quote:Pandemie
Volgens de Amerikaanse professor aan de prestigieuze Harvard universiteit Marc Lipsitch wordt de Corona-virus-besmetting een wereldwijde pandemie waar 40 tot 70% van de mensheid besmet mee zal raken.
Volgens Lipsitch zullen de meeste patienten lichtjes ziek zijn, of geen symptomen krijgen, net als met de gewone griep het geval is. Wel is dit virus levensbedreigend voor oudere en zieke mensen.
Bron
SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En oh ja, voorlopig even geen handenschuddden. Mark laten even zien hoe het moet
Disclaimer: niet mijn OP![]()
https://www.worldometers.info/coronavirus/quote:
Italie +2300 cases, + 200 doden. Net 10 min geleden geupdate.Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
twitter:fxmacro twitterde op woensdag 11-03-2020 om 18:10:59[RTRS] - TOTAL NUMBER OF CONFIRMED CASES OF CORONAVIRUS IN ITALY RISES TO 12,462 FROM 10,149 ON TUESDAY - OFFICIAL reageer retweet
twitter:DeItaOne twitterde op woensdag 11-03-2020 om 18:09:55ITALY DEATH TOLL FROM CORONAVIRUS OUTBREAK RISES TO 827 FROM 631 ON TUESDAY - OFFICIAL reageer retweet
![]()
Percentages (naar leeftijd) van de mensen op de IC in Lombardije (Italie) op dit moment:
01% = 18-24 jaar
09% = 25-49 jaar
32% = 50-64 jaar
38% = 65-74 jaar
20% = 75+ jaar
(diverse Italiaanse bronnen op Twitter)![]()
De tweede ronde van de Spaanse griep was erger dan Ebola. Volstrekt gezonde mensen waren binnen een paar dagen dood. Na een vreselijke doodsstrijd verdronken ze in hun eigen longvocht. Binnen een paar dagen.![]()
6,7%quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:16 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Italie +2300 cases, + 200 doden. Net 10 min geleden geupdate.
"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Pfff Italië zit gewoon op 26% van het aantal doden in China nu, niet normaal hoe hard het gaat.![]()
nieuwe gevallen vallen dus meequote:Op woensdag 11 maart 2020 18:16 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Italie +2300 cases, + 200 doden. Net 10 min geleden geupdate.![]()
quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:17 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:fxmacro twitterde op woensdag 11-03-2020 om 18:10:59[RTRS] - TOTAL NUMBER OF CONFIRMED CASES OF CORONAVIRUS IN ITALY RISES TO 12,462 FROM 10,149 ON TUESDAY - OFFICIAL reageer retweet
twitter:DeItaOne twitterde op woensdag 11-03-2020 om 18:09:55ITALY DEATH TOLL FROM CORONAVIRUS OUTBREAK RISES TO 827 FROM 631 ON TUESDAY - OFFICIAL reageer retweet
damnnn
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Er zijn mensen gerapporteerd die opnieuw besmet zijn geraakt inderdaad maar dat is, voor zover mij bekend,maar een heel klein percentage.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:10 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar in China bleken dan mensen na een dag of wat alsnog positief te testen begreep ik toch?![]()
Iran en Italië vallen op met hun hoeveelheid aantal doden."Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.![]()
Hmm, ja laten we hopen dat het uitzonderingen zijn, en niet dat ze gewoon 2 weken voorlopen op de rest :/quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:20 schreef Grishenko_ het volgende:
Iran en Italië vallen op met hun hoeveelheid aantal doden.Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Zorgsysteem stort in elkaar als ik die verhalen her en der zo lees. Iig in de hotspots.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:21 schreef Doublepain het volgende:
Hoe kunnen daar zoveel doden vallen? Hebben ze daar complete bejaardentehuizen geinfecteerd!?
Maarja, je kan ook geen patienten vervoeren naar het zuiden van het land door uren in een ambulance te zitten. Je kan er wel doktoren en zusters vandaan halen, maar dan blijft er dus in het zuiden een gat achter.Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Ik vind de maatregelen van RIVM een lachertje. Zoals de cijfers laten zien loopt het met het aantal besmettingen gierend uit de klauwen, nemen wij in vergelijking met andere landen nauwelijks maatregelen.
Die mensen van het RIVM hebben of stalen zenuwen of zijn echt heel dom. Ik begin steeds meer in het laatste te geloven. Uitspraken als "het is uitgesloten dat je in de trein een coronapatient tegen komt" of "carnaval wordt in kleine kring gevierd" dragen bij aan dat beeld. Ook het maar vast blijven houden aan alleen testen bij contact met een bekende patiënt terwijl hun eigen steekproef laat zien dat er duizenden patiënten onder de radar gewoon rondlopen wekt geen vertrouwen.Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty![]()
Ze dachten: "het is maar een griepje" en negeerden de adviezen van de instanties.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:21 schreef Doublepain het volgende:
Hoe kunnen daar zoveel doden vallen? Hebben ze daar complete bejaardentehuizen geinfecteerd!?
Dan kun je zulke dingen krijgen.![]()
Als we dit allemaal overleven wordt dit virus als onderwerp een hele interessante aflevering van "Mega Disasters".![]()
Lees je nou eens in: ze kunnen het daar niet meer aan in de overvolle ziekenhuizen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:21 schreef Doublepain het volgende:
Hoe kunnen daar zoveel doden vallen? Hebben ze daar complete bejaardentehuizen geinfecteerd!?“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Wuhan in China
'Net zoals in andere landen kan er ook iemand vanuit China naar Nederland komen en hier ziek worden. De kans daarop is vooralsnog klein', aldus het RIVM. Tot nu toe lijkt het virus niet zo heel besmettelijk. Verder komen de meeste zieken voor in Wuhan in China. Tussen Nederland en Wuhan is relatief weinig reisverkeer.
Hahahahahablablablabla![]()
Ze hebben te laat maatregelen genomen en niet hard genoeg ingegrepen. Ze hebben geen idee waar het zich allemaal verspreid heeft. Dit gaat in Nederland zeer waarschijnlijk ook gebeuren.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:21 schreef Doublepain het volgende:
Hoe kunnen daar zoveel doden vallen? Hebben ze daar complete bejaardentehuizen geinfecteerd!?![]()
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Dit is iets wat sommigen hier al dagenlang duidelijk proberen te maken.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:21 schreef Doublepain het volgende:
Hoe kunnen daar zoveel doden vallen? Hebben ze daar complete bejaardentehuizen geinfecteerd!?
10-15% komt op IC te liggen, als je IC vol komt te liggen kan je dus 10-15% van de nieuwe gevallen meteen doorschuiven naar "komt te overlijden", want je kan ze niet behandelen ....
Het is geen rocket science, het is geen aanname, gewoon een rekensom gebaseerd op cijfers die je ziet in Italië.![]()
Op het nieuws bij editie.nl beweren ze dat het virus weg gaat door het lente weer.
Op Tenerife is het altijd lente en is de Corona ook niet weg en zaten mensen gevangen in hun hotel...
Ja hoor.![]()
Groningen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?![]()
Milaan!quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?Vakman pur sang![]()
Groningenquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?
*uit lurkstand herrezen*![]()
echt?quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?![]()
toch nog genoeg mensen die naïef zijn en in die club blijven gelovenquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:22 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Ik vind de maatregelen van RIVM een lachertje. Zoals de cijfers laten zien loopt het met het aantal besmettingen gierend uit de klauwen, nemen wij in vergelijking met andere landen nauwelijks maatregelen.
Die mensen van het RIVM hebben of stalen zenuwen of zijn echt heel dom. Ik begin steeds meer in het laatste te geloven. Uitspraken als "het is uitgesloten dat je in de trein een coronapatient tegen komt" of "carnaval wordt in kleine kring gevierd" dragen bij aan dat beeld. Ook het maar vast blijven houden aan alleen testen bij contact met een bekende patiënt terwijl hun eigen steekproef laat zien dat er duizenden patiënten onder de radar gewoon rondlopen wekt geen vertrouwen.![]()
lekker terug naar het vaderland (als je niet in Brabant woont)quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo![]()
Gibraltar? Of was het daar ook al begonnen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?![]()
De kans op Corona was toch nihil in Nederland?quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Elan het volgende:
Wuhan in China
'Net zoals in andere landen kan er ook iemand vanuit China naar Nederland komen en hier ziek worden. De kans daarop is vooralsnog klein', aldus het RIVM. Tot nu toe lijkt het virus niet zo heel besmettelijk. Verder komen de meeste zieken voor in Wuhan in China. Tussen Nederland en Wuhan is relatief weinig reisverkeer.
Hahahahaha"Bent u dan echt zo iemand als u wordt voorgesteld? Is dat werkelijk mogelijk!"
Riep de vorst opeens verwijtend, uit de grond van zijn hart.![]()
quote:Is de Nederlandse corona-aanpak goed?
De maatregelen die andere landen nemen om het coronavirus in te dammen zijn vaak veel drastischer dan de Nederlandse aanpak. Moet Nederland misschien ook meer doen? Crisisbeheersings-experts vinden vooralsnog van niet. Wel moet de overheid beter gaan communiceren over de genomen maatregelen, zeggen ze tegen de NOS.*uit lurkstand herrezen*![]()
Tsja als men leert van Italie gaan ze dan niet uitlekken/aankondigen. Maar in de praktijk lastig te verbergen natuurlijk omdat je wel personen en materieel moet gaan verplaatsen voor blokkades en controles. En dat valt wel op. De geruchtenmolen zal op volle toeren draaien daar denk ik.quote:Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
We moeten echt een bingokaart.
"Het is maar een griepje/just a flu bro" "Paniekzaaiers"
"Maar een test was niet nodig hoor" "Carnaval vier je in kleine besloten groepjes"
"Land X is verloren"
"Maar wij moeten in de elleboog hoesten" "Maar wij hoeven alleen maar geen handen te schudden"
"Cijfers worden bewust laag gehouden" "Waarom wordt er niet meer getest"
"Hoe hamster je wcpapier"
"Ik snap de GGD niet"
"Geen directe vluchten uit Wuhan" "De kans dat het naar Nederland komt was toch nihil"
"We hebben niet genoeg IC bedden"
"De griep was dodelijker"
"De beste virologen ter wereld"
"Er zijn 30x meer mensen besmet"
"China stampt in 10 dagen een ziekenhuis uit de grond"
"China geloven"
"Het openbaar vervoer moet plat"
"We geven Brabant terug aan België" "Lockdown"
"Draconische maatregelen"
"Deur dichtlassen"
"#RIVMed"
"#Coroned"
"Jaap van Dissel"
"Rutte lacht alles weg"
"Uhhh"
"Vindicat"
"Quarantaine"
"Elke 3 dagen een verdubbeling"
"RIVMgoden"
"Het neemt af bij warmte"
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 11-03-2020 18:29:16 ]![]()
Dit is toch wel wat anders dan 'vooral hoogbejaard' als dit echt is.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:17 schreef Stupidisco het volgende:
Percentages (naar leeftijd) van de mensen op de IC in Lombardije (Italie) op dit moment:
01% = 18-24 jaar
09% = 25-49 jaar
32% = 50-64 jaar
38% = 65-74 jaar
20% = 75+ jaar
(diverse Italiaanse bronnen op Twitter)
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Tilburgquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?![]()
portugal?quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Alxander het volgende:
Ik woon in Madrid en het lijkt erop dat de stad bijna op slot gaat - vanavond laatste kans om te vertrekken denk ik. Waar zal ik heen gaan?![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
De door het RIVM getoonde getallen en de werkelijke getallen gaan steeds verder uitelkaar lopen in ieder geval. Denk dat wij ons straks achter onze oren gaan krabben hoe het toch maar kan dat alle IC's volliggen, terwijl er maar 2000 besmette gevallen bekend zijn.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:25 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Iedereen schrikt van italië maar hier wordt het nog erger...![]()
Italie begon al dorpen af te sluiten bij 147 gevallenquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:25 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Iedereen schrikt van italië maar hier wordt het nog erger...
Hier kuchen we in ellebogen, dus wat kan er gebeuren???![]()
http://opendatadpc.maps.a(...)4093bb090ab0aa2b4892quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:23 schreef Maver24 het volgende:
Hoe verhoud lombardia zich buiten de andere plaatsen in italie ? Zit daar een groot verschil in ?Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.![]()
mensen zijn zo koppig of trollen gewoonquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:24 schreef Kyran het volgende:
[..]
Dit is iets wat sommigen hier al dagenlang duidelijk proberen te maken.
10-15% komt op IC te liggen, als je IC vol komt te liggen kan je dus 10-15% van de nieuwe gevallen meteen doorschuiven naar "komt te overlijden", want je kan ze niet behandelen ....
Het is geen rocket science, het is geen aanname, gewoon een rekensom gebaseerd op cijfers die je ziet in Italië.![]()
Dat is gebleken ja.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:25 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
De kans op Corona was toch nihil in Nederland?
RIVMgoden.blablablabla![]()
Hoe weet je dat?quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:25 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Iedereen schrikt van italië maar hier wordt het nog erger...![]()
Wacht, cijfers van vandaag uit Lombardia, is dat dan niet van 2 dagen bij elkaar aangezien we die gister niet kregen? Hoe verhoud het zich dan ?![]()
Wat een gelul joh, we gaan naar de 20C. De expotionele stijging neemt af.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:25 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Iedereen schrikt van italië maar hier wordt het nog erger...
Relaxt en haal diep adem.
Leven gaat gewoon door.Vakman pur sang![]()
Het zal er niet door verdwijnen maar warm weer helpt natuurlijk wel.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:24 schreef quirina het volgende:
Op het nieuws bij editie.nl beweren ze dat het virus weg gaat door het lente weer.
Op Tenerife is het altijd lente en is de Corona ook niet weg en zaten mensen gevangen in hun hotel...
Ja hoor.![]()
Heb je dit echt allemaal uit zitten tikken?quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:26 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
We moeten echt een bingokaart.
"Het is maar een griepje/just a flu bro" "Paniekzaaiers"
"Maar een test was niet nodig hoor" "Carnaval vier je in kleine besloten groepjes"
"Land X is verloren"
"Maar wij moeten in de elleboog hoesten" "Maar wij hoeven alleen maar geen handen te schudden"
"Cijfers worden bewust laag gehouden" "Waarom wordt er niet meer getest"
"Hoe hamster je wcpapier"
"Ik snap de GGD niet"
"Geen directe vluchten uit Wuhan" "De kans dat het naar Nederland komt was toch nihil"
"We hebben niet genoeg IC bedden"
"De griep was dodelijker"
"De beste virologen ter wereld"
"Er zijn 30x meer mensen besmet"
"China stampt in 10 dagen een ziekenhuis uit de grond"
"China geloven"
"Het openbaar vervoer moet plat"
"We geven Brabant terug aan België" "Lockdown"
"Draconische maatregelen"
"Deur dichtlassen"
"#RIVMed"
"#Coroned"
"Jaap van Dissel"
"Rutte lacht alles weg"
"Uhhh"
"Vindicat"
"Quarantaine"
"Elke 3 dagen een verdubbeling"![]()
Jammer alleen dat die op voorhand bekend was en er vlak voor chinees nieuwjaar én deze lockdown miljoenen wuhan wisten te ontvluchten. Gelukkig maar dat de wereld toen niet "racistisch" is geweest richting chinese reizigers.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:03 schreef ViviRAWRS het volgende:
Lockdown van het epicentrum (Wuhan), zeer strenge quarantainemaatregelen![]()
![]()
Bij eenvandaag een schatting dat 1 a 2 procent van de brabanders corona heeft. Dat zou neer komen op 25.000 tot 50.000 besmettingen.![]()
quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat een gelul joh, we gaan naar de 20C. De expotionele stijging neemt af.
Relaxt en haal diep adem.
Leven gaat gewoon door.![]()
Waarom zou het minder erg worden opeens? Misschien dat de lockdown in Italie gaat helpen op een gegeven moment idd, maar Europa als geheel gaat nog echt wel erger worden.quote:Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Is totaal niet bewezen dat warmer weer het virus zal doen oplossenquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat een gelul joh, we gaan naar de 20C. De expotionele stijging neemt af.
Relaxt en haal diep adem.
Leven gaat gewoon door.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
Bij eenvandaag een schatting dat 1 a 2 procent van de brabanders corona heeft. Dat zou neer komen op 25.000 tot 50.000 besmettingen.![]()
![]()
Er zijn geen Nederlandse gevallen uit China gekomen toch?
Wat dat betreft hadden ze gewoon gelijk.
Pas op het moment dat het in Italië uit de hand loopt en de bron kwijt is veranderd de zaak compleet.![]()
Het probleem is dat iedereen hum economische belangen voorop zet en het beleid van het rivm volgt. Van de overheid,vliegvelden,bedrijven, haven,knvb, scholen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:22 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Ik vind de maatregelen van RIVM een lachertje. Zoals de cijfers laten zien loopt het met het aantal besmettingen gierend uit de klauwen, nemen wij in vergelijking met andere landen nauwelijks maatregelen.
Die mensen van het RIVM hebben of stalen zenuwen of zijn echt heel dom. Ik begin steeds meer in het laatste te geloven. Uitspraken als "het is uitgesloten dat je in de trein een coronapatient tegen komt" of "carnaval wordt in kleine kring gevierd" dragen bij aan dat beeld. Ook het maar vast blijven houden aan alleen testen bij contact met een bekende patiënt terwijl hun eigen steekproef laat zien dat er duizenden patiënten onder de radar gewoon rondlopen wekt geen vertrouwen.
Op die manier verspreid het zoveel harder.
Elke dag hoop ik dat er ingegrepen wordt en er gebeurt maar niks...
Net of je als enige een tsunami op je af ziet komen en iedereen ligt vrolijk op het strand.![]()
Hoe weet je dat..quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Waarom zou het minder erg worden opeens? Misschien dat de lockdown in Italie gaat helpen op een gegeven moment idd, maar Europa als geheel gaat nog echt wel erger worden.
Waarom zou het erger dan Italië worden???![]()
Jawel.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Is totaal niet bewezen dat warmer weer het virus zal doen oplossen
In warme landen amper Corona.blablablabla![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Topic is wel een heel mooi voorbeeld van normalcy bias en allerlei coping mechanismen![]()
![]()
Ja vast..quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
Bij eenvandaag een schatting dat 1 a 2 procent van de brabanders corona heeft. Dat zou neer komen op 25.000 tot 50.000 besmettingen.![]()
Redeneren. Logisch redeneren en boerenverstand. Je kunt er zo ver mee komen....quote:Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty![]()
Ja is twitter, dus echtquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit is toch wel wat anders dan 'vooral hoogbejaard' als dit echt is.![]()
![]()
Jawel.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:28 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Is totaal niet bewezen dat warmer weer het virus zal doen oplossenVakman pur sang![]()
Ook in dit topic weer even een vriendelijk verzoek op jullie medewerking. De reeks gaat hard en er komen wat frustraties her en der bij kijken. Zet een TR of haal je schouders op als er een post is die je hier niet vindt passen. Plaats geen posts met alleen een smiley. Plaats alsjeblieft geen fake news. Beperk de hihaho. Alleen als er met z'n alleen opletten blijft het leesbaar. Dank allen!IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Gebaseerd op niks..quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:30 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Redeneren. Logisch redeneren en boerenverstand. Je kunt er zo ver mee komen....![]()
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo![]()
Omdat mensen nog steeds elkaar besmetten en de lockdown sowieso een vertraagd effect heeft vanwege de incubatietijd. Cases die vandaag, en de rest van de week aangekondigd worden zijn allemaal mensen die waarschijnlijk al voor de lockdown besmet zijn, toen iedereen gewoon nog in het openbaar vervoer zat enzo, en op kantoor, en op feesten, etc.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:29 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Hoe weet je dat..
Waarom zou het erger dan Italië worden???Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Wat wil je vragen?quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:30 schreef quirina het volgende:
Die infolijn is ook lekker bereikbaar ( not)![]()
We volgen dezelfde lijn, doen minder en zijn dichtbevolkter en nuchterder.quote:
Italië had de scholen al dicht bij deze aantallen...![]()
Hele oude lijstquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:30 schreef Belg het volgende:
[ afbeelding ]
Italië blijft leider, gevolgd door IJsland![]()
@hafcfanquote:Op woensdag 11 maart 2020 18:30 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Omdat mensen nog steeds elkaar besmetten en de lockdown sowieso een vertraagd effect heeft vanwege de incubatietijd. Cases die vandaag, en de rest van de week aangekondigd worden zijn allemaal mensen die waarschijnlijk al voor de lockdown besmet zijn.![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Omdat wij NOG minder hebben gedaan dan dat Italië heeft gedaan.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:29 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Hoe weet je dat..
Waarom zou het erger dan Italië worden???
Bij Italië gingen al dorpen op slot en werden er al maatregelen getroffen met een paar honderd gevallen. Hier kwamen wij tot gisteren niet verder dan in je elleboog hoesten en geen handen geven.
Daarna doen wij net alsof Noord-Brabant een eiland is en treffen alleen maatregelen voor een provincie, terwijl je binnen enkele minuten vanuit NB in Rotterdam kan zijn.![]()
Nee, het probleem is dat de regering niet ingrijpt.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:29 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Het probleem is dat iedereen hum economische belangen voorop zet en het beleid van het rivm volgt. Van de overheid,vliegvelden,bedrijven, haven,knvb, scholen.
Op die manier verspreid het zoveel harder.
Elke dag hoop ik dat er ingegrepen wordt en er gebeurt maar niks...
Net of je als enige een tsunami op je af ziet komen en iedereen ligt vrolijk op het strand.
Maatregelen moet je niet verzoeken maar opleggen.Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty![]()
Evenstar
![]()
Also known as Kyran or Theoden![]()
Gebaseerd op cijfers van Italië, right there in front of your face.quote:
Maar moet je het wel willen zien![]()
![]()
Drogreden.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:31 schreef Kyran het volgende:
[..]
Omdat wij NOG minder hebben gedaan dan dat Italië heeft gedaan.
Bij Italië gingen al dorpen op slot en werden er al maatregelen getroffen met een paar honderd gevallen. Hier kwamen wij tot gisteren niet verder dan in je elleboog hoesten en geen handen geven.
Daarna doen wij net alsof Noord-Brabant een eiland is en treffen alleen maatregelen voor een provincie, terwijl je binnen enkele minuten vanuit NB in Rotterdam kan zijn.![]()
Ik had bewust even het nieuws gemeden.
Maar het is voor NL echt wel klaar nu.
Ik ben daar 100% van overtuigd, nog een nasleep en volgend jaar zal deze nieuwe ziekte er weer zijn.
Zorg dat je gezond bent en leef je leven. En mijdt het nieuws dan ben je een stuk vrolijker.Vakman pur sang![]()
En tig forenzen dat ook dagelijks zijn, wier contacten dan weer in contact komen met tig anderen uit andere provincies en de ondergehoeste treinen ook het hele land doorgaan.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:31 schreef Kyran het volgende:
terwijl je binnen enkele minuten vanuit NB in Rotterdam kan zijn.![]()
![]()
In Zwitserland zijn 600 besmetting las ik hier in de krant.quote:Op woensdag 11 maart 2020 18:30 schreef Belg het volgende:
[ afbeelding ]
Italië blijft leider, gevolgd door IJsland
Forum Opties Forumhop: Hop naar: