Hadden wij hier laatst ook gesprek over omdat de buren 15 miljoen hebben gewonnen. Ik zou mijn werk blijven doen maar dan met veel minder stress en op n iets andere manier.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 13:16 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Als ik een miljoen win zou ik nooit meer een dag werken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 9 februari 2020 15:11 schreef taxibabe het volgende:
Ik zou wel wat te doen willen hebben en dan weer iets voor de maatschappij gaan doen. En idd een schoonmaakster inhuren!
Het is geen fotodinsdag, maar onze kabouterreus is vandaag 4 maandjes oud geworden!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hier lag mannetje lekker in de box en trok z’n poephoofd. Vervolgens moest hij hoesten en kwam er een hele lading melk uit. Heel z’n gezichtje onder, in z’n oogje. En in z’n luier zat een beetje pindakaas achtige poep... Althans, erg korrelig maar ook wel dik. Arm ding."It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."
Slaapzak en dan een stuk onder het matras bij het voeten eind, dun dekentje strak instoppen.quote:Op zondag 9 februari 2020 18:26 schreef Scarface88 het volgende:
Vraagje aan ouders hier. Onze baby is bijna 4 maanden en begint nu snachts om te draaien op zijn buikje. Maar ik maak me hier zorgen over want een aantal keren werden we wakker dat hij helemaal uitgeput was en met zn gezicht omlaag lag te slapen. We zijn bang dat hij stikt aangezien hij niet zijn hoofd naar de zijkant draaide.
Het vreemde is hij heeft een super sterke nek en we doen meerdere keren per dag tummy time waar hij geen problemen heeft zijn hoofd omhoog te houden. Hij kan ook al bijna zitten. Het probleem lijkt zich alleen voor te doen tijdens het slapen. Heeft iemand tips of suggesties?
Zolang goed plassen en er geen last van hebben is het vooral een was probleem.quote:Op maandag 10 februari 2020 06:14 schreef automatic_ het volgende:
Vannacht heeft hij weer twee keer z'n voeding eruit gegooid. Ik denk echt weer met hoesten![]()
Hij lijkt er ook geen last van te hebben, want hij gaat niet huilen ofzo. Eerste keer hoorde ik het en daarnet zagen we het.
Iemand dit ook weleens gehad? En / of misschien tips....?
Of zou het toch reflux kunnen zijn...? Dacht Syntus dat dat van begin af aan zou zijn.
Die van mij heeft altijd heel veel gespuugd. Nog steeds. Altijd natte kleding, na elke fles konden we uren lang de hydrofiel paraat houden. Er is van alles dat je kunt proberen, fles indikken bijvoorbeeld. Wij kozen dat niet te doen: hij had er duidelijk geen last van, plaste goed en groeide goed, dat spugen was dus alleen vervelend voor ons. Z’n matras is echt te ranzig voor woorden en moeten we een dezer dagen misschien echt weer vervangen. Verder gaat het nu -nu hij geen flessen meer krijgt overdag- prima. Maar als je twijfelt of denkt dat hij er wel last van heeft dan zou ik even overleggen met het cb of de huisartsquote:Op maandag 10 februari 2020 06:14 schreef automatic_ het volgende:
Vannacht heeft hij weer twee keer z'n voeding eruit gegooid. Ik denk echt weer met hoesten![]()
Hij lijkt er ook geen last van te hebben, want hij gaat niet huilen ofzo. Eerste keer hoorde ik het en daarnet zagen we het.
Iemand dit ook weleens gehad? En / of misschien tips....?
Of zou het toch reflux kunnen zijn...? Dacht Syntus dat dat van begin af aan zou zijn.
Ik ben benieuwd welk commentaar ik morgen krijg van mijn schoonmoederquote:Op maandag 10 februari 2020 23:32 schreef Rebubbled het volgende:
Zelfde hier gedaan DE. Zo gezellig met zijn allen.
Ach schoonmoeders. Die van mij riep in de derde week al dat we haar vooral niet in slaap moesten wiegen en op ons laten slapen, want dan zou ze daaraan wennen en nooit meer anders willen. Als ik naar haar opvoedproduct kijk, neem ik haar advies maar met een korrel zout.quote:Op dinsdag 11 februari 2020 16:49 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd welk commentaar ik morgen krijg van mijn schoonmoeder. Ze maakte zich een tijd terug al zorgen omdat hij niet op zijn eigen kamer slaapt, en hij kon toch niet eeuwig in dit bedje blijven. Zo zou hij nooit leren slapen
.
Fijn dat de nachten minder zwaar wordenquote:Op woensdag 12 februari 2020 08:11 schreef CaVaBien het volgende:
Het gaat hier gelukkig alweer iets beter. M wordt minder vaak wakker in de nacht, waardoor ik uitgeruste wakker word. En het eerste tandje is eindelijk door! Vandaag ga ik tandpasta halen, maar ik was eigenlijk benieuwd wat voor/welke tandpasta jullie gebruiken voor de baby? Met/ zonder fluoride? En hoe doen jullie het met uitspoelen?
Hahaha, heerlijke naam!quote:Op maandag 10 februari 2020 20:23 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zolang goed plassen en er geen last van hebben is het vooral een was probleem.
Koos noemde we hier gewoon op een gegeven moment kotskoos. Of kooskots.
Fijn dat het beter gaat met Thomas!quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:08 schreef taxibabe het volgende:
Thomas geeft ook bijna elke dag wel wat melk terug. Hij is ook gewoon te gulzig met drinken.
De afgelopen week heeft hij trouwens een paar dagen achter elkaar gepoept en 1 keer na 2 dagen, maar daar had hij gelukkig geen last van. Het gaat dus weer de goede kant op.![]()
Hij begint nu wel echt te klein te worden voor de wieg, dus hij zal ook 's nachts in het ledikantje moeten gaan slapen en dat vind ik kut. Het ledikantje past waarschijnlijk niet op onze kamer, maar als ik het niet trek dat hij 's nachts op zijn eigen kamertje slaapt dan moeten we maar ff kijken hoe die wel op onze kamer past.
Hij is ook een stuk vrolijker de laatste week, de charmeurquote:Op woensdag 12 februari 2020 14:30 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Fijn dat het beter gaat met Thomas!
Volgens mij ga ik jou precies achterna. Smurf poept nu juist slecht en begint net met spugen. En hij groeit ook in rap tempo zijn wiegje uit. Kun je geen groter wiegje vinden op marktplaats?
Ik moest ook hard lachen toen een dakloze/gekkie iets riep in de trant van “Hee dame, ga je met me mee”, vervolgens mijn buik ontwaarde en heel geschrokken riep: “Oh! Eh sorry sorry sorry!”.quote:Op dinsdag 11 februari 2020 23:22 schreef Ceviche het volgende:
Sommige mensen zien het ook echt niet, ik zei dat ik in m'n verlof zat toen ik een praatje maakte met de kapster, die praatte er overheen met 'oh ja, lekker vakantie, hahah' of zoiets.
Die zag pas m'n buik toen ik wegging.
Drie dagen later werd m'n zoon geboren![]()
En ik ga er maar vanuit dat alle mensen die voordringen bij de c&a het ook niet zagen
Woah, lekkere dikkerdquote:Op woensdag 12 februari 2020 15:38 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Hij is ook een stuk vrolijker de laatste week, de charmeur![]()
Heeft smurf er ook echt last van dan? Ik drink nu elke dag een kop venkelthee (vind ik niet superlekker, maar met suiker goed te doen) en neem elke dag die Orthiflor. Of dat nu helpt.. geen idee.. zolang het maar met Thomas goed gaat.
En dat slokjes melk terug geven doet hij al vanaf de geboorte, de ene dag meer dan de andere.
Qua wieg.. volgens mij zijn dat standaardmaten? Ik zal eens kijken, maandag weer naar het cb, ben wel benieuwd hoeveel hij nu weegt. Op onze weegschaal, totaal niet secuur, zit hij rond de 7,5 kilo, onze buddhababy.
quote:Op woensdag 12 februari 2020 16:29 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Ik moest ook hard lachen toen een dakloze/gekkie iets riep in de trant van “Hee dame, ga je met me mee”, vervolgens mijn buik ontwaarde en heel geschrokken riep: “Oh! Eh sorry sorry sorry!”.
Herkenbaar!! Wat een lucht kan er uit zulke kleintjes komenquote:Op woensdag 12 februari 2020 17:27 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Woah, lekkere dikkerd
Ik heb niet echt het gevoel dat hij er last van heeft, maar de laatste poep was zondagochtend dus het mag écht wel weer! Hij laat wel sinds een week enorm vieze scheten en daar heeft hij wel last van. Dan zet hij een keel op die meteen over is zodra de scheet eruit is. Of hij laat ze aan de borst want dan ontspant hij natuurlijk. Helaas betekent dat ook dat hij ze precies onder mijn neus laat![]()
[..]
X2quote:Op woensdag 12 februari 2020 13:23 schreef Mariposas het volgende:
Bij ons past geen ledikant. Of we moeten het bed tegen de muur schuiven, maar daar heb ik geen zin in. Dus de baby slaapt lekker tussen ons in.
Hier vrees ik ook de dag dat ze niet meer in de co-sleeper past. Ik heb het nog niet durven opmeten maar met een ledikant op de slaapkamer gaat het wel heel krap worden. Als het al lukt... en we hebben gewoon niet meer (slaap)kamers. We zijn wel aan het om ons heen kijken, maar een nieuwe woning heb je ook niet zo.quote:Op woensdag 12 februari 2020 20:37 schreef Ticootje het volgende:
[..]
X2
Alleen j is het daarmee niet eens dus ik schuif wel op.
Breder bed? Als een cosleeper past, past 40 cm extra bed ookquote:Op woensdag 12 februari 2020 20:47 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Hier vrees ik ook de dag dat ze niet meer in de co-sleeper past. Ik heb het nog niet durven opmeten maar met een ledikant op de slaapkamer gaat het wel heel krap worden. Als het al lukt... en we hebben gewoon niet meer (slaap)kamers. We zijn wel aan het om ons heen kijken, maar een nieuwe woning heb je ook niet zo.
Dus nu doe ik maar een beetje aan struisvogelpolitiek.
(Bij ons slapen is niet echt een optie, smal bed waar we met z’n tweeën maar net in passen #unsuccesfuladulting)
Ontlurk: Hadden wij ook hoor. Kledingkast, bed van 180, twee nachtkastjes, ledikantje, ladenkast en twee boekenkasten. Moest ik wel via het voeteneinde m'n bed in (want ledikant ernaast), maar verder past het prima.quote:Op woensdag 12 februari 2020 21:58 schreef douche-eendje het volgende:
Ow hoi, ik ben zo te lezen team balzaal aan slaapkamer. Bed van 1.80m breed, ledikant staat er naast en er is nog genoeg ruimte.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |