Mongolen.quote:Op maandag 24 februari 2020 16:16 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Een 24-jarige Nederlandse vrouw met een Chinese achtergrond doet tegen een groep van vier à vijf mannen aangifte van mishandeling. Volgens haar zongen ze zaterdag het discriminerende Coronavirus-lied van Radio 10, toen ze met hen in de lift van een flat in Tilburg stond. Toen ze de mannen hierop aansprak, volgde een woordenwisseling en zou ze zijn mishandeld. Ook zouden de mannen een mes hebben getoond.
De vrouw belde de politie, die haar aantrof met een zwelling op haar hoofd en twee krassen bij haar nek. Ook had ze een hersenschudding.
De vrouw deed zaterdag niet direct aangifte omdat zij hierover nog met haar familie wilde overleggen. Maandag zocht de politie opnieuw contact met haar, waarop ze zei dat ze toch aangifte wilde doen van mishandeling.
Lied
Radio 10 raakte recent in opspraak vanwege het omstreden lied over het virus, waarin een discriminerende tekst te horen is. 57 Chinees-Nederlandse organisaties deden naar aanleiding van het lied aangifte. Bij het landelijke meldpunt voor discriminatie kwamen duizenden klachten binnen.
https://nos.nl/artikel/23(...)ndeling-tilburg.html
quote:
Hoe kom ik dan aan bier, chips en tissues?quote:Op maandag 24 februari 2020 17:19 schreef Karzai het volgende:
Gewoon lekker op je zolderkamertje blijven zitten, Fokkers hebben de grootste overlevingskans
Welke?quote:Op maandag 24 februari 2020 17:24 schreef Molo het volgende:
Ik at net pizza in de trein
Netjes van thuis meegenomen
quote:Op maandag 24 februari 2020 17:24 schreef Molo het volgende:
Ik at net pizza in de trein
Netjes van thuis meegenomen
Naar Amsterdamquote:
welke?quote:Op maandag 24 februari 2020 17:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Naar Amsterdam
Concertje doen vanavond in De Melkweg
Ik bedoelde de pizzaquote:Op maandag 24 februari 2020 17:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Naar Amsterdam
Concertje doen vanavond in De Melkweg
oeh komt wel dichtbij zoquote:Op maandag 24 februari 2020 17:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Naar Amsterdam
Concertje doen vanavond in De Melkweg
Soylent zal wel dik in de plus zittenquote:Op maandag 24 februari 2020 17:24 schreef Karzai het volgende:
bestellenen dat dan in een vacuum kamer leggen en ontsmetten voordat je het gebruikt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |