Ben ooitwerkgever geweest. Iemand die onder andere zonder veel te zeuren zijn werk doet, Waar je op kunt rekenen, niet iedere maandag ziek van het zuipen in het weekend, en die in acute situaties wat extra's doet. Maw geen 9-5 mentaliteit.quote:Op zondag 15 maart 2020 17:09 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Precies
NaAst het feit dat hij een niet serieus te nemen troll is, is de vraagstelling van dit topic ook nog eens te algemeen en helemaal niet SMART genoeg.
Wat maakt 'een man' succesvol bij 'vrouwen'?
Dat is net zo'n briljante onderzoeksvraag als: Wat maakt een werknemer succesvol bij werkgevers?
quote:Op zondag 15 maart 2020 17:34 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ondanks de armoede in veel Aziatische landen, zijn die vrouwen daar idd veel positiever in het leven en vrolijker. Maar ze kunnen in een relatie tegelijk ook ongelofelijk gemeen zijn als ze hun zin niet krijgen.
Zeker, maar hier ook. En er zijn zowel hier als daar ook super veel lieve en goede vrouwen.quote:Op zondag 15 maart 2020 17:34 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ondanks de armoede in veel Aziatische landen, zijn die vrouwen daar idd veel positiever in het leven en vrolijker. Maar ze kunnen in een relatie tegelijk ook ongelofelijk gemeen zijn als ze hun zin niet krijgen.
Neem zo eentje mee naar Nederland en laat haar hier proeven van westerse feminisme. En weg is je lieve vrouw.quote:Op zondag 15 maart 2020 21:58 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
[..]
Zeker, maar hier ook. En er zijn zowel hier als daar ook super veel lieve en goede vrouwen.
Persoonlijk vind ik zelfs meer dan hier, wat, denk ik, er veel mee te maken heeft dat men daar erg gelovig is.
Goede post , vooral over dat zelfvertrouwenquote:Op zondag 15 maart 2020 21:47 schreef LeesFoknl het volgende:
IK denk alweer toch anders. De vrouw wil zelfvertrouwen. Want qua evolutie is de man de redder, de koatwinnaar, de beschermer, de besluiter enz enz.
Maar ER IS GEEN MAN ZONDER ZELFVERTROUWEN, en trouwens ook geen vrouw. Zelfvertrouwen is een glijdende schaal, van bv 0 tot 1000. En dan komt er ook nog bij kijken dat je op veel gebieden (zowel man als vrouw) wel of niet, en veel of weinig zelfvertrouwen kunt hebben.
Iemand met op alle gebied veel zelfvertrouwen bestaat niet, ik denk dat je dan met een gek te maken hebt. Idem iemand die helemaal absoluut geen zelfvertrouwen heeft. En door je denken doe je je dat dan zelf aan, die pijn en de daaruit voortvloeiende wanhoop.
Daarom mijn tips, voor zowel mannen als vrouwen die niet het geluk hebben nagenoeg met alles bij de upper 10-20 % te zitten.
Het gaat bij relaties erom om een van diegenen te treffen (en er zijn beslist meer dan slechts een "ware Jacob/in").
Hoe kun je je kansen vergroten?
Doe leuke dingen, leer, neem hobby's, oefen enz. zodat je op die gebieden meer zelfvertrouwen krijgt en mensen leert kennen die die dingen ook leuk vinden.
Ten tweede, zorg voor zoveel mogelijk contacten via zoveel mogelijk manieren, van internet tot verjaardagen of uitgaan of cursus of vereniging. Leef, ga niet vegeteren, dat kan je straks als 80 plusser ook doen.
Leer jezelf goed kennen. En wees ook jezelf. Het heeft geen zin om jezelf en ook niet om anderen voor de gek te houden. Al je een zachtaardig persoon bent hang niet de stoere uit bv.
En als je jezelf kent, zie dan jezelf als iemand met eigenschappen, die vaker in de ene sutuatie goed van pas komen, en in de andere tegen je werken. E
Iemand die geen prater is, is misschien een heel betrouwbare medewerker, altijd op tijd, geen smoesjes met ziek vieren enz.
En WEES AARDIG. Tegen mensen, tegen dieren, maar zeker ook tegen jezelf. Oordeel jezelf niet zo zwaar, zo negatief. Geloof mij gerust, iedereen zal in zijn leven dingen doen waar hij niet trots op is. je bent niet prefect, niemand. Accepteer dat en probeer er wijzer uit te komen.
Ken je jezelf al (een beetje) dan kun je het "toeval"een handje helpen. Door al die hier boven genoemde dingen maar het kan verder gaan. Ik viel best op Aziatische vrouwen, en ging daar uit waar de kansen groter waren die te treffen. En heb dáár dus ook mijn vrouw leren kennen. Gewoon hier dus. Maar als je mogelijkheden hebt, doe wat jij goeddunkt. Internet was er toen niet, dating sites dus ook niet. Forums ook niet. Vliegen was echt niet zo ingeburgerd als nu. Er zijn dus veel meer mogelijkheden dan vroeger. Ik ga er geen noemen want ik zou maar een fractie ervan kunnen noemen.
Dus samengevat, de enige echte fout die je kunt maken is bij de pakken neer gaan zitten, passief zijn en blijven, en je langzaam meer en meer isoleren, want dat gebeurt als je en er niet voor oppast!
Maar selecteerde jij potentiele werknemers daar ook op en op niks anders? Op welke vacature ze ook solliciteerden, als ze een niet al te luie niet al te alcoholverslaafde indruk maakten nam jij ze direct aan?quote:Op zondag 15 maart 2020 21:55 schreef LeesFoknl het volgende:
Ben ooitwerkgever geweest. Iemand die onder andere zonder veel te zeuren zijn werk doet, Waar je op kunt rekenen, niet iedere maandag ziek van het zuipen in het weekend, en die in acute situaties wat extra's doet. Maw geen 9-5 mentaliteit.
Dus die vraag is best te beantwoorden, en ook die andere vraag, die van de ts-er.
Neen Koetjebeh, zal ooit wel eens gebeuren maar daarom moet je haar ook niet buiten latenquote:Op zondag 15 maart 2020 23:50 schreef Koetjebeh het volgende:
[..]
Neem zo eentje mee naar Nederland en laat haar hier proeven van westerse feminisme. En weg is je lieve vrouw.
een werknemer selecteer je natuurlijk indien nodig voor die baan ook naar vaardigheden en kennis, opleiding en ervaring.Naast karakter en mentalteit, passen in het team enz.quote:Op maandag 16 maart 2020 00:22 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Goede post , vooral over dat zelfvertrouwen
[..]
Maar selecteerde jij potentiele werknemers daar ook op en op niks anders? Op welke vacature ze ook solliciteerden, als ze een niet al te luie niet al te alcoholverslaafde indruk maakten nam jij ze direct aan?
Ja, dat bedoelde ik dus ook, goede post. Dat zouden eigenlijk de eerste reacties moeten zijn naast al die algemene tips. Mensen generaliseren zoveel als ze een partner zoeken en weten vaak niet eens wat ze willen en willen succes bij zoveel mogelijk anderen met algemene tips.quote:Op maandag 16 maart 2020 10:16 schreef LeesFoknl het volgende:
een werknemer selecteer je natuurlijk indien nodig voor die baan ook naar vaardigheden en kennis, opleiding en ervaring.Naast karakter en mentalteit, passen in het team enz.
Daarvoor is het dus wel belangrijk om te weten wat je zoekt voor het bedrijf. Dus de functie waar het om gaat goed kennen, de ins en outs de werkdruk de sfeer de vereiste kennis en vaardigheden.
En datzelfde geldt dus ook voor een partner, zeker als je iets serieus en voor de lange termijn, liefst levenslang zoekt, wenst! Geldt dus ook weer voor man en vrouw! Mijn inziens weer, uiteraard.
Hoe kun je een goede (lange termijn) partner kiezen, zoeken, als je jezelf niet door en door kent.? (wat zoek je in een mens, in een life time relatie) Komt dat een beetje overeen?
Past de persoon "in het team". Vaak trouw je niet / leef je niet samen alleen met je partner. Daar komt nog veel meer bij kijken. De hele sociale omgeving, de maatschappelijke positie en afkomst.
Natuurlijk wat verwachten beiden van, in het werk van de ander? Ook dat kun je toepassen zowel op werk als voor een relatie.
Hel klinkt erg analytisch maar ik bedoel daarmee vooral het belang te onderstrepen van jezelf goed kennen, wie en wat en hoe je bent en wat je nodig hebt.
Neem mij, die actie meid in die film, iets van Lara Croft of zo. Waw, wat een meid. Avontuurlijk, actief, sporten, de wereld doortrekken. Maar ik ken mijzelf, ik ben niet zo. (Zeker nu, op leeftijd) wil ik gewoon 's avonds thuis zijn, en bonbons snoepen, relaxed op de bank tv kijken of wat aan de computer zitten. Met mijn vrouw naast mij (om de bonbons, de thee en de afstandsbediening aan te reiken
Ik ben het deels met je eens dat houden van natuurlijk waardevoller is dan alleen fysieke aantrekkingskracht, maar als de enige woorden van mannen waaruit een obsessie blijkt (zoals verliefdheid) vaak bullshit is, dan is dat wel triest. Dat verliefdheid wordt gefaket voor seks. Als vrouw kun je dan op gegeven moment het onderscheid niet meer maken tussen echte verliefdheid en leugens. Terwijl het toch beter is om iemand te vinden die jou aantrekkelijk vindt, want anders kun je net zo goed alleen vrienden zijn toch? Tenzij je per se een gezin wilt of seks gewoon je hobby is maakt niet uit met wie of zo....quote:Op maandag 16 maart 2020 10:47 schreef LeesFoknl het volgende:
Mijn vrouw is best knap. Ziet er 10-15 jaar jonger uit dan ze is, en heeft haar hele leven meegekregen dat ze mooi is. Ik heb gezegd, jammer, je bent niet mijn type. Maar ik ben wel graag bij je. Heeft jaren geduurd voordat ze dat echt als iets positiefs heeft kunnen opvatten.
Als iemand (uiterlijk) iemands type is, is de kans groot dat die over 15 jaar niet meer mijn type is, want veel ouder geworden, geen lekker ding meer. En hij / zij misschien op zoek ga weer naar mijn type.
Maar als je graag bij iemand bent, zie ik je niet op zoek gaan naar een ander.
De in dit opzicht nuchtere Filipina heeft voor dat .... oh wat ben je mooi, jij bent mijn droom, ik kan niet meer zonder jou, nooit meer wil ik je missen! Ik aanbid jou, van alle sterren aan de hemel ben jij de mooiste, heaven must be missing an angel .... Nu, dat noemt zij in het Filipijns bola bola.. Dus dat is bull shit met de bedoeling om iets te krijgen, dus ook op het amoureuze, erotische vlak. Dit even terzijde.
In welke zin gelovig? Je hebt vrouwen die zeggen gelovig te zijn maar alles wat los en vastzit neuken.quote:Op zondag 15 maart 2020 21:58 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
[..]
Zeker, maar hier ook. En er zijn zowel hier als daar ook super veel lieve en goede vrouwen.
Persoonlijk vind ik zelfs meer dan hier, wat, denk ik, er veel mee te maken heeft dat men daar erg gelovig is.
Zelfs dan is geloof goed...quote:Op vrijdag 20 maart 2020 08:36 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
In welke zin gelovig? Je hebt vrouwen die zeggen gelovig te zijn maar alles wat los en vastzit neuken.
Ja, maar dat heeft toch heel weinig met elkaar te maken. Waarom zou je als gelovige vrouw niet sex mogen hebben als je daar zin in hebt?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 08:36 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
In welke zin gelovig? Je hebt vrouwen die zeggen gelovig te zijn maar alles wat los en vastzit neuken.
Dat hangt er van af wat je onder aantrekkelijkheid verstaat.quote:Op donderdag 12 maart 2020 07:45 schreef Oostblokkert het volgende:
Het gaat bij vrouwen echt niet altijd op aantrekkelijkheid.
En nu komt het gehuil. Want het ligt allemaal aan de extreme feministen. Boe vrouwen, boe! JULLIE ZIJN GEMEEN! Ga nu maar snel met het piemeltje van TS spelen.quote:Op donderdag 12 maart 2020 18:58 schreef Benzyl het volgende:
[..]
wees maar blij dat je niet als brave nette “cis male” niet uitgescholden wordt voor incel en belachelijk wordt gemaakt door deze extreme feministen.
Van mij mag het, maar lijkt me ergens ook wel een beetje dubbel. Alles doen en dan zo even direct erna ergens de heilige piet uithangen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 11:37 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Ja, maar dat heeft toch heel weinig met elkaar te maken. Waarom zou je als gelovige vrouw niet sex mogen hebben als je daar zin in hebt?
En dat is in de Filipijnen in ieder geval zo. Ongeveer 90 % is christen, het gros katholiek, maar ze zijn veel vrijer dan hier. Alleen het wordt niet zo tentoon gesteld als hier. Is mijn ervaring.
Ga jij nou eens mooi met je eigen piemeltje spelen .......quote:
Oh man, wat zegt dit veel over jou zelf, over jouw denken, hoe je in het leven staat.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 15:27 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Van mij mag het, maar lijkt me ergens ook wel een beetje dubbel. Alles doen en dan zo even direct erna ergens de heilige piet uithangen.![]()
![]()
Dat is toch niet serieus te nemen dan?
Dat heb ik allemaal niet gezegd.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:53 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Oh man, wat zegt dit veel over jou zelf, over jouw denken, hoe je in het leven staat.
Beetje madonna - hoer complex. Een vrouw is of een madonna (heilige) die uiteraard geen sex heeft (Maria, de onbevlekte ontvangenis, resideert in de hemel). Of ze is een hoer waar geen haar fatsoenlijk, goed, integer, zorgzaam en invoelend aan is en die een instrument van de duivel is.
![]()
![]()
Toegegeven, je latere bijdragen in dit topic hebben er toch nog wel iets van gered. Maar ik ben een beetje klaar met al die 'vrouwen zijn x' topics van gefrustreerde mannen de laatste tijd. En ja, dan vraag ik om een slotje.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 16:43 schreef LeesFoknl het volgende:
[..]
Ga jij nou eens mooi met je eigen piemeltje spelen .......
Bemoei je er niet mee als grote mensen praten!
Ik zie het altijd wel als een symptoom van een persoon dat vrij weinig met vrouwen praat.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 18:53 schreef probeer het volgende:
[..]
Toegegeven, je latere bijdragen in dit topic hebben er toch nog wel iets van gered. Maar ik ben een beetje klaar met al die 'vrouwen zijn x' topics van gefrustreerde mannen de laatste tijd. En ja, dan vraag ik om een slotje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |