Ja het is echt bizar.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:56 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Carnaval verbieden zou voor een aantal horeca-ondernemingen ook de doodsteek geweest. Ik hoor wel eens dat een groot deel van de jaaromzet uit de Carnaval komt
50 miljoen doden.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 18:31 schreef the_actraiser het volgende:
Wel interessant te bedenken wat een pandemie als deze 100 jaar geleden had aangericht.
Omdat de gezondheidszorg toen weinig kon beginnen tegen een virus als deze was het aantal doden zeker vele malen hoger geweest. En daarnaast ook het aantal besmettingen want hygiëne was ook minder en er was geen desinfectie op grote schaal beschikbaar.
We kunnen het aan mensen.
Twee simpele regels die eigenlijk altijd al van toepassing zijn:
1:Was en desinfecteer je handen meer dan dat je normaal al deed.
2:En ben je aan het hoesten of niezen.. blijf uit de buurt van andere mensen.
(3) Kom je uit brabant? Sluit uzelf op in uw kot!
Misschien moet dit echt gaan gebeuren. Maar een enorm invloed op het bedrijfslevenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:58 schreef Maver24 het volgende:
Gooi hier in nederland nu ook alle scholen maar dicht en blijf thuis. Ouders ook thuis
Maar wel een Wereldoorlog waarbij de troepen allemaal terug naar huis gingen en zo het virus verspreidden...quote:Op vrijdag 6 maart 2020 18:32 schreef Kyran het volgende:
[..]
Aan de andere kant, 100 jaar geleden was het niet binnen een paar weken tijd zo hard verspreid.
Waar vind ik die?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:01 schreef joyvke het volgende:
Spreadsheet is weer geupdate, inclusief data van de overleden personen van vandaag.
Waaronder ik zelf. Zal geen corona zijn geweest want niet meer dan zware verkoudheid maar toch.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:51 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Ja idd maar kan zijn dat er een zooi toch klachten had en gewoon is gaan feesten want die dachten, no fucks given
Volmondig eensquote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:55 schreef Kyran het volgende:
[..]
Toch jammer dat het een rol speelt (waarschijnlijk).
Je roept een hele provincie op om aub. binnen te blijven als ze ook maar iets van klachten hebben. Op Twitter en Facebook zie je meteen "opstand" en 75% (schatting) roept dat ze het nooit gaan doen. Als je dan serieus bent als overheid zorg je dat er sowieso geen grote evenementen zijn waar ze naar toe zouden kunnen gaan.
Je zag het ook echt niet aankomenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:02 schreef Kyran het volgende:
Toch wel knap hoe bijna alle landen eerst niet willen ingrijpen, dan lichte maatregelen nemen en uiteindelijk gedwongen verregaande maatregelen moeten treffen.
Weinig landen die even verder willen kijken en het een stap voor willen zijn. Volgens mij is Singapore één van de weinigen. Zuid-Korea pakte het ook goed aan uiteindelijk.
Belgie heeft Brabant al.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:02 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
Zullen we gewoon maar Brabant aan België geven?
En brabant op slotquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:04 schreef Maver24 het volgende:
Ik voorspel morgen 100 nieuwe cases erbij. Een voorgevoel
quote:Adjusting travel plans can be a difficult ask, so we will be providing up to $1,500 in reimbursement for non-refundable travel arrangements to all qualified competitors who have already booked their travel to Los Angeles.
Wat de Belgen doen moeten ze zelf weten.quote:
Niet eens, go imagine als ik straks wel de lul benquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:06 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Wat doe je nou allemaal????
Hebbie ook koorts?
Woon in Brabant, werk in Utrecht (vlakbij de Jaarbeurs!). Dussuh.....quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:51 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nou, dan kan ik volgende week ook vrij nemen denk ikUtrecht in quarantaine.
Singapore is ten eerste hoog ontwikkeld en een halve dictatuur welke sars nog kennen. Toen ik daar in 2010 ging studeren kreeg iedere student nog steeds een thermometer.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:02 schreef Kyran het volgende:
Toch wel knap hoe bijna alle landen eerst niet willen ingrijpen, dan lichte maatregelen nemen en uiteindelijk gedwongen verregaande maatregelen moeten treffen.
Weinig landen die even verder willen kijken en het een stap voor willen zijn. Volgens mij is Singapore één van de weinigen. Zuid-Korea pakte het ook goed aan uiteindelijk.
124 is waar mijn collega woont waarvan iemand uit het gezin besmet zou zijn. inmiddels blijft zijn afdeling vanaf a.s maandag thuis voor 1 a 2 weken (3 personen ‘maar’ ).quote:Op vrijdag 6 maart 2020 18:50 schreef Kyran het volgende:
[..]
https://forum.preppers.nl(...)en/page/63/#comments
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:07 schreef Kyran het volgende:
[..]
Niet eens, go imagine als ik straks wel de lul ben
Mja, schrik zit er daar dus goed in en dat weet en de regering snel te reageren en luisteren de burgers netjes (of het nou door angst voor de regering of voor besmetting is maakt dan even niet uit).quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Singapore is ten eerste hoog ontwikkeld en een halve dictatuur welke sars nog kennen. Toen ik daar in 2010 ging studeren kreeg iedere student nog steeds een thermometer.
Hierquote:
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 19:56 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:euronews twitterde op vrijdag 06-03-2020 om 19:54:16BREAKING: France to close schools amid #COVID19 outbreak. https://t.co/cjZJmWZIfz reageer retweet
quote:Ghebreyesus, the director-general of WHO, had strong words during this week on the spread of COVID-19.
"We are concerned that some countries have either not taken this seriously enough, or have decided there is nothing they can do," WHO director-general Tedros Adhanom Ghebreyesus said on Thursday.
"This is not a drill, this is not a time to give up, this is not a time for excuses, this is a time for pulling out all the stops."
"We are preoccupied with the fact that in certain countries the level of political engagement and actions does not correspond with the level of the threat with which we are confronted," said Ghebreyesus.
"Countries have been preparing themselves for such a scenario for decades," he added. "It is time to react.
"This epidemic is a threat to all countries, rich and poor.
"Even high-income countries should expect surprises, the solution is to prepare in an aggressive manner.
"We don't think that containment should be abandoned. Don't give up, don't surrender, use a comprehensive approach," he added.
Respect dat ze vooruit denkenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:07 schreef Rewimo het volgende:
Op mijn werk nemen ze komende week een proef met een dag waarop iedereen thuiswerkt. Om te kijken of alles goed blijft functioneren als het nodig mocht zijn om het kantoor inderdaad te sluiten.
Dan hoop ik dat je niet bij een tandarts werkt of zo. Dan zie ik die proef geen succes worden.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:07 schreef Rewimo het volgende:
Op mijn werk nemen ze komende week een proef met een dag waarop iedereen thuiswerkt. Om te kijken of alles goed blijft functioneren als het nodig mocht zijn om het kantoor inderdaad te sluiten.
Had ie een groen pak aan en gevaarlijk uitziende schietapparaten om?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:10 schreef Mortaxx het volgende:
Zag vanmiddag iemand met een gasmasker op Schiphol
Nee gewoon een rare Aziaatquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:11 schreef Zorro het volgende:
[..]
Had ie een groen pak aan en gevaarlijk uitziende schietapparaten om?
Enkeltje naar zijn doomsday-bunker in Tasmanië natuurlijk.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:10 schreef Mortaxx het volgende:
Zag vanmiddag iemand met een gasmasker op Schiphol
Oh gelukkig. Anders zou ik beginnen met me zorgen te maken.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:11 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
welnee, niet zo jokken, krijg je een grote neus van
Tr gemaaktquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:11 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
welnee, niet zo jokken, krijg je een grote neus van
Tasmanië? Daar waar mensen besmet zijn?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:11 schreef Perrin het volgende:
[..]
Enkeltje naar zijn doomsday-bunker in Tasmanië natuurlijk.
Alsof hij de enige was die dat zag en er geen filmpje op dumpert nu zou staanquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:12 schreef Zorro het volgende:
[..]
Oh gelukkig. Anders zou ik beginnen met me zorgen te maken.
Boeiend, alsof alles alleen om geld gaat.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:00 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Misschien moet dit echt gaan gebeuren. Maar een enorm invloed op het bedrijfsleven
Een verplichte vakantie misschien, het land verplicht drie weken platquote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:13 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Boeiend, alsof alles alleen om geld gaat.
Eentje maar ofzo. Lukt gasmasker-guy vast nog om heelhuids zijn bunker te bereiken.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tasmanië? Daar waar mensen besmet zijn?
Ik hoop zo dat dit ons bespaard gaat blijven.quote:Coronavirus, op de intensive care 2020/03/05
Patiënten vermenigvuldigen, artsen die continu werken. Dit is wat er op onze intensive care-units gebeurt in de dagen van het coronavirus-noodgeval. Alessio Lasta
De camera's van Piazzapulita gingen de intensive care van de Asst van Cremona binnen, een van de ziekenhuizen die zich het dichtst bij de rode zone bevinden. Hier vermenigvuldigen patiënten zich en werken artsen tussen de 12 en 14 uur per dag. Massimo Galli, specialist in infectieziekten bij Sacco di Milano, zegt: "Als mensen denken dat we overdrijven, zou ik ze willen vertellen om te komen kijken wat er op onze afdelingen gebeurt".
Chinese taferelen. Veel mensen geloofden China niet, maar nu is het een paar uur rijden van ons verwijderd.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:16 schreef capricia het volgende:
Kijkje in de Intensive Care in Italie (video):
https://www.la7.it/piazza(...)QHNBOKKTqq5eZOMOMgq0
[..]
Coronavirus, op de intensive care 2020/03/05
Patiënten vermenigvuldigen, artsen die continu werken. Dit is wat er op onze intensive care-units gebeurt in de dagen van het coronavirus-noodgeval. Alessio Lasta
De camera's van Piazzapulita gingen de intensive care van de Asst van Cremona binnen, een van de ziekenhuizen die zich het dichtst bij de rode zone bevinden. Hier vermenigvuldigen patiënten zich en werken artsen tussen de 12 en 14 uur per dag. Massimo Galli, specialist in infectieziekten bij Sacco di Milano, zegt: "Als mensen denken dat we overdrijven, zou ik ze willen vertellen om te komen kijken wat er op onze afdelingen gebeurt".
Ik hoop zo dat dit ons bespaard gaat blijven.
Wanneer zat Italië op 120 besmettingen? Dan weet je ongeveer wanneer het bij ons zo er uit gaat zien. Waarschijnlijk ergens eind volgende week.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:16 schreef capricia het volgende:
Kijkje in de Intensive Care in Italie (video):
https://www.la7.it/piazza(...)QHNBOKKTqq5eZOMOMgq0
[..]
Ik hoop zo dat dit ons bespaard gaat blijven.
Ik hoop het ook, ik denk het niet.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 20:16 schreef capricia het volgende:
Kijkje in de Intensive Care in Italie (video):
https://www.la7.it/piazza(...)QHNBOKKTqq5eZOMOMgq0
[..]
Ik hoop zo dat dit ons bespaard gaat blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |