Ik begrijp wel hoe jij het ziet, ik heb er eenzelfde gevoel bij. Maar goed, dat gezegd hebbende staat TS het natuurlijk vrij om haar leven naar haar wens in te vullen.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:04 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik vind het maar een vaag verhaal , misschien is het idd die onzekerheid die ik zelf opmerk in dit hele uiterlijke verkoop riedeltje . Ik geloof er iig niets van, maar dat zegt ook iets over mij .
De manier waarop zet bij mij iig flink wat vraagtekens
Absoluut!! Ik heb ook totaal geen problemen met hoeren die incels willen ontmaagden tegen betaling.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:05 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ik begrijp wel hoe jij het ziet, ik heb er eenzelfde gevoel bij. Maar goed, dat gezegd hebbende staat TS het natuurlijk vrij om haar leven naar haar wens in te vullen.
Vrouwen hebben over het algemeen geen mededogen inderdaad. Alles is quid pro quo. Dus het verhaal van ts zet bij mij ook vraagtekens.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:04 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik vind het maar een vaag verhaal , misschien is het idd die onzekerheid die ik zelf opmerk in dit hele uiterlijke verkoop riedeltje . Ik geloof er iig niets van, maar dat zegt ook iets over mij .
De manier waarop zet bij mij iig flink wat vraagtekens
Nooit gehad. Ik vind leren leuk en mensen zaken leren. Al vanaf kinds af aan ontbreekt het in elke toekomst-fantasie aan een partner. Ben en was altijd prima content alleen. Interesseert me gewoon niet. Het is niet dat ik een afkeer heb van een relatie; het staat gewoon niet in de top 5 van zaken die me interesseren en me gelukkig maken in het leven. Ik heb echter wel een grote sociale kant en geniet van contact met mensen. Heb ook seksuele behoeften. Het is gewoon niet "iets" wat mijn geluk definieert. In fantasieën en dromen ben ik lid van een star trek/star wars schip of ergens in de riddertijd/middeleeuwen/holbewonerstijd/Chinese dynasty's en ben ik met heel andere zaken bezig dan een partner =/ Hoe ik mijn huidige kennis van nu zou kunnen implementeren dan; potverdomme moeilijk om huizen te bouwen zonder ijzer/glas etc. Bedenk je een goede dakconstructie; maar hoe krijg ik die boom in hemelsnaam in het juiste formaat aangezien in dit tijdperk geen ijzeren gereedschap aanwezig is.. pffffquote:Op vrijdag 31 januari 2020 21:53 schreef madam-april het volgende:
[..]
Hoe komt het dat je geen interesse hebt in relaties?
Op de een of andere manier krijg ik bij jou een beetje het gevoel dat je eigenlijk bang bent dat je niet goed genoeg bent en dat je daarom dit bedacht hebt omdat je hoopt dat je je daardoor beter over jezelf gaat voelen.
Ik denk wanneer je vantevoren duidelijk bent dat het een one-night deal is. Heb je er geen last van hoor. Tenminste als ik naar mezelf kijk. Incels zijn heus geen 5-jarige kinderen die constant je handje willen vasthouden. Dit idee krijg ik wel van veel volwassenen in een relatiequote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:25 schreef madam-april het volgende:
Oh trouwens @:Skylar95 sta je eigenlijk wel stil bij de gevoelens die deze jongens/mannen die jij wil ontmaagden en vervolgens wil coachen voor jou gaan ontwikkelen? Want ik kan je garanderen dat ze gevoelens voor je gaan krijgen. Hoe denk je daarmee om te gaan?
Heel reëel scenario:
-jij spreekt af met zo'n jongen/man om hem te ontmaagden.
-jullie hebben het gezellig. Jij geeft hem het gevoel dat hij gezien wordt, jullie hebben seks.
-hij wordt verliefd op jou omdat je hem zo'n goed gevoel over zichzelf hebt gegeven en omdat jullie seks hebben gehad.
-hij denkt dat dat wederzijds is, want je was zo lief voor hem.
Dan moet jij hem dus vervolgens gaan vertellen dat het echt niet wederzijds is, dat het voor jou echt alleen maar zakelijk is. -> jongen gekwetst, liefdesverdriet, opgebouwde zelfvertrouwen weer weg. Bovendien is het in zo'n situatie voor hem beter om geen contact meer met jou te hebben, want anders kan hij het niet afsluiten dus coachingsgesprekken gaan dan dus niet meer door. Waarschijnlijk wil hij wel contact blijven houden, want stiekem hoop dat je uiteindelijk toch verliefd op hem gaat worden.
Hoe ga je met zulke situaties om? Hoe wil je dat voorkomen?
Je bent hier niet de eerste in. Ik krijg dat in het persoonlijke leven ook vaak te horen. Een knappe vrouw die haar ding doet en "mannelijke" hobby's heeft; och och dat kan niet. Mogelijk voel ik daarom meer sympathie voor de buitenbeentjes.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:04 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Ik vind het maar een vaag verhaal , misschien is het idd die onzekerheid die ik zelf opmerk in dit hele uiterlijke verkoop riedeltje . Ik geloof er iig niets van, maar dat zegt ook iets over mij .
De manier waarop zet bij mij iig flink wat vraagtekens
Ik denk dat je je daar nogal in vergist.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:33 schreef imgoddamnugly het volgende:
[..]
Ik denk wanneer je vantevoren duidelijk bent dat het een one-night deal is. Heb je er geen last van hoor. Tenminste als ik naar mezelf kijk. Incels zijn heus geen 5-jarige kinderen die constant je handje willen vasthouden. Dit idee krijg ik wel van veel volwassenen in een relatie
Wat verstikkend moet dat zijn.
Grappig hoe je dit zegt.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:40 schreef Skylar95 het volgende:
[..]
Je bent hier niet de eerste in. Ik krijg dat in het persoonlijke leven ook vaak te horen. Een knappe vrouw die haar ding doet en "mannelijke" hobby's heeft; och och dat kan niet. Mogelijk voel ik daarom meer sympathie voor de buitenbeentjes.
En om eerlijk te zijn en hand in eigen boezem te steken; mijn aangeleerde woordgebruik komt, met name op fora, autistisch en arrogant over heb ik me laten vertellen. En oké dan... ook tijdens mijn opleiding.. véél feedback over "helder communiceren zodat elke doelgroep het begrijpt". Blijft moeilijk. Mijn vader is autistisch en advocaat en de lieverd heeft me leren lezen en daar veel tijd ingestoken. Het is moeilijk om een vogeltje wat eenmaal gebekt is op een andere manier te laten fluiten.
Maar ik meen alles hier oprecht. Ik begrijp dat het zakelijk en koud kan overkomen. Ik vraag of men open zou willen staan dat ik gewoon heel erg open en eerlijk ben en er niet zoveel doekjes omheen windt.
Dit.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:33 schreef imgoddamnugly het volgende:
[..]
Ik denk wanneer je vantevoren duidelijk bent dat het een one-night deal is. Heb je er geen last van hoor. Tenminste als ik naar mezelf kijk. Incels zijn heus geen 5-jarige kinderen die constant je handje willen vasthouden. Dit idee krijg ik wel van veel volwassenen in een relatie
Wat verstikkend moet dat zijn.
Zo creëer je juist incels.. Hou het gewoon bij advies en begeleiding ofzo als je ze zo graag wilt helpen. Maar gezien de bedragen waar je aan denkt voor ontmaagding gaat het je vooral om het geld, wees daar dan ook eerlijk in.quote:
O, in dat geval zit ik er naast en zien we het toch een beetje verschillend.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 22:07 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Absoluut!! Ik heb ook totaal geen problemen met hoeren die incels willen ontmaagden tegen betaling.
Wat ik bedoel : ik heb geen problemen met jezelf hoereren ..dat is een keuze die je maakt . Daar ga ik niet over, Incels ontmaagden tegen betaling, ga ik ook niet over ...Dat ik het niet begrijp is een ander verhaalquote:Op zaterdag 1 februari 2020 01:00 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
O, in dat geval zit ik er naast en zien we het toch een beetje verschillend.
Dit ja. Als je een beetje van Incel en MGTOW figuren af weet dan snap je dat dit hele idee van "vrouwen die alleen maar voor of geld en/of breed-gespierd-uiterlijk op jan en allemans pik gaan stuiteren" ... juist een onderdeel van de frustratie is.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 20:51 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Oke.
Hoe zorg je ervoor dat ze niet dat pad opgaan als ze moeten betalen voor hun eerste keer seks?
Ik vraag hier juist om advies omtrent bedragen- Ik schrok er van dat een onpersoonlijke ontmaagding van 3 uur 950 euro was.Voor mij voelt dat als veel geld; en enkel 3 uur gewoon echt koud en onpersoonlijk. Maar ik weet dan niet wat wél te vragen als ik het meer persoonlijk wil maken. Ik vind 950 euro voor een 3 uur te veel voor een wipje. Dat kan ook voor 50 euro of minder als je echt ontmaagd wilt worden..maar ik denk dat dat niet is waar mijn beoogde doelgroep naar op zoek is. Die zouden immers al lang een wipje hebben gemaakt voor minder dan 50 euro; men is ook op zoek naar intimiteit en begeleiding van zelf intimiteiten kunnen aangaan.quote:Op vrijdag 31 januari 2020 23:06 schreef JeffersonFinisDavis het volgende:
[..]
Zo creëer je juist incels.. Hou het gewoon bij advies en begeleiding ofzo als je ze zo graag wilt helpen. Maar gezien de bedragen waar je aan denkt voor ontmaagding gaat het je vooral om het geld, wees daar dan ook eerlijk in.
Ik heb juist benadrukt dat ik niet van plan ben om iemand te blocken? Het is een proces? Hoe denk je dat ik niet zou kunnen geven om deze jongens/mannen na een zulke intieme ervaring?quote:Op zaterdag 1 februari 2020 01:19 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Dit ja. Als je een beetje van Incel en MGTOW figuren af weet dan snap je dat dit hele idee van "vrouwen die alleen maar voor of geld en/of breed-gespierd-uiterlijk op jan en allemans pik gaan stuiteren" ... juist een onderdeel van de frustratie is.
Jezelf verhoeren aan deze doelgroep, op de manier die beschreven is, bevestigt wat dat betreft juist dat wereldbeeld.
Incels hebben positieve relaties nodig met andere mannen waar ze gedrag van kunnen overnemen... geen pijpbeurt van een goedbedoelende ontknaper die ze vervolgens op block gooit als ze te vaak naderhand een berichtje sturen.
Ik heb nooit gezegd dat ik 2000 euro wil vragen? Het tegenovergestelde,quote:Op zaterdag 1 februari 2020 06:00 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Voor dat soort bedragen, die ~900eu die jij noemt, kun je ook lekkere escorts krijgen die de hele nacht bij je blijven voor de "girl friend" experience.
Ik zie nog steeds niet in waarom jij denkt 2000eu te kunnen gaan vragen. (als max bijv dan)
Heb je veel ervaring qua seks? maar je zegt mega braaf te zijn.
Heb je stukje psychologie qua opleiding? Want dat komt er toch echt wel bij kijken.. vraag het maar aan Goedele Liekens.
Seks is altijd persoonlijk, voor jouwzelf eventueel niet, maar jouw insteek is ook anders, namelijk geld verdienen.
Dat gelul dat je vooral hun een plezier doet, tja kom op zeg, daar trapt "niemand" in.
Je komt ook veel te koud over, wellicht is dat heel anders in persoon, maar ik zou bijna denken dat je een man bent als ik niet beter zou weten als 't ware.
Zoals in de eerste zin van mijn post; dit is een ander account onder een andere naam...quote:Op zaterdag 1 februari 2020 07:23 schreef Chia het volgende:
[..]
Vanwaar die 95 in je naam dan? Als je uit '95 komt ben je 24 of 25.
Ik heb geen idee wie jouw andere naam hier op fok is, dus het zou best kunnen.quote:Op zaterdag 1 februari 2020 07:37 schreef Skylar95 het volgende:
[..]
Ik heb nooit gezegd dat ik 2000 euro wil vragen? Het tegenovergestelde,
Voor de rest; bla bla bla. Je denkt al jaren dat ik een man ben. Die klachten geef je ook onder mijn andere naam. En ik ben en was nooit een man. Maar jeetje een vrouw zou zich zomaar niet vrouwelijk gedragen oei! Als ik hier naar jouw wens een partij had lopen giechelen was je ook niet positief geweest..Dan was ik een dom blond wicht...
Hihi groetjes x0x0 en knufjes en tot pijpjes?? =/
Als je een cent voor iedere man zou krijgen die dat dacht, kun je nu al op vakantie... vergis je niet!quote:Op zaterdag 1 februari 2020 08:02 schreef Manmanmanwateenzooi het volgende:
welke man zit er nu op gespeelde intimiteit te wachten, waarbij hij nog flink moet dokken, zo bijzonder is een vrouw nu ook weer niet, lijkt mij.
Als iets slecht is voor je ego is dit het wel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |