Van ons ligt nu ook op haar laagst en we kunnen haar nog wel slapend naar beneden krijgen. Gelukkig is dat in veel gevallen niet nodig en valt ze wakker in slaap.quote:Op zondag 16 februari 2020 12:12 schreef Rebubbled het volgende:
Bertha, hier 10 maanden verder en sinds ze meer eet en minder drinkt (ca. Sinds 1 maand geleden) heb ik eindelijk geen spontane dijkbreukjes meer. Tenzij ik een uur later kolf dan normaal, dan kan ik wel een onverwacht TSR verwachten. Als Lily doorslaapt word ik nog wel wakker met een nat shirt en pijnlijke borsten in de ochtend.
Vandaag het ledikant een stand naar beneden gezet. Ze begint nu echt te klimmen en klauteren en gisteravond tijdens haar nachtelijke intermesso werd het echt gevaarlijk. Dit brengt echter wel met zich mee dat haar in slaap voeden/wiegen(vriend) en dan slapend wegleggen verledentijd is. Er is no way dat we haar zover naar beneden kunnen leggen zonder dat ze wakker wordt. Dus het moment van wakker wegleggen is aangebroken. Ik verwacht een hoop gehuil en gesputter, want zelf in slaap vallen is nog geen ding. Hebben jullie tips om de overgang te bevorderen?
In ochtend en avond krijgt ze nog 180/6. Hebben al eens proberen aan te lengen maar dan drinkt ze ook niet alles op. Ongeveer het extra gedeelte ;')quote:Op zondag 16 februari 2020 18:28 schreef B.ertha het volgende:
Drinkt ze nog melk? Kun je die misschien aanlengen?
Anders weet ik het ook niet.
Ok beide eet ze gelukkig wel goed.quote:Op zondag 16 februari 2020 18:29 schreef pinquit het volgende:
Fruit en toetjes als yoghurt mag je ook meerekenen.
Ijsjes maken van fruithapje? Of van babytoetje?
Naja volgens kdv had ze te weinig plasluiers.quote:Op zondag 16 februari 2020 18:30 schreef Ticootje het volgende:
Rijstmelk, amandelmelk?
En wat is te weinig?
Wij hebben thuis meer tijd om op verschillende tijden aan te bieden. Op kdv hebben ze uiteraard meer kinderen.quote:Op zondag 16 februari 2020 19:42 schreef Ticootje het volgende:
Ik denk dat ik er dan nog een fles bij zou geven in de middag en kritisch kijken naar wat ze eet. En misschien eerst wat drinken en dan wat eten?
Of nou ja fles, een beker ook prima als ze dat al kan.
En plast ze wel goed thuis?
Ja zo'n speciale beker al, haar normale flesje maar dan met water/thee/ranja, rietjesbeker ook al wel. Laatstgenoemde wordt echter weer door kdv afgeraden ivm motoriek en gebruiken ze ook niet. Dronk er wel goed uit.quote:Op zondag 16 februari 2020 21:05 schreef Rebubbled het volgende:
Peejtur, hebben jullie al verschillende drinkbekers geprobeerd? Die van mij wil bvb niks uit de miracle 360, maar gaat helemaal los op shotglaasjes met water. Wellicht een rietjesbeker? En ijsjes? Soep? Via een washandje heb ik ook weleens gehoord. Vinden ze fijn om op te sabbelen.
De extra diepte van het bed bleek mee te vallen net met wegleggen. Nu is het wachten op haar standaard avondwaakmoment..
Ceviche, wat goed! Dan mag hij op de fiets! Wij hebben ook eindelijk een mamafiets gekocht. Lily was niet onder de indruk. Ik vond het echter wel gezellig. Beetje jammer van al dat gewaai de hele tijd.
Nou, dit...quote:Op zondag 16 februari 2020 21:37 schreef B.ertha het volgende:
Wat een onzin, als ze daar wel uit drinkt lijkt me dat toch belangrijker dan al zo jong mogelijk perfecte motoriek ontwikkelen? Dat komt op latere leeftijd heus wel goed, hoeveel volwassenen ken jij die niet uit een glas kunnen drinken?
Yes!quote:Op maandag 17 februari 2020 09:50 schreef B.ertha het volgende:
Onze man is goedgekeurd door de orthopeed, geen heupdysplasie dus
Jeejquote:Op maandag 17 februari 2020 09:50 schreef B.ertha het volgende:
Onze man is goedgekeurd door de orthopeed, geen heupdysplasie dus
Ging dat onderzoek een beetje? Bas heeft in april nog een extra check bij de CB arts omdat hij soms nog wat scheel kijkt, maar het is bij hem lastig om te zien of het nou pseudoscheelzien is door zijn brede neusbrug of dat er echt wat aan de hand is. Ik heb zelf ook een oogafwijking, dus als het in april nog zo is krijgen we ook een verwijzing voor de oogarts.quote:Op maandag 17 februari 2020 10:33 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Yes!
Wij zijn vorige week naar de oogarts geweest. Bij CB zagen ze 'puntjes' bij z'n oogwit.
Nu blijkt dat hij 3 pigment vlekjes heeft op de rand van z'n oogwit en Iris. Hij lijkt er geen last van te hebben, want het zit niet voor z'n gezichtsveld. Hij volgt ook prima enzo.
Over 2 maanden terugkomen en even opvolgen. Kunnen ze overheen groeien of het blijft zitten, zonder consequenties. Volgende keer nog maar beetje verder uitvragen ivm de toekomst.
Oogarts gaf wel compliment aan CB arts dat ze het had gezien, want het was blijkbaar lastig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
Bijna 4,5 maand alweer!quote:Op maandag 17 februari 2020 20:13 schreef automatic_ het volgende:
Mooi! Hoe oud is jouw Buddha taxi? Ik vergeet dat telkens
Ik moet nog ff uitzoeken hoe het zit met rijstebloem en rapley en de noodzaak van pap. Maar als we het gaan geven dan met bv.quote:Op maandag 17 februari 2020 22:26 schreef automatic_ het volgende:
Ah kijk. Scheelt 2-3 weken met onze frummel![]()
Ga je de pap geven met BV of KV...?
Nog niet zelfstandig maar met ondersteuning in de rug en in het stoeltje al wel. We gaan gewoon eerst een stukje banaan geven, mocht hij geen interesse hebben dan gaan we gewoon zo door en proberen we het over een tijdje wel weer.quote:Op dinsdag 18 februari 2020 07:28 schreef Tink89 het volgende:
Ontlurk: Taxi, kan hij al stevig zitten dan? Want dat is voor rapley wel echt belangrijk. Anders kan hij stukjes ook niet terughoesten/kokhalsen als het nodig is...
quote:Op dinsdag 18 februari 2020 09:09 schreef pinquit het volgende:
Overigens eet ze nu tissues, dus het is een raadsel waarom ze met broodbeleg zo picky is
Bij ons is de jam, appelstroop en pindakaas vooral favoriet. Mag ze met bijna 1 al wel leverworst? Dan kan ik dat ook eejs proberen morgen.quote:Op dinsdag 18 februari 2020 08:53 schreef pinquit het volgende:
Hier nog iemand een ingenieus broodbelegidee? Nora is dol op avocado, dat is echt d'r lievelings, maar het is onmogelijk om elke dag een rijpe avocado te hebben liggen, en ik vind dat ook nogal duur
Geprobeerd:
Appelstroop
Appelkaneelstroop
Banaan
Van die blueband spread
Pindakaas
Smeerworst
Enige dat wel oké lukt is nu smeerworst, maar ook maar mwah.
; ze is dus ook fan van erg droog belegquote:Op dinsdag 18 februari 2020 09:09 schreef pinquit het volgende:
Overigens eet ze nu tissues, dus het is een raadsel waarom ze met broodbeleg zo picky is
Jaquote:Op dinsdag 18 februari 2020 11:14 schreef pinquit het volgende:
Zuivelspread is bijv philadelphia? Lekkerr, die ga ik ook proberen.
En even allerhande jam inkopenhelemaal niet aan gedacht!
Dan is het vallen en huilen geblazen. Onze doet dit nu continue en staat ook al best stabiel. Alleen het naar beneden gaan heeft ze nog niet doorquote:Op dinsdag 18 februari 2020 13:40 schreef Ceviche het volgende:
Ik geef Koert eigenlijk alleen een boterham met boter of een kom pap, maar ik zie dat ik er veel meer in moet doen![]()
(Buiten een fruithap en groentehap).
Oeps![]()
Koert stopt gewoon een arm onder de bank, tovert een hand vol stof tevoorschijn en stopt dat gauw in z'n mond voor we kunnen ingrijpen![]()
Hij probeert zich de laatste dagen op te trekken tot staan, als dat lukt heeft hij hopelijk niets meer te zoeken onder de bank![]()
Komt zeker goed hoor, maar het heeft even tijd nodig. Zoals ik hierboven al zei, ze slaapt nu op het KDV beter dan thuisquote:Op dinsdag 18 februari 2020 17:37 schreef June. het volgende:
Gelukkig deed hij het goed, maar heeft niet geslapenHopelijk komt dat vanzelf.
Ja fijn om te horen. Het is ook heel wat voor die kleintjes..quote:Op dinsdag 18 februari 2020 19:26 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Komt zeker goed hoor, maar het heeft even tijd nodig. Zoals ik hierboven al zei, ze slaapt nu op het KDV beter dan thuis![]()
(Dat was zeker niet vanaf het begin, maar blijkbaar heeft ze nu haar draai gevonden)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 35% gewijzigd door taxibabe op 18-02-2020 20:54:33 ]
Hoe vaak dan en hoe lang duurde het?quote:Op dinsdag 18 februari 2020 22:27 schreef Peejtur het volgende:
Nee hoor. Onze had dat ook wel. Zo niet vaker
Ik denk dat onze dochter dat toen ze zo jong was (en in de buik trouwens ook) ook ongeveer zo vaak had. Heb ik me (natuurlijk...) ook wel eens bezorgd over gemaakt, omdat het ook een symptoom van verborgen reflux kan zijn. Is vanzelf en zonder problemen weer weggegaanquote:Op dinsdag 18 februari 2020 22:23 schreef einzeinz het volgende:
Mijn pasgeboren zoontje (7 dagen oud) heeft 3x per dag de hik. Dat is al sinds dag 1 van zijn geboorte. Er werd ons gezegd dat dat zeer normaal is voor een pasgeborene, maar 3x per dag, is dat niet wat overdreven?
Ik denk ook zo'n 3 a 4 keer per dag en ze kon het zo 15 minuten volhouden ofzo. Precies weet ik het niet meer.quote:Op dinsdag 18 februari 2020 22:39 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Hoe vaak dan en hoe lang duurde het?
Wat versta je onder uitslapenquote:Op woensdag 19 februari 2020 07:15 schreef einzeinz het volgende:
Bedankt iedereen.
Is trouwens ook de eerste nacht dat mama en papa konden uitslapen.
Ik weet niet wat ik verkeerd doe met mijn foto’s. In deze quote doet hij het wel als je er op klikt 🙈quote:Op woensdag 19 februari 2020 08:20 schreef Whoopje het volgende:
En gister voor het eerst in de kinderstoel gezeten, ze vond het geweldig! Ze ziet er ineens zo groot en wijs uit 😳🙈
[ afbeelding ]
Wat een schatjequote:Op woensdag 19 februari 2020 08:21 schreef Whoopje het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik verkeerd doe met mijn foto's. In deze quote doet hij het wel als je er op klikt 🙈
Ik zie een klein kadertje met daarin een lettercode wat eindigd op .jpgquote:Op woensdag 19 februari 2020 08:26 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Wat een schatje
Wat zie jij in je originele post qua code bij je foto?
Ik bedoel in het edit venster. Zie je [img ]hatseflats.jpg[/img] (zonder spaties)?quote:Op woensdag 19 februari 2020 08:28 schreef Whoopje het volgende:
[..]
Ik zie een klein kadertje met daarin een lettercode wat eindigd op .jpg
Of copy & paste het roodomrande blokje (op PC):quote:Op woensdag 19 februari 2020 08:28 schreef Whoopje het volgende:
[..]
Ik zie een klein kadertje met daarin een lettercode wat eindigt op .jpg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik doe niks, tis de schuld van Bouncy! Ze blijft maar groeien! 😂 oh man, ze gaat zo snel!quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:03 schreef Mrs.Peel het volgende:
@:Whoopje Wat doe je nou? Jij bent toch pas net bevallenWat een mooie grote dame al
Erg he! Die ukkies gaan te snel!quote:Op woensdag 19 februari 2020 09:37 schreef Whoopje het volgende:
[..]
Ik doe niks, tis de schuld van Bouncy! Ze blijft maar groeien! 😂 oh man, ze gaat zo snel!
Kolven op het werk lijkt me al echt ellendig voor een vrouw. Knap dat sommigen dat doen.quote:Op woensdag 19 februari 2020 23:43 schreef Ceviche het volgende:
Herkenbaar, Bobby.
Ik kolfde vandaag en gister nauwelijks 1 voedingheeft gewoon geen zin.
Ik ben er van overtuigd dat het allemaal zoveel makkelijker zou zijn als ik niet hoefde te werken.
Toen ik nog geen baby had en hier meelas dacht ik: als het niet lukt met bv dan is fv ook goed. Sommigen zijn echte diehards met fulltime (of meer) kolven, maar mij is het de stress niet waard. Ik vind het allemaal al moeilijk genoeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |