abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_191218435
Komend weekend staat het hoogtepunt van het seizoen voor de veldrijders op het programma; het WK. Vorig jaar waren Mathieu van der Poel en Sanne Cant de besten bij de elite. Dit jaar is Van der Poel weer topfavoriet bij de mannen, maar bij bij de Belgische liep het lang van geen Cant dit jaar.

Bij de vrouwen zijn wel de Nederlandse dames favoriet, waarbij Alvarado, Worst en Brand de beste vorm etaleren. Gaan we 2 keer het Wilhelmus horen? Of steekt Cant toch weer haar neus tegen het venster? En wat gebeurd er bij de jeugd-categorieën? Allemaal vragen waar we zondag antwoord op hebben.

Ook weten we dan of het parcours echt ultra-snel is, of dat er toch nog wat uitdaging is te vinden in het Zwitserse Dübendorf.

Het programma;

quote:
Saturday, 1 February 2020
Time Activity
11:00 U19 Women
13:00 U23 Men
15:00 Elite Women

Sunday, 2 February 2020
Time Activity
11:00 U19 Men
13:00 U23 Women
14:30 Elite Men
We gaan JUICHEN voor w/ w/

quote:
Selectie Elite-mannen

1. Mathieu van der Poel
2. Lars van der Haar
3. Corné van Kessel
4. Joris Nieuwenhuis
5. David van der Poel
6. Sieben Wouters
7. Stan Godrie

Selectie Elite-vrouwen

1. Ceylin del Carmen Alvarado
2. Annemarie Worst
3. Lucinda Brand
4. Yara Kastelijn
5. Geerte Hoeke

Selectie U23-mannen

1. Ryan Kamp
2. Pim Ronhaar
3. Tim van Dijke
4. Mees Hendrikx
5. Kyle Agterberg

Selectie U23-vrouwen

1. Inge van der Heijden
2. Manon Bakker
3. Aniek van Alphen

Selectie Junior-mannen

1. Hugo Kars
2. Tibor del Grosso
3. Danny van Lierop
4. Lucas Janssen
5. Bailey Groenendaal

Selectie junior-vrouwen

1. Shirin van Anrooij
2. Puck Pieterse
3. Fem van Empel
4. Ilse Pluimers
5. Isa Nomden
6. Senne Knaven
Het parcours

Het parcours is gesitueerd rond een vliegveld en is daardoor voornamelijk vlak. De bruggen die er wel zijn neergezet zullen er niet voor zorgen dat de renners niet hard over het parcours zullen vliegen.

De organisatie zegt er zelf het volgende over;
quote:
Due to aviation regulations, the Dübendorf airfield site is flat. However, the barriers and bridges used in the course ensure a variety of altitudes.

The fast-paced course promises exhilarating races with plenty of lead changes. The flat nature of the site provides spectators with an almost perfect view over the entire course.
Dat ziet er dan als volgt uit


Game on!
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Moderator maandag 27 januari 2020 @ 15:44:12 #2
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191218653

Een impressie van de hoogteverschillen die het parcours rijk is. Niet veel, dus. Het lijkt me echt een vreselijk parcours. Veel lange stukken rechtdoor en op het oog weinig kansen om het verschil te maken. Er is wel zo ongeveer de hele week kans op regen, dus het kan een modderige bende worden.

Een paar selecties:

De Spanjooltjes, zou het wat uitmaken? Niet echt, waarschijnlijk. Vriend Orts komt er de laatste tijd niet echt aan te pas. De Spaanse beloften zijn dan wel weer een beetje interessant. Feijo werd gisteren 10e in Hoogerheide, Cullell 17e. Cullell is eigenlijk vooral een mountainbiker en daarom zien we hem weinig in het veld, maar hij doet het meestal wel goed als ie er is. Murias is dan weer de Bask van het stel, maar op papier iets minder dan die andere twee. Canal is eerstejaars belofte en fietst voor Burgos. Eigenlijk vreemd dat hij er bij is, want leeftijdgenoot Gonzalo Inguanzo is een stuk beter. De Spaanse junioren zijn dan weer minder goed, in Hoogerheide was Alain Suarez de beste op een bescheiden 33e plaats. Igor Arrieta was er niet in Hoogerheide, van hem mogen we wel verwachten dat hij het iets beter gaat doen. 19e in Nommay, zoiets zal het nu dan ook wel worden.

Duitsland:
Männer Elite:
Marcel Meisen (Alpecin-Fenix)
Sascha Weber (LC Tetange)

Frauen Elite:
Elisabeth Brandau (RSC Schönaich)

Männer U23:
Tom Lindner (P&S Metalltechnik)
Maxililian Möbis (Gunsha-KMC CX/Gravel Team)
Pascal Tömke (Kurschat Consulting Cyclocross Team)

Frauen U23:
Judith Krahl (RSV Finsterwalde)

Junioren:
Marco Brenner (RSG Ansbach/Team Beacon U19)
Luca Harter (STEVENS Racing Team Junioren)
Tim Neffgen (WAC Team)
Jasper Levi Pahlke (Stevens Racing Team Junioren)

Juniorinnen:
Clea Seidel (RadTeam Seidel Luckenwalde)

Brenner _O_ Verder ja, geen idee.

Groot-Britannië:


Zwitserland:


Frankrijk:
Juniors Femmes
Burquier Line (VTT Pays de Gavot ) et Duraffourg Lauriane (VC Ornans)

Juniors Hommes
Ananie Ugo (Flandres Lys Cyclisme), Castille Noé (CC Igny Palaiseau 91), Lelandais Rémi (VC Annemasse), Richard Andrade Florian (US Metro Transports) et Vadic Baptiste (Creuse Oxygène)

U23 Femmes
Curinier Léa (Arkéa Samsic), Fouquenet Amandine (Team Chazal Canyon 3G Immo) et Norbert Riberolle Marion (Experza CX Team)

U23 Hommes
Benoist Antoine (Alpecin Fenix), Bonnet Thomas (Vendée U), Crispin Mickael (Hennebont Cyclisme), Delbove Joris (SCO Dijon), Gagnaire Maxime (Vélo Club d’Amberieu) et Thomas Théo (CC Etupes le Doubs Pays de Montbéliard)

Élites Femmes
Clauzel Perrine (AS Bike Cross Team), Mani Caroline (AC Bisontine) et Petit Marlène (Team Podiocom)

Élites Hommes
Chainel Steve (Team Chazal Canyon 3G Immo) et Menut David (Scott Creuse Oxygène Guéret)

België:

Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191218665
Hopen op modder, zodat het nog een beetje leuk wordt. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191218710
zes gouden PLAKKEN voor TeamNL kan niet mis gaan
pi_191219604
De kleine? stukjes op dijk kan nog leuk worden als het modderig is maar verder is het troosteloos.
  maandag 27 januari 2020 @ 18:03:03 #6
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_191220527
Waar kan ik de junioren zien?
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator maandag 27 januari 2020 @ 18:06:32 #7
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191220603
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2020 18:03 schreef Koffieplanter het volgende:
Waar kan ik de junioren zien?
Canvas.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191221621
Hopelijk hebben de vrouwen dit keer wel een duidelijk strijdplan, anders zie ik Cant nog wel eens winnen.
pi_191221943
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2020 19:06 schreef L_auteur het volgende:
Hopelijk hebben de vrouwen dit keer wel een duidelijk strijdplan, anders zie ik Cant nog wel eens winnen.
Die gaan allemaal tegen elkaar rijden omdat iedereen zelf wil winnen.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191222741
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2020 18:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Canvas.
Die zenden weer alles live uit?
  Moderator maandag 27 januari 2020 @ 20:23:00 #11
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191222854
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2020 20:17 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Die zenden weer alles live uit?


En donderdag om 21:20 is er ook nog eens Extra Time Cross, jawel.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191222877
quote:
0s.gif Op maandag 27 januari 2020 20:23 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

En donderdag om 21:20 is er ook nog eens Extra Time Cross, jawel.
_O_
pi_191231107
quote:
Op Instagram zijn de eerste beelden van het parcours van het WK veldrijden opgedoken. Te zien is hoe men op het vliegveld van Dübendorf bezig is het gebied klaar te maken voor het evenement. Bij Sporza reageert Mathieu van der Poel op de situatie: hij vindt het toch maar wat gek.

Te zien op de beelden is dat de ondergrond volledig vlak is en dat alle hindernissen kunstmatig zijn. Verder is het hele parcours voorlopig nog droog. Van der Poel zal ongetwijfeld de beelden bekijken: 'Ik heb de 3D-animatie gezien, maar daar kon ik niks uit opmaken. Ik vind het heel vreemd om naar een plek te gaan waar nog nooit een cross is gereden.'

De huidig wereldkampioen legt zijn standpunt uit: 'Ik denk dat het WK in Bièles een voorbeeld was dat er toch al een keer gecrosst zou moeten zijn, maar ik zal het me niet aantrekken.' Volgens Van der Poel had Zwitserland genoeg andere mooie plekken gekend om het WK op te organiseren: 'Maar het zal wel weer om geld draaien.' (Foto: ProShots)
https://www.indeleiderstr(...)-wel-om-geld-draaien

https://sporza.be/nl/2020(...)jden-eerste-beelden/
  dinsdag 28 januari 2020 @ 12:00:43 #14
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_191231183
Het ziet er gortdroog uit op eerste foto's... Mag wel heel heel heel veel gaan vallen komende dagen dan...
pi_191231433
droog en bijna compleet vlak. beetje vreemd parkoers.
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
  dinsdag 28 januari 2020 @ 19:10:29 #16
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_191237165
Vlaggetjestopic.
  dinsdag 28 januari 2020 @ 19:28:47 #17
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_191237438
Ze verwachten de komende dagen toch wat neerslag in Dübendorf:

https://www.yr.no/place/Switzerland/Zürich/Dübendorf/long.html

Betwijfel of het genoeg zal zijn. Zo'n Zwitsers vliegveld zal na een paar buitjes waarschijnlijk niet blank staan.
pi_191241131
Dat WK in 2015 was fantastisch, met een heel jonge Van der Poel en Van Aert:

Toen was Van der Haar ook nog uitstekend.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191245229
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2020 22:41 schreef Felagund het volgende:
Dat WK in 2015 was fantastisch, met een heel jonge Van der Poel en Van Aert:

Toen was Van der Haar ook nog uitstekend.
Vd Haar kreeg een jaar later ook nog dé kans van z'n leven op een wereldtitel.. maar toen stortte hij behoorlijk in in de slotfase.
pi_191245353
TVP voor 21.20 Extra Time Cross op donderdag
  donderdag 30 januari 2020 @ 19:25:27 #21
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191267790
BasTietema twitterde op donderdag 30-01-2020 om 18:33:36 Vanavond gaan ze in Belgie om 21:20 een héérlijke zestig minuten ouwehoeren over veldrijden in Extra Time Cross! ❤️ #WKVeldrijden reageer retweet
edit Oh wacht ik ben blind, nouja een extra reminder :P
pi_191267833
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 19:25 schreef Momo het volgende:
BasTietema twitterde op donderdag 30-01-2020 om 18:33:36 Vanavond gaan ze in Belgie om 21:20 een héérlijke zestig minuten ouwehoeren over veldrijden in Extra Time Cross! ❤️ #WKVeldrijden reageer retweet
edit Oh wacht ik ben blind, nouja een extra reminder :P
^O^, ik was het alweer vergeten.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191267971
Bart Wellens denkt dat het heel lastig is, Sven Vanthourenhout vind er niets moeilijks aan, Gerben de Knegt vind het beter dan verwacht:
https://sporza.be/nl/2020(...)kenning-parcours-wk/
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191269144
Zo eens horen welke scenario’s de Belgen bedenken om Mathieu te gaan kloppen zondag _O-
  donderdag 30 januari 2020 @ 21:01:25 #25
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191269193
Ik zit klaar.
  donderdag 30 januari 2020 @ 21:06:09 #26
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_191269279
Ik sta dit weekend volledig achter mijn mooie Marco en Thibau.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_191269541
Ik sta helemaal achter Ceylin del Carmen Alvarado maar denk dat Brand het gaat halen
  donderdag 30 januari 2020 @ 21:23:27 #28
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_191269608
Sven verplaatst lucht.
Put these foolish ambitions to rest.
  donderdag 30 januari 2020 @ 21:23:35 #29
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_191269611
Roland Liboton _O_
pi_191269627
Het wordt nog wat met Thibau de komende jaren, wat een media-aandacht zal dat worden.
pi_191269649
De messentrekker van Tremelo, bijzondere suggestie.
  donderdag 30 januari 2020 @ 21:28:55 #32
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_191269685
Dat WK in Sint-Michielsgestel in 2000 was fantastisch.
pi_191269923
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 21:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Dat WK in Sint-Michielsgestel in 2000 was fantastisch.
:D
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191270247
Dat is een rits aan Belgen die ze nu al noemen. Merlier, Van Aert, Aerts, Iserbyt en Sweeck...
pi_191270276
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dat is een rits aan Belgen die ze nu al noemen. Merlier, Van Aert, Aerts, Iserbyt en Sweeck...
Dus bijna de gehele selectie.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  donderdag 30 januari 2020 @ 22:09:42 #36
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191270307
Het kan ook eigenlijk niet meer mis gaan. Maarja laten we niet weer gaan jinxen. Matje heeft wel eerder op wks er weer net naast gevist.
pi_191270324
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:07 schreef Felagund het volgende:

[..]

Dus bijna de gehele selectie.
Iserbyt en Aerts als grootste uitdagers, daarna Van Aert als het een vermogenscross wordt, en dan nog Merlier als ie lang mee kan en o ja Sweeck vergeten we nog die werd wel met minuut kampioen enz enz. Ze weten het niet.
pi_191270349
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:11 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Iserbyt en Aerts als grootste uitdagers, daarna Van Aert als het een vermogenscross wordt, en dan nog Merlier als ie lang mee kan en o ja Sweeck vergeten we nog die werd wel met minuut kampioen enz enz. Ze weten het niet.
Hermans als een dark horse, en als dat niet werkt hebben ze Vanthourenhout nog. :+
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191270437
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 januari 2020 19:10 schreef VoMy het volgende:
Vlaggetjestopic.
🏁🚩🏴🏳🏳️‍🌈🏴‍☠️🇦🇨🇦🇩🇦🇪🇦🇫🇦🇬🇦🇮🇦🇱🇦🇲🇦🇴🇦🇶🇦🇷🇦🇸🇦🇹🇦🇺🇦🇼🇦🇽🇦🇿🇧🇦🇧🇧🇧🇩🇧🇪🇧🇫🇧🇬🇧🇭🇧🇮🇧🇯🇧🇱🇧🇲🇧🇳🇧🇴🇧🇶🇧🇷🇧🇸🇧🇹🇧🇻🇧🇼🇧🇾🇧🇿🇨🇦🇨🇨🇨🇩🇨🇫🇨🇬🇨🇭🇨🇮🇨🇰🇨🇱🇨🇲🇨🇳🇨🇴🇨🇵🇨🇷🇨🇺🇨🇻🇨🇼🇨🇽🇨🇾🇨🇿🇩🇪🇩🇬🇩🇯🇩🇰🇩🇲🇩🇴🇩🇿🇪🇦🇪🇨🇪🇪🇪🇬🇪🇭🇪🇷🇪🇸🇪🇹🇪🇺🇫🇮🇫🇯🇫🇰🇫🇲🇫🇴🇫🇷🇬🇦🇬🇧🇬🇩🇬🇪🇬🇫🇬🇬🇬🇭🇬🇮🇬🇱🇬🇲🇬🇳🇬🇵🇬🇶🇬🇷🇬🇸🇬🇹🇬🇺🇬🇼🇬🇾🇭🇰🇭🇲🇭🇳🇭🇷🇭🇹🇭🇺🇮🇨🇮🇩🇮🇪🇮🇱🇮🇲🇮🇳🇮🇴🇮🇶🇮🇷🇮🇸🇮🇹🇯🇪🇯🇲🇯🇴🇯🇵🇰🇪🇰🇬🇰🇭🇰🇮🇰🇲🇰🇳🇰🇵🇰🇷🇰🇼🇰🇾🇰🇿🇱🇦🇱🇧🇱🇨🇱🇮🇱🇰🇱🇷🇱🇸🇱🇹🇱🇺🇱🇻🇱🇾🇲🇦🇲🇨🇲🇩🇲🇪🇲🇫🇲🇬🇲🇭🇲🇰🇲🇱🇲🇲🇲🇳🇲🇴🇲🇵🇲🇶🇲🇷🇲🇸🇲🇹🇲🇺🇲🇻🇲🇼🇲🇽🇲🇾🇲🇿🇳🇦🇳🇨🇳🇪🇳🇫🇳🇬🇳🇮🇳🇱🇳🇴🇳🇵🇳🇷🇳🇺🇳🇿🇴🇲🇵🇦🇵🇪🇵🇫🇵🇬🇵🇭🇵🇰🇵🇱🇵🇲🇵🇳🇵🇷🇵🇸🇵🇹🇵🇼🇵🇾🇶🇦🇷🇪🇷🇴🇷🇸🇷🇺🇷🇼🇸🇦🇸🇧🇸🇨🇸🇩🇸🇪🇸🇬🇸🇭🇸🇮🇸🇯🇸🇰🇸🇱🇸🇲🇸🇳🇸🇴🇸🇷🇸🇸🇸🇹🇸🇻🇸🇽🇸🇾🇸🇿🇹🇦🇹🇨🇹🇩🇹🇫🇹🇬🇹🇭🇹🇯🇹🇰🇹🇱🇹🇲🇹🇳🇹🇴🇹🇷🇹🇹🇹🇻🇹🇼🇹🇿🇺🇦🇺🇬🇺🇲🇺🇳🇺🇾🇺🇿🇻🇦🇻🇨🇻🇪🇻🇬🇻🇮🇻🇳🇻🇺🇼🇫🇼🇸🇽🇰🇾🇪🇾🇹🇿🇦🇿🇲🇿🇼🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿

w/
  donderdag 30 januari 2020 @ 22:21:41 #40
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_191270478
Het is niet voor niks dat Mathieu die WB-wedstrijden links laat liggen.
  donderdag 30 januari 2020 @ 22:22:00 #41
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_191270483
Ze gaan uit van 5 gouden medailles voor Nederland, waarbij de heren beloften de minst zekere is, maar ik vind Kamp waarschijnlijker dan van der Heijden.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  donderdag 30 januari 2020 @ 22:23:27 #42
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191270509
Toen er nog sneeuw lag in de winter...
pi_191270539
quote:
99s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ze gaan uit van 5 gouden medailles voor Nederland, waarbij de heren beloften de minst zekere is, maar ik vind Kamp waarschijnlijker dan van der Heijden.
Wie verwacht je anders bij de U23 dames? Riberolle?
  donderdag 30 januari 2020 @ 22:35:28 #44
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_191270705
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dat is een rits aan Belgen die ze nu al noemen. Merlier, Van Aert, Aerts, Iserbyt en Sweeck...
Zoals ze ook met 6 kopmannen naar Yorkshire trokken dus.
pi_191270748
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:25 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

Wie verwacht je anders bij de U23 dames? Riberolle?
Anna Kay?
  donderdag 30 januari 2020 @ 22:38:15 #46
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_191270757
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:25 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

Wie verwacht je anders bij de U23 dames? Riberolle?
Van der Heijden is zo'n renster die er altijd blijft aan hangen als er tactisch wordt gekoerst en iedereen wat naar elkaar zit te kijken. Norbert Riberello en Kay heb ik echter nog zien aanklampen nadat Worst en/of Alvarado al hun eerste echte schifting hadden uitgevoerd en van der Heijden al lang in de achtergrond bij Verdonschot en andere Lechners zat.

Al heeft Norbert Riberolle dat natuurlijk maar heel zelden getoond. Kay deed het vaker, maar lijkt ondertussen over haar vormpiek en heeft ook een zware cross nodig. Als 't echt een flutparcours wordt, dan is 't in principe echt wel iets voor van der Heijden, maar die rijdt er al een heel seizoen wat willekeurig en onvoorspelbaar tussen door, lijkt me geen safe bet. Er zijn sowieso weinig crossen voor vrouwen U23, dus 't is een ongebruikelijk deelnemersveld en op het EK stond ze niet op het podium.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_191271011
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:37 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Anna Kay?
Die lijkt het beste wel gehad te hebben voor dit seizoen. Zou voor de cross eigenlijk goed zijn als de U23 dames gewonnen wordt door een ander land.

We kunnen ook nog Shirin overhevelen naar de U23 en dan is ze daar ook favoriet _O-
pi_191274164
quote:
0s.gif Op donderdag 30 januari 2020 22:50 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

Die lijkt het beste wel gehad te hebben voor dit seizoen. Zou voor de cross eigenlijk goed zijn als de U23 dames gewonnen wordt door een ander land.

We kunnen ook nog Shirin overhevelen naar de U23 en dan is ze daar ook favoriet _O-
ik zeg doen!
en dan Pieterse op 1 bij de junioren :)
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
pi_191278313
sven_nys twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 13:19:49 Schrijf maar op. Zondag krijgen we een ouderwetse moddercross. #loodzwaar Geen tachtische spelletjes. Gewoon de beste renner wint hier de cross. BK Wachtebeke leunt het dichtst aan bij deze omloop. reageer retweet
pi_191279425
Met de uitleg en filmpjes van Nys erbij, klinkt het nog beter:

https://sporza.be/nl/2020(...)t-had-niemand-verwa/
pi_191280247
De vrijdaginterviews met de Vlaamse heren elite staan ook op Sporza, de hoop is flinterdun :D
pi_191280939
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 januari 2020 13:23 schreef TheArt het volgende:
sven_nys twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 13:19:49 Schrijf maar op. Zondag krijgen we een ouderwetse moddercross. #loodzwaar Geen tachtische spelletjes. Gewoon de beste renner wint hier de cross. BK Wachtebeke leunt het dichtst aan bij deze omloop. reageer retweet
Dan wordt het Matthieu vs. Toon? Of is het niet zo extreem zwaar?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191281543
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 januari 2020 16:15 schreef Felagund het volgende:

[..]

Dan wordt het Matthieu vs. Toon? Of is het niet zo extreem zwaar?
Toon kan het Mathieu vooral lastig maken op parcoursen met veel hoogteverschil, dat heeft dit niet. Het blijkt gewoon een parcours voor de mensen met power te zijn. Als het zo blijft, zie ik Kastelijn ook wel ver komen.
pi_191281649
quote:
0s.gif Op vrijdag 31 januari 2020 16:52 schreef TheArt het volgende:

[..]

Toon kan het Mathieu vooral lastig maken op parcoursen met veel hoogteverschil, dat heeft dit niet. Het blijkt gewoon een parcours voor de mensen met power te zijn. Als het zo blijft, zie ik Kastelijn ook wel ver komen.
Als Wout top zou zijn is dit echt iets voor hem. Dat mag je nu niet van hem verwachten, maar top 3 op dit parcours moet lukken voor hem.

Als ik nu zou moeten voorspellen:
1. Mathieu van der Poel
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts
4. Tim Merlier
5. Eli Iserbyt of Lars van der Haar
  vrijdag 31 januari 2020 @ 17:20:48 #55
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191290637
Nog 3 uurtjes :9
pi_191291580
Door die belachelijke regelgeving van de UCI wordt de startopstelling bij de junioren bepaald door de Nations Ranking. Nederland staat 1e, maar toch start er maar eentje op de eerste rij en de nummer 2 van NL start op de 3e (!) rij. Kortom, Van Anrooij of Pieterse moet van de 3e rij starten.
pi_191291783
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 10:15 schreef TheArt het volgende:
Door die belachelijke regelgeving van de UCI wordt de startopstelling bij de junioren bepaald door de Nations Ranking. Nederland staat 1e, maar toch start er maar eentje op de eerste rij en de nummer 2 van NL start op de 3e (!) rij. Kortom, Van Anrooij of Pieterse moet van de 3e rij starten.
Pieters op rij 3 dan want Van Anrooij is de topfavoriet en bovendien best geplaatst van de twee op de UCI ranking.

UCI regels _O- Waar start Wout morgen, vierde rij?
pi_191292017
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 10:15 schreef TheArt het volgende:
Door die belachelijke regelgeving van de UCI wordt de startopstelling bij de junioren bepaald door de Nations Ranking. Nederland staat 1e, maar toch start er maar eentje op de eerste rij en de nummer 2 van NL start op de 3e (!) rij. Kortom, Van Anrooij of Pieterse moet van de 3e rij starten.
Hoe werkt het dan, in van ieder land op de eerste rij, en dan van de B-landen een renster op de tweede rij?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292022
Ja, dus. Pieterse op rij 3.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292042
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 10:15 schreef TheArt het volgende:
Door die belachelijke regelgeving van de UCI wordt de startopstelling bij de junioren bepaald door de Nations Ranking. Nederland staat 1e, maar toch start er maar eentje op de eerste rij en de nummer 2 van NL start op de 3e (!) rij. Kortom, Van Anrooij of Pieterse moet van de 3e rij starten.
Waar slaat dit op?
Doen ze dit ook bij de overige categorieën?
pi_191292079
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:00 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Waar slaat dit op?
Doen ze dit ook bij de overige categorieën?
Lijkt mij niet dat ze bij de elite mannen en vrouwen maar 1 Belg en 1 Nederlander op de eerste startrij gaan zetten.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292099
En los *O*
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 11:05:37 #64
451829 crew  H.Vviv
pi_191292104
Pieterse alweer op plaats 2.
pi_191292108
Munro biedt nog wat weerwerk.

Van Empel is ook al flink opgeschoven.
pi_191292128
ribbedebie
pi_191292129
Daar gaat Shirin al.
pi_191292135
Dit parcours is een WK onwaardig
pi_191292139
Gunsalus en Bocelli doen dat eigenlijk nog wel goed.
pi_191292141
JAAAA, dit kan nog een SWEEP worden! w/
Jack does it in real time...
pi_191292147
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:08 schreef L_auteur het volgende:
Dit parcours is een WK onwaardig
Het is niet veel soeps
pi_191292152
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:08 schreef L_auteur het volgende:
Dit parcours is een WK onwaardig
Vooral een sfeerloze omgeving.
pi_191292155
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:08 schreef L_auteur het volgende:
Dit parcours is een WK onwaardig
Nee joh, prima parcours nog.

Van Empel probeerde wat te snel opschuiven en heeft wat op haar adem getrapt.
pi_191292217
Hopelijk later en morgen wat regen
pi_191292229
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:13 schreef Doedezemaar het volgende:
Hopelijk later en morgen wat regen
Vanaf 14:00 vanmiddag regen voorspelt. Morgen ook regen.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292240
Shirin had morgen ook kunnen winnen _O-
pi_191292241
Geen sweep -O-
pi_191292243
Ze moeten lopen op die bruggen?! :')
Jack does it in real time...
pi_191292269
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:16 schreef DeeBee het volgende:
Ze moeten lopen op die bruggen?! :')
Bruggen schijnen echt steil te zijn en je komt met weinig snelheid daarop af, dus dan is er kans op lopen ja.
pi_191292279
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:17 schreef TheArt het volgende:

[..]

Bruggen schijnen echt steil te zijn en je komt met weinig snelheid daarop af, dus dan is er kans op lopen ja.
Steek dan beter verzet, al zijn die bruggen wel ietwat raar neergezet ja.

Parcours is medium, mannen elite vliegen hier wel overheen als het niet gaat regenen...
Jack does it in real time...
pi_191292287
Succes is te danken aan de Belgen.
pi_191292311
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:19 schreef TargaFlorio het volgende:
Succes is te danken aan de Belgen.
Ze hebben geen Belgische rensters die het goed doen, dus ze moeten het van de trainers hebben. :+
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292317
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:18 schreef DeeBee het volgende:

[..]

Steek dan beter verzet, al zijn die bruggen wel ietwat raar neergezet ja.

Parcours is medium, mannen elite vliegen hier wel overheen als het niet gaat regenen...
Gelukkig gaat het zeer waarschijnlijk regenen. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292322
Ik ben Sven Nys moe. -O-
pi_191292332
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:21 schreef TargaFlorio het volgende:
Ik ben Sven Nys moe. -O-
Hij zal nog wel vaker voorbij komen dit weekend.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 1 februari 2020 @ 11:23:24 #86
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191292352
Shirin op de brommer w/
pi_191292359
4 rondes. Medelijden met de achterhoede
pi_191292406
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:23 schreef Faraday01 het volgende:
4 rondes. Medelijden met de achterhoede
De nr. laatst gaat meer dan 45 minuten op de fiets zitten.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292413
Sporza: Lucinda wint

Zeg 't maar jongens
  zaterdag 1 februari 2020 @ 11:28:44 #91
545 dop
:copyright: dop
pi_191292442
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:26 schreef Felagund het volgende:

[..]

De nr. laatst gaat meer dan 45 minuten op de fiets zitten.
kans is dat de laatste gedubbeld wordt.
Nu al meerdere meisjes op een halve ronde
Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
pi_191292454
Een bijzondere saaie ronde zeg. Een goede Wout van Aert had Mathieu hier kunnen verslaan.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 11:29:26 #93
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_191292456
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:26 schreef Felagund het volgende:

[..]

De nr. laatst gaat meer dan 45 minuten op de fiets zitten.
Ze moeten vaak meerijden bij de elite, dus dat zullen ze allemaal wel gewend zijn.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_191292465
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:28 schreef dop het volgende:

[..]

kans is dat de laatste gedubbeld wordt.
Het is een lange ronde, dus die kans is minder groot dan normaal.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292475
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:27 schreef Nober het volgende:
Sporza: Lucinda wint

Zeg 't maar jongens
Als het zo blijft grote kans maar ik ben het hele seizoen al team Ceylin
pi_191292535
11 medaljes, 5 gouden. w/

We gaan 't zien.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 11:35:36 #97
545 dop
:copyright: dop
pi_191292559
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:29 schreef Felagund het volgende:

[..]

Het is een lange ronde, dus die kans is minder groot dan normaal.
nummer laatst zit al op 8min
Gaat makkelijk g dubbeld worden
Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 11:38:44 #98
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191292601
Puck is geen simpele smurf.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191292610
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:18 schreef DeeBee het volgende:

[..]

Steek dan beter verzet, al zijn die bruggen wel ietwat raar neergezet ja.

Parcours is medium, mannen elite vliegen hier wel overheen als het niet gaat regenen...
Ik denk niet dat ze eroverheen gaan vliegen. De ondergrond loopt nog steeds voor geen meter.
pi_191292619
quote:
1s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:35 schreef dop het volgende:

[..]

nummer laatst zit al op 8min
Gaat makkelijk g dubbeld worden
Dan is er een nieuwe nr. laatst als dat het geval is. :+
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292637
Dat arme meisje durfde niet naar beneden
  zaterdag 1 februari 2020 @ 11:41:28 #102
545 dop
:copyright: dop
pi_191292639
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:40 schreef Felagund het volgende:

[..]

Dan is er een nieuwe nr. laatst als dat het geval is. :+
Natuurlijk
Eerste is gedubbeld komen er nog wel een paar bij.
De laatste gaat gemakkelijk 50minuten doen
Ik schrijf soms wat rottig, zelf noem ik het dyslexie , sommige zeggen dat ik lui ben.
get over it , het wordt niet beter
pi_191292645
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:38 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Puck is geen simpele smurf.
En Puck krijgt de Roodhooft bonus volgend seizoen
pi_191292667
quote:
99s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:29 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Ze moeten vaak meerijden bij de elite, dus dat zullen ze allemaal wel gewend zijn.
Ik denk dat de meisjes die achteraan rijden dit niet gewend zijn. Of rijden die ook gewoon mee in de wereldbekers en zo?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292674
_O_ *O*
  zaterdag 1 februari 2020 @ 11:43:48 #106
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191292675
HALLO MEDAILLESPIEGEL w/
pi_191292679
w/
pi_191292680
*O*
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 11:44:09 #109
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191292683
Van Anrooij ^O^
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191292706
Shirin. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191292719
Wat een slotronde van Van Empel nog _O_ Van plek 8 naar 5.
pi_191292720
Wat een korte finishstrook. Denk dat je voor de brug iemand voorbij moet om er nog voor te eindigen.
pi_191292753
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:46 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wat een korte finishstrook. Denk dat je voor de brug iemand voorbij moet om er nog voor te eindigen.
van Empel is dat niet met je eens :D
pi_191292840
Tiende plaats.

Blij dat ze het heeft waargemaakt. :')
pi_191293137
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 11:47 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

van Empel is dat niet met je eens :D
was een lekker sprintje inderdaad nog..

van Arnooij zoals verwacht oppermachtig.
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
pi_191293468
Weg met Nys.
Groenendaal, Wellens _O_
pi_191293764
Het begint bijna. ^O^
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191293801
Met Van Dijke is er wat gebeurd, want die is helemaal weg.
pi_191293814
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:06 schreef TheArt het volgende:
Met Van Dijke is er wat gebeurd, want die is helemaal weg.
Die werd onderuit gereden en viel hard, was duidelijk in beeld maar helemaal gemist door commentatoren.
pi_191293819
Tullett ligt pas 33e, Vandenbosch pas 48e.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:12:04 #121
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191293873
Zwitsertje lijkt toch wat meer techniek te hebben.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191293877
Ronhaar is voorlopig ook echt goed bezig.
pi_191293890
Zwitsertje lijkt op Hirschi qua stijl/postuur
pi_191293928
Tulett is nu toch op aan het schuiven, maar wel al op bijna een halve minuut.
pi_191293953
vd Putte op het elastiek
pi_191293954
Hendrikx trekt de goede lijn van de laatste weken ook door, ligt nu al 8e.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:21:50 #127
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294014
Feijoo is prima bezig.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191294020
Tulett nu al naar plek 11. Die zou nog wel eens helemaal naar voren kunnen rijden.
pi_191294024
Hendrikx ^O^
pi_191294042
Kuhn veel op kop.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:24:15 #131
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294051
Sterke teksten van Gerben.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191294102
Benoist en Kuhn hebben de eerste aanval van Kamp wel goed gepareerd.
pi_191294117
Ze lijken wel expres samen te werken om Tulett af te houden.
pi_191294154
Kom op Kamp.
pi_191294198
Benoist lijkt aan het einde van zijn latijn te zijn.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:38:34 #136
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294202
Hard tegen onzacht.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191294258
Kamp loopt nu verder weg
pi_191294271
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:42 schreef Faraday01 het volgende:
Kamp loopt nu verder weg
Blijft wel status quo hoor, die ene seconde maakt amper verschil.
pi_191294276
Als Kamp niet instort zie ik Kuhn niet terugkeren.
pi_191294277
Nu loopt het wel snel op, van 8 naar 13 sec.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 13:45:54 #141
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191294288
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:44 schreef TargaFlorio het volgende:
Als Kamp niet instort zie ik Kuhn niet terugkeren.
Het zou wel tof zijn als het hem lukt, maar ik zie het niet snel gebeuren.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191294289
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:44 schreef TheArt het volgende:
Nu loopt het wel snel op, van 8 naar 13 sec.
*)
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:46:04 #143
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294290
Wel een verrassing, die Mees.

Gerben valt weer eens met z'n neus in de boter.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191294292
Wat een bizar goede cross van Hendrikx _O_
pi_191294300
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:46 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Wel een verrassing, die Mees.

Gerben valt weer eens met z'n neus in de boter.
Die kan vanavond gaan slapen met 7 op 9 als alles goed gaat _O-
  zaterdag 1 februari 2020 @ 13:47:34 #146
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191294309
Gaat goed voor w/
pi_191294339
Deze afdaling vind ik behoorlijk link.
pi_191294343
Vanthourenhout met zijn ‘we gaan zeker een medaille winnen’. Hun beste gaat straks op plek 7 of 8 eindigen.
pi_191294356
Het parcours is wel gewoon mega zwaar en dan heeft het nog niet eens geregend.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:52:42 #150
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294374
Straffe prestatie van Kamp. Dacht in het begin dat Kuhn wat meer in het voordeel was wegens het springen over de balken het het omhoog fietsen bij zo'n steile passage, maar Kamp was duidelijk sterker.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 13:52:55 #151
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191294377
Kijk maar uit met dat soort fratjes, Ryan.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191294381
*O* *O* *O*
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 13:53:19 #153
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191294382
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:51 schreef TheArt het volgende:
Het parcours is wel gewoon mega zwaar en dan heeft het nog niet eens geregend.
Ik vind die hele korte, maar achterlijk steile dingetjes wel geinig :Y
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:54:27 #154
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294396
Feijoo ^O^
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 13:55:33 #155
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191294410
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Feijoo ^O^
Dat klinkt als het begin van feijoada, nu heb ik honger.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191294426
Kamp. ^O^

Hopelijk gaat het dadelijk bij de dames ook goed.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 13:57:40 #157
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294442
Indrukwekkend Engels.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191294448
They went full gas. _O_
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  zaterdag 1 februari 2020 @ 13:58:50 #159
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191294464
TourDeJose twitterde op zaterdag 01-02-2020 om 13:55:58 Medal count #Dubendorf2020 after two events: Netherlands 🥇 🥇 🥈 🥉Switzerland 🥈USA 🥉 reageer retweet
pi_191294470
It's a Meezing!
  zaterdag 1 februari 2020 @ 13:59:34 #161
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191294476
Als je benen stil staan, sta je stil :D
  zaterdag 1 februari 2020 @ 13:59:36 #162
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191294478
Nee, jullie doen niet meer mee Karl.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 14:06:47 #163
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191294558
Jammer dat we zo'n waardeloos volkslied hebben.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:14:34 #164
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191294703
Zul je weer zien dat Cant vandaag gaat schroeien :D
pi_191294705
Sven denkt dat Cant nog een kans heeft.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191294887
Ik gun Brand die wereldtitel echt enorm.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:28:27 #167
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191294918
Regen, wind en modder :9~
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:30:58 #168
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_191294966
Denk dat Brand gaat winnen op dit parcours
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 14:31:47 #169
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191294984
Flink diep gaan in de warmup
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191294985
Sven snapt TrainerRoad niet heel goed.
pi_191294990
Leek me het wattage, hartslag van 350 lijkt me wat hoog.
sig verwijderd door FA
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:33:35 #172
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_191295014
Ze gooien er nog maar even wat oude beelden van Cant in voordat de vernedering begint
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:33:46 #173
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191295018
Sanne Cant :r
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:36:23 #174
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295051
Ryan Kamp familie van?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_191295055
Wel vreemd dat de Nederlandse vrouwen geen interview willen geven.
pi_191295086
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:55 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Dat klinkt als het begin van feijoada, nu heb ik honger.
Lekker wat farofaGod erbij, niks meer aan doen.

Leuke crossjes tot nu toe, benieuwd naar de vrouwen zo. ^O^

quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 13:58 schreef Momo het volgende:
TourDeJose twitterde op zaterdag 01-02-2020 om 13:55:58 Medal count #Dubendorf2020 after two events: Netherlands 🥇 🥇 🥈 🥉Switzerland 🥈USA 🥉 reageer retweet
Dit zijn teksten.
Jack does it in real time...
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:40:08 #177
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_191295088
De altijd charismaloze oerlelijke S Cant
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:41:14 #178
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295107
De eerste transgender WK kampioen in het veldrijden.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_191295136
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 14:26 schreef TheArt het volgende:
Ik gun Brand die wereldtitel echt enorm.
Ik blijf in team Ceylin *O*
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:42:58 #180
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295138
Alvast de reacties na afloop van WK veldrijden.



Do, Re, Mi, Fa, Sol.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 14:49:54 #181
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295235
Dat komt door je zonnebril, Sanne.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:51:50 #182
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295256
Doet dat roidmonster ook mee voor Nederland?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:53:02 #183
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295279
Moet Bart Welles niet bij een regenboog staan met een pot goud?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 14:53:18 #184
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295281
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 14:51 schreef Mani89 het volgende:
Doet dat roidmonster ook mee voor Nederland?
Nee.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191295299
Marianne _O_
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 14:55:16 #186
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295308
Vannacht vertrokken, de fanclub staat klaar. Nunspeet boven, hup Worst _O_

Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:57:21 #187
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295331
Zou Bart ooit te hard met zijn ballen op de stang zijn beland?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_191295342
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 14:55 schreef heywoodu het volgende:
Vannacht vertrokken, de fanclub staat klaar. Nunspeet boven, hup Worst _O_

[ afbeelding ]
Dit gaat niet helemaal goed.
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 14:59:00 #189
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295355
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 14:58 schreef TargaFlorio het volgende:

[..]

Dit gaat niet helemaal goed.
Wat gaat er niet goed?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 februari 2020 @ 14:59:34 #190
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191295367
'ja, goh'.
pi_191295385
De startprocedure blijft elke cross slapstick
pi_191295391
SWEEP incoming *O* *O* *O*
pi_191295400
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 14:59 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Wat gaat er niet goed?
De foto was een smal strookje, nu is foto voor mij wel volledig zichtbaar.
pi_191295412
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 14:55 schreef heywoodu het volgende:
Vannacht vertrokken, de fanclub staat klaar. Nunspeet boven, hup Worst _O_

[ afbeelding ]
ben je er bij?
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 15:03:38 #195
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295414
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:03 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

ben je er bij?
Neuh :+
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191295423
Waarom draagt Worst een ketting?
pi_191295428
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:03 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Neuh :+
Jij bent natuurlijk ook team Ceylin *)
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 15:05:22 #198
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295433
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:05 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

Jij bent natuurlijk ook team Ceylin *)
Natuurlijk niet, hoe vaak kan iemand uit Nunspeet iets winnen? _O-
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191295443
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 14:55 schreef heywoodu het volgende:
Vannacht vertrokken, de fanclub staat klaar. Nunspeet boven, hup Worst _O_

[ afbeelding ]
Je zou voor minder.
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:08:22 #200
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295463
Leuk dat open NK veldrijden
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:08:22 #201
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191295464
4 wortels voorraan
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:08:29 #202
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295466
Wow, rest of the world are you even trying?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_191295467
Wat blijft Cant lang achter Hoeke hangen.
pi_191295469
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:05 schreef heywoodu het volgende:

[..]

Natuurlijk niet, hoe vaak kan iemand uit Nunspeet iets winnen? _O-
Toch vlaggetjes supporter >:)
pi_191295470
WIJ ZIJN NEDERLANDSE VELDRIJDSTERS, WIJ ZIJN 1-4! w/
Jack does it in real time...
pi_191295479
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:08 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

Toch vlaggetjes supporter >:)
Valt me zwaar tegen van heywoodu.
pi_191295481
file _O-
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:09:52 #208
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295484
Dit gaat de verkeerde Cant op.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_191295486
Kastelijn houdt de rest mooi op _O-
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 15:10:10 #210
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295487
Die zijn riebedebie.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:10:13 #211
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191295489
Die heuveltjes zijn wel pittig
pi_191295490
_O_
pi_191295491
Gewiss praktijken dit :D
pi_191295492
Ploegentijdritgenot
Jack does it in real time...
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:10:47 #215
14505 OProg
A Life in Music
pi_191295494
Dit is een goed stel hoor.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:11:22 #216
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295501
Nee, dit kan niet.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:11:36 #217
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191295506
Ach, Sanne.
pi_191295508
Ik had niet verwacht dat Cant mee zou kunnen, maar dit is voorlopig wel het andere uiterste.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:11:59 #219
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295514
Ik kan me nu al verheugen op de comments van de Belgen op HLN.be
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_191295516
Waar is iedereen?
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:12:14 #221
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295518
Amai.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191295522
Toch jammer dat Vos niet mee doet...
Jack does it in real time...
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:12:44 #223
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191295527
w/ w/ w/ w/
pi_191295531
Broekje uit lekker man
pi_191295536
Had Cant een slechte start of zo? Dit is wel heel matig.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:13:21 #226
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_191295537
Sweeeeeeep
pi_191295545
Ploegentijdrit in de blubber
pi_191295546
Cant nu al op een halve minuut.
pi_191295548
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:11 schreef Mani89 het volgende:
Ik kan me nu al verheugen op de comments van de Belgen op HLN.be
De anti-vlaggetjes brigade vindt dit kinderachtig, goffedomme.
Jack does it in real time...
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:13:57 #230
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_191295549
quote:
10s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:12 schreef DeeBee het volgende:
Toch jammer dat Vos niet mee doet...
En Betsema. En De Jongh en Kaptheijns op hun oude niveau. Gaat goed met de internationalisering.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_191295550
Nederland is iets wat dominant.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:14:01 #232
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191295551
@Greys net als bij ESF is dit een vlaggetjestopic w/
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:14:11 #233
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191295553
_O-
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:14:20 #234
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_191295556
Vorig jaar Wereldkampioen en nu na een ronde al hopeloos op achterstand, het Cant verkeren.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_191295561
Matig, niet eens 5 Oranjes in de top 5.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_191295564
Cant moet eraf bij Lechner en Nash _O-
pi_191295565
Omkijken, ze weten het niet meer. Ze gaan aansluiten.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:14:58 #238
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191295567
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:14 schreef Mani89 het volgende:
Vorig jaar Wereldkampioen en nu na een ronde al hopeloos op achterstand, het Cant verkeren.
Al die woordgrapjes dit Cant niet
pi_191295572
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:14 schreef Pedroso het volgende:
Matig, niet eens 5 Oranjes in de top 5.
Hadden we Shirin mee moeten laten doen _O-
pi_191295575
Wuyts begint over gleuven.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_191295578
quote:
99s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:13 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

En Betsema. En De Jongh en Kaptheijns op hun oude niveau. Gaat goed met de internationalisering.
:D

Dit slaat wel echt helemaal nergens op dit seizoen, de terugval van Cant overigens ook niet...
Jack does it in real time...
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:15:50 #242
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_191295582
Team Mapei-NL
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:15:58 #243
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_191295583
Hebben ze al eens overwogen om Kastelijn een kleinere bril te geven? Die zet elke cross 37 keer haar bril goed.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:16:01 #244
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295585
Dit zou met wat competitie best een leuke sport zijn
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:16:09 #245
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191295588
Cant op 38 seconden
pi_191295591
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:15 schreef DeeBee het volgende:

[..]

:D

Dit slaat wel echt helemaal nergens op dit seizoen, de terugval van Cant overigens ook niet...
Die had een volle postbus van de uci deze zomer
pi_191295599
quote:
99s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:13 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

En Betsema. En De Jongh en Kaptheijns op hun oude niveau. Gaat goed met de internationalisering.
Shirin kan ook wel mee.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191295603
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:16 schreef Faraday01 het volgende:

[..]

Die had een volle postbus van de uci deze zomer
Net als Vos een paar jaar terug?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191295609
Op deze manier gaan Richards en Compton snel aansluiten.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:17:36 #250
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295610
Groepje Richards sluit nog wel aan.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191295617
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:10 schreef Faraday01 het volgende:
Gewiss praktijken dit :D
Dr van de Hoogenband strikes again?
pi_191295618
Cant moet ook Hoeke en Fahringer laten gaan _O-
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 15:18:25 #253
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295619
Dit gaat fout :(
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:18:41 #254
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295621
Kastelijn loopt als een bejaarde.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:18:58 #255
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295625
Jeetje, daar gaat onze vierde plaats :(
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:19:03 #256
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_191295626
Waarom ligt @Mani89 pas 17e?
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:19:03 #257
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295627
AlvaradoGodin
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191295628
Alvarado ribbedebie?
pi_191295629
Die "techniek" van Kastelijn, dat kan niet...
Jack does it in real time...
pi_191295631
Enige kans dat we bij de beloften (mannen) nog goud gaan pakken ? Of is Thibaut Nys onklopbaar ?
Zou wel grappig zijn, 6 uit 6.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_191295634
Alvarado godin *O*
pi_191295643
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:19 schreef Pedroso het volgende:
Enige kans dat we bij de beloften (mannen) nog goud gaan pakken ? Of is Thibaut Nys onklopbaar ?
Zou wel grappig zijn, 6 uit 6.
Junioren mannen. Normaal doet Del Grosso mee voor top 5, maar nee, niet voor de titel.
pi_191295646
Richards ging even verder zonder fiets :D
pi_191295650
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:19 schreef Pedroso het volgende:
Enige kans dat we bij de beloften (mannen) nog goud gaan pakken ? Of is Thibaut Nys onklopbaar ?
Zou wel grappig zijn, 6 uit 6.
De beloften hebben we al gewonnen _O-
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:20:37 #265
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_191295653
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:19 schreef Pedroso het volgende:
Enige kans dat we bij de beloften (mannen) nog goud gaan pakken ? Of is Thibaut Nys onklopbaar ?
Zou wel grappig zijn, 6 uit 6.
Tibo gaat die titel binnenhalen, lijkt me
pi_191295660
Brand valt tegen.
pi_191295672
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:19 schreef TheArt het volgende:

[..]

Junioren mannen. Normaal doet Del Grosso mee voor top 5, maar nee, niet voor de titel.
Misschien maar goed ook, we moeten de Belgen ook wat gunnen.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_191295676
Ceylin lijkt de sterkste.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:21:56 #269
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191295679
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:20 schreef TargaFlorio het volgende:
Brand valt tegen.
Brandhout.
pi_191295680
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:20 schreef TargaFlorio het volgende:
Brand valt tegen.
Het is nog niet gedaan.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 15:21:57 #271
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295681
Brand eraf *O*
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:22:56 #272
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_191295701
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:21 schreef L_auteur het volgende:
Ceylin lijkt de sterkste.
Vooral de wildste. Heb het idee dat Worst altijd kalm en beheerst vrij simpel terugkeert.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:24:10 #273
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295719
Bij Kastelijn moet ik altijd denken aan de welbekende klassieker van Zanger Rinus. Meer mensen die hier last van hebben?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_191295725
quote:
9s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij Kastelijn moet ik altijd denken aan de welbekende klassieker van Zanger Rinus. Meer mensen die hier last van hebben?
wat?
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:24:46 #275
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295726
quote:
9s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
Bij Kastelijn moet ik altijd denken aan de welbekende klassieker van Zanger Rinus. Meer mensen die hier last van hebben?
Ik moet altijd denken aan Twan.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191295731
Eten tijdens de cross, zie je ook niet vaak
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:25:23 #277
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191295737
Wat een dag voor het voetvolk.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:26:13 #278
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_191295753
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:24 schreef Marcoss het volgende:
Eten tijdens de cross, zie je ook niet vaak
Richards heeft er dan ook de omvang voor.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:26:26 #279
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295754
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:24 schreef Marcoss het volgende:
Eten tijdens de cross, zie je ook niet vaak
Is ook onzin, het is een inspanning van drie kwartier ofzo.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:26:41 #280
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295760
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:25 schreef maxi-mus het volgende:
Wat een dag voor het voetvolk.
Waar komt die term eigenlijk vandaan?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_191295772
Kastelijn gaat Compton helpen.
pi_191295774
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:27 schreef Nober het volgende:
Kastelijn gaat Compton helpen.
Kastelijn is niet de slimste.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191295778
Bij Arzuffi is het seizoen ook echt als een nachtkaars uit aan het gaan.
pi_191295781
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:26 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Waar komt die term eigenlijk vandaan?
Ridders zonder paard?
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:28:05 #285
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295782
Kastelijn klimt als een oud wijf.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_191295798
Ceylin loopt te sukkelen op de stukken waar ze sterk zou moeten zijn achter Brand...
Jack does it in real time...
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:30:07 #287
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295804
Dat had Alvarado inderdaad aan Brand moeten overlaten.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:30:21 #288
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_191295810
quote:
0s.gif Op zaterdag 1 februari 2020 15:26 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Waar komt die term eigenlijk vandaan?
Infanterie.
pi_191295830
Worstgodin goede onbewuste actie
  Moderator zaterdag 1 februari 2020 @ 15:31:50 #290
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_191295833
Alvarado is wat te nerveus. Ik zet m'n geld op Worst.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_191295839
Brand?
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 15:32:08 #292
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295840
Brand is weg?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191295842
Einde tijdperk Brand
Jack does it in real time...
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 1 februari 2020 @ 15:32:22 #294
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_191295843
Oei, RIP zadel
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_191295844
Zadelbreuk, auw.
  zaterdag 1 februari 2020 @ 15:32:34 #296
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_191295847
Zadel gemold
pi_191295849
Albert Vandamme vind dit leuk.
pi_191295852
Brand is niet de gelukkigste op WK's.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_191295853
Lucinda zat zo op die zadelpen
Jack does it in real time...
  Redactie Sport zaterdag 1 februari 2020 @ 15:33:12 #300
274204 crew  Mexicanobakker
pi_191295854
Opgebrand
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_191295870
Vol
Jack does it in real time...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')