Dit kan wel in het rijtje Iran en China qua aantallenquote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:55 schreef Schuimpjes het volgende:
twitter:BNODesk twitterde op dinsdag 10-03-2020 om 22:54:29BREAKING: Turkey reports first case of coronavirus https://t.co/eUoE2b20hL reageer retweet
Dan gaan ze er morgen plots 300 "vinden" en tegen het eind van de week toevallig 1000. Er vallen ook meteen doden, 50 of zo.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:56 schreef Doublepain het volgende:
Dit kan wel in het rijtje Iran en China qua aantallen
Ook echt gewoon maar eentjequote:
Niet zo vreemd. Er is zoveel bezuinigd in de zorg dat iedere instelling draait op het absolute minimum benodigde fte om de tent draaiend te houden. Er hoeft maar iets uit te vallen en je zit met tekort.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:53 schreef vuurbrood het volgende:
Brabant trekt het nu al niet meer![]()
Verpleegkundigen en verzorgenden maken zich zorgen om personeelstekorten in de zorg. Volgens beroepsorganisatie NU'91 wordt dat 'nog nijpender in de strijd tegen het coronavirus'. Vooral in Brabantse zorginstellingen is het probleem acuut nu het RIVM Brabanders heeft aangeraden zelfs bij milde klachten zoveel mogelijk thuis te blijven en sociale contacten te vermijden.
Volgens NU'91 leidt dat tot onduidelijkheid. Mensen weten niet wanneer nu precies het moment is dat zij thuis moeten blijven, aldus een woordvoerder.
Iran en gaat ook hard en in de US begint het nu ook echt op gang te komen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:56 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dit kan wel in het rijtje Iran en China qua aantallen
Dat zou pas breaking zijn!quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Is het Erdo zelf? Die was toch in Europa deze week?
Wel al bijna 2400 recoveries in Iran intussen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:58 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Iran en gaat ook hard en in de US begint het nu ook echt op gang te komen.
En dan beweert die gast ook doodleuk "Wij zijn open en eerlijk, houden niks achter. Ik had dit ook morgen kunnen bekend maken, maar wilde het z.s.m. delen met het volk."quote:
De anti EU partijen (salvina ea) roepen al dat de EU maar moet betalen. En de ECB.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:58 schreef Confetti het volgende:
Binnenkort kunnen we allemaal verhuizen naar het economische gevolgen topic. Die Italiaanse instellingen en banken wankelen al jaren. Die schade zal nog veel groter zijn dan de gevolgen voor de volksgezondheid.
Minsiter van volksgezondheid.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Is het Erdo zelf? Die was toch in Europa deze week?
Erdoganheldgodquote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:00 schreef Kyran het volgende:
[..]
En dan beweert die gast ook doodleuk "Wij zijn open en eerlijk, houden niks achter. Ik had dit ook morgen kunnen bekend maken, maar wilde het z.s.m. delen met het volk."
Ik lees wel steeds dat de cijfers die ze naar buiten brengen van geen kant kloppen, en dit niet in positieve zin.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wel al bijna 2400 recoveries in Iran intussen.
Hadden ze toch beter even voor het Nederlandse Chinees Nieuwja Carnaval en de voorjaarsvakantie kunnen doen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:53 schreef vuurbrood het volgende:
Vooral in Brabantse zorginstellingen is het probleem acuut nu het RIVM Brabanders heeft aangeraden zelfs bij milde klachten zoveel mogelijk thuis te blijven en sociale contacten te vermijden.
We breken Italië gewoon op in delen en verkopen het aan de Chinezen dat heeft de EU ook gedaan met Griekenland.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:58 schreef Confetti het volgende:
Binnenkort kunnen we allemaal verhuizen naar het economische gevolgen topic. Die Italiaanse instellingen en banken wankelen al jaren. Die schade zal nog veel groter zijn dan de gevolgen voor de volksgezondheid.
Ja als het niet om zo'n serieus iets zou gaan zou dit hilarisch zijn. Snap niet wat ze nou proberen te bereiken, als heel Europa en alles ten oosten van Turkije besmet is is 1 heel geval wel erg, eehm, beperkt.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:00 schreef Kyran het volgende:
[..]
En dan beweert die gast ook doodleuk "Wij zijn open en eerlijk, houden niks achter. Ik had dit ook morgen kunnen bekend maken, maar wilde het z.s.m. delen met het volk."
0.01% ?? Italië heeft 630 doden, dat zou neerkomen op 6.3 miljoen besmettingen. Bij de griep is het al 10-15 x hoger.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:44 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
Stel dat we als feit zouden weten dat de deathratio enorm laag zou uitpakken. Daadwerkelijk die 0,01%
Eigenlijk is Korea het meest opmerkelijk. 'Slechts' 60 doden op 7500 gevallen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:01 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik lees wel steeds dat de cijfers die ze naar buiten brengen van geen kant kloppen, en dit niet in positieve zin.
In het Midden Oosten heeft het corona-virus zich gekruist met het mers-virus daarom is het daar ook vele malen dodelijker. Dat gemuteerde virus komt nu de Turkse grens over via Iran en Syriëquote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:01 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja als het niet om zo'n serieus iets zou gaan zou dit hilarisch zijn. Snap niet wat ze nou proberen te bereiken, als heel Europa en alles ten oosten van Turkije besmet is is 1 heel geval wel erg, eehm, beperkt.
Ik denk wel dat dit ook het gevolg is van heel erg veel testen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Eigenlijk is Korea het meest opmerkelijk. 'Slechts' 60 doden op 7500 gevallen.
Het kan, maar kijkend naar de cijfers uit Brabant van vandaag, waarbij de steekproef een afspiegeling van de bevolking van Brabant betrof volgens het RIVM, dan zijn er enorm veel mensen besmet met slechts lichte verschijnselen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:44 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
Kan dat hier ook gebeuren? Dat kan zeker.
Je bedoelt dat ze de gevallen snel ik kaart brengen?quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:05 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik denk wel dat dit ook het gevolg is van heel erg veel testen.
Spahn ook, en zij zijn vast niet de enigen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:04 schreef Dutchguy het volgende:
Oeps. Ieren boos op ons:
https://www.irishtimes.co(...)d-1.4199027?mode=amp
Het virus zwakt af naarmate het veelal wordt blootgesteld aan kinderen tussen 8 en 16 jaar.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:05 schreef Za het volgende:
[..]
Het kan, maar kijkend naar de cijfers uit Brabant van vandaag, waarbij de steekproef een afspiegeling van de bevolking van Brabant betrof volgens het RIVM, dan zijn er enorm veel mensen besmet met slechts lichte verschijnselen.
Dan zou je kunnen denken dat we in een situatie zitten waarin het virus vele malen besmettelijker is geworden, maar minder schadelijk.
Hetzelfde zie je ook in Duitsland en op de Diamond Princess.
Bron?quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:07 schreef vuurbrood het volgende:
[..]
Het virus zwakt af naarmate het veelal wordt blootgesteld aan kinderen tussen 8 en 16 jaar.
Wellicht goed bereikbare zorg en een vrij jonge groep door die sekte?quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Eigenlijk is Korea het meest opmerkelijk. 'Slechts' 60 doden op 7500 gevallen.
Gek he?! Plaatsvervangende schaamte hier.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:04 schreef Dutchguy het volgende:
Oeps. Ieren boos op ons:
https://www.irishtimes.co(...)d-1.4199027?mode=amp
Allemaal niet zo opmerkelijkquote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Eigenlijk is Korea het meest opmerkelijk. 'Slechts' 60 doden op 7500 gevallen.
Sterkte knulquote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:08 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Gek he?! Plaatsvervangende schaamte hier.
Ja, de risicogroep tekent zich wel af.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:08 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Allemaal niet zo opmerkelijk
Korea: Jonge bevolking, weinig dood
Wuhan: Onder de doden vooral oude kettingrokende mannen die jaren in smog leven.
Italie: Meeste doden 75+ (bejaarde)
Die foto maakt het inderdaad helemaal af.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:06 schreef Za het volgende:
[..]
Spahn ook, en zij zijn vast niet de enigen.
Die lachende Rutte is werkelijk een gedrocht.
Waar komt dit opeens vandaan?quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:04 schreef Dutchguy het volgende:
Oeps. Ieren boos op ons:
https://www.irishtimes.co(...)d-1.4199027?mode=amp
Het klopt wel wat ze zeggen...quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:04 schreef Dutchguy het volgende:
Oeps. Ieren boos op ons:
https://www.irishtimes.co(...)d-1.4199027?mode=amp
Ierlandquote:
Eind maart maar eens kijken hoe het heeft uitgepakt voor ‘ons’quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:04 schreef Dutchguy het volgende:
Oeps. Ieren boos op ons:
https://www.irishtimes.co(...)d-1.4199027?mode=amp
Ik hoop niet dat de IRA zich ermee gaat bemoeien anders kan het nog weleens vervelend gaan worden voor ons Nederlandersquote:
Diewaren al op gang, maar ze hebben nu pas honderdduizenden tests klaarliggen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 22:58 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
en in de US begint het nu ook echt op gang te komen.
Verklaart ook het hoge aantal doden, die test op je sterfbed krijgen is wat laat.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:16 schreef riazop het volgende:
Diewaren al op gang, maar ze hebben nu pas honderdduizenden tests klaarliggen.
Dat zijn Britten.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:15 schreef vuurbrood het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat de IRA zich ermee gaat bemoeien anders kan het nog weleens vervelend gaan worden voor ons Nederlanders
1 miljoen ter plekke, 1 miljoen onderweg, 4 miljoen volgende week (persconf white house).quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:16 schreef riazop het volgende:
[..]
Diewaren al op gang, maar ze hebben nu pas honderdduizenden tests klaarliggen.
ze zullen heel veel moeten gaan bijprinten want het gat vh VK door de brexit, 78 miljard euro, moet ook nog ergens mee worden gedichtquote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:01 schreef vuurbrood het volgende:
[..]
...
Gelukkig komt de EU met een coronacompensatiefonds nog meer gratis geldHet zal me niks verbazen als de ECB de rente nog verder verlaagt, straks -5%
De kritiek lijkt me inderdaad terecht.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 23:13 schreef MichaelPallada het volgende:
[..]
Het klopt wel wat ze zeggen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |