Dat bedoelt ze volgens mij juist positief? Ik lees het in elk geval als 'Gefeliciteerd, want ik haal dat aantal niet'. Tenminste zo lees ik het maar misschien heb ik iets gemist?quote:Op zondag 8 maart 2020 07:08 schreef Em31 het volgende:
[..]
Huh waarom reageer je zo? Mag ik dat niet vinden als we het er hier over hebben
Na eerdere vreemde opmerkingen in het Zweden topic kwam het me nogal sarcastisch over om iemand met zoiets te feliciteren. Maar het zal wel.quote:Op zondag 8 maart 2020 09:52 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat bedoelt ze volgens mij juist positief? Ik lees het in elk geval als 'Gefeliciteerd, want ik haal dat aantal niet'. Tenminste zo lees ik het maar misschien heb ik iets gemist?
(Of trap ik nu ergens in?)
Huh wat is er zo vreemd aan mijn reactie?quote:Op zondag 8 maart 2020 07:08 schreef Em31 het volgende:
[..]
Huh waarom reageer je zo? Mag ik dat niet vinden als we het er hier over hebben
Ben er ook behoorlijk klaar mee na gisteren. Bah.quote:Op zondag 8 maart 2020 11:14 schreef blackswangreen het volgende:
Passe-Partout was zo'n goede, onderscheidende inzending geweest. Makkelijk top-10. Wat zijn die jury's allemaal aan het doen joh, schaf ze maar weer af als ze overal het verkeerde nummer kiezen.
Dit is zo veel minder dan O Jardim, dat was een onderschat meesterwerkje.quote:Op zondag 8 maart 2020 12:58 schreef ato het volgende:
En dan met 1 punt verschil verliezen van een kopie van 2018, echt zonde.
Oh ja vond jij mooi he.quote:Op zondag 8 maart 2020 13:09 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Dit is zo veel minder dan O Jardim, dat was een onderschat meesterwerkje.
Dit denk ik ook.. op een laatste super-saturday kiezen al de jury’s (buiten Denemarken weliswaar) allemaal de underdog..quote:
Dit is heel pijnlijk om terug te lezenquote:Op woensdag 15 januari 2020 13:48 schreef Em31 het volgende:
[..]
Blijkbaar ook nog een grote naam in Portugal. Sowieso al een lied dat het heel goed kan doen bij de jury denk ik!
Inderdaad. Heel erg veel nummers waarbij ik het gevoel heb van ok, maar niet geweldig. En vrijwel niets waarvan ik echt onder de indruk ben.quote:Op zondag 8 maart 2020 01:24 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Niet mee eens. De breedte is sowieso beter dan pakweg >10 jaar geleden, maar de echte klappers vallen me wel tegen t.o.v. de jaren hiervoor. Veel dezelfde soort nummers ook die zich niet onderscheiden van elkaar.
Al blijft het natuurlijk smaak-gerelateerd allemaal.
Het is gewoon saai, terwijl Portugal zoveel goede (fado) artiesten en muziek heeft.quote:Op maandag 6 april 2020 15:49 schreef Nexum het volgende:
Ja ik vind het sneu voor Elisa maar ik ben echt blij dat dit niet meedoet volgend jaar. Snap niet hoe je van 3 geweldige inzendingen naar dit kunt gaan
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |