quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:21 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Er is maar één ding dat we kunnen doen:
[ afbeelding ]
Ik geloof nergens in.... en dit lijf hier heeft heel veel bodylotion en is tot op heen prima instaat geweest mij te laten overleven.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:10 schreef Cactus1 het volgende:
[..]
Jij gelooft in de theorie dat je het maar één keer kan krijgen? Ik hang meer het geloof aan dat de tweede besmetting heftiger zal zijn, dus zit niet te wachten op de eerste besmetting.
Oh dear, ik was vandaag nog in de Jaarbeurs.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:22 schreef Montagui het volgende:
Nederlandse bronnen van besmetting:
Noord Italië - meer dan 2 weken geleden
Carnaval - 2 weken geleden
Das Coen und Sander fest - nu!
Maar worden die mensen goed geteld als ze x weken na hun ‘herstel’ pas overlijden door longproblemen?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:21 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Dat is mogelijk in een aantal gevallen. Als het bij iedereen blijvende longschade aanrichtte was de mortaliteit eerder 30%. Een aanzienlijk deel van de mensen heeft zelfs niet eens door dat ze besmet zijn.
Alsjeblieft zeg, paniekzaaierquote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:14 schreef vosss het volgende:
Ik begin me zo onderhand toch langzaam serieus zorgen te maken.
Heel deze kutzooi daar gaat behalve een hoop zieken, dooien en persoonlijk leed ook gewoon ellende van komen vrees ik.
Totale ineenstorting der westerse samenleving hoort gewoon tot de mogelijkheden. En dat is dan nog in het gunstigste geval.
Slaapt u lekker allen.
Ik nietquote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:19 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ben een slappe ecto van middelbare leeftijd
RIP aan mijn nabestaanden alvast
We zullen zien hoe de situatie over 2 weken in Italië is; dan weten we ook hoe het over een maand hier is.quote:
Mag ik dan bij jou?quote:
Je ziet het daarin gewoon oprukken. Los dat het plaatje wat suggestief appeleert aan dat half nederland nu besmet is. er zijn er iets van 150 op 17.000.000+de rest van het (onbekende) bezoek dus nog minder als bij een gewone griep.quote:
Ik ben kalm. Weet je wat het probleem is? Dat ik er niet heel erg gerust op ben. Met dit virus. En toestanden. En alles. Maar verder gaat het wel hoor.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:27 schreef Fer_de_Lance het volgende:
Kalm aan vosss... kalm aan... probeer te lachen, dat is gezond
Denk dat Nederland daar te nuchter voor is...quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:25 schreef vosss het volgende:
[..]
We zullen zien hoe de situatie over 2 weken in Italië is; dan weten we ook hoe het over een maand hier is.
Waarom heeft de WHO overigens nog geen pandemie uitgeroepen?
Dat is wel goed nieuws inderdaad. Meer goed nieuws aub. Ik hou van goed nieuws.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:28 schreef Vallon het volgende:
Het goede nieuws is dat gezien het aantal mensen wereld, wijd het noig allezin meevalt.
Dat lachen vergaat je wel:quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:27 schreef Fer_de_Lance het volgende:
Kalm aan vosss... kalm aan... probeer te lachen, dat is gezond
En gewoon 3 weken lang iedereen besmetten en dan pas ziek worden.quote:35 MINUTEN GELEDEN
Studenten Vindicat krijgen bij thuiskomst voorlichting GGD
De studenten van studentenvereniging Vindicat krijgen bij thuiskomst in Groningen voorlichting van de GGD. De groep vertrok vandaag met 14 bussen vanuit Noord-Italië en komt morgen in de loop van de ochtend aan. Geen van de Vindicaters vertoonde bij vertrek ziekteverschijnselen, waardoor niemand achter hoefde te blijven in Italië.
Toch wil de GGD Groningen de groep van 900 wintersporters bij thuiskomst informeren over het coronavirus, voor het geval ze alsnog symptomen krijgen. Ze krijgen daarom voorlichting over wat ze moeten doen als ze alsnog ziek worden.
Studenten die luchtwegklachten hebben, worden bij thuiskomst meteen getest op het virus. Wie geen klachten heeft, hoeft niet getest te worden.
Misschien een aantal dagen het nieuws over het virus vermijden? De samenleving gaat echt niet instorten. Is tijdens de Spaanse griep ook niet gebeurd.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:14 schreef vosss het volgende:
Ik begin me zo onderhand toch langzaam serieus zorgen te maken.
Heel deze kutzooi daar gaat behalve een hoop zieken, dooien en persoonlijk leed ook gewoon ellende van komen vrees ik.
Totale ineenstorting der westerse samenleving hoort gewoon tot de mogelijkheden. En dat is dan nog in het gunstigste geval.
Slaapt u lekker allen.
Dood gaan, ga je maar één keer.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:30 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat is wel goed nieuws inderdaad. Meer goed nieuws aub. Ik hou van goed nieuws.
Ok, boks man... op 2 meter afstandquote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:29 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ben kalm. Weet je wat het probleem is? Dat ik er niet heel erg gerust op ben. Met dit virus. En toestanden. En alles. Maar verder gaat het wel hoor.
Het is toch maar een griepjequote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:00 schreef Kyran het volgende:
Net nu ik dacht dat het RIVM eindelijk maatregelen durfde te nemen hebben zij het alweer lopen downplayen. Wat een gasten ook
Euh dan ga je gewoon naar de supermarkt toch?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 21:29 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Denk dat Nederland daar te nuchter voor is...
Het RIVM adviseert tot nu toe vooral geen voedsel in te slaanAls je het krijgt, en iedereen heeft het straks moet je maar kijken hoe je aan eten komt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |