Je hebt ook nog een paar Spanjaarden en Aziaten nodig.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 20:52 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Zeker, nu heb ik niet de kans om Robert Kessler binnen te halen en zo slinks de halve finale te halen.
Ik ben volquote:Op dinsdag 14 januari 2020 20:54 schreef Felagund het volgende:
[..]
Je hebt ook nog een paar Spanjaarden en Aziaten nodig.
Vertel mij wat, ik had anders Jeroen Meijers of Xianjing Lyu wel gekocht!quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:01 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik ben vol
Competitievervalsing, wat ik je brom..
Ik weet nergens vanquote:Op dinsdag 14 januari 2020 20:51 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik dacht dat we daar niet meer over zouden hebben.
Ik durf met zekerheid te zeggen dat ik de renner die ik nu uit mijn lijstje heb gehaald niet zou binnenhalen met dat bodquote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je weet dat je zwakte op kilometers afstand kan ruiken? En het wielerjaar moet nog beginnen.
Alvaro Hodeg was niet goed, het moest Álvaro José Hodeg zijn.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:14 schreef hhh38 het volgende:
https://www.procyclingstats.com/quiz/photo-quiz
Om de tijd door te komen, ik was bij de 3e al af
Lorena is die ene met de dode ogen.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:31 schreef Felagund het volgende:
Ik haalde Lorena Wiebes en Demi Vollering door elkaar.
Na een aantal pogingen ben ik nu tot nr. 22 gekomen.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:14 schreef hhh38 het volgende:
https://www.procyclingstats.com/quiz/photo-quiz
Om de tijd door te komen, ik was bij de 3e al af
46quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:42 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Na een aantal pogingen ben ik nu tot nr. 22 gekomen.
Moet wel enorm wennen aan de shirtjes van bepaalde renners
13 minuten te vroeg, dat verdient een afstraffing.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:46 schreef El-Stinho het volgende:
Het winnende bod is om 21:45 verzonden. Dit wordt een legendarisch jaar.
Netjes hoor. Ik kom meestal wel een eind, maar bij nobuddies als Marc Sarreau, Ryan Gibbons of Felix Grosssschartner moet ik toch echt afhaken.quote:
Jeugdig enthousiasme van mijn kant. Ik was zo verwoed bezig met de miljoentjes en het schrappen van renners uit de krochten van het wielrennen.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:50 schreef showtimer het volgende:
[..]
13 minuten te vroeg, dat verdient een afstraffing.
Nans Petersquote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:50 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Netjes hoor. Ik kom meestal wel een eind, maar bij nobuddies als Marc Sarreau, Ryan Gibbons of Felix Grosssschartner moet ik toch echt afhaken.
Confirmedquote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Alvaro Hodeg was niet goed, het moest Álvaro José Hodeg zijn.
Steef neem je rotzooi mee.
Ivan Sosa komt ook niet door de keuring. Het is Iván Ramiro Sosa.quote:Op dinsdag 14 januari 2020 21:54 schreef showtimer het volgende:
[..]
Confirmed
Your answer is not correct. The rider in the picture is Álvaro José Hodeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |