Wat extra vitamine c schijnt wel aan te raden te zijn voor dit virus, en ik zag vanmiddag ook iets voorbij komen over vitamine d?quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:58 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik heb ook multi-vitamines, ja. Gewoon alles erin.
Daar gaat het wel naar toe als het toeneemt bedenk ik me.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:53 schreef Kekster het volgende:
Ben benieuwd of de ziekenhuizen in Italië ook vol zouden lopen als er geen 80 plussers opgenomen zouden worden. Met andere woorden, is er geen manier om er voor te zorgen dat deze groep minder besmet zou raken in plaats van een totale lockdown wat gewoon niet vol te houden is.
Dan hoeft hij nog geen volleerde prepper te zijnquote:
Tja, niet peer reviewed, maar op z'n minst voldoende twijfel om rekening mee te houden.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En ook dat wisten "we" hier al weken......
En de kleding dan? In mijn geval weet ik dat mijn mouwen en broekspijpen wel veel in contact komen met alledaagse oppervlaktes.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:59 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Handen veel en grondig wassen vind ik een goed advies. Dan maakt het op zich niet veel uit hoe lang het op voorwerpen blijft
D3 zit er bij mij ook in. De andere leden van het gezin moeten dat ook van mij.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Wat extra vitamine c schijnt wel aan te raden te zijn voor dit virus, en ik zag vanmiddag ook iets voorbij komen over vitamine d?
Hele interessante suggestie. Beste en meest reele tot nu toe deze reeks. Ik hoop dat de autoriteiten hiermee bezig zijn.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:58 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Inderdaad. Kunnen we de ouderen niet isoleren?
Halfgelaatsmasker voor de zekerheid alvast kopen + ruimzicht bril.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:55 schreef ToT het volgende:
Ik heb hier nog een stapel van die nutteloze cheap-ass maskertjes liggen die ik ooit gekocht heb maar zelden/nooit gebruik.
Volgens mij ligt er op zolder ergens nog een stofmasker, maar een echt FFP3-masker gaat me te ver. Ik denk dat je daar zelfs midden in een extreme crisis zwaar voor lul loopt hier in Nederland.
Okee het gaat wel om je veiligheid en dan zou je daar schijt aan moeten hebben, maar toch.....goede maskers zijn duur en de kans is groot dat je e toch nooit gaat gebruiken.
Ik zou naakt gaanquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:00 schreef KI1234 het volgende:
[..]
En de kleding dan? In mijn geval weet ik dat mijn mouwen en broekspijpen wel veel in contact komen met alledaagse oppervlaktes.
Zuurstof tank en je hoeft er nooit meer uit.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:58 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Hoe lang bleef het ook alweer aan plastic zitten?
Ik hoor anders geen fuck over risicogroepen beschermen en isoleren vanuit het rivmquote:Op woensdag 11 maart 2020 22:49 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Het is natuurlijk een eng virus, laten we dat zeker serieus nemen. Maar vooralsnog is alles erop gemikt om de risicogroep zo goed mogelijk te beschermen terwijl we het land draaiende houden.
Ik luister iig gewoon naar de adviezen, zegt het RIVM dat we binnen moeten blijven, dan blijf ik binnen, etc.
Deze extra paniek en hysterie maken niemand beter
Heel apart dat het op koper en karton veel sneller weg is dan op plastic en RVS.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:47 schreef _I het volgende:
ABSTRACT
HCoV-19 (SARS-2) has caused >88,000 reported illnesses with a current case-fatality ratio of ~2%. Here, we investigate the stability of viable HCoV-19 on surfaces and in aerosols in comparison with SARS CoV-1. Overall, stability is very similar between HCoV-19 and SARS-CoV-1. We found that viable virus could be detected in aerosols up to 3 hours post aerosolization, up to 4 hours on copper, up to 24 hours on cardboard and up to 2-3 days on plastic and stainless steel. HCoV-19 and SARS-CoV-1 exhibited similar half-lives in aerosols, with median estimates around 2.7 hours. Both viruses show relatively long viability on stainless steel and polypropylene compared to copper or cardboard: the median half-life estimate for HCoV-19 is around 13 hours on steel and around 16 hours on polypropylene. Our results indicate that aerosol and fomite transmission of HCoV-19 is plausible, as the virus can remain viable in aerosols for multiple hours and on surfaces up to days.
"Nee schat, ik wil niet!"quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:00 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
D3 zit er bij mij ook in. De andere leden van het gezin moeten dat ook van mij.
Is nog niet helemaal bewezen, maar schijnt idd vooral goed te zijn voor je celwanden en laten die nou juist kapot gaan in je longen bij een infectie.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Wat extra vitamine c schijnt wel aan te raden te zijn voor dit virus, en ik zag vanmiddag ook iets voorbij komen over vitamine d?
Als je je kleding niet in lichaamsholtes stopt kom je toch best een eind? Kan wel zijn dat je met uit en aantrekken per ongeluk iets aanraakt. Maar 100% virusdicht leven gaat aan de andere kant ook niet lukkenquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:00 schreef KI1234 het volgende:
[..]
En de kleding dan? In mijn geval weet ik dat mijn mouwen en broekspijpen wel veel in contact komen met alledaagse oppervlaktes.
Dan lees je de adviezen niet, lieverdquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:01 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ik hoor anders geen fuck over risicogroepen beschermen en isoleren vanuit het rivm
Al poli afspraken moeten verzetten naar telefonische afspraken?quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:59 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
Of naja, een arts-assistent. Niet per se 'de'.
Ja, dat moetquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:01 schreef ToT het volgende:
[..]
"Nee schat, ik wil niet!"
- "NIKS MEE TE MAKEN! JE MOET!!!!"
![]()
Ja ok. Maar net zoals de eerste terugkeerders uit Wuhan, waarom in godsnaam het risico nemen, testen dwazenquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:00 schreef _I het volgende:
[..]
Tja, niet peer reviewed, maar op z'n minst voldoende twijfel om rekening mee te houden.
Had ik wel een tijdje gebookmarked voordat het hier in mijn woonplaats toesloeg, maar toen ik op de dag van het eerste geval merkte hoe men er hier op reageerde, had ik meteen zoiets van: "Laat maar...."quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:00 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Halfgelaatsmasker voor de zekerheid alvast kopen + ruimzicht bril.
Filtertjes kan je vervangen, stuk goedkoper.
Ik hoor nu op het elf uur radio nieuws dat het aantal doden in Italië nu bijna 200 is afgelopen dag.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:53 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Italië komt met een piek van 168 doden nu 20% hoger uit.
Nou, er staan hele lijsten.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:00 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
Hele interessante suggestie. Beste en meest reele tot nu toe deze reeks. Ik hoop dat de autoriteiten hiermee bezig zijn.
Karton droogt uit, en ik geloof dat koper net als zilver ook wat een ontsmettende werking heeft?quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heel apart dat het op koper en karton veel sneller weg is dan op plastic en RVS.
Koper staat er om bekend dat het virussen dood. Veel metalen. Karton is poreus, maar wel waterbestendigafstotend, een beetje.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heel apart dat het op koper en karton veel sneller weg is dan op plastic en RVS.
quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Is nog niet helemaal bewezen, maar schijnt idd vooral goed te zijn voor je celwanden en laten die nou juist kapot gaan in je longen bij een infectie.
Al die huisvrouwen met hun plastic snijplankjesquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Heel apart dat het op koper en karton veel sneller weg is dan op plastic en RVS.
Dit helpt zeker, net zoals thuis blijven bij verdenkingenquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:03 schreef the_actraiser het volgende:
Erge van alles is dat de meesten van ons niet meer dan wat snot en een hoestje aan dit virus overhouden.. en dat het wel mee gaat vallen.
Alleen wil je het niet op je geweten hebben dat je indirect ervoor zorgt dat je opa of oma erdoor dood gaat.
Beter blijven alle 65+ ers thuis in quarantaine op dit moment. Zij zijn de hoogste risicogroep qua ernstig ziek worden en overlijden.
Klopt, maar een fles virusdodende gel/alcohol in de jas zou niet verkeerd zijn.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:00 schreef mazaru het volgende:
[..]
Dan hoeft hij nog geen volleerde prepper te zijn
Komt ie nu mee.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:03 schreef Arts-assistent het volgende:
Vitamine C, D3 en B12 worden bij veel kwaaltjes en als afweerondersteuners genoemd, maar nooit bewezen met consensus. Ze kunnen geen van allen echter kwaad, dus je doet er niks mis mee. Pas wel op met tabletten multivitaminen, daar zit vaak te veel B6 in, wat wel kwaad kan.
Lijkt me een goed idee.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:03 schreef the_actraiser het volgende:
Erge van alles is dat de meesten van ons niet meer dan wat snot en een hoestje aan dit virus overhouden.. en dat het wel mee gaat vallen.
Alleen wil je het niet op je geweten hebben dat je indirect ervoor zorgt dat je opa of oma erdoor dood gaat.
Beter blijven alle 65+ ers thuis in quarantaine op dit moment. Zij zijn de hoogste risicogroep qua ernstig ziek worden en overlijden.
Ik ben nog basisarts en heb zeer zelden poli. Ik doe met name zaalwerk, diensten en eerste hulp.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:02 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Al poli afspraken moeten verzetten naar telefonische afspraken?
Ik vraag me wel eens af wat ik nu zou doen als 70 plusser met wat gare longen. Ik denk gewoon doorleven eigenlijk en hopen op het bestdquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:03 schreef the_actraiser het volgende:
Erge van alles is dat de meesten van ons niet meer dan wat snot en een hoestje aan dit virus overhouden.. en dat het wel mee gaat vallen.
Alleen wil je het niet op je geweten hebben dat je indirect ervoor zorgt dat je opa of oma erdoor dood gaat.
Beter blijven alle 65+ ers thuis in quarantaine op dit moment. Zij zijn de hoogste risicogroep qua ernstig ziek worden en overlijden.
Omdat het best verwarrend is als je zegt dat het ook door ademen komt en 3 uur in een kamer blijft hangen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja ok. Maar net zoals de eerste terugkeerders uit Wuhan, waarom in godsnaam het risico nemen, testen dwazen.
Selenium.quote:Op woensdag 11 maart 2020 22:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Wat extra vitamine c schijnt wel aan te raden te zijn voor dit virus, en ik zag vanmiddag ook iets voorbij komen over vitamine d?
Paranoten ftw.quote:
Mijn vrouw en baby zijn op dit moment ziek. Hoogstwaarschijnlijk gewoon een griepje (De kleine heeft 38,2 graden koorts), maar mijn vrouw is toch een beetje huiverig.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:03 schreef the_actraiser het volgende:
Erge van alles is dat de meesten van ons niet meer dan wat snot en een hoestje aan dit virus overhouden.. en dat het wel mee gaat vallen.
Alleen wil je het niet op je geweten hebben dat je indirect ervoor zorgt dat je opa of oma erdoor dood gaat.
Beter blijven alle 65+ ers thuis in quarantaine op dit moment. Zij zijn de hoogste risicogroep qua ernstig ziek worden en overlijden.
Zo lang de ziekenhuizen niet vol lopen hoeft deze groep niet in quarantaine. Want dat zou een beetje lang duren voordat het virus uitgeraasd is. Beter komt er een plan om de zwakke groepen te isoleren zodra de ziekenhuizen dreigen vol te lopen, tot er weer wat ruimte is...quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:03 schreef the_actraiser het volgende:
Erge van alles is dat de meesten van ons niet meer dan wat snot en een hoestje aan dit virus overhouden.. en dat het wel mee gaat vallen.
Alleen wil je het niet op je geweten hebben dat je indirect ervoor zorgt dat je opa of oma erdoor dood gaat.
Beter blijven alle 65+ ers thuis in quarantaine op dit moment. Zij zijn de hoogste risicogroep qua ernstig ziek worden en overlijden.
Wat dat betreft kan het handig zijn, of niet natuurlijk, dat wij onze ouders massaal in tehuizen wegstoppen. Die cultuur is er in andere landen toch een stuk minderquote:Op woensdag 11 maart 2020 23:03 schreef the_actraiser het volgende:
Erge van alles is dat de meesten van ons niet meer dan wat snot en een hoestje aan dit virus overhouden.. en dat het wel mee gaat vallen.
Alleen wil je het niet op je geweten hebben dat je indirect ervoor zorgt dat je opa of oma erdoor dood gaat.
Beter blijven alle 65+ ers thuis in quarantaine op dit moment. Zij zijn de hoogste risicogroep qua ernstig ziek worden en overlijden.
Beterschap gewenst, verstandig!quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:07 schreef ToT het volgende:
[..]
Mijn vrouw en baby zijn op dit moment ziek. Hoogstwaarschijnlijk gewoon een griepje (De kleine heeft 38,2 graden koorts), maar mijn vrouw is toch een beetje huiverig.
Sowieso gaan we mijn moeder de komende tijd niet bezoeken; die is behoorlijk op leeftijd en heeft een zwakke gezondheid. (o.a. een kunsthartklep.)
Het zit al in de verpleeghuizen. Het is te laat.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:01 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ik hoor anders geen fuck over risicogroepen beschermen en isoleren vanuit het rivm
Zwakke groepen isoleren verkort ook de tijd dat deze ellende duurt omdat de rest relatief gecontroleerd immuniteit kan opbouwen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:07 schreef Kekster het volgende:
[..]
Zo lang de ziekenhuizen niet vol lopen hoeft deze groep niet in quarantaine. Want dat zou een beetje lang duren voordat het virus uitgeraasd is. Beter komt er een plan om de zwakke groepen te isoleren zodra de ziekenhuizen dreigen vol te lopen, tot er weer wat ruimte is...
En ik neem aan dat je baby volgens het standaard advies vitamine-D krijgt?quote:Op woensdag 11 maart 2020 23:07 schreef ToT het volgende:
[..]
Mijn vrouw en baby zijn op dit moment ziek. Hoogstwaarschijnlijk gewoon een griepje (De kleine heeft 38,2 graden koorts), maar mijn vrouw is toch een beetje huiverig.
Sowieso gaan we mijn moeder de komende tijd niet bezoeken; die is behoorlijk op leeftijd en heeft een zwakke gezondheid. (o.a. een kunsthartklep.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |