Benieuwd of het er bij ons van gaat komen, zonder publiek.quote:Op maandag 9 maart 2020 19:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Belangrijkste wedstrijd van het seizoen
Geen publiek misschien want coronahaal het dan maar ik op een doordeweekse woensdag ofzo
Massaal hand en hand staan rondom de Kuip, verspreid je alsnog Coronaquote:Op maandag 9 maart 2020 19:01 schreef fetX het volgende:
[..]
Benieuwd of het er bij ons van gaat komen, zonder publiek.
Kuchprotesten bij de KNVBquote:Op maandag 9 maart 2020 19:13 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Massaal hand en hand staan rondom de Kuip, verspreid je alsnog Corona
Waarschijnlijk op aanvraag van John vd Brom in elk geval tijdens de bekerfinalequote:Op maandag 9 maart 2020 19:01 schreef fetX het volgende:
[..]
Benieuwd of het er bij ons van gaat komen, zonder publiek.
Hopelijk gaat het in de plaats gewoon niet door. Bijvoorbeeld een Feyenoord - Ajax zonder publiek is een vorm van competitievervalsing.quote:Op maandag 9 maart 2020 19:01 schreef fetX het volgende:
[..]
Benieuwd of het er bij ons van gaat komen, zonder publiek.
Eens hoor. Snap ook echt niet dat ze het in Italië wel hebben gedaan. Aan de andere kant, je kunt ook niet blijven uitstellen. Dan gaat de hele competitie overhoop. Dat hele corona gedoe zal nog wel een paar maanden aanhouden.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 06:47 schreef H.FR het volgende:
[..]
Hopelijk gaat het in de plaats gewoon niet door. Bijvoorbeeld een Feyenoord - Ajax zonder publiek is een vorm van competitievervalsing.
Heel FC Erdogan weer in de commentstwitter:Feyenoord twitterde op dinsdag 10-03-2020 om 13:36:49𝘈𝘣𝘪𝘪𝘪𝘪. @Persie_Official 🥰 @Ozyakup #Feyenoord https://t.co/kSsppNoQz8 reageer retweet
Allemaal Feyenoord taggen, maar wel blaten in het Turks.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 13:58 schreef Caland het volgende:
Heel FC Erdogan weer in de commentstwitter:Feyenoord twitterde op dinsdag 10-03-2020 om 13:36:49𝘈𝘣𝘪𝘪𝘪𝘪.@:Persie_Official 🥰 @:Ozyakup #Feyenoord https://t.co/kSsppNoQz8 reageer retweet
quote:Op dinsdag 10 maart 2020 13:58 schreef Caland het volgende:
Heel FC Erdogan weer in de commentstwitter:Feyenoord twitterde op dinsdag 10-03-2020 om 13:36:49𝘈𝘣𝘪𝘪𝘪𝘪.@:Persie_Official 🥰 @:Ozyakup #Feyenoord https://t.co/kSsppNoQz8 reageer retweet
Wat een kut gevoel moet Zidane elke keer hebben als hij naar zijn werk gaat danquote:Op dinsdag 10 maart 2020 15:33 schreef Generationalpha het volgende:
Lijkt me een vreemd idee dat je op de training nog steeds 20 keer zo goed bent dan alles wat je moet trainen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Denk dat het niveauverschil tussen Zidane en de Realspelers kleiner is dan tussen Van Persie en de Feyenoordspelers eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:02 schreef leeroy het volgende:
[..]
Wat een kut gevoel moet Zidane elke keer hebben als hij naar zijn werk gaat dan
Zowel Jong als O19 zijn echt een schande dit seizoenquote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:01 schreef fetX het volgende:
Jong Feyenoord met 4-0 de boot in tegen Jong Zwolle![]()
FLOPSHOW
Boeiend, vent doet het toch voor zijn plezier en uit liefde voor de club. Als je die beredenering moet toepassen zou het gros van de trainers depressief thuis zitten.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:04 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Denk dat het niveauverschil tussen Zidane en de Realspelers kleiner is dan tussen Van Persie en de Feyenoordspelers eerlijk gezegd.
Lekker belangrijk wat jij allemaal bedenkt in die kop van je.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:04 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Denk dat het niveauverschil tussen Zidane en de Realspelers kleiner is dan tussen Van Persie en de Feyenoordspelers eerlijk gezegd.
quote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:11 schreef Elan het volgende:
[..]
Lekker belangrijk wat jij allemaal bedenkt in die kop van je.
Ja alles gaat op de schop.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:27 schreef fetX het volgende:
De Klassieker gaat ook op de schop. Dat geef ik jullie op een briefje.
Als het EK afgelast wordt gaan we de zomer door.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja alles gaat op de schop.
Seizoen wordt afgelast zonder winnaar, niemand wil toch kampioen worden.
Schijnbaar is Brabant een extreem risicogebied en mag de rest van Nederland lekker met volle stadions voetballen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 16:37 schreef Elan het volgende:
Raar dat ze die wedstrijden niet gewoon zonder publiek doen zoals in Frankrijk.
quote:Op dinsdag 10 maart 2020 13:58 schreef Caland het volgende:
Heel FC Erdogan weer in de commentstwitter:Feyenoord twitterde op dinsdag 10-03-2020 om 13:36:49𝘈𝘣𝘪𝘪𝘪𝘪.
@:Persie_Official 🥰 @:Ozyakup
#Feyenoord https://t.co/kSsppNoQz8 reageer retweet
Hier ook.twitter:Orkun_Kokcu twitterde op maandag 09-03-2020 om 19:03:37Welkom op mijn nieuwe Twitter-account. Volg me voor de laatste updates! 📱😄
Resmi Twitter hesabıma hoş geldiniz. Hakkımdaki son gelişmeler için beni takip edin. 🙌 reageer retweet
Barca volgt Kökcü nu op Twitter allen.quote:Op dinsdag 10 maart 2020 17:21 schreef De_Kraam het volgende:
[..]Hier ook.twitter:Orkun_Kokcu twitterde op maandag 09-03-2020 om 19:03:37Welkom op mijn nieuwe Twitter-account. Volg me voor de laatste updates! 📱😄
Resmi Twitter hesabıma hoş geldiniz. Hakkımdaki son gelişmeler için beni takip edin. 🙌 reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |