Je ziet de PvdA al met de rechtse partijen regeren ja? Links blijft nog altijd verder krimpen dus er is niet echt een coalitie met de PvdA te vormen.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 08:32 schreef Hexagon het volgende:
De VVD lijkt gewoon aan het einde van zijn machtscyclus te zijn gekomen. Dat soort metaalmoeheid zag je eerder bij de PvdA en het CDA
Zou me niks meer verbazen als de volgende premier van de PvdA is
Ik kan mij nog een PvdA-VVD regering herinneren vrij kort geleden. FvD en PVV niet, nee.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 18:58 schreef Harlon het volgende:
[..]
Je ziet de PvdA al met de rechtse partijen regeren ja? Links blijft nog altijd verder krimpen dus er is niet echt een coalitie met de PvdA te vormen.
VVD gaat natuurlijk niet in een coalitie met de PvdA zitten als ze net hun positie als grootste partij zijn kwijt geraakt. Da's politieke zelfmoord voor hun.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 19:07 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ik kan mij nog een PvdA-VVD regering herinneren vrij kort geleden. FvD en PVV niet, nee.
Als er anders geen meerderheid te vormen is gaat VVD best mee doen.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 19:08 schreef Harlon het volgende:
[..]
VVD gaat natuurlijk niet in een coalitie met de PvdA zitten als ze net hun positie als grootste partij zijn kwijt geraakt. Da's politieke zelfmoord voor hun.
twitter:janheinstrop twitterde op vrijdag 07-02-2020 om 09:52:40De @VVD is begaan met schuldenaren: die gaan tientallen miljoenen extra deurwaarderskosten betalen. En marktwerking voor deurwaarders is top. Efficiency, je weet wel. https://t.co/dBU3JnQByr reageer retweet
twitter:EenVandaag twitterde op vrijdag 07-02-2020 om 17:22:53De @VVD is opnieuw de partij met de meeste integriteitsschendingen. Dat blijkt uit de Politieke Integriteitsindex. "Ze hebben meer contacten met bedrijfsleven, komen sneller in verleiding", zegt Leo Huberts, emeritus-hoogleraar van de @VUamsterdam.https://t.co/P9EdhWeaZ1 reageer retweet
Ze hebben dan ook schijt aan het landsbelang, maar kunnen Shell en Unilever wel zomaar zonder? Of komt er dan een parlementaire enquete naar het ge-VVD op jusitie waar de criminelen nog steeds de vruchten van plukken?quote:Op vrijdag 7 februari 2020 19:08 schreef Harlon het volgende:
[..]
VVD gaat natuurlijk niet in een coalitie met de PvdA zitten als ze net hun positie als grootste partij zijn kwijt geraakt. Da's politieke zelfmoord voor hun.
Ut ZiJn VeEl MeEeR ViEzUh EnGuHH BuIteNlAnDerS. HuT Is dE SgUld Van RuTte!!!!quote:Op dinsdag 18 februari 2020 13:54 schreef Jantje2k het volgende:
Maar sowieso, als het plaatje al klopt, wat zegt dat dan precies? Ze bedoelen met dat plaatje dat Rutte de meeste mensen binnenhaalt, en ik zie die correlatie ook wel, maar is er echt een oorzakelijk verband aanwezig?
Want dat de IS in Syrië een soort oorlog / opstand begon, wat resulteerde in vluchtelingen, dat is natuurlijk niet de schuld van Rutte.
Daarnaast gaat het economisch relatief goed, wat uiteraard ook effect heeft qua instroom van kennismigranten.
Het plaatje zegt dus vrij weinig.
Dat zijn toch van die mensen die bij de verkiezingen VVD zullen stemmen?quote:Op dinsdag 18 februari 2020 14:09 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ut ZiJn VeEl MeEeR ViEzUh EnGuHH BuIteNlAnDerS. HuT Is dE SgUld Van RuTte!!!!
Dat hoopt de VVD mischien wel maar die stemmers zitten al bij de PVV of de FvD.quote:Op dinsdag 18 februari 2020 14:12 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dat zijn toch van die mensen die bij de verkiezingen VVD zullen stemmen?
Dat denken die stemmers ja, tot verkiezingstijd aanbreekt en iemand ze wijs maakt dat ze beter VVD kunnen stemmen om zo de slinksen te belemmeren het land in de brand te zetten en onze vrouwen aan de Marokkanen te geven.quote:Op dinsdag 18 februari 2020 14:29 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat hoopt de VVD mischien wel maar die stemmers zitten al bij de PVV of de FvD.
Dit.quote:Op dinsdag 18 februari 2020 13:54 schreef Jantje2k het volgende:
Maar sowieso, als het plaatje al klopt, wat zegt dat dan precies? Ze bedoelen met dat plaatje dat Rutte de meeste mensen binnenhaalt, en ik zie die correlatie ook wel, maar is er echt een oorzakelijk verband aanwezig?
Want dat de IS in Syrië een soort oorlog / opstand begon, wat resulteerde in vluchtelingen, dat is natuurlijk niet de schuld van Rutte.
Daarnaast gaat het economisch relatief goed, wat uiteraard ook effect heeft qua instroom van kennismigranten.
Het plaatje zegt dus vrij weinig.
Ik heb jarenlang vvd gestemd ook wegens gebrek aan beter nijg nu naar fvd.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 20:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is ook een punt, ja.
Nu stem ik nooit op de VVD of het CDA dus het laat mij verder koud waarom mensen er wel op stemmen, ik zal eerlijk zeggen dat ik geen hoge pet op heb van mensen die op een partij als de VVD blijven stemmen na het bijna constante falen van hun ministers maar goed.
Ik stem of op de PvdA of D66 maar goed, in de ogen van sommigen ben je dan een landverrader of zo
Regeringspartijen komen als de hoogste bomen vaker uit op metaalmoeheid na een lange regeerperiode. Daarbij is er ook wel weer een kansje op een terugvering tussen peilingen en verkiezingen.quote:Op dinsdag 4 februari 2020 00:01 schreef Martijn_R het volgende:
Jammer dat er nu geen verkiezingen zijn...
https://www.geenstijl.nl/5151741/vvd-fail/
in dit geval is de bevolking de marktwerking beuquote:Op zondag 23 februari 2020 17:20 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Regeringspartijen komen als de hoogste bomen vaker uit op metaalmoeheid na een lange regeerperiode. Daarbij is er ook wel weer een kansje op een terugvering tussen peilingen en verkiezingen.
Wel grappig te zien dat tot een paar jaar geleden de PvdA altijd de schuld van alles was. Maar nu die een kopje kleiner zijn gemaakt is het de VVD/Rutte die de schuld is van ieder scheef hangend verkeersbord.quote:Op zondag 23 februari 2020 17:20 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Regeringspartijen komen als de hoogste bomen vaker uit op metaalmoeheid na een lange regeerperiode. Daarbij is er ook wel weer een kansje op een terugvering tussen peilingen en verkiezingen.
quote:U schrijft in uw boek dat er inmiddels 26 VVD'ers met een strafblad zijn. Hoe zit dat?
'Er komen mogelijk zelfs nog twee strafbladen bij: dan kijken ze straks bij de VVD tegen 28 strafbladen aan.
Vaak komen VVD'ers met de uitleg dat ze in vergelijking met andere partijen meer in het vastgoed zitten, maar dat is natuurlijk geen excuus.
Fout is fout.
Het is frappant dat een partij die alsmaar pleit voor hardere straffen en minder begrip voor criminelen, zelf zoveel partijleden met een strafblad heeft.
Daar wordt met geen woord over gerept. Hetzelfde geldt overigens voor de PVV.'
Zeeland heeft dit vooral aan zichzelf te danken. Probeer maar eens ergens in Zeeland te komen met het OV, helemaal als je van buiten de provincie moet komen. Ik moest ergens zijn (grofweg anderhalf uur met de auto), met het OV was dat 5 uur en ik kon ook niet na 13.00 vertrekken want na 6 uur reed er vrijwel niets meer. 't is een gat, nogal wiedes dat er dan niets ontwikkeld wordt.quote:Op donderdag 5 maart 2020 10:29 schreef michaelmoore het volgende:
jonge wat een looser partij is die VVD toch
Criminelen en dieven
https://www.telegraaf.nl/(...)torijders-van-europa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |