Uhm, er hebben 62,984,828 mensen op Trump gestemd. Die zet je dus allemaal te kakken. Dat is een vrij grote groep lijkt me.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 10:28 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Je snapt zelf ook wel dat er een groot verschil zit tussen 1 persoon te kakken te zetten en een hele bevolkingsgroep.
Wat een gelulquote:Op zaterdag 15 februari 2020 23:40 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Personen prima, bevolkingsgroepen niet
Ik weet niet waar je dit vandaan hebt, maar het is onzin.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 09:42 schreef Megumi het volgende:
[..]
Tja er zijn met name in Zuid-Amerika tientallen miljoenen Indianen omgekomen. Door met name het ingrijpen van de Katholieke kerk. Maar los daarvan begrijp ik het argument "Het gaat hier om culturele toe-eigening: de overname of het gebruik van elementen van een bepaalde cultuur door een andere cultuur” niet dus dan gaan we ook zaken verbieden als Chinees eten, broodje showaroma een cowboy pak enz dus ook verbieden. Ik vindt dat eigenlijk best dom en potentieel racistisch.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Columbiaanse_uitwisselingquote:'Tweederde van de indiaanse bevolking stierf aan ingevoerde ziekten als pokken, mazelen en griep, waartegen zij geen weerstand hadden.
quote:Ziekten Bewerken
Met het nieuwe contact tussen de Oude Wereld en de Nieuwe Wereld werden ook ziekten uitgewisseld tussen beide werelddelen. Doordat vooral de Oude Wereld veel epidemieën kende, was het effect hiervan vooral verwoestend in de Nieuwe Wereld. Veel historici menen dat dit een van de oorzaken is van de snelle verbreiding van de westerse cultuur in Noord- en Zuid-Amerika.
En? Maakt volgens onze opperrechter Devlin ook nog uit wat voor kleurtje deze bevolkingsgroep of religie heeft? En wat voor religie dit is? Heeft een Islam meer “rechten” dan bijvoorbeeld het Pastafarisme?quote:Op zaterdag 15 februari 2020 23:29 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Het kantelpunt zit hem in of je bepaalde individuen bespot of een hele bevolkingsgroep/religie/whatever aan de hand van oa karikaturen
Mohammed was een individu, maar moslims zien hem bespotten als een aanval op hun religie.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 23:29 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Het kantelpunt zit hem in of je bepaalde individuen bespot of een hele bevolkingsgroep/religie/whatever aan de hand van oa karikaturen
quote:
Alleen als die blank is. Of in ieder geval dat is een van de voorwaarden. Tenzij je natuurlijk een neger bent maar dan zou je kunnen zeggen dat het rascistisch is omdat een clown culturele toeeigening is?quote:
Goed punt inderdaadquote:Op zondag 16 februari 2020 08:56 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Mohammed was een individu, maar moslims zien hem bespotten als een aanval op hun religie.
Dus waar valt dat ?
Nee hoorquote:Op zaterdag 15 februari 2020 23:41 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
Hmmm door Trump belachelijk te maken zou je kunnen zeggen dat je de republikeinen belachelijk maakt, het is immers hun voorman. Glad ijs....
Je bespot daarmee het symbool. Als je hetzelfde zou doen met Jezus krijg je ook de bijbelstrook over je heen.quote:Op zondag 16 februari 2020 08:56 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Mohammed was een individu, maar moslims zien hem bespotten als een aanval op hun religie.
Dus waar valt dat ?
Ik mag mijn mening niet geven?quote:Op zondag 16 februari 2020 08:51 schreef thedeedster het volgende:
[..]
En? Maakt volgens onze opperrechter Devlin ook nog uit wat voor kleurtje deze bevolkingsgroep of religie heeft? En wat voor religie dit is? Heeft een Islam meer “rechten” dan bijvoorbeeld het Pastafarisme?
Alsof iemand een neuk geeft om Brabanders of Limburgers.quote:Op zondag 16 februari 2020 07:11 schreef Nober het volgende:
Er geeft geen Brabander of Limburger een neuk om die klaag zwartjoekels.
Je mag natuurlijk je mening geven. Daar is deze site zelfs voor.quote:Op zondag 16 februari 2020 11:04 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ik mag mijn mening niet geven?
Pastafarisme is al een parodie op religie en dat is prima.
Voor de rest gaat het mijns inziens niet om rechten
Voor mij is het ook zo, het is mijn meningquote:Op zondag 16 februari 2020 11:12 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Je mag natuurlijk je mening geven. Daar is deze site zelfs voor.
Maar de manier waarop je formuleert komt op mij nogal absoluut over. Zo van: “Zo is het en niet anders!” Vandaar mijn reactie.
Ja, en ? Zo 'n redenering kan je over wel meer individuen hebben. Wilders als symbool van de PVVstemmer. Trump van de Republikeinen. Greta van de klimaatactivisten. Katja Schuurman van de hersenloze soapsterren.quote:Op zondag 16 februari 2020 11:02 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Je bespot daarmee het symbool. Als je hetzelfde zou doen met Jezus krijg je ook de bijbelstrook over je heen.
Prima dan.quote:Op zondag 16 februari 2020 11:13 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Voor mij is het ook zo, het is mijn mening
Je snapt zelf dat je voorbeelden onrealistisch en absurd zijn neem ik aan.katja zou t iig wel snappenquote:Op zondag 16 februari 2020 11:23 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Ja, en ? Zo 'n redenering kan je over wel meer individuen hebben. Wilders als symbool van de PVVstemmer. Trump van de Republikeinen. Greta van de klimaatactivisten. Katja Schuurman van de hersenloze soapsterren.
Dus welke individuen zou ik wel mogen bespotten met mijn kostuum dan ?
Het is dezelfde redenering die jij gebruikt - als jij dat onrealistisch en absurd vindt is dat jouw probleem.quote:Op zondag 16 februari 2020 11:36 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Je snapt zelf dat je voorbeelden onrealistisch en absurd zijn neem ik aan.
Prima wat mij betreftquote:Op zaterdag 15 februari 2020 23:56 schreef Wirelessmouse het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dus we kunnen nog wel zo verkleed gaan met carnaval als het de bedoeling is om Khamenei te kakken te zetten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |