..]

Waar het om gaat is dat het makkelijk is kritiek te hebben op iemand die wc rollen verkoopt, dat zou moreel verwerpelijk zijn, maar een arts die 30.000 per maand verdient is dan ineens wél okee?
Dat zijn er maar weinig. De gemiddelde dokter verdient op z'n max 10k per maand.
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:48:29 #181
490095 Grishenko_
Groot-Inquisiteur
pi_192009364
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:44 schreef koemleit het volgende:

[..]

dit is op zich geen heel slecht nieuws.
dit betekend dat ouderen zich veelal goed afzonderen en niet besmet raken en dat scheelt een hele slok op de IC borrel.
Dat betekent ook dat er veel mensen op de IC zitten die onder 50 zijn. Ik vind het verschrikkelijk nieuws.
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.
pi_192009367
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef Maver24 het volgende:
Rijnmond.nl bijna alle patienten op de IC zijn onder de 50 !!. Verberg je maar

VRIJDAG 13 MAART 2020, 16:05
'Meeste coronapatiënten op IC zijn jonger dan 50 jaar'
De meeste coronapatiënten die op een intensive care-afdeling (IC) liggen, zijn jonger dan 50 jaar. Dat zegt de Vereniging voor Intensive Care. Dit terwijl juist ouderen met een slechte gezondheid het meest kwetsbaar zijn.
"Het zijn vooral 80-plussers die aan corona zijn overleden, maar de mensen die bij ons aan de beademing liggen zijn vooral onder de 50", zegt voorzitter Diederik Gommers van de landelijke vereniging tegen de NOS. Hij is daarnaast ook als professor verbonden aan de IC-afdeling van het Erasmus MC in Rotterdam.

"De maatregelen die we in Nederland nu genomen hebben beschermen juist die groep kwetsbare ouderen. En we zien het ook met de griep; mensen onder de 50 gaan het hardst onderuit."

Vooralsnog hebben de IC-afdelingen genoeg ruimte om alle patiënten te behandelen. Maandag voorspelde Gommers dat er dit weekend rond de honderd coronapatiënten op de Nederlandse IC's liggen. Die prognose komt niet helemaal uit, verwacht hij nu.

"Als je rekent dat tien procent van de coronabesmettingen op de IC terechtkomt, dan zou je dit weekend uitkomen op 80 tot 120 patiënten met corona op de IC. Met 50 zitten we daar nu nog ruim onder."
Ik bookmark deze post ff. Dit is wel erg verontrustend!
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:48:40 #183
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_192009372
Ben ik de enige die stiekem wel een beetje kan genieten van alle sensatie? :@
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_192009373
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:47 schreef THEFXR het volgende:

[..]

ja, was een Chinese studie over
Je kan Chinezen ook moeilijk uit elkaar houden
pi_192009375
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef Maver24 het volgende:
Rijnmond.nl bijna alle patienten op de IC zijn onder de 50 !!. Verberg je maar


VRIJDAG 13 MAART 2020, 16:05
'Meeste coronapatiënten op IC zijn jonger dan 50 jaar'
De meeste coronapatiënten die op een intensive care-afdeling (IC) liggen, zijn jonger dan 50 jaar. Dat zegt de Vereniging voor Intensive Care. Dit terwijl juist ouderen met een slechte gezondheid het meest kwetsbaar zijn.
"Het zijn vooral 80-plussers die aan corona zijn overleden, maar de mensen die bij ons aan de beademing liggen zijn vooral onder de 50", zegt voorzitter Diederik Gommers van de landelijke vereniging tegen de NOS. Hij is daarnaast ook als professor verbonden aan de IC-afdeling van het Erasmus MC in Rotterdam.

"De maatregelen die we in Nederland nu genomen hebben beschermen juist die groep kwetsbare ouderen. En we zien het ook met de griep; mensen onder de 50 gaan het hardst onderuit."

Vooralsnog hebben de IC-afdelingen genoeg ruimte om alle patiënten te behandelen. Maandag voorspelde Gommers dat er dit weekend rond de honderd coronapatiënten op de Nederlandse IC's liggen. Die prognose komt niet helemaal uit, verwacht hij nu.

"Als je rekent dat tien procent van de coronabesmettingen op de IC terechtkomt, dan zou je dit weekend uitkomen op 80 tot 120 patiënten met corona op de IC. Met 50 zitten we daar nu nog ruim onder."
Zal het nogmaals quoten voor wie het niet gezien heeft
pi_192009378
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:34 schreef Maver24 het volgende:
Zijn we in paniek. Ik merk dat ik elke dag steeds meer in paniek raak. Ik trek het niet goed meer.
Hier nog 1
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:49:06 #187
3394 Coelho
BigGreenEgg
pi_192009381
quote:
10s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:41 schreef Slayage het volgende:
ragipsoylu twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 17:00:42 Two out of five corona patients in Turkey are in respiratory distress, per Turkish Health Minister reageer retweet
Daar wordt nog veel meer gerookt dan hier. En roken is een duidelijke extra risicofactor
  Moderator vrijdag 13 maart 2020 @ 17:49:07 #188
446930 crew  ESF1Gamer
pi_192009382
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:43 schreef Grishenko_ het volgende:

[..]

Ik geloof dit niet
Deze mensen hebben ook andere ziektes onder de leden anders kan je niet zo op de IC liggen
Fuck the EBU
Fuck FIA
Pakaak
It's called motorracing.Sorry? We went to carracing Toto
pi_192009384
quote:
7s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:48 schreef Zeroku het volgende:

[..]

Alweer?
Bina 3 keer per dag idd
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:49:17 #190
246107 Zeroku
An Air of Authority.
pi_192009385
quote:
2s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:48 schreef ToT het volgende:

[..]

Ik bookmark deze post ff. Dit is wel erg verontrustend!
Waarom? Dit houdt in dat ouderen zich kennelijk goed weten te isoleren.
Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+
pi_192009391
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:46 schreef riazop het volgende:
Lufthansa staat op omvallen de volgende week

Vanavond weer crisisberaad met Merkel
Is het geen idee om alle (nationale) luchtvaartmaatschappijen tijdelijk op te schorten totdat de coronaviruspaniek voorbij is?
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:49:39 #192
147172 THEFXR
Alpha Bear
pi_192009396
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:48 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Vaccin kan op zn vroegst over 18 maanden gereed zijn. In het gunstigste geval.
ik hoop 12 maanden omdat er veel landen mee bezig en hopelijk ook samenwerken
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:49:42 #193
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_192009397
Dat bericht van die IC is zeer slecht nieuws. We zijn absoluut fucked.
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:49:45 #194
463823 Rodgrod
Lekker met vanillekwark
pi_192009399
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:48 schreef PzKpfw het volgende:
Ben ik de enige die stiekem wel een beetje kan genieten van alle sensatie? :@
Nee :P
❤️🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤🐤❤️
Doet rubber om staven
pi_192009401
Benieuwd hoeveel kinderen er maandag naar school gaan. Iedereen die ik spreek houd ze thuis.
pi_192009402
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:48 schreef KI1234 het volgende:

[..]

Vaccin kan op zn vroegst over 18 maanden gereed zijn. In het gunstigste geval.
Nee, een vaccin is er in een maand. Maar het testen ervan duurt meer dan een jaar. Daar zit het probleem
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:49:56 #197
246107 Zeroku
An Air of Authority.
pi_192009403
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:49 schreef F1gamer het volgende:

[..]

Deze mensen hebben ook andere ziektes onder de leden anders kan je niet zo op de IC liggen
Bron? Alleen Corona kan je toch best op de IC laten belanden?
Op zaterdag 28 april 2012 00:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Lieve jongeman ben jij. :@
Op woensdag 8 juli 2020 18:58 schreef PoezeligDing het volgende:
:* My one and only, master, king , whatever. THE ZER! O+
  Spellchecker vrijdag 13 maart 2020 @ 17:50:12 #198
197773 crew  maily
Mevrouwtje oeps/B.U.2022 :P
pi_192009408
quote:
2s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:48 schreef ToT het volgende:

[..]

Ik bookmark deze post ff. Dit is wel erg verontrustend!
Meeste coronapatienten op IC zijnjonger dan 50 jaar
pi_192009411
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 maart 2020 17:48 schreef Coelho het volgende:

[..]

Dat zijn er maar weinig. De gemiddelde dokter verdient op z'n max 10k per maand.
Dan zou ik toch maar eens onder je steen vandaan komen
  vrijdag 13 maart 2020 @ 17:50:38 #200
3394 Coelho
BigGreenEgg
pi_192009417
Met een verdrievoudiging in het aantal gemeten gevallen, zijn we in ieder geval rond de zomervakantie van het grootste gedoe af. Daar houd ik me aan vast
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')