Zijn inderdaad meer bronnen te vinden waarin dit staat.quote:Op maandag 13 januari 2020 14:01 schreef Leandra het volgende:
Ik kan de statement zelf niet vinden, maar kennelijk hebben Harry en William vanmorgen gezamenlijk een statement uitgebracht waarin staat dat de issues die ze volgens sommige bladen hebben helemaal niet bestaan.
https://www.independent.c(...)latest-a9281361.html
Dat is die Leandra ook al aanhaalde.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:34 schreef Ivalo het volgende:
De officiële verklaring is er:
https://www.bbc.com/news/uk-51086477
Ze ontkennen niet dat er issues zijn maar laten wel klem weten dat Harry en Meghan niet worden 'weggepest' door William.
Onvergelijkbare grootheden, imo.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:44 schreef herverwijderd het volgende:
Vraag me af of de familie dit als net zo'n schande ziet als het aftrede van Edward VIII of dat ze stiekem wel blij zijn dat ze niet met harde hand de Royal Family hoeven in te perken.
tuurlijk.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Onvergelijkbare grootheden, imo.
Regerende koning die abdiceert vs. 6e in de lijn van troonopvolging die geen senior royal meer wil zijn.
Ik denk niet dat ze het zien als een schande, maar ik denk dat ze natuurlijk liever hadden gezien dat er minder drama bij kwam kijken. Zonder die belachelijke nieuwe website met allerlei eisen. Als ze nu goede afspraken maken kunnen Charlotte en Louis hier later ook hun voordeel mee doen.quote:Op maandag 13 januari 2020 15:44 schreef herverwijderd het volgende:
Vraag me af of de familie dit als net zo'n schande ziet als het aftrede van Edward VIII of dat ze stiekem wel blij zijn dat ze niet met harde hand de Royal Family hoeven in te perken.
Nou, dit is alweer voldoende materiaal om een seizoen te vullen...quote:Op maandag 13 januari 2020 16:33 schreef Smallish het volgende:
Heb net de laatste aflevering van The Crown gekeken. Als ze toen eens wisten waar het koningshuis nog in terecht zou komen.....
Klinkt alsof ze uiteindelijk permanent naar Canada gaan verhuizen, of lees ik dat verkeerd?quote:Op maandag 13 januari 2020 18:25 schreef maryen65 het volgende:
Update: https://www.bbc.com/news/uk-51099102
Denk dat dat wel voor de hand ligt ja. UK is met deze kwestie geen optie meer, ze gaan er geen leven meer hebben.quote:Op maandag 13 januari 2020 18:27 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Klinkt alsof ze uiteindelijk permanent naar Canada gaan verhuizen, of lees ik dat verkeerd?
Dat is waar. Zo jammer dat dit zo uit de hand is gelopen. Als Harry en Meghan definitief naar Canada verhuizen, dan verwacht ik dat ze uiteindelijk (vrijwel) alle koninklijke taken gaan neerleggen.quote:Op maandag 13 januari 2020 18:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Denk dat dat wel voor de hand ligt ja. UK is met deze kwestie geen optie meer, ze gaan er geen leven meer hebben.
Mooi om te lezen dat ze hun wens respecteert. Ik vind dit een mooie statement naar Harry en Meghan toe.quote:Op maandag 13 januari 2020 19:03 schreef Ivalo het volgende:
Opvallend persoonlijke statement van de Queen. Mooi dat ze het heeft over 'my family'.
Slim ook dat het nu duidelijk over Canada gaat. Kunnen al die indianenverhalen over grote mansions in LA ook weer de kast in.
Ik ook, en als ze er werkelijk zoveel moeite mee had als de bladen de afgelopen dagen deden voorkomen dan denk ik dat er een ander statement in totaal andere bewoording was geweest.quote:Op maandag 13 januari 2020 19:08 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Mooi om te lezen dat ze hun wens respecteert. Ik vind dit een mooie statement naar Harry en Meghan toe.
Omdat het zijn familie is en blijft? Zijn familie heeft hen niet zoveel aangedaan, lijkt me.quote:Op maandag 13 januari 2020 09:15 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me sterk af waarom harry gaat mee vergaderen?? Ik zou richting canada gaan en zeggen zoek het maar uit.
overbodig geneuzel en zogenaamde belangrijkheid uiteindelijk gaat alles gewoon door.quote:Op maandag 13 januari 2020 19:27 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Omdat het zijn familie is en blijft? Zijn familie heeft hen niet zoveel aangedaan, lijkt me.
Hij wil wel zijn titels, beveiliging en financiële steun houden. Daarvoor moet hij toch echt zijn familie lief in de ogen kijken.quote:Op maandag 13 januari 2020 19:41 schreef goldback het volgende:
[..]
overbodig geneuzel en zogenaamde belangrijkheid uiteindelijk gaat alles gewoon door.
S
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |