We gaan JUICHEN voorquote:Saturday, 1 February 2020
Time Activity
11:00 U19 Women
13:00 U23 Men
15:00 Elite Women
Sunday, 2 February 2020
Time Activity
11:00 U19 Men
13:00 U23 Women
14:30 Elite Men
Het parcoursquote:Selectie Elite-mannen
1. Mathieu van der Poel
2. Lars van der Haar
3. Corné van Kessel
4. Joris Nieuwenhuis
5. David van der Poel
6. Sieben Wouters
7. Stan Godrie
Selectie Elite-vrouwen
1. Ceylin del Carmen Alvarado
2. Annemarie Worst
3. Lucinda Brand
4. Yara Kastelijn
5. Geerte Hoeke
Selectie U23-mannen
1. Ryan Kamp
2. Pim Ronhaar
3. Tim van Dijke
4. Mees Hendrikx
5. Kyle Agterberg
Selectie U23-vrouwen
1. Inge van der Heijden
2. Manon Bakker
3. Aniek van Alphen
Selectie Junior-mannen
1. Hugo Kars
2. Tibor del Grosso
3. Danny van Lierop
4. Lucas Janssen
5. Bailey Groenendaal
Selectie junior-vrouwen
1. Shirin van Anrooij
2. Puck Pieterse
3. Fem van Empel
4. Ilse Pluimers
5. Isa Nomden
6. Senne Knaven
Dat ziet er dan als volgt uitquote:Due to aviation regulations, the Dübendorf airfield site is flat. However, the barriers and bridges used in the course ensure a variety of altitudes.
The fast-paced course promises exhilarating races with plenty of lead changes. The flat nature of the site provides spectators with an almost perfect view over the entire course.
Die gaan allemaal tegen elkaar rijden omdat iedereen zelf wil winnen.quote:Op maandag 27 januari 2020 19:06 schreef L_auteur het volgende:
Hopelijk hebben de vrouwen dit keer wel een duidelijk strijdplan, anders zie ik Cant nog wel eens winnen.
quote:Op maandag 27 januari 2020 20:17 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Die zenden weer alles live uit?
quote:Op maandag 27 januari 2020 20:23 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En donderdag om 21:20 is er ook nog eens Extra Time Cross, jawel.
https://www.indeleiderstr(...)-wel-om-geld-draaienquote:Op Instagram zijn de eerste beelden van het parcours van het WK veldrijden opgedoken. Te zien is hoe men op het vliegveld van Dübendorf bezig is het gebied klaar te maken voor het evenement. Bij Sporza reageert Mathieu van der Poel op de situatie: hij vindt het toch maar wat gek.
Te zien op de beelden is dat de ondergrond volledig vlak is en dat alle hindernissen kunstmatig zijn. Verder is het hele parcours voorlopig nog droog. Van der Poel zal ongetwijfeld de beelden bekijken: 'Ik heb de 3D-animatie gezien, maar daar kon ik niks uit opmaken. Ik vind het heel vreemd om naar een plek te gaan waar nog nooit een cross is gereden.'
De huidig wereldkampioen legt zijn standpunt uit: 'Ik denk dat het WK in Bièles een voorbeeld was dat er toch al een keer gecrosst zou moeten zijn, maar ik zal het me niet aantrekken.' Volgens Van der Poel had Zwitserland genoeg andere mooie plekken gekend om het WK op te organiseren: 'Maar het zal wel weer om geld draaien.' (Foto: ProShots)
Vd Haar kreeg een jaar later ook nog dé kans van z'n leven op een wereldtitel.. maar toen stortte hij behoorlijk in in de slotfase.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:41 schreef Felagund het volgende:
Dat WK in 2015 was fantastisch, met een heel jonge Van der Poel en Van Aert:
Toen was Van der Haar ook nog uitstekend.
edit Oh wacht ik ben blind, nouja een extra remindertwitter:BasTietema twitterde op donderdag 30-01-2020 om 18:33:36Vanavond gaan ze in Belgie om 21:20 een héérlijke zestig minuten ouwehoeren over veldrijden in Extra Time Cross! ❤️ #WKVeldrijden reageer retweet
quote:Op donderdag 30 januari 2020 19:25 schreef Momo het volgende:
edit Oh wacht ik ben blind, nouja een extra remindertwitter:BasTietema twitterde op donderdag 30-01-2020 om 18:33:36Vanavond gaan ze in Belgie om 21:20 een héérlijke zestig minuten ouwehoeren over veldrijden in Extra Time Cross! ❤️ #WKVeldrijden reageer retweet
quote:Op donderdag 30 januari 2020 21:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Dat WK in Sint-Michielsgestel in 2000 was fantastisch.
twitter:sven_nys twitterde op donderdag 30-01-2020 om 19:47:09Nee nee nee ik doe het ni. 😂 https://t.co/RN7k3eAcJH reageer retweet
Dus bijna de gehele selectie.quote:Op donderdag 30 januari 2020 22:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dat is een rits aan Belgen die ze nu al noemen. Merlier, Van Aert, Aerts, Iserbyt en Sweeck...
Iserbyt en Aerts als grootste uitdagers, daarna Van Aert als het een vermogenscross wordt, en dan nog Merlier als ie lang mee kan en o ja Sweeck vergeten we nog die werd wel met minuut kampioen enz enz. Ze weten het niet.quote:
Hermans als een dark horse, en als dat niet werkt hebben ze Vanthourenhout nog.quote:Op donderdag 30 januari 2020 22:11 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Iserbyt en Aerts als grootste uitdagers, daarna Van Aert als het een vermogenscross wordt, en dan nog Merlier als ie lang mee kan en o ja Sweeck vergeten we nog die werd wel met minuut kampioen enz enz. Ze weten het niet.
🏁🚩🏴🏳🏳️🌈🏴☠️🇦🇨🇦🇩🇦🇪🇦🇫🇦🇬🇦🇮🇦🇱🇦🇲🇦🇴🇦🇶🇦🇷🇦🇸🇦🇹🇦🇺🇦🇼🇦🇽🇦🇿🇧🇦🇧🇧🇧🇩🇧🇪🇧🇫🇧🇬🇧🇭🇧🇮🇧🇯🇧🇱🇧🇲🇧🇳🇧🇴🇧🇶🇧🇷🇧🇸🇧🇹🇧🇻🇧🇼🇧🇾🇧🇿🇨🇦🇨🇨🇨🇩🇨🇫🇨🇬🇨🇭🇨🇮🇨🇰🇨🇱🇨🇲🇨🇳🇨🇴🇨🇵🇨🇷🇨🇺🇨🇻🇨🇼🇨🇽🇨🇾🇨🇿🇩🇪🇩🇬🇩🇯🇩🇰🇩🇲🇩🇴🇩🇿🇪🇦🇪🇨🇪🇪🇪🇬🇪🇭🇪🇷🇪🇸🇪🇹🇪🇺🇫🇮🇫🇯🇫🇰🇫🇲🇫🇴🇫🇷🇬🇦🇬🇧🇬🇩🇬🇪🇬🇫🇬🇬🇬🇭🇬🇮🇬🇱🇬🇲🇬🇳🇬🇵🇬🇶🇬🇷🇬🇸🇬🇹🇬🇺🇬🇼🇬🇾🇭🇰🇭🇲🇭🇳🇭🇷🇭🇹🇭🇺🇮🇨🇮🇩🇮🇪🇮🇱🇮🇲🇮🇳🇮🇴🇮🇶🇮🇷🇮🇸🇮🇹🇯🇪🇯🇲🇯🇴🇯🇵🇰🇪🇰🇬🇰🇭🇰🇮🇰🇲🇰🇳🇰🇵🇰🇷🇰🇼🇰🇾🇰🇿🇱🇦🇱🇧🇱🇨🇱🇮🇱🇰🇱🇷🇱🇸🇱🇹🇱🇺🇱🇻🇱🇾🇲🇦🇲🇨🇲🇩🇲🇪🇲🇫🇲🇬🇲🇭🇲🇰🇲🇱🇲🇲🇲🇳🇲🇴🇲🇵🇲🇶🇲🇷🇲🇸🇲🇹🇲🇺🇲🇻🇲🇼🇲🇽🇲🇾🇲🇿🇳🇦🇳🇨🇳🇪🇳🇫🇳🇬🇳🇮🇳🇱🇳🇴🇳🇵🇳🇷🇳🇺🇳🇿🇴🇲🇵🇦🇵🇪🇵🇫🇵🇬🇵🇭🇵🇰🇵🇱🇵🇲🇵🇳🇵🇷🇵🇸🇵🇹🇵🇼🇵🇾🇶🇦🇷🇪🇷🇴🇷🇸🇷🇺🇷🇼🇸🇦🇸🇧🇸🇨🇸🇩🇸🇪🇸🇬🇸🇭🇸🇮🇸🇯🇸🇰🇸🇱🇸🇲🇸🇳🇸🇴🇸🇷🇸🇸🇸🇹🇸🇻🇸🇽🇸🇾🇸🇿🇹🇦🇹🇨🇹🇩🇹🇫🇹🇬🇹🇭🇹🇯🇹🇰🇹🇱🇹🇲🇹🇳🇹🇴🇹🇷🇹🇹🇹🇻🇹🇼🇹🇿🇺🇦🇺🇬🇺🇲🇺🇳🇺🇾🇺🇿🇻🇦🇻🇨🇻🇪🇻🇬🇻🇮🇻🇳🇻🇺🇼🇫🇼🇸🇽🇰🇾🇪🇾🇹🇿🇦🇿🇲🇿🇼🏴🏴🏴quote:
Wie verwacht je anders bij de U23 dames? Riberolle?quote:Op donderdag 30 januari 2020 22:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ze gaan uit van 5 gouden medailles voor Nederland, waarbij de heren beloften de minst zekere is, maar ik vind Kamp waarschijnlijker dan van der Heijden.
Zoals ze ook met 6 kopmannen naar Yorkshire trokken dus.quote:Op donderdag 30 januari 2020 22:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
Dat is een rits aan Belgen die ze nu al noemen. Merlier, Van Aert, Aerts, Iserbyt en Sweeck...
Anna Kay?quote:Op donderdag 30 januari 2020 22:25 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Wie verwacht je anders bij de U23 dames? Riberolle?
Van der Heijden is zo'n renster die er altijd blijft aan hangen als er tactisch wordt gekoerst en iedereen wat naar elkaar zit te kijken. Norbert Riberello en Kay heb ik echter nog zien aanklampen nadat Worst en/of Alvarado al hun eerste echte schifting hadden uitgevoerd en van der Heijden al lang in de achtergrond bij Verdonschot en andere Lechners zat.quote:Op donderdag 30 januari 2020 22:25 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Wie verwacht je anders bij de U23 dames? Riberolle?
Die lijkt het beste wel gehad te hebben voor dit seizoen. Zou voor de cross eigenlijk goed zijn als de U23 dames gewonnen wordt door een ander land.quote:
ik zeg doen!quote:Op donderdag 30 januari 2020 22:50 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Die lijkt het beste wel gehad te hebben voor dit seizoen. Zou voor de cross eigenlijk goed zijn als de U23 dames gewonnen wordt door een ander land.
We kunnen ook nog Shirin overhevelen naar de U23 en dan is ze daar ook favoriet
twitter:sven_nys twitterde op vrijdag 31-01-2020 om 13:19:49Schrijf maar op. Zondag krijgen we een ouderwetse moddercross. #loodzwaar Geen tachtische spelletjes. Gewoon de beste renner wint hier de cross. BK Wachtebeke leunt het dichtst aan bij deze omloop. reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |