SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo weer een paar TT voor de volgende reeksen. 1 Gebruikt ? Haal 'm er uit.
Haha hij zei "Haal 'm er uit "
P.s. Jullie hebben allemaal dikke tepels
Zonder wrijving geen glans
quote:Op vrijdag 14 februari 2020 14:57 schreef Fernweh het volgende:
Geen tieten zijn het beste? Pakistaanse paddentieten bedoel je?
quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:01 schreef Fernweh het volgende:
Liever 2 tieten in de hand dan geen tieten.
"+quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:00 schreef puzziepie het volgende:
Hoezo geen tiet beste tiet![]()
Wat een rare tietel
quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:03 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Heb ik een keer een TT is het weer niet goed
quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:05 schreef Fernweh het volgende:
Vind het ook wel een lompe titel voor met Valentijn. Arme vrouwen hebben hun borst moeten afzetten en begint Haags met zoiets. Lompe hork!
Wanneer ga je aan de zuip? Je moest werken toch, dat loopt nu langzaam af.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:10 schreef Geerd het volgende:
Beetje geilen op melkklieren doe niet zo kinderachtig man![]()
![]()
![]()
![]()
Deze snap ik nietquote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:10 schreef Geerd het volgende:
Beetje geilen op melkklieren doe niet zo kinderachtig man![]()
![]()
![]()
![]()
HOMOquote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:10 schreef Geerd het volgende:
Beetje geilen op melkklieren doe niet zo kinderachtig man![]()
![]()
![]()
![]()
Waar melk uit komtquote:Op vrijdag 14 februari 2020 14:57 schreef Fernweh het volgende:
Geen tieten zijn het beste? Pakistaanse paddentieten bedoel je?
7 dagen gewerkt nu 3 vrij...vanaaf met collega's naar de kroeg...2000 ofzo..anders was ik nu allang begonnen ..misschien 2 biertjes bij het eten ofzoquote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:18 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Wanneer ga je aan de zuip? Je moest werken toch, dat loopt nu langzaam af.
Zo is dat!quote:Op vrijdag 14 februari 2020 14:40 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Dralla's met spierballen alsof ze een anabolenkuurtje hebben gehad![]()
Ik ben een beetje misselijkquote:
Zwanger?quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:54 schreef puzziepie het volgende:
Ik zet voor de zekerheid toch maar een emmer bij mijn bed![]()
Altijd die mannen weer. Of ik ben een homo of ik zit in een ander levensfase dat ik er ook niks mee heb bruine hulken en zo. Een homo ben ik denk ik niet, want ik hou van tietjes.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:51 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik ben een beetje misselijk![]()
Heb het gevoel dat ik zo moet overgeven![]()
Weet alleen niet of dat komt omdat ik zelf nog niet helemaal beter ben of dat ik misselijk ben van al die poep / 'dralla' praatjes en de daarbij horende geuren![]()
Niet je collega's uitnodigen bij je witte tuinstoelen en dan samen kut roepen naar je buufquote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:21 schreef Geerd het volgende:
[..]
7 dagen gewerkt nu 3 vrij...vanaaf met collega's naar de kroeg...2000 ofzo..anders was ik nu allang begonnen ..misschien 2 biertjes bij het eten ofzo
Zijn er nog wat veel geloof ik.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:56 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Niet je collega's uitnodigen bij je witte tuinstoelen en dan samen kut roepen naar je buuf
Doe je rustig aan! Even rustig liggen en misschien dat de misselijkheid wat zakt.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:51 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik ben een beetje misselijk![]()
Heb het gevoel dat ik zo moet overgeven![]()
Weet alleen niet of dat komt omdat ik zelf nog niet helemaal beter ben of dat ik misselijk ben van al die poep / 'dralla' praatjes en de daarbij horende geuren![]()
Klasse! Ze moesten hier een sport van makenquote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:53 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Net wel weer ff een bruine Hulk omgelegd
quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:55 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Altijd die mannen weer. Of ik ben een homo of ik zit in een ander levensfase dat ik er ook niks mee heb bruine hulken en zo. Een homo ben ik denk ik niet, want ik hou van tietjes.
Absoluut mee eens !quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:57 schreef stokj het volgende:
[..]
Klasse! Ze moesten hier een sport van maken
Goed plan ..quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:56 schreef stokj het volgende:
[..]
Doe je rustig aan! Even rustig liggen en misschien dat de misselijkheid wat zakt.
Op de wc gaan zitten met de deksel omlaag helpt altijd wel bij mij..gelukkig al jaren niet meer misselijk geweestquote:
Dat heb ik ook wel eens gedaan jaquote:Op vrijdag 14 februari 2020 16:00 schreef Geerd het volgende:
[..]
Op de wc gaan zitten met de deksel omlaag helpt altijd wel bij mij..gelukkig al jaren niet meer misselijk geweest
Dat kan.quote:Op vrijdag 14 februari 2020 15:57 schreef stokj het volgende:
[..]
Het was behoorlijk druk van de week in de omgeving van Loosduinsekade.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |