quote:While liberals with family connections but zero talent cash in and get a free pass, the media say it's the Trump children who are the real problem.
Volgens mij heeft elke royal weleens te maken met een haatcampagne. Het is meestal verstandig om gewoon langdurig hard te werken en verder je gedeisd te houden. Dan waait het vanzelf over omdat het volk dat op prijs stelt. Wat dat betreft hebben Harry en Meghan het niet slim aangepakt.quote:Op zondag 12 januari 2020 13:27 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dat William verdriet heeft omdat de band is stukgelopen tussen hem en zijn broertje zegt wel iets dat er binnen de paleis muren ook het nodige heeft afgespeeld. Hun band staat buiten al die media heisa lijkt me.
Had de familie wat kunnen doen aan de aanhoudende haatcampagne van de pers jegens Meghan? Ik denk van wel, maar ze hebben het allemaal laten gebeuren. Ik denk dat als Elizabeth even flink van leer had getrokken, dat het een heel stuk minder zou kunnen zijn.
Ik ben benieuwd wat ze uiteindelijk besluiten. Het is wel raar dat ze er pas over spreken nadat het nieuws aangekondigd is door Harry. Hij had dat beter later kunnen doen, want nu weet hij eigenlijk nog niet de gevolgen van zijn besluit zijn.quote:Op zondag 12 januari 2020 13:16 schreef Ivalo het volgende:
Volgens de BBC vindt er morgen een soort een soort topoverleg plaats op Sandringham. De Queen (& prins Phillip?), prins Charles, prins William en prins Harry zullen proberen een oplossing te vinden die voor iedereen werkt. Kennelijk zal het nog wel even duren voordat ze eruit gaan komen.
Prins Charles is op dit moment in Oman in verband met het overlijden van de sultan, maar hij zal vannacht terugvliegen om morgen op tijd in Sandringham te zijn.
https://www.bbc.com/news/uk-51077816
The Sunday Times heeft uit 'bronnen' vernomen dat prins William veel verdriet heeft over het stuklopen van de band met zijn broer. Hij hoopt dat ze in de toekomst weer dichter tot elkaar zullen komen.
https://www.thetimes.co.u(...)t-any-more-75822g7sq
Als prins Constantijn plotseling reclame gaat maken voor Albert Heijn of hij gaat campagne voeren voor de PvdA, dan zou ik dat ook een beetje raar vinden. Volgens mij zijn er wel spelregels waar je je aan moet houden als je troonrechten hebt.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:18 schreef Leandra het volgende:
Als je ziet wie er nog allemaal recht hebben op de Britse troon, dan lijkt me dat een non-argument.
Vooralsnog staat Andrew ook nog in de lijst (precies onder Archie).
Ja, zoals je niet aan minderjarigen vergrijpen. Oh, wacht....quote:Op zondag 12 januari 2020 16:29 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Als prins Constantijn plotseling reclame gaat maken voor Albert Heijn of hij gaat campagne voeren voor de PvdA, dan zou ik dat ook een beetje raar vinden. Volgens mij zijn er wel spelregels waar je je aan moet houden als je troonrechten hebt.
Andrew? Hij wordt van de lijst geschrapt zodra hij veroordeeld is, lijkt mij.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, zoals je niet aan minderjarigen vergrijpen. Oh, wacht....
Ah, dan moet er eerst een veroordeling zijn.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:34 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Andrew? Hij wordt van de lijst geschrapt zodra hij veroordeeld is, lijkt mij.
Eigenlijk ook raar dat Anne ouder is dan haar 2 jongere broers, maar ze na hen komt in de lijn van de troonopvolging. Ik dacht dat ze eindelijk gelijke rechten hebben voor dochters en zonen in deze koninklijke familie. Blijkbaar is het niet met terugwerkende kracht toegepast voor Anne.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:18 schreef Leandra het volgende:
Deze lijst is wat uitgebreider maar nog heel beperkt want uiteindelijk is de lijst een kleine 5.000 mensen lang.
Als je punt is dat Andrew zijn rechten op de troon zou moeten opgeven, dan ben ik het daar mee eens.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ah, dan moet er eerst een veroordeling zijn.
Ja, ik denk dat reclame maken voor Coca Cola idd veel erger is dan je ophouden met een veroordeelde pedofiel, want ook als hij niet veroordeeld wordt; hij bleef wel bevriend met Epstein na diens veroordeling.
Nee, dat soort dingen pas je toe met ingang van, niet met terugwerkende kracht want als je dat met terugwerkende kracht doet dan "benadeel" je anderen ten gunste van iemand die daardoor "meer" rechten krijgt.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:43 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Eigenlijk ook raar dat Anne ouder is dan haar 2 jongere broers, maar ze na hen komt in de lijn van de troonopvolging. Ik dacht dat ze eindelijk gelijke rechten hebben voor dochters en zonen in deze koninklijke familie. Blijkbaar is het niet met terugwerkende kracht toegepast voor Anne.
Gezien deze lijst lijkt het logisch dat Beatrice en/of Eugenie in de toekomst William gaan bijstaan.
In feite doet het er allemaal niet zoveel toe, want de kans dat Harry ooit op de troon komt is wel heel klein geworden nu William al 3 kinderen heeft.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:49 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Als je punt is dat Andrew zijn rechten op de troon zou moeten opgeven, dan ben ik het daar mee eens.
Ja, dat is eigenlijk wel logisch.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, dat soort dingen pas je toe met ingang van, niet met terugwerkende kracht want als je dat met terugwerkende kracht doet dan "benadeel" je anderen ten gunste van iemand die daardoor "meer" rechten krijgt.
Houden Beatrice en Eugenie eigenlijk rechten als Andrew van de lijst geschrapt wordt?quote:Op zondag 12 januari 2020 16:43 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Eigenlijk ook raar dat Anne ouder is dan haar 2 jongere broers, maar ze na hen komt in de lijn van de troonopvolging. Ik dacht dat ze eindelijk gelijke rechten hebben voor dochters en zonen in deze koninklijke familie. Blijkbaar is het niet met terugwerkende kracht toegepast voor Anne.
Gezien deze lijst lijkt het logisch dat Beatrice en/of Eugenie in de toekomst William gaan bijstaan.
Ik verwacht van wel, hun recht vervalt ook niet als hij overlijdt.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:59 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Houden Beatrice en Eugenie eigenlijk rechten als Andrew van de lijst geschrapt wordt?
Dat is inderdaad waar. Het enige waar ze wel rekening mee moeten houden, is dat er voldoende werkende royals overblijven in de toekomst. De meeste van de werkende royals zijn immers op leeftijd. Anders krijgen de kinderen van William al op jonge leeftijd koninklijke verplichtingen.quote:Op zondag 12 januari 2020 16:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
In feite doet het er allemaal niet zoveel toe, want de kans dat Harry ooit op de troon komt is wel heel klein geworden nu William al 3 kinderen heeft.
En gelukkig is de kans dat Andrew op de troon komt daarmee nog kleiner.
Daar is dan misschien een leuke rol voor de dochters van Andrew, een van beiden woont geloof ik ook op Kensington, dus dat kan prima.quote:Op zondag 12 januari 2020 17:04 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Dat is inderdaad waar. Het enige waar ze wel rekening mee moeten houden, is dat er voldoende werkende royals overblijven in de toekomst. De meeste van de werkende royals zijn immers op leeftijd. Anders krijgen de kinderen van William al op jonge leeftijd koninklijke verplichtingen.
Dat zou een goede oplossing zijn. Ben ik wel benieuwd hoe het zit met hun troonrechten als Andrew ze opgeeft. Anders zou het opgeven van de troonrechten door Harry een goede gelegenheid zijn om Andrew te vragen de troonrechten op te geven, om vervolgens de dochters door te schuiven in de lijn van de troonopvolging en als 'senior royals'.quote:Op zondag 12 januari 2020 17:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar is dan misschien een leuke rol voor de dochters van Andrew, een van beiden woont geloof ik ook op Kensington, dus dat kan prima.
Dit vooral.quote:Op zondag 12 januari 2020 17:13 schreef Lienekien het volgende:
Misschien moeten ze maar gewoon eens een beetje gaan schrappen in die koninklijke verplichtingen. Minder verzoeken accepteren, zo moeilijk is dat niet. Van wat minder royals die een lintje komen doorknippen gaat de monarchie niet kapot.
quote:Op zondag 12 januari 2020 17:13 schreef Lienekien het volgende:
Misschien moeten ze maar gewoon eens een beetje gaan schrappen in die koninklijke verplichtingen. Minder verzoeken accepteren, zo moeilijk is dat niet. Van wat minder royals die een lintje komen doorknippen gaat de monarchie niet kapot.
twitter:MajestyMagazine twitterde op maandag 30-12-2019 om 10:02:19The Prince of Wales was the busiest member of the royal family in 2019, says Tim O'Donovan in his annual compilation of official engagements published once again in @thetimes today. https://t.co/idxzcARWvo reageer retweet
Bronquote:1980: Charles and Diana meet again, this time romantically.
Charles and Diana, then 18-and-a-half, reconnected during a summer weekend at a mutual friend's house. They reportedly bonded over a conversation about Lord Mountbatten’s funeral, which they had both attended, according to Express.
In tapes recorded with voice coach Peter Settelen, later broadcast in the documentary Diana: In Her Own Words, Diana recalled the awkward encounter that transpired after that conversation. “The next minute he leapt on me, practically. It was strange. I thought, ‘This isn’t very cool’...but I had nothing to go by because I’d never had a boyfriend,” Diana said.
After that weekend, Diana and Charles went on a few dates, like to Andrew’s royal yacht or to Balmoral Castle in Scotland—but not many. "We met 13 times and we got married," she was heard saying in Diana: In Her Own Words.
Ja, dat zijn prinses Eugenie (de jongste dochter) en haar man Jack. Zij wonen sinds hun huwelijk op Kensington Palace maar werken fulltime en en betalen huur aan de 'kroon'. Eugenie en haar zus Beatrice kozen voor een maatschappelijke loopbaan omdat Charles al jaren heeft aangegeven het koninklijk huis te winnen inkrimpen.quote:Op zondag 12 januari 2020 17:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Daar is dan misschien een leuke rol voor de dochters van Andrew, een van beiden woont geloof ik ook op Kensington, dus dat kan prima.
Beatrice woont op St James's palace, dus die blijft ook lekker dicht bij het vuur zitten.quote:Op zondag 12 januari 2020 22:00 schreef Ivalo het volgende:
[..]
Ja, dat zijn prinses Eugenie (de jongste dochter) en haar man Jack. Zij wonen sinds hun huwelijk op Kensington Palace maar werken fulltime en en betalen huur aan de 'kroon'. Eugenie en haar zus Beatrice kozen voor een maatschappelijke loopbaan omdat Charles al jaren heeft aangegeven het koninklijk huis te winnen inkrimpen.
https://www.nytimes.com/2(...)es-andrew-queen.html
Volgens mij houden Beatrice en Eugenie hun troonrechten gewoon als Andrew de zijne zou opgeven. Voor de wijziging uit begin 2013 stonden Amalia, Alexia en Ariane ook in de Britse opvolgingslijst maar Willem-Alexander niet omdat hij met een katholieke vrouw getrouwd is (dat was tegen de regels). Na de wijziging heeft heeft zijn plekje weer teruggekregen.quote:Op zondag 12 januari 2020 17:15 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Dat zou een goede oplossing zijn. Ben ik wel benieuwd hoe het zit met hun troonrechten als Andrew ze opgeeft. Anders zou het opgeven van de troonrechten door Harry een goede gelegenheid zijn om Andrew te vragen de troonrechten op te geven, om vervolgens de dochters door te schuiven in de lijn van de troonopvolging en als 'senior royals'.
De hertog van Kent werkt gewoon harder dan William en Katequote:Op zondag 12 januari 2020 17:47 schreef Jojoke het volgende:
[..][ afbeelding ]twitter:MajestyMagazine twitterde op maandag 30-12-2019 om 10:02:19The Prince of Wales was the busiest member of the royal family in 2019, says Tim O'Donovan in his annual compilation of official engagements published once again in @:thetimes today. https://t.co/idxzcARWvo reageer retweet
Ze zullen wel moeten inkrimpen, want over 10 jaar zijn van deze lijst waarschijnlijk nog maar 4 royals volledig inzetbaar.
quote:De Britse koningin Elizabeth houdt op haar landgoed Sandringham maandag een familieberaad met de prinsen Charles, William en Harry. Onderwerp van gesprek is het plan van kleinzoon Harry en zijn vrouw Meghan om zich grotendeels los te maken van hun koninklijke verplichtingen.
Het paar maakte vorige week bekend zes maanden per jaar met hun zoontje in Canada te willen doorbrengen en financieel meer op eigen benen te willen staan. De aankondiging veroorzaakte flink wat deining.
Op de agenda staan volgens de Sunday Times verder de hoogte van de toelage die prins Charles uit eigen middelen aan Harry betaalt en het al of niet behouden van de koninklijke titels. Ook zal worden gesproken over welke commerciële activiteiten het paar mag ontplooien.
Zaterdag werd al bekend dat Meghan een klus als voice-over bij Disney heeft aangenomen, in ruil voor een donatie aan Elephants Without Borders. Deze organisatie zet zich in voor het behoud van olifanten in het wild.
Meghan is niet bij het gesprek in Sandringham. Ze vergadert vanuit Canada mee per telefoon.
Zij kan vast nog een come-back doen in toch nog een nieuw seizoen van Suits! Dan gaat GB helemaal over de zeik!quote:Op vrijdag 10 januari 2020 21:42 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Ik las ergens dat ze een (eigen) vermogen van 38mln hebben. Megan was natuurlijk ook niet bepaald de zieligste als succesvolle actrice. Dat helpt wellicht ook.
Oh, dat zou wel briljant zijn, ze kan dan ook een godsvermogen per aflevering krijgen.quote:Op maandag 13 januari 2020 08:37 schreef BE het volgende:
[..]
Zij kan vast nog een come-back doen in toch nog een nieuw seizoen van Suits! Dan gaat GB helemaal over de zeik!
quote:Op maandag 13 januari 2020 08:37 schreef BE het volgende:
[..]
Zij kan vast nog een come-back doen in toch nog een nieuw seizoen van Suits! Dan gaat GB helemaal over de zeik!
Nou waarschijnlijk daarom dus, omdat hij niet wil zeggen "zoek het maar uit!".quote:Op maandag 13 januari 2020 09:15 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me sterk af waarom harry gaat mee vergaderen?? Ik zou richting canada gaan en zeggen zoek het maar uit.
Heb je wel een linkje dan?quote:Op maandag 13 januari 2020 09:32 schreef letmehearyouscream het volgende:
Sodeju, de Telegraaf heeft vandaag een artikel waar de honden geen brood van lusten. Heel suggestief. Kan volgens mij noet het artikel quoten want het is premium...
"Dekselse Meghan". De queen stemde met tegenzin in met hun huwelijk. De drie belangrijskte royals (zij, Charles en William) hadden nooit "fiducie in een toekomst naar wens met Harry en Meghan". Meghan sloeg een uitnodiging van Charles af om ergernissen te bespreken.
Een paleisbron onthulde gisteren dat William zijn handen af trekt van Harry en "niet langer om hem heen kan blijven staan."
Nou idd, met alles wat Harry in het verleden al gedaan heeft lijkt dit me echt een moment om je druk te gaan maken over "zijn rebelse gedrag"quote:Ook Charles maakt zich zorgen. Als troonopvolger - het zal de komende jaren toch echt eens gaan gebeuren - zit hij niet te wachten op een bevlekt koningshuis. Tegelijkertijd maakt hij zich, net als zijn moeder, zorgen om zijn jongste zoon met zijn rebelse gedrag.
Die verkleuren het beeld heel erg. In de Court Circular wordt van buitenlandse bezoeken namelijk ALLES bijgehouden.quote:Op maandag 13 januari 2020 08:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ehm nee? Je vergeet de buitenlandse bezoeken?
Omdat hij er zeker van wil zijn dat pa geld blijft storten en hij gaat proberen in ruil daarvoor zo min mogelijk werk in de UK te doenquote:Op maandag 13 januari 2020 09:15 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me sterk af waarom harry gaat mee vergaderen?? Ik zou richting canada gaan en zeggen zoek het maar uit.
Het wordt daar wel een beetje druk. Door de grote verbouwing van Buckingham Palace is St James's nu ook de Londense basis van Anne en Edward.quote:Op zondag 12 januari 2020 22:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Beatrice woont op St James's palace, dus die blijft ook lekker dicht bij het vuur zitten.
wat een verhaal zeg...mooi gedramatiseerd script, typisch Telegraafquote:Op maandag 13 januari 2020 09:37 schreef letmehearyouscream het volgende:
Oke, thanks voor de tip Leandra!
https://www.telegraaf.nl/(...)eg-in-kleinste-kring
Wat heerlijk overdreven en dramatisch.quote:Op maandag 13 januari 2020 10:28 schreef Charmian het volgende:
[..]
wat een verhaal zeg...mooi gedramatiseerd script, typisch Telegraaf
Ze zullen ook wel een smak geld krijgen voor dat interview!quote:Het lijkt erop dat het dreigement openheid van zaken te geven in een tv-interview voor Harry en Meghan een breekijzer is in de onderhandelingen die vandaag plaatsvinden op Sandringham. Daar laat Meghan haar man de kastanjes uit het vuur halen. Zij is al naar Canada vertrokken, terwijl hij met KONINGIN ELIZABETH, PRINS CHARLES en broer PRINS WILLIAM mag gaan praten over de ‘Megxit’ – zoals deze operatie is gaan heten. Ter sprake komen de titels van het paar, de wijze waarop zij hun geld gaan verdienen, en ook hoe zij denken de enorme kosten voor hun beveiliging te gaan betalen.
Toch denk ik er dat er een kern van waarheid in zit, dat William Harry heeft aangesproken op zijn partnerkeuze van Meghan. En dat is de doodsteek geworden tussen de beide jongens. William die denkt steeds een arm om de schouders van Harry te moeten leggen.quote:Op maandag 13 januari 2020 10:28 schreef Charmian het volgende:
[..]
wat een verhaal zeg...mooi gedramatiseerd script, typisch Telegraaf
quote:Op maandag 13 januari 2020 12:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
Aangezien ik nog steeds niet precies weet hoe je foto's moet plaatsen, probeer ik het zo maar.
https://m.facebook.com/12(...)70/?type=3&source=48
Ze hebben wel een paar mooie foto's uitgezocht zeg
quote:
Bedankt voor je reactiequote:Op zondag 12 januari 2020 22:14 schreef Ivalo het volgende:
[..]
Volgens mij houden Beatrice en Eugenie hun troonrechten gewoon als Andrew de zijne zou opgeven. Voor de wijziging uit begin 2013 stonden Amalia, Alexia en Ariane ook in de Britse opvolgingslijst maar Willem-Alexander niet omdat hij met een katholieke vrouw getrouwd is (dat was tegen de regels). Na de wijziging heeft heeft zijn plekje weer teruggekregen.
"Een bevestiging van het gerucht??".quote:Op maandag 13 januari 2020 12:19 schreef Leandra het volgende:
Die bewerkte filmposter is dus eigenlijk een bevestiging van het gerucht dat het een raciale lading heeft.
Overigens denk ik dat die lading in dit geval niet bij de familie zit.
Ik zie niks raciaals in de filmposter, leg eens uit wat er raciaal aan is?quote:Op maandag 13 januari 2020 12:19 schreef Leandra het volgende:
Die bewerkte filmposter is dus eigenlijk een bevestiging van het gerucht dat het een raciale lading heeft.
Overigens denk ik dat die lading in dit geval niet bij de familie zit.
quote:Op maandag 13 januari 2020 13:15 schreef koemleit het volgende:
[..]
"Een bevestiging van het gerucht??".
Deze filmposter is toch niet door de Queen herself gemaakt lijkt me.
Dat slaat meer op de film denk ikquote:Op maandag 13 januari 2020 13:17 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Ik zie niks raciaals in de filmposter, leg eens uit wat er raciaal aan is?
O ach so, ja je kunt overal racisme in zien als je hard genoeg zoektquote:Op maandag 13 januari 2020 13:19 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Dat slaat meer op de film denk ik
Die werkt nog met Paint!quote:Op maandag 13 januari 2020 13:17 schreef Jojoke het volgende:
[..]Ik zie het al voor mij dat ze haar avond-uurtjes vult met Photoshoppen.
Deze mensen zijn allemaal (uitzonderingen daargelaten) rijp voor de geestelijke gezondheidszorg. Ziekelijk dit.quote:Op maandag 13 januari 2020 13:22 schreef girlnextdoor. het volgende:
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/meghan-markle/index.html
Groot Brittannië gaat los in de comments
Dat kan ookquote:Op maandag 13 januari 2020 13:23 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Die werkt nog met Paint!
Tussendoor doet ze nog even aan mijnenvegen om de zinnen te verzettenquote:Op maandag 13 januari 2020 13:28 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Dat kan ookOp zo'n oude Windows computer.
De Daily Mail comments is altijd dieptreurig. Dat geldt ook voor TMZ.quote:Op maandag 13 januari 2020 13:26 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Deze mensen zijn allemaal (uitzonderingen daargelaten) rijp voor de geestelijke gezondheidszorg. Ziekelijk dit.
Even ontspanning tussen alle familieschandalen doorquote:Op maandag 13 januari 2020 13:29 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Tussendoor doet ze nog even aan mijnenvegen om de zinnen te verzetten
Grappig, dan heb je de film niet echt begrepen.quote:Op maandag 13 januari 2020 12:19 schreef Leandra het volgende:
Die bewerkte filmposter is dus eigenlijk een bevestiging van het gerucht dat het een raciale lading heeft.
Overigens denk ik dat die lading in dit geval niet bij de familie zit.
Zijn inderdaad meer bronnen te vinden waarin dit staat.quote:Op maandag 13 januari 2020 14:01 schreef Leandra het volgende:
Ik kan de statement zelf niet vinden, maar kennelijk hebben Harry en William vanmorgen gezamenlijk een statement uitgebracht waarin staat dat de issues die ze volgens sommige bladen hebben helemaal niet bestaan.
https://www.independent.c(...)latest-a9281361.html
Dat is die Leandra ook al aanhaalde.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:34 schreef Ivalo het volgende:
De officiële verklaring is er:
https://www.bbc.com/news/uk-51086477
Ze ontkennen niet dat er issues zijn maar laten wel klem weten dat Harry en Meghan niet worden 'weggepest' door William.
Onvergelijkbare grootheden, imo.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:44 schreef herverwijderd het volgende:
Vraag me af of de familie dit als net zo'n schande ziet als het aftrede van Edward VIII of dat ze stiekem wel blij zijn dat ze niet met harde hand de Royal Family hoeven in te perken.
tuurlijk.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Onvergelijkbare grootheden, imo.
Regerende koning die abdiceert vs. 6e in de lijn van troonopvolging die geen senior royal meer wil zijn.
Ik denk niet dat ze het zien als een schande, maar ik denk dat ze natuurlijk liever hadden gezien dat er minder drama bij kwam kijken. Zonder die belachelijke nieuwe website met allerlei eisen. Als ze nu goede afspraken maken kunnen Charlotte en Louis hier later ook hun voordeel mee doen.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:44 schreef herverwijderd het volgende:
Vraag me af of de familie dit als net zo'n schande ziet als het aftrede van Edward VIII of dat ze stiekem wel blij zijn dat ze niet met harde hand de Royal Family hoeven in te perken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |