Zie de opquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:11 schreef Salina het volgende:
https://www.bndestem.nl/d(...)-de-ic-vol~a434512f/
Het aantal coronapatiënten in het Amphia ziekenhuis in Breda neemt zo snel toe dat het ziekenhuis rekening houdt met een scenario waarbij de intensive care over een paar dagen al vol ligt. Vandaag bezweek een derde patient aan de besmetting door het virus in het Amphia. Het gaat om een oudere inwoner uit de gemeente Zundert.![]()
Die Kluytmans zei in Nieuwsuur ook al dat er een derde dode was in Amphia zkh Breda, maar vanmiddag las ik dat het de tweede was.
Ik ben nu al de tel kwijt. Wat is dat lijstje met dode slachtoffers in NL?
Die uit Goirle, lag die dan ook in het Amphia? Ik dacht het Tweesteden zkh Tilburg.
quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:13 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik denk dat ze zaterdag en zondag sowieso dichtgaan. Maandag is nog even afwachten.
Dat zijn dan 33 man in een land dat staat in de top 10 van hoogste gemiddelde leeftijden.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:02 schreef Momo het volgende:
twitter:steeph twitterde op donderdag 12-03-2020 om 23:59:54Niet in het nieuws, het drama in San Marino. 1 op de duizend mensen is daar al aan het virus overleden. Enorme impact op de kleine stadstaat. https://t.co/Ao9Wuzf3Tk reageer retweet
Begrijpelijk. Wel vervelend. Al het entertainment verdwijntquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:09 schreef LTVDK het volgende:
Duurde even, maar ook de F1 GP van Australië gaat niet door:twitter:F1 twitterde op vrijdag 13-03-2020 om 00:08:16Formula 1 and the FIA, with the full support of the Australian Grand Prix Corporation (AGPC), have taken the decision that all Formula 1 activity for the Australian Grand Prix is cancelled https://t.co/rHbc7hlNvH reageer retweet
Da's niet zo brekend meer hoorquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:13 schreef riazop het volgende:
Brekend!
In Spanje vanaf deze nacht complete lockdown in aantal voorsteden van Barcelona
Igualada, Vilanova del Camí, Santa Margarida de Montbui y Òdena
Verwacht dat vanaf maandag rest van Spanje zal moeten volgen. Dit is zinloos.
Je weet volgens mij nu echt wel dat er een bron bij hoort.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:13 schreef riazop het volgende:
Brekend!
In Spanje vanaf deze nacht complete lockdown in aantal voorsteden van Barcelona
Igualada, Vilanova del Camí, Santa Margarida de Montbui y Òdena
Verwacht dat vanaf maandag rest van Spanje zal moeten volgen. Dit is zinloos.
Ik kan dit bevestigen, maar ik weet niet of ik tel als bronquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Je weet volgens mij nu echt wel dat er een bron bij hoort.
Voor mij wel, voor alle anderen die jou wellicht niet kennen misschien niet.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:15 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik kan dit bevestigen, maar ik weet niet of ik tel als bron
Ja maar die kennen jou weer, dus we zitten goed.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:16 schreef Greys het volgende:
[..]
Voor mij wel, voor alle anderen die jou wellicht niet kennen misschien niet.
Ok, sorry. Verkeerd begrepen dan.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:12 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Goed praten? Vind er niks goeds aan. Kan wel de directeur begrijpen dat er gewoon geen beginnen aan is in Brabant.
Ik zie overigens het hele nut niet echt meer van testen in Brabant. Er gaat niets veranderen in de behandeling of je restricties. Kost een hoop tijd energie die beter naar de patienten gaat
https://nos.nl/liveblog/2(...)eca-tot-3-april.htmlquote:Formule 1 trekt stekker uit Grand Prix van Australië
Tenzij je er vanuit gaat dat het toch niet meer te houden is en alleen opnames wilt onderzoeken om te kunnen herleiden wat het virus doet en hoe het zich gedraagt en hoe agressief en of daar een vaccin voor gemaakt kan wordenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:16 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ok, sorry. Verkeerd begrepen dan.
Eens met dat tweede, maar is het dan juist niet verstandig om je personeel wel te testen? Ze moeten namelijk komen werken, zelfs met klachten en komen in aanraking met patiënten.
Kijk ik zou het snappen als ze geen ICT-medewerkers of administratief personeel zouden testen, maar medewerkers die in aanraking komen met patiënten zouden altijd en overal getest moeten worden.
Uit een steekproef onder het ziekenhuispersoneel in Brabant in combinatie met dna analyse van het virus blijkt dat er verschillende varianten rond gaan in Brabant die ook niet meer terug te herleiden zijn naar Italië of Wuhan. De experts denken dat het virus dus al in de populatie in Brabant en waarschijnlijk Nederland rond gaat. Het ziekenhuispersoneel draagt beschermende middelen en is daarmee ook minder risicovol als bron van besmetting dan de normale sociale contacten in de buitenwereld.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:09 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Maar niet elke patiënt in het ziekenhuis komt daar vanwege corona maar kan wel een slecht immuunsysteem hebben. Of het personeel (met milde klachten en wel drager) dan minder besmettelijk is dan geïsoleerde corona patiënten is nog maar de vraag toch?
Bron van besmetting?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:15 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik kan dit bevestigen, maar ik weet niet of ik tel als bron
Vooral ook als je komt voor een hartoperatie en (dood) gaat vanwege een corona infectie die je van verzorgend personeel hebt gekregen...quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:16 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ok, sorry. Verkeerd begrepen dan.
Eens met dat tweede, maar is het dan juist niet verstandig om je personeel wel te testen? Ze moeten namelijk komen werken, zelfs met klachten en komen in aanraking met patiënten.
Kijk ik zou het snappen als ze geen ICT-medewerkers of administratief personeel zouden testen, maar medewerkers die in aanraking komen met patiënten zouden altijd en overal getest moeten worden.
Dat hebben ze al lang opgegeven volgens mij.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:18 schreef Molo het volgende:
[..]
Tenzij je er vanuit gaat dat het toch niet meer te houden is en alleen opnames wilt onderzoeken om te kunnen herleiden wat het virus doet en hoe het zich gedraagt en hoe agressief en of daar een vaccin voor gemaakt kan worden
Oftewel, complete andere belangen en doelen om te testen
Maar 'ze' willen toch nog steeds indammen volgens de persconferentie? Dit zou dan niet helemaal daarbij passen voor mijn gevoel.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:18 schreef Molo het volgende:
[..]
Tenzij je er vanuit gaat dat het toch niet meer te houden is en alleen opnames wilt onderzoeken om te kunnen herleiden wat het virus doet en hoe het zich gedraagt en hoe agressief en of daar een vaccin voor gemaakt kan worden
Oftewel, complete andere belangen en doelen om te testen
Ik denk serieus dat ik een trauma for life zou hebben als ik iemand zou besmetten die dan komt te overlijden.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Vooral ook als je komt voor een hartoperatie en (dood) gaat vanwege een corona infectie die je van verzorgend personeel hebt gekregen...
Toch geloof ik het niet. Er wordt toch ook gewoon op china gevlogen vanuit het buitenland. En ze zijn niet ineens allemaal immuun.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |