quote:Pandemie
Volgens de Amerikaanse professor aan de prestigieuze Harvard universiteit Marc Lipsitch wordt de Corona-virus-besmetting een wereldwijde pandemie waar 40 tot 70% van de mensheid besmet mee zal raken.
Volgens Lipsitch zullen de meeste patienten lichtjes ziek zijn, of geen symptomen krijgen, net als met de gewone griep het geval is. Wel is dit virus levensbedreigend voor oudere en zieke mensen.
Bron
SPOILER: Het COVID-19-virus (coronavirus) in het kort:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Meer uitleg over het mogelijke ziekteverloopOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CoronavirussenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Doden in NederlandOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
En oh ja, voorlopig even geen handenschuddden. Mark laten even zien hoe het moet![]()
![]()
ABN was dat.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:32 schreef byah het volgende:
Als ING over de brug is zullen er wel meer volgen.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Walgelijk, dat smerige gelach er na. Alsof het allemaal nergens over gaat."Pools are perfect for holding water"![]()
De overleden vrouw uit Goirle mag in de OP worden toegevoegd?
https://www.omroepbrabant(...)ting-met-coronavirusJe kunt beter spijt hebben van de dingen die je hebt gedaan, dan de dingen die je nooit hebt durven doen.![]()
Het is wat allemaal.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:37 schreef probeer het volgende:
Walgelijk, dat smerige gelach er na. Alsof het allemaal nergens over gaat.Put these foolish ambitions to rest.![]()
Over de brug waarmee?quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:32 schreef byah het volgende:
Als ING over de brug is zullen er wel meer volgen.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Dat is maar een individueel geval. Leg uit.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:38 schreef PinkLow het volgende:
De overleden vrouw uit Goirle mag in de OP worden toegevoegd?
https://www.omroepbrabant(...)ting-met-coronavirus![]()
Zo klungelig hoe Mark Rutte daarna die gast nog een keer zowat overal aanraakt en vastpakt.
Da's Mark Rutte in een notendop...![]()
Aangezien we van Italie moeten gaan leren, roep ik Rutte op om onze priesters te mobiliserenquote:De paus heeft priesters opgeroepen een bezoek te brengen aan mensen die besmet zijn met het coronavirus. Italië kondigde gisteren juist reisbeperkingen aan voor het hele land om de verspreiding van het virus tegen te gaan.
"Laat ons bidden tot de Heer, ook voor onze priesters", sprak de paus in de ochtendmis. "Dat zij de moed mogen hebben eropuit te gaan en de zieken de kracht van Gods woord en de eucharistie te brengen, en de gezondheidswerkers en vrijwilligers te vergezellen bij het werk dat zij doen."![]()
Er staat een lijst in de op...quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:40 schreef KI1234 het volgende:
[..]
Dat is maar een individueel geval. Leg uit.![]()
Weg met Rutte! Crimineel! Met z'n dikke BMW! Hij lacht ook nog terwijl we allemaal dood gaan! RIVM leugenaars! Basisinkomen voor iedereen!![]()
![]()
Ach laat hem ook eens een pleziertje hebben dat hij eindelijk eens een vent mag vastpakken.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:40 schreef DemonRage het volgende:
Zo klungelig hoe Mark Rutte daarna die gast nog een keer zowat overal aanraakt en vastpakt.
Da's Mark Rutte in een notendop...![]()
En het ziekefonds weer terug!!quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:42 schreef Klaphark het volgende:
Weg met Rutte! Crimineel! Met z'n dikke BMW! Hij lacht ook nog terwijl we allemaal dood gaan! RIVM leugenaars! Basisinkomen voor iedereen!![]()
1000 nog steeds nie gestort op me bankrekening!!!quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:42 schreef Klaphark het volgende:
Weg met Rutte! Crimineel! Met z'n dikke BMW! Hij lacht ook nog terwijl we allemaal dood gaan! RIVM leugenaars! Basisinkomen voor iedereen!VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Dat had ik niet door. Waarom is dat zo bangrijk dan op het totale dodental na? Wat voor vreemd sadistisch leedvermaak is het om steeds te bekijken wie er allemaal stierf?quote:![]()
Zojuist ff corona ingeademd in Brabant, onderweg naar Utrecht nu.In Rotterdam verdienen ze het, in Den Haag verdelen ze het en in Amsterdam smijten ze het over de balk.
Jules Deelder, may he rest in peace![]()
Ik vond het behoorlijk smakeloos om daar grappig te gaan staan doen ja.quote:"Pools are perfect for holding water"![]()
Bijzondere oproep inderdaad. Ik snap het wel vanuit dat het eenzaam kan zijn en er tenminste nog iemand interesse toont. Maarja besmetting en verspreiding hequote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
Aangezien we van Italie moeten gaan leren, roep ik Rutte op om onze priesters te mobiliseren
[..]![]()
Hij maakt een menselijke vergissing en neemt het met de nodige zelfspot, schandalig.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:45 schreef probeer het volgende:
[..]
Ik vond het behoorlijk smakeloos om daar grappig te gaan staan doen ja.Put these foolish ambitions to rest.![]()
Ik wacht nog op kwartje van Kok. Inmiddels met inflatie al miljoenen waard gvdquote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:44 schreef Caland het volgende:
[..]
1000 nog steeds nie gestort op me bankrekening!!!![]()
Jezus man, stel je niet zo aan.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:45 schreef probeer het volgende:
[..]
Ik vond het behoorlijk smakeloos om daar grappig te gaan staan doen ja.![]()
Maakt niet uit, Utrecht had zelf ook al genoeg corona.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:45 schreef hollandia02 het volgende:
Zojuist ff corona ingeademd in Brabant, onderweg naar Utrecht nu.![]()
Goed plan dit. Godtering man. Denken dat dit helpt anno 2020. Dan heb je het toch echt niet begrepen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
"Dat zij de moed mogen hebben eropuit te gaan en de zieken de kracht van Gods woord en de eucharistie te brengen, en de gezondheidswerkers en vrijwilligers te vergezellen bij het werk dat zij doen."
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Minder goed nieuws over Italië:twitter:telegraaf twitterde op maandag 09-03-2020 om 23:28:07De virus-uitbraak is bezig het Italiaanse gezondheidsstelsel op te blazen. Uit gegevens afkomstig uit Lombardije blijkt dat 13 procent van de besmette patiënten behandeld moet worden op de intensive care. En dat gedurende twee à drie weken. https://t.co/jk3sOrtg17 reageer retweet
I´m back.![]()
People who contract the novel coronavirus emit high amounts of virus very early on in their infection, according to a new study from Germany that helps to explain the rapid and efficient way in which the virus has spread around the world.
BronSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:49 schreef _I het volgende:
People who contract the novel coronavirus emit high amounts of virus very early on in their infection, according to a new study from Germany that helps to explain the rapid and efficient way in which the virus has spread around the world.
BronjohSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Als je nou geen zorg meer kan verlenen, maar wel de pijn dragelijk kan maken door mensen geestelijke steun te geven. Why not?quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:49 schreef vosss het volgende:
[..]
Goed plan dit. Godtering man. Denken dat dit helpt anno 2020. Dan heb je het toch echt niet begrepen.![]()
Bronquote:Italië gaat op slot, vanwege het coronavirus. “Blijf thuis,” is het advies van premier Guiseppe Conte. Alleen als je een heel goede reden hebt, mag je nog op pad. Reden voor de totale lockdown is dat veel Noord-Italianen naar het zuiden reisden, dat nog niet was afgesloten.
Dit zijn de regels, die in elk geval tot 3 april gelden:
• Italianen mogen enkel nog reizen als ze vooraf een formulier invullen met een geldige reden. Ze krijgen alleen toestemming als ze zich voor werk moeten verplaatsen of als het echt noodzakelijk is. Het invullen van een leugen wordt gezien als een misdaad.
• In het hele land sluiten scholen en universiteiten hun deuren. Ook bioscopen, theaters en fitnesscentra gaan dicht. Alle professionele sportwedstrijden zijn afgelast.
Italië heeft (te) lang gewacht met strenge maatregelen. Pas toen het virus in het noorden niet meer was in te dammen, kwam het land in actie. Na China zijn er nergens zoveel besmettingen. Het aantal Italianen met het coronavirus loopt tegen de 10.000.
Het land wordt gezien als de grote besmettingshaard van Europa. Maar daar doe je nu niet veel meer aan.
[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 10-03-2020 10:51:49 ]![]()
Heeft IEMAND op tv of op de radio of via twitter of facebook als een de vraag gesteld aan het RIVM: "Waarom denkt u dat Nederland het beter gaat doen dan Italië en op basis van wat precies?"quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:49 schreef Ryan3 het volgende:
Minder goed nieuws over Italië:twitter:telegraaf twitterde op maandag 09-03-2020 om 23:28:07De virus-uitbraak is bezig het Italiaanse gezondheidsstelsel op te blazen. Uit gegevens afkomstig uit Lombardije blijkt dat 13 procent van de besmette patiënten behandeld moet worden op de intensive care. En dat gedurende twee à drie weken. https://t.co/jk3sOrtg17 reageer retweet
En zo nee, waarom niet. Dat is de enige relevante vraag die er toe doet en uit het antwoord daarop zal blijken dat Nederland te weinig actie onderneemt.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Vond het ook niet echt verrassend. Maar het gaat wel in tegen "pas besmettelijk als je ziek bent" en je bent niet meer besmettelijk 24 uur na beterschap.quote:![]()
Dat is natuurlijk de vraag die iedereen wil stellen op dit moment, denk ik.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef vosss het volgende:
[..]
Heeft IEMAND op tv of op de radio of via twitter of facebook als een de vraag gesteld aan het RIVM: "Waarom denkt u dat Nederland het beter gaat doen dan Italië en op basis van wat precies?"
En zo nee, waarom niet. Dat is de enige relevante vraag die er toe doet en uit het antwoord daarop zal blijken dat Nederland te weinig actie onderneemt.I´m back.![]()
En dit is dus de reden: "Italië heeft te weinig intensive care units"quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:49 schreef Ryan3 het volgende:
Minder goed nieuws over Italië:twitter:telegraaf twitterde op maandag 09-03-2020 om 23:28:07De virus-uitbraak is bezig het Italiaanse gezondheidsstelsel op te blazen. Uit gegevens afkomstig uit Lombardije blijkt dat 13 procent van de besmette patiënten behandeld moet worden op de intensive care. En dat gedurende twee à drie weken. https://t.co/jk3sOrtg17 reageer retweet
![]()
De pijn wordt niet dragelijker als zo een kinderverkrachter aan het voeteneind van je bed wat psalmen staat op te dreunen hoor. Dan heb je nog steeds exact net zo veel pijn.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:51 schreef _I het volgende:
maar wel de pijn dragelijk kan maken door mensen geestelijke steun te geven. Why not?De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:49 schreef _I het volgende:
People who contract the novel coronavirus emit high amounts of virus very early on in their infection, according to a new study from Germany that helps to explain the rapid and efficient way in which the virus has spread around the world.
BronIk hoop dat het olijke duo Jaap & Mark deze kennis ook heeftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja maar heb dat al nooit geloofd.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef _I het volgende:
[..]
Vond het ook niet echt verrassend. Maar het gaat wel in tegen "pas besmettelijk als je ziek bent" en je bent niet meer besmettelijk 24 uur na beterschap.
Lees nu dat Polen alle grote evenementen aflast. wel interessant om te zien hoe alle landen er anders mee omgaan![]()
Als je niet test is er niemand ziek en doe je het automagisch beter.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef vosss het volgende:
[..]
Heeft IEMAND op tv of op de radio of via twitter of facebook als een de vraag gesteld aan het RIVM: "Waarom denkt u dat Nederland het beter gaat doen dan Italië en op basis van wat precies?"
En zo nee, waarom niet. Dat is de enige relevante vraag die er toe doet en uit het antwoord daarop zal blijken dat Nederland te weinig actie onderneemt.And so is the past![]()
Die vraag wilde ik een week geleden al stellen, maar nog niemand heeft hem gesteld. Althans ik kan het niet vinden.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk de vraag die iedereen wil stellen op dit moment, denk ik.De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Nederland heeft er niet veel meer...quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef AchJa het volgende:
[..]
En dit is dus de reden: "Italië heeft te weinig intensive care units"![]()
Maar daar doe je nu niet veel meer aan.quote:
Nee, maar in januari waren we domme internethelden en nu, achteraf, is het makkelijk lullen. Uhu.![]()
Ah, voor werk dus. Dan mag er dus gerust een derde van het land nog reizen/pendelen. Gemakkelijk zo'n 12 miljoen mensen die werken. 🤣quote:
Wellicht bedoelde degene enkel werkende mensen in noodzakelijke beroepssectoren.![]()
Dat wordt hier ongeveer 3 dagen gezegd, maar dank je voor de bevestigingquote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef AchJa het volgende:
[..]
En dit is dus de reden: "Italië heeft te weinig intensive care units"
Gelukkig hebben we hier 6 IC plekken per 100.000 inwoners, dus je kan zelf uitrekenen wanneer de pleuris uitbreekt
niet schrikken he![]()
Naar verhouding meer dan NL, las ik vanmorgen ergens in een tweet.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef AchJa het volgende:
[..]
En dit is dus de reden: "Italië heeft te weinig intensive care units"I´m back.![]()
In de kamer en die vraag werd weggeworpen omdat we NL niet kunnen vergelijken met Italie,quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef vosss het volgende:
[..]
Heeft IEMAND op tv of op de radio of via twitter of facebook als een de vraag gesteld aan het RIVM: "Waarom denkt u dat Nederland het beter gaat doen dan Italië en op basis van wat precies?"
En zo nee, waarom niet. Dat is de enige relevante vraag die er toe doet en uit het antwoord daarop zal blijken dat Nederland te weinig actie onderneemt.![]()
De reden is dat Itallië te veel besmette gevallen heeft die medische zorg nodig hebben. Wij gaan ook gewoon die kant op. Ik zie geen reden waarom niet en het RIVM en de overheid reppen er met geen woord over.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef AchJa het volgende:
En dit is dus de reden: "Italië heeft te weinig intensive care units"
Waarom trekken wij geen lering uit opgedane kennis? Het is godsgeklaag.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.![]()
Er werd gisteren tijdens de persconferentie wel uitgelegd dat ze er in Italië geen grip meer op hebben omdat ze niet weten wat de besmettingsbron.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 10:52 schreef vosss het volgende:
[..]
Heeft IEMAND op tv of op de radio of via twitter of facebook als een de vraag gesteld aan het RIVM: "Waarom denkt u dat Nederland het beter gaat doen dan Italië en op basis van wat precies?"
En zo nee, waarom niet. Dat is de enige relevante vraag die er toe doet en uit het antwoord daarop zal blijken dat Nederland te weinig actie onderneemt.
In Nederland weten ze dat alle besmettingen buiten Noord-Brabant terug te leiden zijn naar een bepaalde bron, in de meeste gevallen Noord-Italië.
In Noord-Brabant weten ze dat niet in alle gevallen, vandaar dat daar nu de focus ligt.
Per dag wordt er bekeken of er andere maatregelen nodig zijn.Wer lesen kann, ist klar im Vorteil.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: