Lekker hoor! Als je naar Hengelo gaat is het wellicht leuk om ook even te stoppen bij kasteel Twickel. Vooral wel mooie omgeving.quote:Op dinsdag 9 juni 2020 15:23 schreef MaJo het volgende:
[..]
Die gaat op de lijst! Zit op 10 km van ons hotel dus daar kunnen we wel heen fietsenIk verwacht niet de grens over te gaan maar sowieso slim om al mondkapjes op voorraad te hebben
[..]
We slapen in Markelo en kunnen fietsen huren bij het hotel. Het idee is vooral om lekker rustig aan te doen en wat in de omgeving te fietsen (mits het niet alleen maar gaat regenen). Ik denk dat we ook even een uitstapje naar Hengelo maken. Daar is mijn moeder geboren dus altijd leuk om even langs te gaan (ben er al geen jaren geweest!).
Ik zag kasteel Twickel ook al als tip staan op de website van het hotel, die gaat dus ook op de lijstquote:Op dinsdag 9 juni 2020 15:53 schreef superkimmi het volgende:
[..]
Lekker hoor! Als je naar Hengelo gaat is het wellicht leuk om ook even te stoppen bij kasteel Twickel. Vooral wel mooie omgeving.
En vanaf Markelo is de Sallandse Heuvelrug ook nog aan te fietsen. Mooi gebied.
Het is ook zo lastig om je varkenshaasje door je mondkapje heen te duwen!quote:Op donderdag 11 juni 2020 08:54 schreef LangeTabbetje het volgende:
Lekker met mondkapjes en handschoenen het restaurant in. Volgens mij gaat dat in de praktijk nooit lang goed.
Nee hoor, daar is een prima oplossing voor:quote:Op vrijdag 12 juni 2020 21:52 schreef Individual het volgende:
[..]
Het is ook zo lastig om je varkenshaasje door je mondkapje heen te duwen!
Eindelijk erkenning voor onze gesluierde damesquote:Op donderdag 11 juni 2020 08:54 schreef LangeTabbetje het volgende:
Lekker met mondkapjes en handschoenen het restaurant in. Volgens mij gaat dat in de praktijk nooit lang goed.
Ik ga fietsen door Noord Nederland en Noord Duitsland.quote:Op maandag 22 juni 2020 21:52 schreef Pinuts het volgende:
Wat gaan jullie dit jaar doen? Ik heb over 2 weken vakantie (totaal 3 weken) en kan die ook niet meer verplaatsen ofzo. Ik wilde eigenlijk 3 weken naar Azië (Vietnam) maar dat gaat uiteraard niet door. Nu aan het denken om met de auto naar Duitsland/Polen te rijden. Of ergens anders wat leuk is om drie weken (alleen!) te doen. Iemand leuke aanraders?
Haha,hoe zit het met de gezondheidszorg in Argentinië?quote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:50 schreef flipsen het volgende:
Ik denk Argentinië (de rest van) dit jaarGroot zat gelukkig
en de sprinkhanenplagen?quote:Op donderdag 25 juni 2020 08:28 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Haha,hoe zit het met de gezondheidszorg in Argentinië?
geluksvogel, ik zit nog steeds vast in het kneuterige Nederlandquote:Op dinsdag 23 juni 2020 14:50 schreef flipsen het volgende:
Ik denk Argentinië (de rest van) dit jaarGroot zat gelukkig
Tis behoorlijk verpauperd. Wij zijn de gelukvogels.quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:09 schreef Noudanzeg het volgende:
[..]
geluksvogel, ik zit nog steeds vast in het kneuterige Nederland
tja, ieder zijn mening, ik zou liever ergens anders zijn nu.quote:Op donderdag 25 juni 2020 09:18 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Tis behoorlijk verpauperd. Wij zijn de gelukvogels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |