Uiterst goed moment om te verspreiden, carnaval...quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:58 schreef Fer_de_Lance het volgende:
Ik denk dat het punt is dat het carnaval was en dat een contactonderzoek onmogelijk is, maar ja om dat nu te zeggen op het AD....
Daarom zou RIVM juist moeten blijven onderzoeken, maar misschien is het gebrek aan capaciteit...quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:56 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[..]
Dat bleek op de diamond princess maar al te duidelijk
en die engelsman die ik eerder linkte ging nog vrolijk wintersporten, alles, pas in engeland werd hij ziek en constateerden ze corona
Ja wat ik zei, het is voor een toeschouwer een bijna ongeloofwaardige film... bijna campquote:Op woensdag 26 februari 2020 13:09 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Uiterst goed moment om te verspreiden, carnaval...
Nou dan is die vlot bereikt...quote:Op woensdag 26 februari 2020 13:10 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Daarom zou RIVM juist moeten blijven onderzoeken, maar misschien is het gebrek aan capaciteit...
Kan, maar is niet synoniem aan elkaar. Incubatieperiode is de periode vanaf de besmetting totdat je symptonen vertoont. Besmettingsperiode kan overlap hebben met de incubatieperiode, maar is niet hetzelfde en verschilt per ziekte + manier van overdracht.quote:Op woensdag 26 februari 2020 12:55 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Tijdens incubatietijd kun je ook anderen besmetten?
Maar hoe zit het dan volgens jou met het geval van de Britse superspreader?quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:52 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
Kan, maar is niet synoniem aan elkaar. Incubatieperiode is de periode vanaf de besmetting totdat je symptonen vertoont. Besmettingsperiode kan overlap hebben met de incubatieperiode, maar is niet hetzelfde en verschilt per ziekte + manier van overdracht.
Aangezien het coronavirus wordt verspreid via de lucht door bijvoorbeeld hoesten, valt de besmettingsperiode pas na de incubatieperiode, aangezien het hoesten een gevolg is van de besmetting.
Er bestaat een boel misinformatie op dit gebied, maar wanneer je geen klachten aan je luchtwegen hebt, zul je ook geen anderen besmetten. Het RIVM pakt het hier prima aan, ondanks de angst van mensen.
Denk je dat dat in andere landen niet gebeurt?quote:Op woensdag 26 februari 2020 23:36 schreef Nieuwschierig het volgende:
Ik denk dat de situatie in Nederland (en aangrenzende Duitse regio's) zo wezenlijk anders is dan in China of een Italiaans dorp dat er letterlijk geen beginnen aan is om hier bepaalde regio's te isoleren.
Pa reist voor zijn werk heel Nederland af om klanten te bezoekenen gaat naar sportschool. Ma werkt in het verzorgingshuis en op volleybal. Zoon zit op de uni en op voetbal en bij de mac, dochter zit op school, op hockey en in de discotheek.
Opa en Oma komen net terug van de Canarische eilanden en vrienden komen langs op te vertellen hoe hun wintersport en apres ski was.
Binnen 24 uur zijn er 1000 meer gegadigden om besmet te raken als 1 gezinslid het treft.
Een paar dagen later een miljoen.
In de regel, maar niet in alle gevallen (zie Diamond Princess).quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:52 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
Aangezien het coronavirus wordt verspreid via de lucht door bijvoorbeeld hoesten, valt de besmettingsperiode pas na de incubatieperiode, aangezien het hoesten een gevolg is van de besmetting.
Veel minder dan hier.quote:Op donderdag 27 februari 2020 03:03 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Denk je dat dat in andere landen niet gebeurt?
Of iets aanraakt (deurknoppen, etc).quote:Op donderdag 27 februari 2020 08:49 schreef DustPuppy het volgende:
Of je moet natuurlijk willen beweren dat iemand die niet ziek is ook nooit hoest of niest of zweet bijvoorbeeld.
Niet ziek dus niet besmettelijk. Terwijl ze in de FAQ stellen dat er een kleine kans "zeer beperkte rol" is dat mensen andere mensen kunnen besmetten tijdens de incubatie fase.quote:Tijdens dit verblijf in Nederland was hij niet ziek en niet besmettelijk. Daarmee is de noodzaak voor verder contactonderzoek voor dit verblijf in Nederland komen te vervallen.
je bent echt naief. in andere landen wordt net zo veel gereisd als hier hoorquote:Op donderdag 27 februari 2020 13:14 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Veel minder dan hier.
Minder werkende vrouwen, minder mobiliteit, minder sportclubs, sowieso minder geld om andere regio's of landen te bezoeken, op de happy few na.
Er zijn genoeg plekken in Azië met meer mensen op 1plek en met veel meer rijken. Plus reizen kost niks daar.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:14 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Veel minder dan hier.
Minder werkende vrouwen, minder mobiliteit, minder sportclubs, sowieso minder geld om andere regio's of landen te bezoeken, op de happy few na.
China is een groot donateur aan de WHO, btwquote:Op donderdag 27 februari 2020 15:05 schreef franske19 het volgende:
Meer vertrouwen in het RIVM dan de WHO. Die woordvoerder met z'n dikke accent die maar wat roept, het gehamer op zogenaamde discriminatie van Chinezen en de complimenten voor de Chinese aanpak zijn lachwekkend.
twitter:rivm twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:20:37Bij een patiënt in Nederland is vanavond #COVID19 vastgesteld. Met labonderzoek is de diagnose bevestigd. De GGD is gestart met contactonderzoek. Meer informatie: https://t.co/80e0vcVakc#coronavirus #ncov #patiënt #virus https://t.co/UGQPIdJ7Tl reageer retweet
Inderdaad. In Zuid-Korea bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:42 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Er zijn genoeg plekken in Azië met meer mensen op 1plek en met veel meer rijken. Plus reizen kost niks daar.
Ik vraag me af hoeveel Nederlanders werkelijk de dokter bellen als men wat koorts heeft een hoestje heeft en wat niest. Ik heb zo vaak griep gehad en ik heb de dokter nog nooit gebeld. Gewoon naar mijn werk met een aantal aspirines op en uitzieken als ik thuis ben. Zo gaat de gemiddelde Nederlander toch om met een ordinaire griepje.quote:Op woensdag 26 februari 2020 10:42 schreef recursief het volgende:
[..]
Lijkt me een uitstekend advies. Je kan beter bellen dan in de wachtkamer anderen aan het virus bloot te stellen.
En ook Tilburg. Dat zal zich lekker verspreid hebben.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:41 schreef THEFXR het volgende:
erg toevallig live in de uitzending bekend gemaakttwitter:rivm twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:20:37Bij een patiënt in Nederland is vanavond #COVID19 vastgesteld. Met labonderzoek is de diagnose bevestigd. De GGD is gestart met contactonderzoek. Meer informatie: https://t.co/80e0vcVakc#coronavirus #ncov #patiënt #virus https://t.co/UGQPIdJ7Tl reageer retweet
quote:Op donderdag 27 februari 2020 14:17 schreef Fer_de_Lance het volgende:
Hier ook maar even
[ afbeelding ]
Wat vind jij hier grappig aan?quote:
Ha!quote:Op woensdag 26 februari 2020 00:27 schreef THEFXR het volgende:
twitter:ADnl twitterde op woensdag 26-02-2020 om 00:26:12Op sociale media gaat een gerucht rond dat een man uit Brabant positief getest zou zijn op het coronavirus. Dit klopt niet, meldt een woordvoerder van @:RIVM desgevraagd https://t.co/j4lSUInIi1 reageer retweet
twitter:NicoleBroek1 twitterde op donderdag 27-02-2020 om 23:55:42Ik ga stuk hier! Deze beste #JaapVanDissel van het #RIVM wil iedereen contacten met wie "ons" eerste #CoronaVirus slachtoffer carnaval heeft gevierd!? Appeltje eitje volgens meneer, want "Carnaval vier je meestal toch in een vrij kleine groep". Slaap lekker verder @rivm... https://t.co/Jd548TFMxX reageer retweet
Ja dit is wel een legendarische uitspraak. Alsof je De Speld zit te lezenquote:Op vrijdag 28 februari 2020 11:03 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[ afbeelding ]
https://twitter.com/NicoleBroek1/status/1233163827992317953
Ja idd! carnaval vier je altijd thuis in een kringetje met wat knabbels, 1 of 2 pilsjes en wat plakjes leverworst en wat gevulde eitjes enzo!quote:Op vrijdag 28 februari 2020 11:03 schreef THEFXR het volgende:
twitter:NicoleBroek1 twitterde op donderdag 27-02-2020 om 23:55:42Ik ga stuk hier! Deze beste #JaapVanDissel van het #RIVM wil iedereen contacten met wie "ons" eerste #CoronaVirus slachtoffer carnaval heeft gevierd!? Appeltje eitje volgens meneer, want "Carnaval vier je meestal toch in een vrij kleine groep". Slaap lekker verder @:rivm... https://t.co/Jd548TFMxX reageer retweet
twitter:BartNijman twitterde op vrijdag 28-02-2020 om 11:31:42Heb nu een (1) bron op een betrokken ministerie die zegt dat het eerste geval woensdag al bekend was, maar is “bewaard” tot de liveshow op de Staatsomroep. https://t.co/upYGDghgIy reageer retweet
Niet zo handig als 3/4 Nederland naar Ajax zit te kijkenquote:Op vrijdag 28 februari 2020 12:34 schreef THEFXR het volgende:
twitter:BartNijman twitterde op vrijdag 28-02-2020 om 11:31:42Heb nu een (1) bron op een betrokken ministerie die zegt dat het eerste geval woensdag al bekend was, maar is “bewaard” tot de liveshow op de Staatsomroep. https://t.co/upYGDghgIy reageer retweet
Behalve dan dat de term al breed gebruikt werd toen "forum" nog een obscure "denktank" was.quote:Op vrijdag 28 februari 2020 12:37 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Niet zo handig als 3/4 Nederland naar Ajax zit te kijken
Trouwens, als iemand bewust het woord "staatsomroep"gebruikt dan wwet je al genoeg.
Geen groter virus dan Thierry Baudet
OK Boomer!quote:Op vrijdag 28 februari 2020 16:00 schreef van_Lamehuizen het volgende:
Behalve dan dat de term al breed gebruikt werd toen "forum" nog een obscure "denktank" was.
quote:In Gangelt woont de man met wie de vele besmettingen aan de Duitse kant van de grensregio begonnen. Hij vierde vorige week carnaval. Daarom zijn rond de 300 mensen die in zijn buurt zijn geweest in quarantaine geplaatst.
In Duitsland zetten ze circa 300 mensen in quarantaine en hier mag een tiental mensen met exact hetzelfde risico gewoon buiten blijven rondlopen. Maar hé, ze zijn wél goed in beeld bij de instanties hoor!quote:De 23-jarige vrouw uit Delft had de afgelopen dagen contact met een tiental mensen. Dat zeggen directeur Annette de Boer en arts Johan Versteegen van de GGD Haaglanden tegen Omroep West. "We hebben die mensen goed in beeld. Mochten zij nu of de komende dagen ook klachten krijgen, dan worden ook zij getest", zegt De Boer.
Hoe komen ze toch aan die wereldvreemde debielen.quote:Op vrijdag 28 februari 2020 11:03 schreef Fer_de_Lance het volgende:
[ afbeelding ]
https://twitter.com/NicoleBroek1/status/1233163827992317953
zo sulligquote:Op zondag 1 maart 2020 13:28 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hoe komen ze toch aan die wereldvreemde debielen.
welkom in NL, je mag belasting betalen, maar je hebt nergens recht op.quote:Op zondag 1 maart 2020 13:22 schreef ViviRAWRS het volgende:
@:Kyran en ik gaan maar naar Duitsland verhuizen denk ik.Wat een incompetente prutsers bij het RIVM en de GGD'en hier.
Twee quotes uit het NOS liveblog van vandaag:
[..]
[..]
In Duitsland zetten ze circa 300 mensen in quarantaine en hier mag een tiental mensen met exact hetzelfde risico gewoon buiten blijven rondlopen. Maar hé, ze zijn wél goed in beeld bij de instanties hoor!
Godsamme
Moet je zeker doen!quote:Op zondag 1 maart 2020 13:22 schreef ViviRAWRS het volgende:
@:Kyran en ik gaan maar naar Duitsland verhuizen denk ik.Wat een incompetente prutsers bij het RIVM en de GGD'en hier.
Twee quotes uit het NOS liveblog van vandaag:
[..]
[..]
In Duitsland zetten ze circa 300 mensen in quarantaine en hier mag een tiental mensen met exact hetzelfde risico gewoon buiten blijven rondlopen. Maar hé, ze zijn wél goed in beeld bij de instanties hoor!
Godsamme
Ow wil het RIVM iets doen, is het wéér niet goed.quote:Op zondag 1 maart 2020 13:28 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hoe komen ze toch aan die wereldvreemde debielen.
Weinig vertrouwen in die club ze lullen maar wat heb ik het idee.quote:
Waar heb jij het nou weer over achterlijke naatkslak.quote:Op zondag 1 maart 2020 13:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ow wil het RIVM iets doen, is het wéér niet goed.
___!!
Dit zooitje raamambtenaren moet ons door deze crisis heen leidenquote:Op zondag 1 maart 2020 13:31 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Weinig vertrouwen in die club ze lullen maar wat heb ik het idee.
Ik weet niet waarom er dan zulke regionale verschillen zijn qua aanpak in Duitsland (ik ging ervan uit dat het strikte beleid voor het hele land zou gelden).quote:Op zondag 1 maart 2020 13:29 schreef opgebaarde het volgende:
Moet je zeker doen!
Helaas waren er gisteren in 22 Duitse steden/dorpen besmettingen. In 1 van die gebieden, gaat men grof te werk. In die 21 andere dorpen/steden niet.
Wat zegt jou dat of is het niet interessant en zijn de Nederlandse experts sowieso een stel incompetente prutsers?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |