Hè bah, moet dat nu.quote:Op maandag 24 februari 2020 18:45 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Billen op Insta schijnt helemaal de bom te zijn
SHO / Ook siswet showt haar kont. <--- bezienswaardigheid
Ik denk er nog even over na.
Je eet 1x per dag!quote:Op maandag 24 februari 2020 18:46 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mooi om dat te weten toch? En dan in de winter gewoon genieten van lekker eten, doe ik ook hoor
Nee joh, lunch en avondeten en vrijdagavond gewoon lekker uit eten geweestquote:
Oh, dat klinkt al een stuk menselijker.quote:Op maandag 24 februari 2020 18:49 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Nee joh, lunch en avondeten en vrijdagavond gewoon lekker uit eten geweest
Krijg er trek vanquote:Op maandag 24 februari 2020 18:45 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Toch denk ik steeds aan 'vreten' bij het woord vrede.
Oh ik ga hem bekijken! Dankje Luckyquote:Op dinsdag 25 februari 2020 09:45 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Fijne vlucht en vakantie, @:Voxs!
Ik mocht als kind een keer mee met mijn pa naar een klant van hem, de firma Drijfhout (verrek bestaat nog steedsquote:Op dinsdag 25 februari 2020 18:24 schreef Lucky2Bastard het volgende:
Zal barsten als ik zie wat er nu zo amazing, modern en fast aan is. Of ze moeten het over het versnelde afspelen hebben.
Dat was een leuk uitje, tonja! Het lag dus niet aan mij dat er geen verschil te zien was in de hele methode. Alles voor de views natuurlijk, net als vele 'AMAZING' filmpjes.quote:Op woensdag 26 februari 2020 22:52 schreef tonja het volgende:
[..]
Ik mocht als kind een keer mee met mijn pa naar een klant van hem, de firma Drijfhout (verrek bestaat nog steeds
Het proces, is voor zover ik me kan herinneren niet erg veranderd.
click baitquote:Op donderdag 27 februari 2020 09:42 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Dat was een leuk uitje, tonja! Het lag dus niet aan mij dat er geen verschil te zien was in de hele methode. Alles voor de views natuurlijk, net als vele 'AMAZING' filmpjes.
Lijkt mij een goed verhaal wel.quote:Op donderdag 27 februari 2020 14:38 schreef Lucky2Bastard het volgende:
"De Gasunie, Groningen Seaports en Shell Nederland willen in Groningen het grootste groene waterstofproject van Europa bouwen. Vandaag presenteren ze plannen voor het project genaamd NortH2, waarbij een megawindpark op zee de stroom opwekt voor de productie van waterstof."
Plannen voor het grootste Europese waterstofproject in Groningen.
Lucky's Law Alarm!quote:
Al die tijd zitten kijken in afwachting van wild water.quote:Op donderdag 27 februari 2020 23:14 schreef tonja het volgende:
[..]
Lijkt mij een goed verhaal wel.
Ik zit hier naar te kijken. Lijkt me ook wel wat voor @:Superbadeendje . Diorama's maken.
quote:Op vrijdag 28 februari 2020 00:19 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Lucky's Law Alarm!
Nieuwe remixes van Right In The Night:
Op Spotify (en YouTube) staan ook kortere edits van deze remixes.
Hier ookquote:Op vrijdag 28 februari 2020 08:50 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]![]()
Dank u zeer weer, heer 11! De Morttagua versie blijkt favoriet hier.
Ken het ja. Fraaie patronen die aan fractals doen denken. Naja, een beetje.quote:Op maandag 2 maart 2020 20:50 schreef Prisha het volgende:
Dit is ook projectje waar ik binnenkort mee aan de slag wil: een Chladni Plate maken. Ik vind dit zo ontzettend cool. Vibratie!
ha ja klopt, die ken ik ook. Resonantie. Heerlijk.quote:Op maandag 2 maart 2020 21:19 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Ken het ja. Fraaie patronen die aan fractals doen denken. Naja, een beetje.
Dit komt op hetzelfde neer: men neme een luidspreker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |